Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów już w sobotę!

Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów już w sobotę!

Za 3 dni kolejne spotkanie naszej Stalówki. Derbowy mecz odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00. Zachecamy do wklejania plakatów, banerów i zapowiedzi w odpowiednich do tego miejscach, by zachęcić jak największą liczbę osób do przyjścia na mecz i wspomożenia dopingiem piłkarzy Stali Stalowa Wola. 

 

Na meczu jak wiadomo przy wejściu na sektor C będą sprzedawane zielone koszulki w cenie 8 PLN, warto się w takową zaopatrzyć chyba nie trzeba wyjaśniać dlaczego.

 

                                                       

 

Sobota, 16:00 H15 - Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów.

Komentarze (24)

Blokersik | 2011-04-13 13:22

najlepiej nikogo nie zachecac , bo ktos przyjdze i bedzie stal a nie sie darl a to jest bezsensu kogos brac na sile .kto chce przyjdze kto nie to nie !:)

STALOWKA GOOOL!!!

Kloszard | 2011-04-13 13:37

Kto nie śpiewa powinnien wylapac liścia i iść na krzesełlka.Sektor b to sektor dla kibiców, którzy dopingują swą drużynę a nie dłubią w zębach, sektor dla fanatyków.Nie pasuje nikt nikogo na siłe nie zmusza

Porreby | 2011-04-13 14:11

prosba do BZC...jak macie stać z rękoma w kieszeni to mozecie isc na kryta bo z tego co widze to tylko sie napinacie a polowa z was to pionki

Biggie | 2011-04-13 14:34

podklep do nich na sektorze i w twarz wyznaj co czujesz

Kloszard | 2011-04-13 14:39

Panowie, nie chodzi tu o to by się kłucic, wyzywać i przekrzykiwać, chodzi o to by ten nasz sektor wygladal fajnie, by nasz doping byl konkretny i wszystko mialo rece i nogi.Jesteśmy jedną wielką rodziną, która powinna sie wspierać i trzymać razem.Bez podziałów na lepszych i gorszych. do soboty!!

Damiano9 | 2011-04-13 16:07

Czy te koszulki zielone to kazdy musi miec czy np jak ktos ma inna zielona koszulke Stalowki to moze ona byc czy koniecznie ta za 8 zł?
PZDR

Zatorze | 2011-04-13 16:15

Porreby gdzie szacunek do chłopaków za to że coś robią. Wyzywacie się od głąbów, debili i tym podobnych. To jest problem na Stalówce że nie szanujemy się sami w sobie a co z podejściem do innych. I nauczcie się że Stalówka się piszę z dużej litery. Co do rozdawania liści to się nie wypowiadam, bo szkoda na to słów. Niech tylko ktoś wypłaci temu liścia co nie trzeba to zobaczycie sami że się to nie opłaca.

Kloszard | 2011-04-13 16:35

Zatorze.Piszesz, że się nie szanujemy a tryskasz jadem.Piszesz,że w kwesti śpiewu ma się rozumieć nic się nie zmieni??i ci co stali z łapami w kieszeniach stać nadal będą?? jeśli tak to szkoda.
Mimo tego pozdrawiam i życzę sobie byśmy byli fajną zgraną grupą ludzi, dla których kibicowski styl życia jest najważniejszy.

Zatorze | 2011-04-13 16:43

Kolego Kloszard jak na razie to ja tu nikogo nie wyzwałem więc wiesz nie możesz mi zarzucać czegokolwiek no chyba że tego że nie dopinguje ale nie stoję na młynie tylko zawsze siedzę na krytej trybunie. Druga sprawa to jest taka że ja szanuje każdego kibica Stalówki od małego do dużego, bo zostałem wychowany trochę w innym systemie niż ten co jest dzisiaj.

Zatorze | 2011-04-13 16:50

Jeszcze jedna sprawa Kloszard masz swoje zdanie i problemem nie jest to że wydziwiasz tylko to żeby Cię zrozumieć tak i tez innych, tak samo jak Wy musicie zrozumieć BZC które stoi na młynie z rękami w kieszeni. Wy jesteście potrzebni a oni tym bardziej. Szukajcie kompromisu i żeby wilk był syty i owca cała. Najważniejsze się dogadywać. Na młynie już widać boom na zielone koszulki i prędzej czy pózniej każdy je będzie miał bez tych zbędnych klapsów. Czas zrobi swoje.

