Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stalówki mają nowego sponsora!

Piłkarze Stalówki mają nowego sponsora!

Drugoligowy zespół piłkarzy ze Stalowej Woli wspierać będzie firma Uniwheels, producent felg aluminiowych.
 

- Podpisaliśmy już umowę z firmą Uniwheels, która ma swój zakład produkcyjny w Stalowej Woli – mówi Mariusz Szymański, działacz piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA. – Otrzymamy od niej poważne wsparcie finansowe, a także wizerunkowe, bo nasz klub wesprze europejska, uznana firma. Mamy nadzieję, że w ślady naszych obecnych sponsorów pójdą kolejne firmy. Chcemy jeszcze nawiązać między innymi współpracę z Elektrownią Stalowa Wola, myślimy też o współpracy z Hutą Stalowa Wola, która ma mieć wkrótce nowych właścicieli z Chin.
 
Głównym sponsorem piłkarzy "Stalówki” jest Wodex, nasz zespół wspiera też między innymi Dawtona, zakład przetwórstwa owocowo-warzywnego. Teraz doszedł kolejny sponsor, z branży motoryzacyjnej. Działacze piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli nie zasypiają gruszek w popiele i chociaż o sponsorów nie jest łatwo, prezes Grzegorz Zając i członek rady nadzorczej Mariusz Szymański mogą pochwalić się kolejnym sukcesem. Stalowowolscy działacze myślą już także o kolejnym sezonie i wzmocnieniach druzyny, prowadzą pierwsze rozmowy z kandydatami do gry w "Stalówce".
 
- Prowadzimy rozmowy z kilkoma kandydatami do gry w Stali, interesują nas zwłaszcza zawodnicy do środka pola – zdradza Mariusz Szymański. – Oglądaliśmy ostatnio z trenerem Sławomirem Adamusem między innymi Dawida Kałata z Dalinu Myślenice, w meczu z Naprzodem w Jędrzejowie. Tym zawodnikiem interesowaliśmy się już przed obecnym sezonem. Przyglądamy się też między innymi Rafałowi Królowi ze Znicza Pruszków.
 
Piłkarze ze Stalowej Woli najbliższe spotkanie w drugiej lidze rozegrają w piątek na wyjeździe ze Zniczem w Pruszkowie
 
Więcej w środowym, papierowym wydaniu Echa Dnia.

Komentarze (35)

Biggie | 2011-04-19 15:52

Chylę czoła przed działaczami PSA, wykonujecie mega robotę, tak trzymać :D

Ssttaalloowwkkaa | 2011-04-19 15:55

brawo społka .... zrobiliscie wiecej w rok nic byly zarzad stalowki przez kilka razy dluzej czasu ;] teraz tylko liczyc na awans ;] i bedzie jeszcze lepiej !!:] 3 ptk w pruszkowie musza byc !!!;] ave stalowka !!

Dzos | 2011-04-19 16:13

witam wiecie moze czy istnieje jakas stona Sokola Nisko ktora jest w miare dobrze prowadzona?

Stalowiak1938 | 2011-04-19 17:28

Brawo!! Do tego należy dodać że rada miasta przegłosowała 250 tys zł. dla P.S.A. Teraz musimy pomagać naszym zawodnikom w osągnięciu jak najlepszych wyników!! bo myślę ze organizacyjnie już jesteśmy gotowi na 1 ligę, teraz trzeba wywalczyć ją sportowo!!

Spawn | 2011-04-19 17:44

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo od razu człowiek widzi ze cały czas cos sie dzieje oby tak dalej i jedziemy. ONLY STALÓWKA

Kloszard | 2011-04-19 17:53

Świetna wiadomość.Szacunek za działanie!!

Ssttaalloowwkkaa | 2011-04-19 18:00

teraz tylko zeby piłkarze dostali takiego kopa do gry bo z taka organizazcja i myslacymi osobami w spolce nie bedize duzych problemow z licencja na 1 lige wiec grac walczyc zapier...alac !!! ;]

Damianos_17 | 2011-04-19 18:05

Jak spiker wypowiedział na meczu sponsora, to myślałem, że nas będą sponsorować gumy, bo usłyszałem Unimil ;D ;]

Zdzislaw84 | 2011-04-19 19:24

gratulacje dla dzialaczy. teraz moze byc tylko lepiej. wywalczmy jeszce awansik. czekalem na taka wiadomosc wiedzialem ze w koncu musi sie wszystko unormowac. pozdro dla wszystkich!!!

