Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Futbol" pisze o "Stalówce".

W kwietniowym wydaniu miesięcznika "Futbol" ( str. 73 )  można znalezć ciekawy artykuł o Naszym Klubie opisujący historię i tradycję klubu, sponsorów oraz zawodników i trenera. Artykuł ten bardzo dobrze reklamuje klub PSA STAL STALOWA WOLA .

 

 

 

 

 

                                              

                                               fot. "Futbol"

                                      

Komentarze (12)

Jacek1449 | 2011-04-15 11:26

Może ktoś podac namiar do tego artykułu
Link , adres internetowy

Kurtki | 2011-04-15 17:40

"Ostatnim rywalem Biało-niebieskich na zakończenie piłkarskiego maratonu będzie drużyna Stali Stalowa Wola. Historia spotkań z drużyną z północy województwa sięga jeszcze lat 50 ubiegłego wieku. Ogółem jak dotąd oba zespoły zagrały przeciwko sobie 33 razy. Co ciekawe 11 spotkań zakończyło się zwycięstwem naszych piłkarzy, również 11 zwycięstwem zespołu ze Stalowej Woli, natomiast pozostałe 11 podziałem punktów. Jesienny mecz obu drużyn zakończył się jak wszyscy dobrze pamiętają bezbramkowym remisem.

W ostatnim spotkaniu rozegranym w Stalowej Woli, które odbyło się w 2005 również padł remis 1:1. Natomiast po raz ostatni Biało-niebiescy wygrali na wyjeździe w 2004 roku. Nasi zawodnicy po bramkach Brożka pokonali miejscowych, aż 3:0. Dobrze by było ten rezultat powtórzyć w sobotnim pojedynku."

Michał | 2011-04-15 21:52

Witam, wiem że nie na temat ale chciałbym spytać.

Czy gdzieś w sieci np. na youtubie jest pokazane wykonanie nowej przyśpiewki Stali "Hej w naszej Stalowej, gdzie kominy w herbie są..."?:) Miło by było, gdyby ktoś podał jakiś link gdzie jest to słyszalne.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro na H15 ;)

Lambrini | 2011-04-15 23:39

jakiej nowej,ta piosenka byla spiewana juz od poczatku lat 90.

Jack1938 | 2011-04-16 00:10

:-) " Hej w naszej ... " śpiewaliśmy już w 1985 roku Panie i Panowie . W prawdzie pierwotnie była śpiewana zdecydowanie wolniej niż obecnie ale tak jak teraz też jest super a mnie cieszy że , w końcu udało się nam" starym capom" z pod zegara przekonać młodszych kolegów by śpiewać to teraz . Pozdrawiam i do zobaczenia za kilkanaście godzin . A i jeszcze na dobranoc ZeKaSss ukochany klubie nasz jak tak dalej będziesz grał ... , kto jeździ z nami w autokarze to już pewnie łapie ten rytm ;-)

Norwegg2 | 2011-04-16 01:11

kurtki nie zapminaj,ze w sezonie gdy wchodzilismy do 1 ligi w Rzeszowie wygralismy po karnym Ozoga 1:0

Ultrastal | 2011-04-16 06:10


"W pewnym mieście w Polsce gdzie kominy..." - czy to kiedyś tak nie leciało?

Dzos | 2011-04-16 08:22

Witam,czy istnieje mozliwosc zakupienia jeszcze dzis zielonej koszulki?Jesli nie to czy bez niej wejde na ektor b ?
pozdrawiam

Mariusz_ | 2011-04-16 08:56

Tak będziesz mógł kupić , i wchodz na młyn Zapraszamy.

Marcin447 | 2011-04-16 08:57

Świetna pogoda sie zapowiada!!! Wszyscy na H15!!!!!!;)

Koko | 2011-04-16 09:06

no właśnie pogogda ładna ,rywal ciekawy a więc co tu więcej pisać wszyscy na mecz i niezapomnieć o zielonych koszulkach :)pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-08-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola

4 : 1

Krzysztof Bąk 11,
Norbert Hołtyn 22,
Daniel Feruga 45 (k),
Karol Czubak 65     
Filip Wójcik 53
Sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (688) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (354) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 13 708 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 996 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 28 332 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 40 327 razy
Osób Online: 43 / Czas gen. strony: 0.03442