Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stalówki rozegrają w środę zaległy mecz

Piłkarze Stalówki rozegrają w środę zaległy mecz

Drugoligowy zespół ze Stalowej Woli zmierzy się na własnym stadionie z Sokołem Sokółka.

Piłkarze Stali zagrają z Sokołem w meczu zaległej, 18. kolejki spotkań w drugiej lidze wschodniej, przełożonej z 5-6 marca z powodu złych warunków atmosferycznych. Początek spotkania w Stalowej Woli o godzinie 16
 
"Stalowcy” są w nie najlepszych nastrojach po ostatniej, nieoczekiwanej porażce u siebie z Ruchem Wysokie Mazowieckie 0:2. Czerwoną kartkę w tym meczu zobaczył pomocnik stalowowolskiej drużyny, Krystian Getinger i będzie pauzował w co najmniej dwóch spotkaniach. Kolejne "żółtko” zarobił również w ostatnim meczu napastnik Kamil Gęśla i jego też nie zobaczymy na boisku przeciwko Sokołowi.
 
- Obu tych piłkarzy ma kto zastąpić – komentuje Wojciech Nieradka, kierownik stalowowolskiej drużyny. – Za Kamila zagra Wojtek Białek, a za "Getiego” zapewne Rafał Turczyn. Myślę, że wyjściowa jedenastka nie straci na wartości, najważniejsze, żeby chłopcy podjęli walkę. Uważam, że Sokół Sokółka jest groźniejszym zespołem od Ruchu Wysokie Mazowieckie i czeka nas trudne zadanie. Trener naszej drużyny, Sławek Adamus, stara się podbudować psychicznie zawodników, którzy są w większości młodzi, żeby nie pospuszczali głów, bo w razie kolejnego niepowodzenia możemy wpaść w "dołek”.
 
Po przegranym meczu z Ruchem nie obyło się bez rozmów z piłkarzami między innymi prezesa piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA, Grzegorza Zająca. 
 
- Nie mamy do zespołu pretensji o ostatnią przegraną z Ruchem, bo taka zawsze może się zdarzyć, ale o styl, w jakim nasi piłkarze jej doznali – mówi Mariusz Szymański, działacz piłkarskiej spółki Stal PSA. - Mamy nadzieję, że drużyna zrehabilituje się teraz w spotkaniu z Sokołem Sokółka. Zmodyfikowaliśmy system premiowania drużyny, nadal piłkarze mają obiecane premie za miejsce w pierwszej "piątce” tabeli na koniec sezonu, ale dostali też jeszcze dodatkowy "bodziec" finansowy, jeżeli zajmą pozycję dającą awans do pierwszej ligi. Chcemy ukrócić teorie spiskowe, że zespół nie chce awansować, bo już takie zaczynają się pojawiać.
 
Więcej o meczu Stal-Sokół w środowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.

Komentarze (25)

Stalowka the firm | 2011-04-5 23:41

Juz od piatku beda dostepne w sklepiku zielone t-shirty w cenie 8 zl (bez napisow) - zachecam wszystkich udajacych sie na wyjazd aby sobie taka koszulke zakupic - fajnie bedzie wygladal nasz mam nadzieje liczny sektor wyjazdowy! Przypominam ze sklepik czynny bedzie w piatek od godz 11 do 17.
Na jutrzejszym meczu z Sokolka nie bedzie niestety stoiska z gadzetami klubowymi - na nastepnych meczach oczywiscie stoisko bedzie. Pozdrawiam!

Mystery69 | 2011-04-6 07:33

Panie Mourinho!!! Proszę wystawić dziś bardziej ofensywny skład, bo przyjeżdża tylko Sokół Sokółka, a nie Ruch Wysokie Mazowieckie....!! Piłkarze nie odpuszczać meczu, tylko grać, bo tylko tracicie kibiców, a co się z tym wiąże - dochody z biletów. Do zobaczenia na meczu.

Majster | 2011-04-6 07:35

Ja proponuję, jeśli masz taką możliwość, żebyś wziął w auto te koszulki i stanął na zbiórce pod PKS-em. Bo nie wydaje mi się żeby dużo ludzi kupiło w piątek.


IŁAWA BĘDZIE ZIELONO- CZARNA!!!

Sonyericsson1938 | 2011-04-6 07:36

Mam pytanie czy nadal mozna WCHODZIC W 2 POLOWIE ZA DARMO CZY NIE MA TAKIEJ MOZLIWOSCI??

Guppi | 2011-04-6 07:51

Stal na zawsze klubem mym!
Za nią życie oddałbym!
Stalo Kocham Cię!
Każdy o tym wie.
Dla Stalówki bije serce me!

Lalalalalaaa Lalalalalalaaa
Lalalala Lalalala
Lalalalalalaaa

od 3:47
» http://www.youtube.com/watch?v=xXRnw.....

Bzc%ezu | 2011-04-6 08:04

Panowie zapisujemy się!

Na razie liczba osób jest zadawalająca :)

Pożyczać pieniążki i jedziemy w wyprawę za Ukochaną Drużyną! Fajny długi wyjazd to jest to! Kto jeszcze nie był musi to przeżyć! 20 godzin świetnej zabawy!

###
W świetnej liczbie stawili się na stadionie w Iławie kibice ze Stalowej Woli. Wszyscy ubrani byli w jednakowe zielone koszulki.
Na sektorze przez cały mecz zabawa. Hitem była przyśpiewka 'Hej w Naszej Stalowej'. Praktycznie całe spotkanie zagłuszają dopingiem gospodarzy. Kolejny świetny wyjazd Stalówki!
Dodatkowo piłkarze wygrali i wróciliśmy do Stalowej Woli w roli wicelidera, było co świętować.
###

Chcecie przeczytać to na kibice.net, w echu dnia, na stalowka.pl?