~ | 2011-04-19 21:35

bardzo,bardzo dobra informacja... fajnie ze miedznarodowa firma ktora produkuje rowniez w St.Woli chce wspierac lokalny Klub i przy okazji na pewno promowac sie, no i zwiekszac produkcje ;) jesli chodzi o mnie to czekam az pojawi sie info ze w koncu stadion zaczyna sie budowac o awans jestem pewny jesli nie w tym sezonie to w nastepnym, wazne ze organizacyjnie wszystko do przodu idzie...
ps dobra reklama w "Magazynie Futbol" ;)

tylko Stalówka!

Koko | 2011-04-19 22:18

no w klubie coraz ciekawiej sie robi jeszcze nowy stadion awans do 1 ligi a potem coraz lepiej ,pewnie jeszcze elektrownia będzie sponsorem bo wiem osobiście że z prezesem można sie dogadać i dojść z nim do porozumienia :)

Rakson | 2011-04-19 22:33

mam do sprzedania dużo szali Stalówki. gg 4798657

Dobroplast | 2011-04-19 22:40

Jeeeaa to super :D
Chylę czoła przed działaczami PSA :)
Aż idę zajarać z radości :D

Złotówa | 2011-04-19 22:49

Uniwheels to firma, która ma siedziby w Niemczech, Szwajcarii, Polsce i Rosji .....no no no :)

To nie jest byle kto.

Jeszcze Elektrownia, w przyszłości może LiuGong.

Złomrex przędzie coraz lepiej i kryzys chyba już za nimi, mozę powróci ich temat.

Ruszył przetarg na trybunę wzdłuż Hutniczej.... :)

Biggie | 2011-04-19 23:03

nie popadając w hurraoptymizm sądzę, że aby Tauron wszedł w ten interes to najpierw piłkarze muszą awansować z tej drugiej ligi bo byle jakich zespołów nie wspierają no ale małymi krokami do celu i wszystko jest możliwe;) TYLKO STALÓWKA

Johny | 2011-04-20 08:07

Fantastyczna wiadomość. To co nie udawało się wielu fachowcom piastującym stanowiska dyrektora/prezesa ( świadomie z małych liter) w minionych latach udaje się ludziom młodym, z pomysłami z jakąś wizją. Szczere gratulacje!!!!
Pojawia się tylko jeden problem. Gdzie my będziemy grać jak już do tej I ligi ( nieważne czy teraz, czy za rok). Tego stadionu nam nie dopuszczą, nawet jak będzie w trakcie remontu. Znowu Gorzyce? Czy tym razem Tarnobrzeg?
Pozdrowienia!

Suawek | 2011-04-20 08:35

Zapewne krzesełka zostaną przeniesione na krytą, więc z licencją nie powinno być problemu.

19mlody38 | 2011-04-20 08:40

wybiera sie ktos na mecz z stwa i ma wolne miejsca w samochodzie?

Cisse | 2011-04-20 11:32

Nie ma organizowanego wyjazdu do Pruszkowa, więc szykujemy się już do bardzo ważnego piłkarsko meczu z Okocimskim Brzesko. Zwycięstwo w tym meczu w przepadku wygranej ze Zniczem może być przełomowe w drodze po awans!

Akcja zielony sektor trwa! Wszyscy w zielonych koszulkach! Po kolejne zwycięstwo i awans! Powtórzmy atmosferę z ostatniego meczu.

Superbastiano | 2011-04-20 12:05

Do Dzos strona sokola istnieje w zasadzie blog wpisz w google i ci wyswietli :)

Koko | 2011-04-20 12:39

zgadzam sie z Cisse żeby podtrzymać atmosfere ostaniego meczu i znowu przyjść na mecz z Brzeskiem w zielonych koszulkach :)

Mastw | 2011-04-20 16:13

Pamiętajcie że frekwencja na meczach jest bardzo ważna.
"Mamy najwyższą frekwencję na trybunach w naszej grupie II Ligi, jest zatem zainteresowanie i klimat dla piłki nożnej w Stalowej Woli."
udowodnijmy że zasługujemy na 1 ligę i na nowy stadion !

Terrormachine | 2011-04-20 16:33

Pierwsza liga pomału zbliża sie do nas. Oby tak dalej , frekwencja tak samo bardzo duża , 3 pnkt z pruszkowem i bedzie miazga!

Dzos | 2011-04-20 18:37

Witam,w sobote bylem 1 raz na meczu stalowki.Doping i caly ten klimat pozytywnie mnie zaskoczyl,az chce sie przyjechac na nastepny mecz :P Zauwazylem tylko jedna rzecz,bylo bardzo duzo mlodych ludzi z szalikami, logami stalowki na trybunach.Pomyslalem dlaczego oni nie sa na mlynie?Nie chca,wstydza sie,czy moze nie moga tam wejsc?To tylko tak na marginesie,ogolnie caly mecz byl ok!:D
Pozdrawiam

Terrormachine | 2011-04-20 19:07

Dzos nic w tym stylu kazdy ma prawo do noszenia barw naszych i zgodowych i do siedzenia na kazdym sektorze Jesli ci sie podobalo zapraszamy na kolejny mecz. Pilka Nozna Dla Kibicow!

