Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Futbol" pisze o "Stalówce".

W kwietniowym wydaniu miesięcznika "Futbol" ( str. 73 )  można znalezć ciekawy artykuł o Naszym Klubie opisujący historię i tradycję klubu, sponsorów oraz zawodników i trenera. Artykuł ten bardzo dobrze reklamuje klub PSA STAL STALOWA WOLA .

 

 

 

 

 

                                              

                                               fot. "Futbol"

                                      

Komentarze (12)

Jacek1449 | 2011-04-15 11:26

Może ktoś podac namiar do tego artykułu
Link , adres internetowy

Kurtki | 2011-04-15 17:40

"Ostatnim rywalem Biało-niebieskich na zakończenie piłkarskiego maratonu będzie drużyna Stali Stalowa Wola. Historia spotkań z drużyną z północy województwa sięga jeszcze lat 50 ubiegłego wieku. Ogółem jak dotąd oba zespoły zagrały przeciwko sobie 33 razy. Co ciekawe 11 spotkań zakończyło się zwycięstwem naszych piłkarzy, również 11 zwycięstwem zespołu ze Stalowej Woli, natomiast pozostałe 11 podziałem punktów. Jesienny mecz obu drużyn zakończył się jak wszyscy dobrze pamiętają bezbramkowym remisem.

W ostatnim spotkaniu rozegranym w Stalowej Woli, które odbyło się w 2005 również padł remis 1:1. Natomiast po raz ostatni Biało-niebiescy wygrali na wyjeździe w 2004 roku. Nasi zawodnicy po bramkach Brożka pokonali miejscowych, aż 3:0. Dobrze by było ten rezultat powtórzyć w sobotnim pojedynku."

Michał | 2011-04-15 21:52

Witam, wiem że nie na temat ale chciałbym spytać.

Czy gdzieś w sieci np. na youtubie jest pokazane wykonanie nowej przyśpiewki Stali "Hej w naszej Stalowej, gdzie kominy w herbie są..."?:) Miło by było, gdyby ktoś podał jakiś link gdzie jest to słyszalne.

Pozdrawiam i do zobaczenia jutro na H15 ;)

Lambrini | 2011-04-15 23:39

jakiej nowej,ta piosenka byla spiewana juz od poczatku lat 90.

Jack1938 | 2011-04-16 00:10

:-) " Hej w naszej ... " śpiewaliśmy już w 1985 roku Panie i Panowie . W prawdzie pierwotnie była śpiewana zdecydowanie wolniej niż obecnie ale tak jak teraz też jest super a mnie cieszy że , w końcu udało się nam" starym capom" z pod zegara przekonać młodszych kolegów by śpiewać to teraz . Pozdrawiam i do zobaczenia za kilkanaście godzin . A i jeszcze na dobranoc ZeKaSss ukochany klubie nasz jak tak dalej będziesz grał ... , kto jeździ z nami w autokarze to już pewnie łapie ten rytm ;-)

Norwegg2 | 2011-04-16 01:11

kurtki nie zapminaj,ze w sezonie gdy wchodzilismy do 1 ligi w Rzeszowie wygralismy po karnym Ozoga 1:0

Ultrastal | 2011-04-16 06:10


"W pewnym mieście w Polsce gdzie kominy..." - czy to kiedyś tak nie leciało?

Dzos | 2011-04-16 08:22

Witam,czy istnieje mozliwosc zakupienia jeszcze dzis zielonej koszulki?Jesli nie to czy bez niej wejde na ektor b ?
pozdrawiam

Mariusz_ | 2011-04-16 08:56

Tak będziesz mógł kupić , i wchodz na młyn Zapraszamy.

Marcin447 | 2011-04-16 08:57

Świetna pogoda sie zapowiada!!! Wszyscy na H15!!!!!!;)

Koko | 2011-04-16 09:06

no właśnie pogogda ładna ,rywal ciekawy a więc co tu więcej pisać wszyscy na mecz i niezapomnieć o zielonych koszulkach :)pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 580 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 56 086 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 14 026 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 745 razy
Osób Online: 45 / Czas gen. strony: 0.03716