Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz Jeziorak Iława - STAL

Wyjazd na mecz Jeziorak Iława - STAL

W sobotę 9 kwietnia organizowany jest wyjazd na mecz Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola .

Zapisy do czwartku (dzisiaj) do 24:00 !!!

Mobilizujemy się na ten  mecz !!! Zachęcamy wszystkich jeszcze nie zdecydowanych!!!


 
Mecz rozpoczyna się o godz. 16.00-  9.04.2011 ( sobota ) .

 

Zbiórka  o godz. 4:30   !!!        Wyjazd 5:00 !!!

 

 Koszulka jest w cenie 8 zł i do kupienia przed wejsciem do autokaru i w sklepiku.

 

Koszt wyjazdu 45 zł , bilet na mecz 10 zł 
 

Zapisy pod adresem:
www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Komentarze (17)

Edek38 | 2011-04-7 13:58

» http://stal1938.pl/konferencja-praso.....

Zapisywac sie na liste.Jak ktos nie ma dostepu do neta to wyslac pesel znajomemu i zalatwione.
To ostatni dzien !!!
Jedziemy z wiara w kolejne zwyciestwo!!!

Edek38 | 2011-04-7 13:59

» http://stal1938.pl/konferencja-praso.....

Zapisywac sie na liste.Jak ktos nie ma dostepu do neta to wyslac pesel znajomemu i zalatwione.
To ostatni dzien !!!
Jedziemy z wiara w kolejne zwyciestwo!!!

Edek38 | 2011-04-7 14:07

» http://stal1938.pl/bialek-mysle-ze-sie-odblokowalem/

Przypominamy,ze dostępne są zielone koszulki.
Cena 8 pln w sklepiku Kibica.
Kto nie ma 8 pln ubiera cos czarnego !!!

Kamillo26 | 2011-04-7 14:11

witam mówi sie duzo o awansie ale co bedzie jezeli nam sie uda ( oby tak było) , przeciez nasz stadion mial problemy na licencje juz wczesniej wątpliwe ze moglibusmy na nim grac . Czy moze ktos ma jakies info na temat stadionu z gory dzieki

Biggie | 2011-04-7 14:12

proponuje dopisać w ogłoszeniu że kto nie ma zielonej niech ubierze czarną żeby wyeliminować niepotrzebne pytania w tej kwestii

19mlody38 | 2011-04-7 14:37

panowie mam pytanie czy koszulki bedzie mozna kupic przy autokarze, z tego co widziałem to w sobote ma byc 8stopni celcjusza w iławie...

Edek38 | 2011-04-7 14:46

Pewnie beda dostepne przed wyjazdem.Koszulke mozesz zalozyc na bluze,kurtke i nie straszne 8 stopni.

Edek38 | 2011-04-7 15:29

» http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Zapisywac sie i jedziemy !!!

Ozzy | 2011-04-7 15:48

Stalowka the firm | 2011-04-7 19:09

Pamietajcie o zielonych koszulkach ktore mozna nabyc w piatek w sklepiku w cenie 8 zl - prawdopodobnie tez bedzie mozna je kupic przed samym wyjazdem pod autokarem. Pozdrawiam!

Stalówka_1938 | 2011-04-7 19:56

Witam !
Wie ktos o Macieju WItku co sie z nim dzieje ,, ze nie gra w Pierwszej "11" a ni nawet na ławce nie jest ???

Kontuzja ???

Jack1938 | 2011-04-7 21:01

To do soboty ;-)

Edek38 | 2011-04-7 22:21

Maciek ma kontuzje kolana.

Ramzes | 2011-04-8 10:28

Artykuł ze strony Red blue fighters,pisany przez człowieka, który był kiedyś osobą decyzyjną w Częstochowie.Artykuł i jego treść skłaniają do myślenia, nie tylko o własnej dupie, wygodach, pieniądzach ale o przyjażni, która łączy tak odległe miasta. Mam madzieje, ze wielu ludziom od nas otworzy nieco oczy na sprawy , ktorych nie widzą bądż widzieć nie chcą.
Krótka historia o przyjaźni
05-04-2011 08:09:23
Ci, którzy życie stadionowe traktują jako sens swego istnienia, a nie jedynie łikendowy dodatek do innych czynności, często gloryfikują wszystko co się przy okazji spotkań piłkarskich toczy. Inni stwierdzą, że w tym wszystkim chodzi jedynie o przemoc dla przemocy. I nic więcej. Ideologię dorabiają później.

To jest domena osób, które są jak meteoryty na trybunach. Działają intensywnie, ale bardzo krótko. Drogę na stadion znajdując dosyć późno. Wychowani od małolata na stadionie w znacznej części do spraw kibicowskich podchodzą idealistycznie.

Zgody i kosy to wyznacznik ekipy. Im silniejsze zgody i poważniejsze kosy tym ekipa lepsza. Stara prawda jak świat. Z mięczakami nikt trzymać nie chce. Tak samo z frajerami. Z tego powodu zgody często są zrywane. Nie sztuką jest kopnąć w dupę przyjaciela, gdy jest słaby i mu się nie wiedzie.

