Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Futbol" pisze o "Stalówce".

W kwietniowym wydaniu miesięcznika "Futbol" ( str. 73 )  można znalezć ciekawy artykuł o Naszym Klubie opisujący historię i tradycję klubu, sponsorów oraz zawodników i trenera. Artykuł ten bardzo dobrze reklamuje klub PSA STAL STALOWA WOLA .

 

 

 

 

 

                                              

                                               fot. "Futbol"

                                      

Komentarze (12)

Jacek1449 | 2011-04-15 11:26

Może ktoś podac namiar do tego artykułu
Link , adres internetowy

Kurtki | 2011-04-15 17:40

"Ostatnim rywalem Biało-niebieskich na zakończenie piłkarskiego maratonu będzie drużyna Stali Stalowa Wola. Historia spotkań z drużyną z północy województwa sięga jeszcze lat 50 ubiegłego wieku. Ogółem jak dotąd oba zespoły zagrały przeciwko sobie 33 razy. Co ciekawe 11 spotkań zakończyło się zwycięstwem naszych piłkarzy, również 11 zwycięstwem zespołu ze Stalowej Woli, natomiast pozostałe 11 podziałem punktów. Jesienny mecz obu drużyn zakończył się jak wszyscy dobrze pamiętają bezbramkowym remisem.

W ostatnim spotkaniu rozegranym w Stalowej Woli, które odbyło się w 2005 również padł remis 1:1. Natomiast po raz ostatni Biało-niebiescy wygrali na wyjeździe w 2004 roku. Nasi zawodnicy po bramkach Brożka pokonali miejscowych, aż 3:0. Dobrze by było ten rezultat powtórzyć w sobotnim pojedynku."

Michał | 2011-04-15 21:52

Witam, wiem że nie na temat ale chciałbym spytać.

Czy gdzieś w sieci np. na youtubie jest pokazane wykonanie nowej przyśpiewki Stali "Hej w naszej Stalowej, gdzie kominy w herbie są..."?:) Miło by było, gdyby ktoś podał jakiś link gdzie jest to słyszalne.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro na H15 ;)

Lambrini | 2011-04-15 23:39

jakiej nowej,ta piosenka byla spiewana juz od poczatku lat 90.

Jack1938 | 2011-04-16 00:10

:-) " Hej w naszej ... " śpiewaliśmy już w 1985 roku Panie i Panowie . W prawdzie pierwotnie była śpiewana zdecydowanie wolniej niż obecnie ale tak jak teraz też jest super a mnie cieszy że , w końcu udało się nam" starym capom" z pod zegara przekonać młodszych kolegów by śpiewać to teraz . Pozdrawiam i do zobaczenia za kilkanaście godzin . A i jeszcze na dobranoc ZeKaSss ukochany klubie nasz jak tak dalej będziesz grał ... , kto jeździ z nami w autokarze to już pewnie łapie ten rytm ;-)

Norwegg2 | 2011-04-16 01:11

kurtki nie zapminaj,ze w sezonie gdy wchodzilismy do 1 ligi w Rzeszowie wygralismy po karnym Ozoga 1:0

Ultrastal | 2011-04-16 06:10


"W pewnym mieście w Polsce gdzie kominy..." - czy to kiedyś tak nie leciało?

Dzos | 2011-04-16 08:22

Witam,czy istnieje mozliwosc zakupienia jeszcze dzis zielonej koszulki?Jesli nie to czy bez niej wejde na ektor b ?
pozdrawiam

Mariusz_ | 2011-04-16 08:56

Tak będziesz mógł kupić , i wchodz na młyn Zapraszamy.

Marcin447 | 2011-04-16 08:57

Świetna pogoda sie zapowiada!!! Wszyscy na H15!!!!!!;)

Koko | 2011-04-16 09:06

no właśnie pogogda ładna ,rywal ciekawy a więc co tu więcej pisać wszyscy na mecz i niezapomnieć o zielonych koszulkach :)pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (880)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 254 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 604 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 13 126 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 445 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.0357