Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)

Jeziorak Iława - Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)

Stal niestety przegrywa spotkanie w Iławie z Jeziorakiem 2:1.

W 56 minucie spotkania Wojciech Białek ze Stali Stalowa Wola nie wykorzystał rzutu karnego (obronił Kręt Dawid). Bramki dla Jezioraka zdobyli : Figurski 12', Remigiusz 85'. Bramkę dla Stali zdobył w 88' Jarosław Piątkowski, minutę później 2 zółtą w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Bartosz Rosłoń (Stal).
 

Komentarze (38)

Stalówka_1938 | 2011-04-9 15:59

Jak co mecz wyjazdowy zapraszamy na czat :)

» http://stalowka.pl/chat

Vielitz | 2011-04-9 16:15

jeden do zera dla Jezioraka

Sagem83 | 2011-04-9 16:34

jak na razie w plecy ale damy rade

Panjan | 2011-04-9 16:36

Jeziorak 1:0 Stalówka :/

Rusko18 | 2011-04-9 16:36

jak to w plecy jak na stronie podkarpacielive.pl jest ciagle 0-0 a na tym echudnia to ony nie controlujam co piszam !!!

Kumil92 | 2011-04-9 17:21

panowie zdarza sie, zyje sie dalej.

Stalówka bzc | 2011-04-9 17:49

2-1 dla jezioraka

Stalówka bzc | 2011-04-9 17:49

i czerwona dla rosłonia za drugą żółtą

Stalówka bzc | 2011-04-9 17:59

koniec

Seba6622 | 2011-04-9 18:02

Dlaczego my zawsze musimy przegrac z najslabszymi drużynami i przy tym gubimy punkty :(

Jeko12 | 2011-04-9 21:40

nie byliśmy na wyjezdzie wiec nie mamy za duzo do gadania o grze piłkarzy...Nic się nie stało Stalowa nic się nie stało!

Daro | 2011-04-9 22:18

....a Ty Marionetke wiesz o tym najlepiej. Szkoda gadać. Pewnie byłeś jednym z tych co po pierwszych trzech meczach przewidywali spadek....

Jakbyś się chociaż trochę orientował to wiedziałbyś jak ta liga jest wyrównana. Tutaj może wygrać każdy z każdym.
Nie wiem jak zagrali nasi w Iławie i nie będę na ten temat dyskutował ale Jeziorak na wiosnę pokonał Brzesko, które jest na fali, Wisłę Płock i zremisowali z Olimpią.
Nam do remisu na trudnym terenie w Iławie zabrakło niewiele.

Ktoś wcześniej już pisał. Szkoda, że po porażkach jest 100 komentarzy, a po wygranej maks kilkanaście.

Mamy skład taki na jaki nas w obecnej sytuacji stać.
Mamy jedną z najmłodszych o ile nie najmłodszą drużynę w II lidze.

Krytykujecie Adamusa, a on kolejny raz praktycznie dokonuje niemożliwego.
Już raz "z niczego", z drużyny walczącej o utrzymanie zrobił drużynę na awans ! Teraz przed sezonem każdy skazywał nas na walkę o utrzymanie. Mamy całkowicie nową drużynę i dał przynajmniej nadzieję i nie tylko teoretyczną szansę na awans, a na papierze jest kilka drużyn w tej lidze lepszych.

Jeszcze jest 11 meczy do rozegrania. Wygrywajmy u siebie i walczmy na wyjazdach.

ps. przetarg na trybunę wzdłuż Hutniczej będzie ogłoszony jeszcze w kwietniu i jest na to zarezerwowana kasa.

Rusko18 | 2011-04-9 22:23

Daro w końcu ktos ktory dobrze gada !!

Kibic12 | 2011-04-10 08:32

teraz trzeba wygrywać mecz za meczem i mamy awans 5 pkt do 1 miejsca są szanse
W SOBOTĘ WSZYSCY NA MECZ !!

Kacper1938 | 2011-04-10 11:08

będzie jakaś oprawa na meczu z rzeszowską stala ?

Luka | 2011-04-10 11:10

Kloszard widac ze jestes głabem do potegi skoro wypisujesz takie rzeczy w necie.Nieodpowiedzia lnym insektem szkodzacym ekipie.Zreszta oczywiscie aktywnie udzielasz sie w necie w czasie gdy prawdziwa STALÓWKA jest na wyjezdzie wiec szkoda słów na ciebie...
A Ty Damianos miales napisane ze na wyjezdzie mozna podejsc do chlopakow,zapytac o przyczyny zerwania zgody i podyskutowac o tym.Nikt by Ci za to nic nie zrobil,bo sami wiemy ze slowa wyjasnienia naleza sie wszystkim aktywnie dzialajacym osobom w naszej ekipie.Nie pisz wiec ze 10 osob zadecydowalo o zakonczeniu zgody,bo ta zgoda nie zostala zakonczona z naszej woli.Szczegoly tak jak mowie,nie w necie...

