Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarska wojna w Pruszkowie

Piłkarska wojna w Pruszkowie

 

W piątek o godzinie 19.00 w Pruszkowie dojdzie do konfrontacji miejscowego Znicza ze Stalą Stalowa Wola. Gospodarze tego spotkania na razie w rundzie wiosennej zupełnie zawodzą. O przełamanie będzie ciężko, gdyż Stalówka to drużyna walcząca o awans i nie zamierza tracić punktów w tym meczu.

http://www.sportowefakty.pl/pilka-nozna/2011/04/21/pilkarska-wojna-w-pruszkowie-zapowiedz-meczu-znicz-pruszkow


www.stalowka.pl/chat - chat w dniu meczu

Komentarze (50)

Blokersik | 2011-04-22 01:06

ELEGANCKO ! Trzeba Wygrac Z tym zniczem
I Wygramy :)

Apel Do Niektorych:
-Nie Chodz Na Mecze Bo Musisz!
-Jezeli Idzesz To Drzyj Morde Do Puki Zabraknie Ci Głosu I Jezeli Przychodzisz Na Sektor B To Sektor Dopingu Wiec Dopingujcie Swa Druzyne A Jezeli Nie Macie Tego Odzieciczonego W Genach To Nic Nie Poradze I Jezeli Nie MAcie Z tym Nic Wspolnego to nie bujajcie sie w barwach , Nie Lansujcie Sie Przy Pannach Bo Niektórzy nie maja z tym nic wspolnego
To Tyle ! Pozdro Dla Kumatych:)!.

Przemex7 | 2011-04-22 10:22

Dziś będzie cięzko ale będzie dobrze;)
I mam prośbę..
Na następnym meczu jeśli jest zbierana kasa oprawe to niech ci chłopcy czy dziewczyny przejdą się w zdłuż młynu nawet po każym schodku, stoję prawie zawsze na najniższym i w tym sezonie puszka do mnie jeszcze nie doszła..

Marionetke | 2011-04-22 10:35

"Stalowka to druzyna walczaca o awans" maja poczucie humoru pismaki.

Daro | 2011-04-22 12:53

Nie widzę w tym nic śmiesznego.

Marionetke - rzeczywistość jest taka, że mamy 4 miejsce w tabeli i 3 pkt straty do miejsca premiowanego awansem.

Może się nie udać ale walczymy ! Czy Ci się to podoba czy nie.

Mamy teraz mecze po kolei z miejscami 6,5,3,2,1 czyli sama czołówka i po nich dużo się wyjaśni.

Czasami bo prostu brak mi słów na Twoje komentarze.

Luka | 2011-04-22 13:11

Marionetke to typowy malkontent ktory bylby niezadowolony gdyby Stalowka zdobyla mistrza Polski.Zawsze znalazlby powod do krytyki,bo w tym czuje sie najlepiej.Narzekacz ktory woli szukac minusow nawet tam gdzie wiele ich nie ma,niz plusow tam gdzie jest ich duzo.Taki charakter wypaczony przez poprzedni system wladzy lub prokomunistycznych czlonkow rodziny.Pewnie bylby w siodmym niebie gdyby grozil nam spadek.Osle popatrz na tabele i nie siej swoich madrosci,bo gdyby kazdy myslal tak jak ty to sport nie mialby sensu...

Daro | 2011-04-22 13:11

*po prostu

Marionetke | 2011-04-22 13:36

no dobra skoro tak piszecie to idziemy dalej.Uznajmy ze awansuja.Nawet jak bedzie awans do 1-szej ligi to co pozniej? czy wy myslicie ze za taki stadion dostana licencje? stadion przez ktory ledwo ledwo dostali licencje na wystepy w 2-giej lidze.Chyba ze beda wystepy na Gorzyce Arena czy do Tarnobrzega/Rzeszowa .Chyba ze w ciagu pol roku przynajmniej poprawia i wyremontuja cos na co sie nie zanosi.A sezon 1-szej ligi zaczyna sie juz na poczatku sierpnia niestety.jak mi niezmiernie przykro ze niektorzy myslec nie potrafia.

