Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola - Stal Rzeszów 2 : 1 (1:0)

Stalówka pokonała Stal Rzeszów 2:1.

Bramki zdobyli:
1:0 - Białek 35'
1:1 - Fabianowski 46'
2:1 - Gęśla 85'

Widzów: 2500.

W galerii są już zdjęcia z meczu.

Komentarze (36)

Szerszeń | 2011-04-16 18:47

doping ekstraklasa! dzieki Wam Stalowka strzeliła gola w koncówce! tak trzymać panowie!
tylko Stalówka!

Łukasz121085 | 2011-04-16 19:05

brawo 3 pukty jest teraz znicza pchnac i bedzie dobrze chlopaki ido 1ligi wracamy

Witek | 2011-04-16 20:04

Zdjęcia i video z dzisiejszego meczu:

» http://tnij.com/stal_stalowa_wola_stal_rzeszow

Damianos_17 | 2011-04-16 20:22

Szacunek za dzisiejszy młyn, ładnie wychodzą nowe piosnki, ale gra piłkarzy, to jakaś padaczka. Piłkarze grali jak na drewnianych nogach, strasznie wolni - Rzeszowiacy byli 2 razy szybsi. Przyjąć dobrze piłki też nie było komu. Na skrzydłach coś tam próbowali, ale środka prawie w ogóle nie było. Rzeszowiacy też biegali jak chcieli, nie było krycia. W przodzie nikt się nie pokazywał, pomocnicy holowali tylko piłkę ile mogli, ale nie było komu zagrać do przodu. Podsumowując wynik był dużo lepszy niż sama gra.

PS. Dziś jedynie młyn mi się podobał i było na prawdę dobrze. Gry nie było, ale był doping.

Jack1938 | 2011-04-16 21:31

Damianos - ogarnij się , już pisałem że, "Hej w naszej Stalowej..." śpiewaliśmy w latach 80-tych . Pozdro

Spawn | 2011-04-16 22:08

Damianos-w tym co napisales racja,ale starego psa nowych sztuczek nie nauczysz

Ultrastal | 2011-04-16 22:12

Doping na grube 8. lepiej mniej a lepiej niż więcej a ciszej.
Jak sięgam pamięcią zawsze było "W pewnym mieście w Polsce". Albo ja mam Alzheimera albo ktoś coś zmienił.

Blokersik | 2011-04-16 23:36

Doping Byl Poprostu Cudowny
Chociaz trzeba bylo paru popchac do tego spiewu
i git.Damianos , nie krytykuj,bo piłkarze elegancko grali , jak masz zamiar tak oceniac to zostan trenerem i tyle . MECZYK ELEGANCKI I DOPING ELEGANCKI.
:)jeszcze tak do tematu , to naprawde powinni byc
tylko wpuszczani ci co cos spiewaja a nie co stoja i sie opieraja(nie mowie o bojowce bo oni robia duzo )tylko mowie o reszcie!!HEJ STAL !!:)

Luka | 2011-04-17 00:21

Ultrastal ma racje,ktos to kiedys przekrecil bo pewnie nie znal dokladnie tekstu badz nie pamietal i tak zostalo.Ta piosenka zaczynala sie W PEWNYM MIESCIE W POLSCE i tak powinnismy to spiewac.I od nastepnego meczu tak bedzie...Brzmi duzo lepiej i plynniej...

Stalówek | 2011-04-17 00:35

albo ja mam skleroze albo nie.od zawsze pamietam ''hej w Naszej Stalowej''...to tyle...a pamietam Knurów z 87 i jeszcze wczesniej chwilę.pzdr.brawo za doping chlopaki.

Mariuszstalowa | 2011-04-17 04:55

dobre 3 punkty. dak dalej!!! co malo tych komentarzy po wygranej .

Stalowka the firm | 2011-04-17 06:47

Gratulacje dla grajkow za ambicje do konca i zwyciestwo!!! Ale przede wszystkim gratulacje naleza sie wszystkim tym co dali z siebie wszystko na sektorze B - oby tak dalej... trzeba gonic polska czolowke ultras bo o ile sportowo firma od dlugiego czasu utrzymuje wysoki poziom o tyle ultras kulalo - zycze nam wszystkim aby sukcesywnie ultras szlo w kierunku i na poziomie najlepszych ekip. POzdrawiam!

Kloszard | 2011-04-17 07:36

Wynik cieszy, doping świetny.Szkoda tylko głupio straconej bramki.Mnie nadal martwi słaba ra Drozda.Ale jak mają tak grać i wygrywac to niech tak bedzie:D pozdrawiam

Terrormachine | 2011-04-17 12:15

Doping miód malinka. ;) Pomimo tego że kibice gości nie przyjechali , nasi nie liczni fanatycy zjawili się wszyscy. :) plus do tego nasi zgodowicze z reski Oby tak dalej. Pozdrawiam

Jotes | 2011-04-17 13:48

Chciałem dodać mały komentarz a zarazem prośbę aby ludzie na swoich osiedlach porobili porządek z wrzutami typu Motor Lublin fc Stalowa, 19R20 itd. nieelegancko to wygląda i w dosyć widocznych miejscach się znajduje.