Gdy dziesięć lat temu delegacja fanów Rakowa była obecna na meczu Wisłoka Dębica-Stalówka niektórzy zastanawiali się po co Górniku Zabrze pielęgnowanie zgody z tak słabą ekipą - jaką wówczas była - Wisłoka Dębica. Tradycja - to jest odpowiedź. Może w danym momencie biało-zieloni z Dębicy potencjału nie mieli, ale w myśl zasady że "przyjaciół poznaje się w biedzie" Żabole kontaktów nie zerwali.

Na przykładzie Rakowa możemy omówić odmienne spojrzenia na taką właśnie sytuację. Niektórzy jeszcze pamiętają zgodę z Zawiszą Bydgoszcz (05.09.1981-22.05.19 99). W latach 80tych i na początku 90tych relacje między nami były bardzo dobre. Później - w czasach naszej gry w I lidze - uległy pogorszeniu. Po prostu u nas było coraz gorzej. O ówczesnym podejściu do Rakowa niech świadczy tekst fana GKSu Tychy z 96 roku: "W sezonie 92/93 w Rakowie była bardziej poważna i zgrana ekipa. Pewnie dlatego, że trzon młynu tworzyli starzy" (zine NoName 3 lipiec 96).

Podobne zdanie mieli i fani ŁKSu, ale i fani Zawiszy. Jednak póki Zetka grała mecze w Myszkowie to Częstochowa była doskonałą bazą wypadową. Nie tylko do Myszkowa, ale i na Hanysowo. Napięte stosunki z Zawiszą były już od właśnie 1996 roku. Grupa decyzyjna na Rakowie nie dążyła jednak do konfrontacji z bydgoszczanami. Nawet wówczas, gdy osoby z Zawiszy zaczęły mieszać na linii Raków-Odra Wodzisław (w tamtym czasie były to nasze jedyne zgody, bowiem relację ze Stalówką były w okresie zawieszenia).

Po naszym spadku do II ligi Zawisza został wycofany z rozgrywek na tym szczeblu. Złośliwi twierdzą, że zgoda z Rakowem nie była im już potrzebna. Gdy jechaliśmy na wyjazd do Torunia na bydgoskim dworcu delegacja Zetki podziękowała nam za osiemnastoletnią przyjaźń. Nawet dzisiaj nie kryją, że przyczyną zerwania zgody była słaba jakość ekipy na Rakowie.

Inaczej sprawa wyglądała ze Stalówką. Nawet w czasach, gdy w zinach na Rakowie wiele śmiesznych pseudoekip próbowało się dowartościować (niedługo zamieścimy artykuł z cytatami z zinów różnych tuzów pokroju Miedzi Legnica czy Siarki Tarnobrzeg, którzy tworzyli historie z kosmosu na temat ich spotkań z Rakowem). Po prostu, opinię mieliśmy kiepską, więc niektórzy myśleli że się na naszych plecach wybiją nieco w Lidze Chuliganów. W tamtych czasach dla wielu ziny były wyrocznią (tak jak teraz dla dzieci neo wyrocznią jest wszystko co znajdą w sieci).

Jednak w okresie, gdy pisano o nas chujowo, gdy nasza ekipa była delikatnie mówiąc przeciętna, to Stalówka od nas się nie odwróciła. Zgoda ze Stalą, która w sierpniu będzie liczyła sobie już 21 lat, miała wiele zakrętów. Jednak ani my, ani Stalówka, nie kopnęliśmy drugiej strony w tyłek w momencie, gdy ta miała słabszy okres w swej historii.

Osoby które nie wiedzą czym jest honor, lojalność i tradycja. Osoby, które stare zasady naginają na swoje potrzeby, bądź tworzą nowe, zapewne tego tekstu nie zrozumieją. Konformiści nigdy nie pojmą stylu rozumowania idealistów, i na odwrót...

W życiu trzeba cenić, tych którzy nie odwracają się od ciebie, gdy jesteś na dnie. Tylko gówno potrafi przykleić się do silnej jednostki by razem płynąć z prądem. Jednak, gdy ta jednostka skieruję się pod prąd gówno odklei się i znajdzie sobie nowego frajera (i nie traktujcie tego zdania jako przytyk konkretnie do Zawiszy - bo mimo wszystko redakcja strony czuje cały czas sympatię do niebiesko-czarnych, a ogólną ocenę tego typu postaw)...

19mlody38 | 2011-04-9 04:15

Panowie dawac na zbiorke i jedziemy!

Stalowka334 | 2011-04-9 14:02

Jest gdzieś relacja LIVE z tego meczu?

Mały1938 | 2011-04-9 15:03

tu jest relacja z naszej grupy:
» » http://www.podkarpacielive.pl/

Wie ktoś może w jakiej liczbie pojechaliśmy na ten wyjazd, bo mi się niestety nie udało pojechać?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:0)
2007-10-13
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 997 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 41 938 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 18 421 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 689 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.04