Marionetke | 2011-04-22 13:41

dodajac jeszcze do wypowiedzi Luke ktory chyba ze swojej milosci do klubu zapomnial o paru waznych rzeczach.Brak stadionu,drugiej druzyny,zaplecza,spo nsora,budzet niziutki.tak swietnie i pieknie to nie jest.A i Stalowka pokazala jak walczy o AWANS m.in z Ruchem Wysokie Mazowieckie gdy nie potrafila oddac ani jednego strzalu na bramke, albo z Jeziorakiem gdzie zaczeli grac pod koniec meczu bo w 1-szej polowie to stali i nic nie grali.No ale eksperci typu Luke i tak beda wiedziec lepiej

Koko | 2011-04-22 13:48


Kolejna Wielkanoc, kolejne żonkile
kolejne życzenia, lecz specjalne, miłe!
Radosnych, pogodnych świąt spędzonych wśród bliskich.Zdrowych Wesołych Świąt Więlkiej nocy oraz mokrego dyngusa :)

Lukik223 | 2011-04-22 13:48

Ja się zgadzam z Luke, Marionette jak się nie znasz to nie mów.... Po 1. jesteśmy w polskiej rzeczywistości, stadiony są jakie są i drużyny również są jakie są. Pieprzysz że nie umieją grać, owszem nie grają świetnie ale czy inne drużyny są lepsze?. Mają silny charakter i wolę walki, a kibice to widzą i wierzą w awans, choć nawet gdy go nie będzie to nikt się pewnie nie załamie po za właśnie tobą bo również znam takich jak ty z innych forum internetowych. Nic tylko narzekac i narzekac, najlepiej żeby nic nie robić, żeby wszystko stało w miejscu nie? żeby nic nie robić bo my za to będziemy płacić nie?

Lukik223 | 2011-04-22 13:49

I również życzę wszystkim
Rodzinnych świąt
Smacznego jajka
Oraz mokrego Dingusa

Koko | 2011-04-22 13:53

zamiast sie kłucić bo nie ma po co przecież jesteśmy jedną wielką zielono-czarną rodziną lepiej jak zaczniemy składać sobie świąteczne życzenia :)pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz Wesołych Świąt:)

Daro | 2011-04-22 14:01

Marionetke - kilka wyjaśnień.

1. Stadion - ruszył przetarg na trybunę wzdłuż ulicy Hutniczej. Krzesełka po sezonie zostaną przeniesione na krytą.
Jak się nie mylę to szatnie przeszły gruntowny remont przed tym sezonem.

Tak na prawdę II liga też jest na poziomie centralnym i te wymogi niewiele się tak naprawdę różnią.

Na pewno spełniamy obecnie więcej wymogów niż wcześniej.

2. Istnieją drużyny bez zaplecza - becnie w ekstraklasie mają ME, ale zanim był ten wymóg chociażby Groclin nie posiadał rezerw, a zdobywał Wicemistrzostwo Polski.

Po prostu to nei jest argument. Owszem może pomóc Ii drużyna ale na pewno jej brak jakoś znacząco nie szkodzi.

3. O budżet się nie martw - nie jest różowo ale jest co raz lepiej :)

4. Hmm mecze - ta liga jest strasznie wyrównana i tutaj naprawdę każdy z każdym może wygrać.

Jako przypomnienie sezonu sprzed 5 lat kiedy awansowaliśmy do II ligi (obecnej I) min u siebie na wiosnę przegraliśmy z Wieliczką 0:3 i Sanokiem 0:1

Słabsze mecze się zdarzają po prostu, taka jest piłka.


Wiesz, każdy może mieć swoje zdanie ale pisanie o innych, że nie potrafią myśleć jest nie na miejscu jeżeli sam wyciągasz wnioski na podstawie przypuszczeń.

Po prostu najgorsze co może być to skazywanie na porażkę przed podjęciem walki i Ty to robisz.
Z góry zakładasz pesymistyczną wersję, że nie będzie remontu, że nie będzie kasy.......ale dobrze, że w zarządzie są ludzie którym się chce i coś robią pozyskując min sponsorów, właśnie po to by w naszej drużynie bylo coraz lepiej.

1950 | 2011-04-22 14:01

może ktoś podać linka z relacją meczu Stalówki - dzięki

Lukik223 | 2011-04-22 14:10

pewno bedzie na echodnia eu

Takisobie82 | 2011-04-22 15:20

Spokojnie panowie po co się kłócić. Przecież nikt od naszej stalówki nie oczekuje w tym sezonie awansu jak będzie to super jak nie to też nie będzie tragedii. A każdy zespół ma lepsze i gorsze mecze liczy się całokształt pod koniec sezonu. Więc troszkę wyluzujcie. wierze w zwycięstwo w Pruszkowie chociaż wiem że będzie strasznie ciężko bo znicz to nie są kelnerzy. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt :)

Rusko18 | 2011-04-22 15:33

TYLKO 3 PUNKTY STALOWKA TYLKO 3 PUNKTY

19mlody38 | 2011-04-22 16:47

jedzie ktos jutro na derby do rzeszowa?

