Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stalówki mają nowego sponsora!

Piłkarze Stalówki mają nowego sponsora!

Drugoligowy zespół piłkarzy ze Stalowej Woli wspierać będzie firma Uniwheels, producent felg aluminiowych.
 

- Podpisaliśmy już umowę z firmą Uniwheels, która ma swój zakład produkcyjny w Stalowej Woli – mówi Mariusz Szymański, działacz piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA. – Otrzymamy od niej poważne wsparcie finansowe, a także wizerunkowe, bo nasz klub wesprze europejska, uznana firma. Mamy nadzieję, że w ślady naszych obecnych sponsorów pójdą kolejne firmy. Chcemy jeszcze nawiązać między innymi współpracę z Elektrownią Stalowa Wola, myślimy też o współpracy z Hutą Stalowa Wola, która ma mieć wkrótce nowych właścicieli z Chin.
 
Głównym sponsorem piłkarzy "Stalówki” jest Wodex, nasz zespół wspiera też między innymi Dawtona, zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego. Teraz doszedł kolejny sponsor, z branży motoryzacyjnej. Działacze piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli nie zasypiają gruszek w popiele i chociaż o sponsorów nie jest łatwo, prezes Grzegorz Zając i członek rady nadzorczej Mariusz Szymański mogą pochwalić się kolejnym sukcesem. Stalowowolscy działacze myślą już także o kolejnym sezonie i wzmocnieniach druzyny, prowadzą pierwsze rozmowy z kandydatami do gry w "Stalówce".
 
- Prowadzimy rozmowy z kilkoma kandydatami do gry w Stali, interesują nas zwłaszcza zawodnicy do środka pola – zdradza Mariusz Szymański. – Oglądaliśmy ostatnio z trenerem Sławomirem Adamusem między innymi Dawida Kałata z Dalinu Myślenice, w meczu z Naprzodem w Jędrzejowie. Tym zawodnikiem interesowaliśmy się już przed obecnym sezonem. Przyglądamy się też między innymi Rafałowi Królowi ze Znicza Pruszków.
 
Piłkarze ze Stalowej Woli najbliższe spotkanie w drugiej lidze rozegrają w piątek na wyjeździe ze Zniczem w Pruszkowie
 
Więcej w środowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.

Komentarze (35)

Biggie | 2011-04-19 15:52

Chylę czoła przed działaczami PSA, wykonujecie mega robotę, tak trzymać :D

Ssttaalloowwkkaa | 2011-04-19 15:55

brawo społka .... zrobiliscie wiecej w rok nic byly zarzad stalowki przez kilka razy dluzej czasu ;] teraz tylko liczyc na awans ;] i bedzie jeszcze lepiej !!:] 3 ptk w pruszkowie musza byc !!!;] ave stalowka !!

Dzos | 2011-04-19 16:13

witam wiecie moze czy istnieje jakas stona Sokola Nisko ktora jest w miare dobrze prowadzona?

Stalowiak1938 | 2011-04-19 17:28

Brawo!! Do tego należy dodać że rada miasta przegłosowała 250 tys zł. dla P.S.A. Teraz musimy pomagać naszym zawodnikom w osągnięciu jak najlepszych wyników!! bo myślę ze organizacyjnie już jesteśmy gotowi na 1 ligę, teraz trzeba wywalczyć ją sportowo!!

Spawn | 2011-04-19 17:44

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo od razu człowiek widzi ze cały czas cos sie dzieje oby tak dalej i jedziemy. ONLY STALÓWKA

Kloszard | 2011-04-19 17:53

Świetna wiadomość.Szacunek za działanie!!

Ssttaalloowwkkaa | 2011-04-19 18:00

teraz tylko zeby piłkarze dostali takiego kopa do gry bo z taka organizazcja i myslacymi osobami w spolce nie bedize duzych problemow z licencja na 1 lige wiec grac walczyc zapier...alac !!! ;]

Damianos_17 | 2011-04-19 18:05

Jak spiker wypowiedział na meczu sponsora, to myślałem, że nas będą sponsorować gumy, bo usłyszałem Unimil ;D ;]

Zdzislaw84 | 2011-04-19 19:24

gratulacje dla dzialaczy. teraz moze byc tylko lepiej. wywalczmy jeszce awansik. czekalem na taka wiadomosc wiedzialem ze w koncu musi sie wszystko unormowac. pozdro dla wszystkich!!!

~ | 2011-04-19 21:35

bardzo,bardzo dobra informacja... fajnie ze miedznarodowa firma ktora produkuje rowniez w St.Woli chce wspierac lokalny Klub i przy okazji na pewno promowac sie, no i zwiekszac produkcje ;) jesli chodzi o mnie to czekam az pojawi sie info ze w koncu stadion zaczyna sie budowac o awans jestem pewny jesli nie w tym sezonie to w nastepnym, wazne ze organizacyjnie wszystko do przodu idzie...
ps dobra reklama w "Magazynie Futbol" ;)

tylko Stalówka!

