Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Futbol" pisze o "Stalówce".

W kwietniowym wydaniu miesięcznika "Futbol" ( str. 73 )  można znalezć ciekawy artykuł o Naszym Klubie opisujący historię i tradycję klubu, sponsorów oraz zawodników i trenera. Artykuł ten bardzo dobrze reklamuje klub PSA STAL STALOWA WOLA .

 

 

 

 

 

                                              

                                               fot. "Futbol"

                                      

Komentarze (12)

Jacek1449 | 2011-04-15 11:26

Może ktoś podac namiar do tego artykułu
Link , adres internetowy

Kurtki | 2011-04-15 17:40

"Ostatnim rywalem Biało-niebieskich na zakończenie piłkarskiego maratonu będzie drużyna Stali Stalowa Wola. Historia spotkań z drużyną z północy województwa sięga jeszcze lat 50 ubiegłego wieku. Ogółem jak dotąd oba zespoły zagrały przeciwko sobie 33 razy. Co ciekawe 11 spotkań zakończyło się zwycięstwem naszych piłkarzy, również 11 zwycięstwem zespołu ze Stalowej Woli, natomiast pozostałe 11 podziałem punktów. Jesienny mecz obu drużyn zakończył się jak wszyscy dobrze pamiętają bezbramkowym remisem.

W ostatnim spotkaniu rozegranym w Stalowej Woli, które odbyło się w 2005 również padł remis 1:1. Natomiast po raz ostatni Biało-niebiescy wygrali na wyjeździe w 2004 roku. Nasi zawodnicy po bramkach Brożka pokonali miejscowych, aż 3:0. Dobrze by było ten rezultat powtórzyć w sobotnim pojedynku."

Michał | 2011-04-15 21:52

Witam, wiem że nie na temat ale chciałbym spytać.

Czy gdzieś w sieci np. na youtubie jest pokazane wykonanie nowej przyśpiewki Stali "Hej w naszej Stalowej, gdzie kominy w herbie są..."?:) Miło by było, gdyby ktoś podał jakiś link gdzie jest to słyszalne.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro na H15 ;)

Lambrini | 2011-04-15 23:39

jakiej nowej,ta piosenka byla spiewana juz od poczatku lat 90.

Jack1938 | 2011-04-16 00:10

:-) " Hej w naszej ... " śpiewaliśmy już w 1985 roku Panie i Panowie . W prawdzie pierwotnie była śpiewana zdecydowanie wolniej niż obecnie ale tak jak teraz też jest super a mnie cieszy że , w końcu udało się nam" starym capom" z pod zegara przekonać młodszych kolegów by śpiewać to teraz . Pozdrawiam i do zobaczenia za kilkanaście godzin . A i jeszcze na dobranoc ZeKaSss ukochany klubie nasz jak tak dalej będziesz grał ... , kto jeździ z nami w autokarze to już pewnie łapie ten rytm ;-)

Norwegg2 | 2011-04-16 01:11

kurtki nie zapminaj,ze w sezonie gdy wchodzilismy do 1 ligi w Rzeszowie wygralismy po karnym Ozoga 1:0

Ultrastal | 2011-04-16 06:10


"W pewnym mieście w Polsce gdzie kominy..." - czy to kiedyś tak nie leciało?

Dzos | 2011-04-16 08:22

Witam,czy istnieje mozliwosc zakupienia jeszcze dzis zielonej koszulki?Jesli nie to czy bez niej wejde na ektor b ?
pozdrawiam

Mariusz_ | 2011-04-16 08:56

Tak będziesz mógł kupić , i wchodz na młyn Zapraszamy.

Marcin447 | 2011-04-16 08:57

Świetna pogoda sie zapowiada!!! Wszyscy na H15!!!!!!;)

Koko | 2011-04-16 09:06

no właśnie pogogda ładna ,rywal ciekawy a więc co tu więcej pisać wszyscy na mecz i niezapomnieć o zielonych koszulkach :)pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 516 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 40 969 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 9 904 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 6 786 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.07648