Guppi | 2011-04-10 11:47

Jest możliwość, że do Lublina pojedziemy pociągiem.
Mecz odbędzie się 12 czerwca o 17:00.

Luka | 2011-04-10 12:00

Guppi nie mysl o Lublinie bo to jest za 2 miesiace.Wczesniej mamy inne,wazniejsze wyjazdy wiec na tym sie skupiajmy

Intel | 2011-04-10 12:50

do osób które lamentują że brak opraw na HUTNICZEJ:
po pierwsze zacznijcie zapełniać sektor b żeby można było jakąś oprawę pokazać.
po drugie NA WSZYSTKO POTRZEBNE SĄ NIE MAŁE PIENIĄDZE.. a gdy wasza hojność na meczach którą okazujecie podczas zbierania pieniędzy do puszek opiewa na kilkanaście złotych to nie oczekujcie za to opraw kolejki, ba jakichkolwiek opraw.
po trzecie zacznijcie pomagać(w szczególności młodzież) osobom zajmującym się oprawami..

potraficie tylko narzekać zamiast wziąć się za robote

Intel | 2011-04-10 12:52

do Guppi:
zajmij się najbliższymi meczami u siebie i ważniejszymi wyjazdami( Elbląg, Płock) jakie czekają nas przed wyjazdem do Lublina.
I nie rozsiewaj plotek które zapewne pod słyszałeś w autokarze, bo do organizacji wyjazdu pociągiem jeszcze daleka droga

Zielono-czarny | 2011-04-10 13:09

zawsze jak jest w planach jakas oprawa i osoby zajmujace sie tym chca pomocy od innych kibicow, to wystarczy dac jakiekolwiek info na forum czy w komentarzach, a nie wszyscy maja sie domyslac sami kiedy trzeba przyjsc i pomoc... przed meczem zgodowym bylo info i ludzie przyszli do pomocy. nie rozumiem pozniejszych lamentow ze nie ma kto pomagac, kiedy nikt o niczym nie wie. dlatego mam prosbe o to zeby podawac na forum info kiedy ewentualnie przyjsc i pomoc ;) bez spinki. pozdro

Waski38 | 2011-04-10 13:13

Gdyby koszulki na kolejnych meczach (w tym u siebie) byly sprzedawane to z biegiem czasu kazdy by chodzil na mecz w zielonym a to fajnie by sie prezentowało.

Biggie | 2011-04-10 13:16

proszę o przypomnienie piosenki "Nie płacz lubelski..." którą śpiewaliśmy w pierwszym autokarze bo chce sobie utrwalić ale nie moge sobie wszystkich slow przypomniec :P

Manu1234 | 2011-04-10 13:50

Może na meczu ze stalą Rzeszów udało by się zorganizować żeby każdy kupił tą zieloną koszulkę za 8 zł. (oczywiście kto już ją ma by nie kupował, tylko by w niej przyszedł) żeby na młynie nie było tak jak zawsze że 25% ma białe koszulki następne 25% czerwone a inni czarne lub zielone. Tylko aby każdy miał tą zieloną koszulkę to by wyglądało fajnie. Jeziorakowi Iława to się udało jak mieli mecz z Wisła Płock więc jeśli im się udało to dlaczego nam się nie uda?

Mirek | 2011-04-10 15:05

Umówmy się , żeby każdy przyszedł na mecz w zielonej koszulce ( nie musi byc ze Stalówki byle , żeby była zielona) niech każdy weźnie szalik a ci co mają z Rakowa kupic lub odkupic od kogos nowy Stalówki oprawe mozna zrobic bardzo łatwo wynajać na 2 godziny sale na Mosirze i zamalowac częśc zielono czarną a część na czerwono biało i bedzie git a jak nie tak to pomyslmy z oprawa bo takie mecze juz moga na sie nie przytrafic . BEz napinki Dzieki

Cisse | 2011-04-10 16:12

Najlepiej będzie jak na początek każde osiedle ogarnie sobie samo sprawę zielonych koszulek. Zatorze wczoraj pokazało, że można. Niech każdy zrobi zbiórkę na własnym osiedlu i tak będzie najskuteczniej. Zobaczymy kto jaką ma organizację. Jak to się nie uda spróbujemy inaczej.
Pozdrawiam.