Herbata | 2011-04-22 18:16

@1950 będziesz miał wynik na zywo na podkarpacielive.pl opisówki nie ma chyba nigdzie

Biggie | 2011-04-22 18:32

derbów nie obejrzą nawet Resoviacy wiec i od nas nie ma sensu nikomu jechac

Stalówka_1938 | 2011-04-22 18:50

ZAPRASZAM TRADYCYJNIE CO MECZ WYJAZDOWY , NA CHAT

» http://www.stalowka.pl/chat

1950 | 2011-04-22 19:27

dzięki HERBATA

19mlody38 | 2011-04-22 20:57

z tego co widzialem to sovia bedzie na derbach

» http://kibice.net/news/2311_Derby_jednak_z_Resovia.html

Przepi20 | 2011-04-22 21:01

0:0 zakończył się mecz w Pruszkowie

Biggie | 2011-04-22 21:01

gratuluje jesli wierzysz we wszystko na kibicenet, zapewniam Cie że żaden kibic Resovii się tam nie wybiera

Manu1234 | 2011-04-22 22:09

@Biggie
Właśnie że kibice Resovii się na deRRby zbierają

Biggie | 2011-04-22 22:48

Wszystkie grupy kibicowskie Resovii zwracają się z apelem do ogółu fanów Najstarszego Klubu w Polsce o NIE UCZESTNICZENIE W MECZU DERBOWYM na Stadionie Miejskim w najbliższą sobotę (23.04.2011 r.).

Podyktowane jest to bardzo możliwymi prowokacjami ze strony policji, która w ten sposób będzie chciała wyeliminować jak największą grupę rzeszowskich kibiców - prowokując a następnie zatrzymując fanów udających się na mecz derbowy.
Działacze przeciwnego klubu starają się za wszelką cenę sprzedać jak największą ilość biletów mając na uwadze tylko i wyłącznie względy ekonomiczne – obawiając się wobec Naszego braku, ogromnych strat finansowych (koszty organizacji meczu).
Dodatkowo PZPN który wiele razy wykazał się brakiem zrozumienia wobec Naszego Klubu, zapewne nałoży wysokie kary finansowe za złamanie zakazu wyjazdowego i pojawienie się grupy fanów Resovii na Stadionie Miejskim.

KIBICU RESOVII PAMIĘTAJ: W SOBOTĘ NIE IDZIEMY NA STADION MIEJSKI!!

Kibiców Resovii, którzy nie podporządkują się w/w apelowi, a którzy ucierpią na skutek działań osób trzecich na meczu derbowym, będzie czekać rozmowa wychowawcza przy najbliższej okazji!

W związku z warunkami, jakie za przeprowadzenie transmisji, postawili działacze z ul. Hetmańskiej, nie odbędzie się transmisja derbów za pośrednictwem telebimu umieszczonego na Stadionie Resovii - wobec powyższego zapraszamy wszystkich kibiców Resovii w dniu derbów, do Baru Malta!

Kibice Resovii

Biggie | 2011-04-22 22:48

takiś pewny dalej?

Koko | 2011-04-22 22:57

» http://www.youtube.com/watch?v=WNak2..... :) konferencja prasowa trenerów po meczu

Marionetke | 2011-04-22 23:04

No i wygranej nie ma.Ponoc Rosłoninhio mial taka sete i nie trafil do pustej bramki z 6 metrów.Wiecej nic dodawac nie trzeba.

Daro
wiem o tej przebudowie ale juz to dawno mialo byc zrealizowane, mam nadzieje ze nie skonczy sie tym razem na planach i slowach.Wiem tez ze ta liga jest szalenie wyrownana i szalenie slaba.Kazdy tutaj moze wygrac z kazdym, nawet ostatnia Puszcza moze pokonac Olimpie.To swiadczy o slabosci tej ligi.Ruch W.M ktorej Stal nie mogla oddac strzalu przez caly mecz przegrywa u siebie z Motorem ze strefy spadkowej.To wszystko mowi na temat mizernosci i slabosci tej ligi.