Manu1234 | 2011-04-13 20:36

@Damiano9
Wszyscy mają być w jednakowych koszulkach , a nie jeden weźmie sobie koszulkę ciemno zieloną a drugi jasno zieloną , te koszulki to w pewnym sensie oprawa więc jej nie zepsujcie i kupujcie koszulki.
PS.
Kibice z Rzeszowa chyba nie przyjadą.

Pazimieh | 2011-04-13 21:23

o ile dobrze pamiętam to jakiś czas temu było wyjaśniane ze Brygada Zielono Czarnych to wszyscy kibice Naszej Stalówki, a nie wybrane jednostki

Xoxoxo | 2011-04-13 22:20

Wie ktoś czy kibice Stali Rzeszów się pojawią na meczu ?

Xoxoxo | 2011-04-13 22:22

tylko prosze bez durnych komentarzy typu: A jak ich nie bedzie to nie przyjdziesz ? lub przyjdz to zobaczysz lub przychodzisz dla gości czy dla Stalówki...

19mlody38 | 2011-04-13 22:36

nie rozumiem dlaczego was tak interesuje czy przyjada czy nie,przyjada to beda nie przyjada to ich nie bedzie...

Stalex | 2011-04-13 22:44

Popieram zatorze. Szanujmy się wzajemnie a będzie dobrze. Nie szukajmy wrogów wśród siebie, bo są zupełnie gdzie indziej....a czas zrobi swoje.

Mlodynie99 | 2011-04-14 00:26

wasz problem to chyba ze jest was za duzo, i podzily poreby zatorzze k....rwa wszyscy chyba jestescie czyms zlaczeni.......

Os.flisakow | 2011-04-14 09:10

Młodynie99 co Ty chlopie taki karierowicz sie zrobiles nagle w komentarzach? piszesz ze jestes na emigracji od ilus tam lat a piszesz o jakis podzialach osiedlowych??skad takie stwierdzenie wogole ze jest nas za duzo i jakies podzialy na os?przestan snuc jakies podejrzenia dziwaczne i sciac zamet bo zaraz sie zacznie nie potrzebna kolejna polemika.
Pozdrawiam

Zatorze | 2011-04-14 11:14

Można wiedzieć kogo jest za dużo ?

Edek38 | 2011-04-14 14:16

Moim skromnym zdaniem zbyt wielu jest internetowych"ekspe rtow","trenerow", narzekaczy i krzykaczy.
Oczywiscie jakas doza krytyki tez jest potrzebana ale madre i konstruktywne uwagi byly by bardziej wskazane.
Czytajac komentarze szybko mozna sie zorientowac,ze spora czesc udzielajacych sie internautow przebywa poza granicami Polski lub Stalowej Woli.
Ci kibice dziela sie swoimi "refleksjami" na temat gry,dopingu i Bog wie czego jeszcze a w rzeczywistosci nie widzieli tego na wlasne oczy.
Podobnie jest z udzielaniem sie w tematach kibicowskich o ktorych nie ma sie pojecia a swoje wywody opiera sie na zaslyszanych od osob trzecich strzebkach informacji.
Wiele razy w komentarzach proszono o kulture wypowiedzi ,przenoszenie dyskusji na FORUM itp ,itd.
NIESTETY PROSBY NIE PRZYNOSZA EFEKTU a pozniej sa placze o kasowanie wpisow,cenzure.
Rozumiem, ze "pierwsza strona" i komentarze to najbardziej widoczne i poczytne miejsce ale nie oznacza to,ze mozna tu pisac wszystko o wszystkich.

19mlody38 | 2011-04-14 18:09

Stal Rzeszów organizuje wyjazd.. wiec nie siac zametu tylko mobilizacja!

Culpa | 2011-04-14 18:38

A kogo to interesuje, że garbate nosy organizują wyjazd? Przychodzimy dla Stalówki, a nie jakiejś tam drużynki bez kibiców.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Elana Toruń 11 6-4-1 22
3 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
4 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
5 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1235) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 231 razy
STAL - Miedź Legnica (2:0)
2007-05-05
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 759 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 1 719 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 318 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.03632