Koko | 2011-04-19 22:18

no w klubie coraz ciekawiej sie robi jeszcze nowy stadion awans do 1 ligi a potem coraz lepiej ,pewnie jeszcze elektrownia będzie sponsorem bo wiem osobiście że z prezesem można sie dogadać i dojść z nim do porozumienia :)

Rakson | 2011-04-19 22:33

mam do sprzedania dużo szali Stalówki. gg 4798657

Dobroplast | 2011-04-19 22:40

Jeeeaa to super :D
Chylę czoła przed działaczami PSA :)
Aż idę zajarać z radości :D

Złotówa | 2011-04-19 22:49

Uniwheels to firma, która ma siedziby w Niemczech, Szwajcarii, Polsce i Rosji .....no no no :)

To nie jest byle kto.

Jeszcze Elektrownia, w przyszłości może LiuGong.

Złomrex przędzie coraz lepiej i kryzys chyba już za nimi, mozę powróci ich temat.

Ruszył przetarg na trybunę wzdłuż Hutniczej.... :)

Biggie | 2011-04-19 23:03

nie popadając w hurraoptymizm sądzę, że aby Tauron wszedł w ten interes to najpierw piłkarze muszą awansować z tej drugiej ligi bo byle jakich zespołów nie wspierają no ale małymi krokami do celu i wszystko jest możliwe;) TYLKO STALÓWKA

Johny | 2011-04-20 08:07

Fantastyczna wiadomość. To co nie udawało się wielu fachowcom piastującym stanowiska dyrektora/prezesa ( świadomie z małych liter) w minionych latach udaje się ludziom młodym, z pomysłami z jakąś wizją. Szczere gratulacje!!!!
Pojawia się tylko jeden problem. Gdzie my będziemy grać jak już do tej I ligi ( nieważne czy teraz, czy za rok). Tego stadionu nam nie dopuszczą, nawet jak będzie w trakcie remontu. Znowu Gorzyce? Czy tym razem Tarnobrzeg?
Pozdrowienia!

Suawek | 2011-04-20 08:35

Zapewne krzesełka zostaną przeniesione na krytą, więc z licencją nie powinno być problemu.

19mlody38 | 2011-04-20 08:40

wybiera sie ktos na mecz z stwa i ma wolne miejsca w samochodzie?

Cisse | 2011-04-20 11:32

Nie ma organizowanego wyjazdu do Pruszkowa, więc szykujemy się już do bardzo ważnego piłkarsko meczu z Okocimskim Brzesko. Zwycięstwo w tym meczu w przepadku wygranej ze Zniczem może być przełomowe w drodze po awans!

Akcja zielony sektor trwa! Wszyscy w zielonych koszulkach! Po kolejne zwycięstwo i awans! Powtórzmy atmosferę z ostatniego meczu.

Superbastiano | 2011-04-20 12:05

Do Dzos strona sokola istnieje w zasadzie blog wpisz w google i ci wyswietli :)

Koko | 2011-04-20 12:39

zgadzam sie z Cisse żeby podtrzymać atmosfere ostaniego meczu i znowu przyjść na mecz z Brzeskiem w zielonych koszulkach :)

Mastw | 2011-04-20 16:13

Pamiętajcie że frekwencja na meczach jest bardzo ważna.
"Mamy najwyższą frekwencję na trybunach w naszej grupie II Ligi, jest zatem zainteresowanie i klimat dla piłki nożnej w Stalowej Woli."
udowodnijmy że zasługujemy na 1 ligę i na nowy stadion !

Terrormachine | 2011-04-20 16:33

Pierwsza liga pomału zbliża sie do nas. Oby tak dalej , frekwencja tak samo bardzo duża , 3 pnkt z pruszkowem i bedzie miazga!

Dzos | 2011-04-20 18:37

Witam,w sobote bylem 1 raz na meczu stalowki.Doping i caly ten klimat pozytywnie mnie zaskoczyl,az chce sie przyjechac na nastepny mecz :P Zauwazylem tylko jedna rzecz,bylo bardzo duzo mlodych ludzi z szalikami, logami stalowki na trybunach.Pomyslalem dlaczego oni nie sa na mlynie?Nie chca,wstydza sie,czy moze nie moga tam wejsc?To tylko tak na marginesie,ogolnie caly mecz byl ok!:D
Pozdrawiam

Terrormachine | 2011-04-20 19:07

Dzos nic w tym stylu kazdy ma prawo do noszenia barw naszych i zgodowych i do siedzenia na kazdym sektorze Jesli ci sie podobalo zapraszamy na kolejny mecz. Pilka Nozna Dla Kibicow!