WSZYSTKO ZALEŻY OD NAS!

Bzc%ezu | 2011-04-6 08:46

już ostatnie dni zapisów! Zachęcać wszystkich nie zdecydowanych!

Facebook, Nasza Klasa, Gadu Gadu!

Ten sektor w Sobotę będzie zielono czarny! ;D
» http://i54.tin ypic.com/2zfo03r.jpg

Pokażmy że Stalówka to nie Moda!

Luka | 2011-04-6 09:06

Panowie zostaly ostatnie dwa dni zapisow,wiec niech nikt nie zwleka tylko wpisuje sie na liste.Liczba w tej chwili zapisanych jest zadowalajaca i na pewno bedzie ciekawy wyjazd w mazurskie tereny.Niech bedzie nas tam jak najwiecej!!!

Stalowiak1938 | 2011-04-6 09:09

Guppi - zajebista piosenka wpada w ucho!! myślę że dziś na meczu można ją się nauczyć!!. Kto może niech przyjdzie jak najwcześniej na młyn tak koło 15.30!! Mam nadzieje ze nie zapomnieliście ze dziś jest mecz!!!!

Cisse | 2011-04-6 10:12

Majster | 2011-04-6 10:54

Będzie możliwość zapisania się na dzisiejszym meczu?

Fajnie jakby można było się zapisać w przerwie meczu. Bo nie wszyscy mają dostęp do internetu, a przynieść te kartki i długopis to nie jest jakiś wielki problem chyba.

Spiker powiedziałby że można sie zapisać i może przyciągnęłoby to więcej ludzi.

Dzisiaj będzie zwycięstwo i dużo ludzi się zdecyduje ;)

Stalowiak1938 | 2011-04-6 11:13

nie będzie problemu z zapisaniem się na meczu. Zapiszesz się na młynie a potem twoje dane wprowadzi się przez internet i sprawa załatwiona.

Lubelak | 2011-04-6 12:02

7 autokarów Motorynek własnie wyjechało do Rzeszowa.

Tom435 | 2011-04-6 12:24

Wszyscy na mecz!!!!
Kibice sukcesu też !!!!
Jeśli mamy awansować to pomóżmy STALÓWCE!!!
Kibicem się jest a nie bywa!!!

Stalowiak1938 | 2011-04-6 12:39

Panowie Wszyscy na mecz dziś!!! i uwaga na mieście na Motor!!

1950 | 2011-04-6 13:09

będzie młyn dzisiaj ???

Zagranica | 2011-04-6 14:08

Nie moge być na dzisiejszym meczu i prosił bym o podanie strony z relacjami. Z góry dzieki

Okob | 2011-04-6 15:33

Anonim | 2011-04-6 16:31

Gooooolll!!
Z karnego Białek !!!!!!:)))))))))

Sagem83 | 2011-04-6 16:38

Okocimski Brzesko przegrywa oby tak dalejjjj

Mały1938 | 2011-04-6 17:55

koniec 2-0 dla stalówki

STALÓWKA THE FIRM !!!

Kurtki | 2011-04-6 18:04

Z naszej strony również nie ma gadania na ten temat i pokazujemy się tylko w zielono czarnych barwach !

Każdy kto będzie miał coś do powiedzenia w tej sprawie niech się liczy z konsekwencjami.

Pamiętaj, że w internecie nie jesteś anonimowy !

Pan "X" się już o tym przekonał i do dzisiaj uczęszcza na rehabilitacje.

Do zobaczenia w Iławie.

Stalowka the firm | 2011-04-6 19:09

Panowie na razie wstrzymajcie sie od komentarzy dotyczacej zgody z Rakowem - wiekszosc z nas jest niemile zaskoczona! Dla mnie i wielu innych fanow Rakowa zgoda jest ponad zdaniem paru osob. Bo nie jedno wiadro wodki sie przelalo i nie raz ramie w ramie sie szlo. W Czestochowie tez nie wszyscy wierza w to co dzisiaj zostalo ogloszone na oficjalnej stronie Rakowa! Pozdrawiam!

Witek | 2011-04-6 19:40

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2019-11-16, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola

Pogoń Siedlce             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Adam Mójta 53 (k)     
Robert Dadok 10, 62 (k)
Sędzia: Jacek Lis (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 17 10-5-2 35
2 Górnik Łęczna 17 10-5-2 35
3 Widzew Łódź 17 10-4-3 34
4 GKS Katowice 17 10-4-3 34
5 Olimpia Elbląg 17 8-6-3 30
6 Bytovia Bytów 17 8-4-5 28
7 Stal Rzeszów 17 8-3-6 27
8 Błękitni Stargard Szcz. 17 8-2-7 26
9 Górnik Polkowice 17 6-5-6 23
10 Garbarnia Kraków 17 5-7-5 22
11 Lech II Poznań 17 6-3-8 21
12 Znicz Pruszków 17 6-3-8 21
13 Elana Toruń 17 5-4-8 19
14 Pogoń Siedlce 17 5-3-9 18
15 Stal Stalowa Wola 17 4-4-9 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 17 2-4-11 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (877)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (412) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 12 705 razy
STAL - Puszcza Niepołomice (1:0)
2016-08-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 250 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 28 491 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 009 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04158