Mystery69 | 2011-04-21 01:37

Proszę panowie nie mówcie więcej o awansie do I ligi w tym sezonie. Sam prezes klubu notuje nastroje i mówi wyraźnie, że to nie teraz. Więc trochę wyluzujcie. Po pierwsze brak stadionu i całej infrastruktury technicznej, po drugie słaba kadra zawodników (z których nikt nie nadaje się do gry w I lidze), po trzecia obecna forma piłkarzy (raczej połowa tabeli, aniżeli walka o awans) i najważniejsze awans w tym sezonie uzyskuje: Olimpia Elbląg i Wisła Płock koniec kropka. Aż dziw bierze, że Niemcy podjęli się sponsoringu drużyny.... Pozdrawiam

Terrormachine | 2011-04-21 09:21

Popieram cie tylko w tym że Olimpia i wisła płock mają najwieksze szanse na wzbicie się do 1 ligi ale u nas szansa tez jest jakas. Tym bardziej dla nas to jest bardzo dobra rzecz ze sponsoruja nas niemcy i to chyba cos znaczy a nie ze wybrali sobie pierwsza lepsza druzyne bo nie maja na co pieniedzy dawac.

Jack | 2011-04-21 10:43

Panowie Prezes wyraźnie mówi że jest parę mocniejszych finansowo i sportowo drużyn więc Mystery nie odkryłeś ameryki. Ale to jest sport, wszystko jest możliwe. A co do kadry to mamy taką na jaką nas stać, chcemy lepszych to potrzrbyjemy jescze paru sponsorów. Czytajcie ze zrozumieniem bo opadają ręce. Największym plusem jest to że Felgi zaiwestowały w Stal, po nich napewno będą kolejni. A Niemcy sponsorują Stal bo tu mają zakłady a nie w Piździchowicach :)

Edek38 | 2011-04-21 11:15

Mastery( i tobie podoni) Wraz z internetowymi "kibicami" Twojego pokroju skazywaliscie Stal na spadek juz w sierpniu zeszlego roku a ludzi ,ktorzy dzialaja przy PSA nazywaliscie nieudacznikami,ITP. Krytykowaliscie wszystko co tylko mozliwe do momentu kiedy usta zamknelo Wam pierwsze miejce w tabeli.
Przestan przecierac oczy ze zdumienia niedowiarku i zacznij cos robic.Jestes na emigracjii od x lat i ciekawi mnie czy zaangazowales sie w jakikolwiek sposob w ktoras z akcji prowadzonych przez Kibicow,czy tez potrafisz jedynie glosno wyrazac swoje negatywne i pesymistyczne opinie(UDAJAC ZNAWCE).Masz problemy to wydawaj wiecej na lekarzy od glowy.
W sumie ten post jest do wszystkich maruderow.
Krytycy sie znalezli,nie zdziwil bym sie gdybyscie recenzje sztuk teatralnych tez piali (gdzies w waszym wirtualnym swiecie) .

Edek38 | 2011-04-21 11:37

Znawcy nie widza,ze w tej lidze kazdy traci punkty i dzieki temu nie jestesmy na miejscu 7-12 w tabeli.
Znawcy nie wiedza ile kasy(i jakie w zwiazku z tym mozliwosci) maja kluby z naszej ligi.
Nikt nie pompowal i nie pompuje balonu awansu.Uda sie to Wszyscy beda zadowoleni.Nie uda sie teraz to od nowego sezonu walczymy dalej.

19mlody38 | 2011-04-21 14:08

jakbyscie tak spiewali i chodzili na mecze ile komentarzy piszecie to nie mielibysmy sobie równych w dopingu haha, najlepiej to niech pod newsami zostana zablokowane komentarze to nie bedzie prowadzonych wirtualnych rozmów i to jest najlepsze wyjscie

Bartas | 2011-04-21 21:24

witam fanatykow Stalówki . firma uniwells to firam ktora sponsorowala kilka lat temu tloki gorzyce ( rial) . o ile ja pamietam tloki gorzyce dzieki tej firmie osiagnely max w swojej histori . ps milo wspominam prace wtej firmie . pozdrawiam

Omegas | 2011-04-22 09:49

Bartas a w tym twoim snie byly smoki? : ]

Bartas | 2011-04-23 23:01

nie nie bylo . ale byly krzywe ryje jak ty !!!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 129 457 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 22 033 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 29 223 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 24 063 razy
Osób Online: 47 / Czas gen. strony: 0.01241