Mystery69 | 2011-04-21 01:37

Proszę panowie nie mówcie więcej o awansie do I ligi w tym sezonie. Sam prezes klubu notuje nastroje i mówi wyraźnie, że to nie teraz. Więc trochę wyluzujcie. Po pierwsze brak stadionu i całej infrastruktury technicznej, po drugie słaba kadra zawodników (z których nikt nie nadaje się do gry w I lidze), po trzecia obecna forma piłkarzy (raczej połowa tabeli, aniżeli walka o awans) i najważniejsze awans w tym sezonie uzyskuje: Olimpia Elbląg i Wisła Płock koniec kropka. Aż dziw bierze, że Niemcy podjęli się sponsoringu drużyny.... Pozdrawiam

Terrormachine | 2011-04-21 09:21

Popieram cie tylko w tym że Olimpia i wisła płock mają najwieksze szanse na wzbicie się do 1 ligi ale u nas szansa tez jest jakas. Tym bardziej dla nas to jest bardzo dobra rzecz ze sponsoruja nas niemcy i to chyba cos znaczy a nie ze wybrali sobie pierwsza lepsza druzyne bo nie maja na co pieniedzy dawac.

Jack | 2011-04-21 10:43

Panowie Prezes wyraźnie mówi że jest parę mocniejszych finansowo i sportowo drużyn więc Mystery nie odkryłeś ameryki. Ale to jest sport, wszystko jest możliwe. A co do kadry to mamy taką na jaką nas stać, chcemy lepszych to potrzrbyjemy jescze paru sponsorów. Czytajcie ze zrozumieniem bo opadają ręce. Największym plusem jest to że Felgi zaiwestowały w Stal, po nich napewno będą kolejni. A Niemcy sponsorują Stal bo tu mają zakłady a nie w Piździchowicach :)

Edek38 | 2011-04-21 11:15

Mastery( i tobie podoni) Wraz z internetowymi "kibicami" Twojego pokroju skazywaliscie Stal na spadek juz w sierpniu zeszlego roku a ludzi ,ktorzy dzialaja przy PSA nazywaliscie nieudacznikami,ITP. Krytykowaliscie wszystko co tylko mozliwe do momentu kiedy usta zamknelo Wam pierwsze miejce w tabeli.
Przestan przecierac oczy ze zdumienia niedowiarku i zacznij cos robic.Jestes na emigracjii od x lat i ciekawi mnie czy zaangazowales sie w jakikolwiek sposob w ktoras z akcji prowadzonych przez Kibicow,czy tez potrafisz jedynie glosno wyrazac swoje negatywne i pesymistyczne opinie(UDAJAC ZNAWCE).Masz problemy to wydawaj wiecej na lekarzy od glowy.
W sumie ten post jest do wszystkich maruderow.
Krytycy sie znalezli,nie zdziwil bym sie gdybyscie recenzje sztuk teatralnych tez piali (gdzies w waszym wirtualnym swiecie) .

Edek38 | 2011-04-21 11:37

Znawcy nie widza,ze w tej lidze kazdy traci punkty i dzieki temu nie jestesmy na miejscu 7-12 w tabeli.
Znawcy nie wiedza ile kasy(i jakie w zwiazku z tym mozliwosci) maja kluby z naszej ligi.
Nikt nie pompowal i nie pompuje balonu awansu.Uda sie to Wszyscy beda zadowoleni.Nie uda sie teraz to od nowego sezonu walczymy dalej.

19mlody38 | 2011-04-21 14:08

jakbyscie tak spiewali i chodzili na mecze ile komentarzy piszecie to nie mielibysmy sobie równych w dopingu haha, najlepiej to niech pod newsami zostana zablokowane komentarze to nie bedzie prowadzonych wirtualnych rozmów i to jest najlepsze wyjscie

Bartas | 2011-04-21 21:24

witam fanatykow Stalówki . firma uniwells to firam ktora sponsorowala kilka lat temu tloki gorzyce ( rial) . o ile ja pamietam tloki gorzyce dzieki tej firmie osiagnely max w swojej histori . ps milo wspominam prace wtej firmie . pozdrawiam

Omegas | 2011-04-22 09:49

Bartas a w tym twoim snie byly smoki? : ]

Bartas | 2011-04-23 23:01

nie nie bylo . ale byly krzywe ryje jak ty !!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ
2022-10-02, godz. 16:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 9 6-3-0 21
2 Wieczysta Kraków 9 5-3-1 18
3 ŁKS Łagów 9 5-3-1 18
4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 5-2-2 17
5 Avia Świdnik 9 4-4-1 16
6 Stal Stalowa Wola 9 5-1-3 16
7 Korona II Kielce 9 4-4-1 16
8 KSZO Ostrowiec Św 9 4-2-3 14
9 Sokół Sieniawa 9 4-1-4 13
10 Podhale Nowy Targ 9 3-3-3 12
11 Chełmianka Chełm 9 3-2-4 11
12 Podlasie Biała Podlaska 9 2-5-2 11
13 Wisłoka Dębica 9 3-2-4 11
14 Wisła Sandomierz 9 2-2-5 8
15 Lublinianka Lublin 9 2-1-6 7
16 Unia Tarnów 9 2-0-7 6
17 KS Wiązownica 9 1-1-7 4
18 Czarni Połaniec 9 1-1-7 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 174 703 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 948 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 69 277 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 12 475 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01158