Mystery69 | 2011-04-10 16:12

Mourinho czy nie można grać w każdym meczu dwójką napastników: Gęśla - Białek???? Efekt gwarancji dużo lepszy. Niz takie granie bez sensu jak teraz. Obrona jest w ten chwili najsłabszą formacją i trzeba grać offensive bardziej a nie. bardzo proszę, aby Rosłoń wypisał się z klubu :)

Felipe77 | 2011-04-10 16:28

z relacji w przodzie to nie wyglada najgorzej natomiast z tyłu jest dramat i to taki bardzo dramatyczny dramat:) chlopaki robia straszne jaja Ci "doswiadczeni" zwłaszcza nie lepiej zeby taki walasek grał zamiast emerytów i sie ogrywał i tak juz nie wejdziemy a przynajmniej mlody chlopak pogra i mysle ze nie gorzej niz obecna para stoperów;)bo gorzej od nich to juz ciezko. popieram poprzednika białek gęsla i sie cos dzieje Radar chyba bez formy pozdrowka

Fanatyko | 2011-04-10 16:45

Następni zastępcy trenera i specjaliści od taktyki? "Napiszemy coś na necie i na tym poprzestaniemy"? Kurwa brak mi słów...

Dr_d | 2011-04-10 16:51

Któremu z adminów przeszkadzał mój wpis odnośnie meczu i środka naszej pomocy? Chyba każdy kto oglądal mecz widział, że to co wyrabiali Drozd i Rosłoń to jakaś kpina. A trener wystawia takich drewniaków na środku pomocy. Rozgrywać akje powinien zawodnik dobry technicznie i kreatywny, rozumiem, że kadre mamy taką na jaką pozwala sytaucja, ale chyba każdy byłby lepszy w środku pomocy niż ta dwójka. Mam nadzieje, że taka "taktyka" to był wypadek przy pracy Adamusa.

Luka | 2011-04-10 18:07

Co jak co ale z komentarzem poprzednika sie zgadzam...te drewna z obrony to kpina...lepsi zawodnicy siedza na lawce...

Felipe77 | 2011-04-10 18:52

do fanatyko
fora są od wygłaszania opinii i tak jest na całym swiecie chyba że na prowincji jest inaczej? a odnosnie "napiszemy coś na necie i na tym poprzestaniemy" to co wg Ciebie można zrobic oprocz napisania czegos na necie bo chyba nie wiem o co kaman? a ze para srodkowych pomocników Drozd Rosłon jest conajmniej smieszna to juz inna sprawa ;)

Marionetke | 2011-04-10 20:42

tez sie dziwie co Adamus takiego widzi w Rosloniu ze go wystawia na kazdej pozycji, niedlugo to do ataku go wystawi.ten drewniak jak juz to na obronie powinien grac.Lepsi siedza na lawie to sie zgadza.Olimpia swoj mecz wygrala i ucieka w tabeli juz na 6 pkt

Edek38 | 2011-04-10 22:33

Chyba nie sledzisz przebiegu "dyskusji".
Nikt nie pompowal balonu na awans.Sytuacja w tabeli po jesieni zaskoczyla wszystkich,nawet grajkow.Oczywiscie ,ze beda grali do konca bo graja o swoja przyszlosc.Kilka klubow z tej ligi jest mocniejszychod nas zarowno finansowo jak i kadrowo .Rozumiem,ze nagle wszyscy oczekuja 10 z rzedu wygranych po 2-3 zero,tak??Ludzie ogarnijcie sie i zagladajcie czasami na 90 minut popatrzec na wyniki innych zespolow.
....a Ty Marionetke wiesz o tym najlepiej. Szkoda gadać. Pewnie byłeś jednym z tych co po pierwszych trzech meczach przewidywali spadek....

Jakbyś się chociaż trochę orientował to wiedziałbyś jak ta liga jest wyrównana. Tutaj może wygrać każdy z każdym.
Nie wiem jak zagrali nasi w Iławie i nie będę na ten temat dyskutował ale Jeziorak na wiosnę pokonał Brzesko, które jest na fali, Wisłę Płock i zremisowali z Olimpią.
Nam do remisu na trudnym terenie w Iławie zabrakło niewiele.

Ktoś wcześniej już pisał. Szkoda, że po porażkach jest 100 komentarzy, a po wygranej maks kilkanaście.

Mamy skład taki na jaki nas w obecnej sytuacji stać.
Mamy jedną z najmłodszych o ile nie najmłodszą drużynę w II lidze.

Krytykujecie Adamusa, a on kolejny raz praktycznie dokonuje niemożliwego.
Już raz "z niczego", z drużyny walczącej o utrzymanie zrobił drużynę na awans ! Teraz przed sezonem każdy skazywał nas na walkę o utrzymanie. Mamy całkowicie nową drużynę i dał przynajmniej nadzieję i nie tylko teoretyczną szansę na awans, a na papierze jest kilka drużyn w tej lidze lepszych.

Jeszcze jest 11 meczy do rozegrania. Wygrywajmy u siebie i walczmy na wyjazdach.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 13 598 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 320 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 128 117 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 18 602 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03609