Terrormachine | 2011-04-23 08:34

Marionetke : Prosze cie drogie dziecko o przejscie na forum bo tych twoich porytych komentarzy chyba juz nikt nie chce czytac. Jestes taki wszechwiedzacy to zadzwon sobie na TV4 do wrozbitow to ci z kart powroża i bedziesz mial wszystko jasne reszte zachowaj dla siebie

Ramzes | 2011-04-23 08:44

marionetke skoro liga jest mizerna to i druzyna jest mizerna bo w tej lidze gra.Zespół jest w fazie budowy, ja się cieszę z tego co mamy teraz bo sezon temu martwiliśmy się o licencję i widmo upadku piłki w Stalowej.Teraz nie jest super ale jest wystarczająco, zważywszy na środki jakimi dysponujemy i całą infrastrukturą.Nikt nie każe Ci chodzić na mecze i utożsamiać się z mizernością tej drużyny!!
Stalówka to nie tylko miejsce w tabeli!!
Wszyscy od razu by chcieli nie wiadomo co.PSA jak narazie jest świerzutką spółką i jak narazie sprawuje się świetnie.!Każdy tylko narzeka a ni robi nic w kierunku poprawienia sytuacji klubu.Wystarczy popatrzyć pod kasami przed meczem, niewiele osób wykupiło karnety tylko kupują bilety bo:'' nie wiem czy bede na nastepnym meczu i nie oplaca mi sie karnetu kupowac'' A jak juz ktos pisal kupno karnetow jeszcze przed sezonem pokazalo by jakimi srodkami jako klub dysponujemy.Wpłaciłe ś pieniądze na działalność PSA?? nie?? To sie kurwa nie udzielaj!!

łapserdak | 2011-04-23 08:47

Tak atakujecie tego Marionetke, a gość ma sporo racji. To nie on myśli za bardzo pesymistycznie, ale większość z Was zbyt optymistycznie. Przed sezonem były obawy, czy zespół w ogóle utrzyma się w tej lidze, po tym jak z zespołu po spadku został tylko Wieprzęć, a Adamus zaczął ściągać piłkarzy z niższych lig. Klub ledwo dostał licencję na II ligę i nie ma się co łudzić, że w przypadku awansu nie byłoby z tym problemów. Remont stadionu potrzebny jest tutaj od zaraz, w przeciwnym razie za kilka lat mogą być problemy z licencją nawet w tej II lidze. Na razie tylko obiecanki ze strony władz miasta i na tym się kończy. Nie ma co podgrzewać atmosfery i na siłę pchać się do tej I ligi, żeby po sezonie znowu spaść do II. Wygląda na to, że klub wreszcie wychodzi na prostą i niech się to wszystko ustabilizuje, a dopiero później będzie można realnie myśleć o awansie.

Terrormachine | 2011-04-23 09:01

Ch**a ma a nie sporo racji. To nie jest jego sprawa tym bardziej zeby sie udzielal miedzy wszystkimi jak ma kompleksy niech idzie na forum. tutaj jest mowa o byciu na podium i dostaniu sie do 1 ligi. a ten tu wyjezdza z jakimis farmazonami co nawet niemaja sensu.

Mystery69 | 2011-04-23 10:19

Marionetke popieram zdecydowanie. Zresztą po to jest forum, aby wypowiadać się na dany temat. Nie tylko słodzić piłkarzom i mowić o wspaniałej grze. Ale także czasem dobrze jest powiedzieć poprostu prawdę. Takie życie. Wolność słowa, swoboda wypowiedzi. Wesołych Świąt dla Wszystkich Kibiców Stalówki

Edek38 | 2011-04-23 11:01

Mastery "wykrec " z Marionetke 69 na swieta ,dogodzicie sobie i skonczycie pierd... a jak nie dogodzidzie
{wieczni narzekacze} to przynajmniej usta zamkniecie.

Mystery69 | 2011-04-23 15:02

Edek38 jak nie znasz słowa ,,kultura'' to radzę poznać jego znaczenie. Bo tyle piszesz tych komentarzy, większość z nich jest długa, ale same pierdoły, że aż głowa boli. Pozdrawiam normalnych kibiców STW

Marionetke | 2011-04-23 17:25

Terromachine przejdz sie po swiezym powietrzu i uwazaj zeby zylka nie pekla wielki kibolu.Nic procz napinki nie wniosles do dyskusji, no moze poza brakami w ortografii.Uwazaj tylko zebys zawalu nie dostal.

Edek38 kolejny co tylko krzyczy na uzytkownikow a nic nie wnosi procz napinki.Ze tez musze sie wstydzic za Stal za takich kibicow..