Waski38 | 2011-04-17 14:07

Mam prośbe do Scottyego
Do relacji stalowka.tv moglbys zrobic jakies fajne intro. np jak ma Raków lub ŁKS.

tu masz łksu
» http://www.youtube.com/watch?v=vzaFdr2QCqI

~ | 2011-04-17 16:25

Doping miód malinka. ;) Pomimo tego że kibice gości nie przyjechali , nasi nie liczni fanatycy zjawili się wszyscy. :) plus do tego nasi zgodowicze z reski Oby tak dalej. Pozdrawiam

Damianos_17 | 2011-04-17 17:01

Wie ktoś co się stało ze stroną podkarpaccy kibice ? Jest jakaś stronka w zastępstwie ?

Luvaszko152 | 2011-04-17 17:33

witam koledzy moge kupic jakos przez internet koszulke stalowki mojemu chrzesniakowi w Angli jest

Hutniczy1 | 2011-04-17 17:34

Zgadzam sie z Jotesem.Czy nikogo nie interesuje ze inne kluby maluja sobie po Stalowej ?Przeciez to nie problem wziasc sprey i zamazac.

Toldi1938 | 2011-04-17 17:47

Hutniczy1 to wez spreya i zamaluj przeciez to nie problem :)

Toldi1938 | 2011-04-17 17:50

Na Okulickiego chłopaki zamazali takie napisy to tak na marginesie

Jack1938 | 2011-04-17 19:47

Dla wyjaśnienia ; " W pewnym mieście w Polsce gdzie łódeczka w herbie jest..." to nie jest to samo co " Hej w naszej Stalowej ..." chociaż obie mają swoje początki w głębokich latach 80-tych . Takie są realia .

Kloszard | 2011-04-17 20:44

Motor, buracka ekipa, nadaja sie tylko do bazgrania napisów na murach,taka akcja podjazdowa.chuj z nimi, nikomu od nas by sie nie chcialo walić to tego burackiego miasta i malowac p murach bo mamy to w nosie..
Nie ma sie co szczypac.Motor ma kompleks na punkcie Stalówki,bo jak życie pokoazało nie wiedzą na co nas stać i sami nie widzą na co stać ich. proste.. Zresztą na ich temat to szkoda gadać , nie jedna ekipa w PL drze znich łacha ze centymetr od Lublina jest ekipa, która ma na nich wyje..bane!!
Oni niech sie spinaja my ich pierdoli..my:D

Fc68 | 2011-04-17 22:01

klodszard jeden z mądrzejszych wpisów ostatnimi czasy

Luka | 2011-04-17 22:40

Wpis Kloszarda popieram w 100% bo od bardzo dawna mam podobne zdanie.Zreszta wiekszosc osob u nas ma podobne.Motor to ekipa ktora chcialaby byc regionalnym hegemonem ale nie ejst i nigdy nie bedzie.Po pierwsze za slaby poziom sportowy,po drugie kibice ktorzy od siebie odpychaja a nie przyciagaja.To sa glownie najwieksze lubelskie menty i patole.Na forach spinaja sie do wszystkich a glownie do nas.Maja na naszym punkcie 5 razy bardziej nawalone w glowach niz my na punkcie ich,co tez u nas jest odbierane ze smiechem.No bardzo chyba musialoby sie komus nudzic zeby jechac do Lublina mazac sprejami po blokach.Ale akcja,wszyscy na widok tych napisow bylismy pewnie pod wielkim wrazeniem:).Generaln ie Motor wyzej sra niz dupe ma...

Kacper1938 | 2011-04-18 15:56

z lublina nie musza jezdzic zeby malowac ;D maja po np fc zaklików ;) i inne wiochy

Terrormachine | 2011-04-18 17:34

Z tym napisem na małym tesco to pewnie sprawa kibiców "Stali Rzeszów" bo oni maja tak nasrane w głowach żeby lizać dupe widzewowi to skąd wiecie ... ; ) moze też sie podali za ruch? : )

Kacper1938 | 2011-04-18 17:43

jakim napisem ? jesli mozna wiedziec o co chodzi ;)

Culpa | 2011-04-18 18:45

Rusz tyłek pod tesco to będziesz wiedział.

Hutniczy1 | 2011-04-19 07:39

Dobra,nie ma sie co kłócić kto to napisał tylko to zamalować.Mi tez się wydaje ze to żydy.A fc motoru nie pisza,ostatnio byl to slask z motorem

Kibic12 | 2011-04-19 07:48

to trzeba pojechac do zaklikowa ! ony na meczach mają szaliki motoru to na wyjazd był był do palanie stalówki paliły

Luka | 2011-04-19 09:09

Kibic12 a teraz przeczytaj jeszcze raz swoj wpis.Jesli cos z niego zrozumiales to jestes albo tak bystry albo tak ciemny...Bez zlosliwosci:)

Kibic12 | 2011-04-19 13:10

o co ci chodzi powinnyśmy pojechać

Kibic12 | 2011-04-19 13:11

razem z lipą ;p

Terrormachine | 2011-04-20 16:30

Kibic12 Jak masz tyle lat na ile pokazujesz to pojedz sobie na hulajnodze do zaklikowa , a nie wyjazdy organizujesz chcesz jechac na wyjazd to poczekaj na kolejny mecz.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ROW 1964 Rybnik - Stal Stalowa Wola

ROW 1964 Rybnik             Stal Stalowa Wola
2018-07-20, godz. 18:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-07-20 ROW 1964 Ryb.. - STAL
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1223) » Vielitz44 (762)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (289) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 36 698 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 227 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 27 793 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 18 887 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.04114