Luka | 2011-04-23 17:53

Marionetko, Ty sie musisz wstydzic?Co jak co,ale nick dobrales sobie idealny...Wstydzic musimy sie my,kibice jezdzacy za swoja druzyna po calym kraju,za takich njak ty wiecznych niedowiarkow.Nie wierzysz we wlasny zespol i mowisz ze ty sie musisz wstydzic za jego kibicow?Myslisz ze Stal nie chce wejsc do 1 ligi?Otoz powiem ci ze chce,potwierdzi ci to takze Edek ktory tez wie co w trawie piszczy.Czy damy rade to juz inna sprawa,ale my jako KIBICE pownnismy wierzyc do konca.Ty nie wierzysz,siejesz jakas dziwna propagande jeszcze przed faktem.Wiesz co to znaczy?Ze gowno z ciebie a nie kibic i wstydz sie sam za siebie a nie za innych...

Edek38 | 2011-04-24 03:07

Ten do Ciebie nie byl dlugi i calkiem na temat zebys zalapal.
Byles koles w Otwocku i Pruszkowie??
Pewnie w czasie meczu klepales w klawiature wiec daruj sobie tekty o "robieniu czegos " itp.
Internetowy anonim mocny w klawiszach,swietnie wtapiasz sie tu w tlum lamusie.
Dla takich jak ty nie musze znac tego slowa.Ty nie wiesz co to Kibic a wpisujesz sie na tej stronie.
Na onet sie przenies.

Ssttaalloowwkkaa | 2011-04-24 11:32

edek wyluzuj ;] przestancie sie klucic chociaz w świeta :) potem do tego wrocicie xD ale teraz dajcie sobie na wstrzymanie :)

Marionetke | 2011-04-24 14:39

Luka wez sobie to napisz na czole najlepiej albo na poczte idz z tym.Wiesz dobrze gdzie mam twoja opinie o mnie czy innych kibicach.dosłownie sie zalamalem, alez mi dowaliles tym argumentem o jezdzeniu na kazdy mecz.Ale wbij sobie do tego łba wielki kibolu ze niektorzy martwia sie co bedzie w przypadku awansu, co bedzie ze stadionem itp.Za sama wiare nikt licencji nie przyznaje.I lepiej o tym pomysl niz o dop.... sie do innych kibicow co maja racje.Mam nadzieje ze pojal czacze mimo ze powtarzam juz nty raz.Jesli nie zrozumiales trudno, na ciemnote rady ni ma wielki kibolu co na wyjazdy jezdzi hehehe.
Ja sie nie chce klocic ale musialem odpisac wielkiemu kibolowi Luce co pewnie w latach 80-tych nie wiedzial co to Stal bo wiedziec nie mogl, myslal o kroliku Bugsie i ssaniu smoka a teraz strasznie jara sie na ilu to wyjazdach nie byl.I nie musze pytac Edka czy Mietka czy Wieska bo sytuacje w klubie znam nie od dzis.I juz EOT w tym temacie, krzyczcie sobie dalej.

Luka | 2011-04-24 15:01

Marionetke,tak jestem kibolem i co?Bylem nim w latach 90,bylem w pierwszej dekadzie 21 wieku,jestem nadal...Jezdze na wyjazdy,chodze na mecze u siebie i wspieram klub i druzyne jak tylko moge.Sprawy klubu nie sa mi obce bo interesuje sie nimi i mam kontakt z ludzmi od ktorych juz nikt nie moze wiedziec wiecej.Ty sie tylko martwisz,a nie pomyslisz o tym ze koszty grania w 2 lidze nie sa wcale az tak duzo nizsze niz gra w 1 lidze.I ze gralibysmy w tej 1 lidze dzisiaj dajac sobie rade,gdyby w miescie nie dzialalo wowczas koszykarskie lobby ktore ewidentnie szkodzilo pilce noznej.Jak chcesz sie klocic to dawaj jakies fakty a nie mzonki ktore uslyszales przy piwie.Stadion bedzie budowany w zasadzie od nowa.Krzeselka wystarczy wtedy przeniesc na kryta(budowa zaczyna sie od trybuny przy ulicy Hutniczej)i juz z licencja klopotow byc nie powinno.Pieniadze tez latwiej pozyskac majac w rekawie atut taki jak klub w 1 lidze a nie w marnej 2 tak jak teraz.Mimo wszystko jakos dajemy sobie rade i bankructwo nam nie grozi.Wiec czlowieku skoncz juz marudzic i widziec wszystko w czarnych barwach,bo tacy jak ty zarazaja tym pesymizmem innych.Od martwienia sie os prawy klubu sa inne osoby,a nie ty laiku.Wez lepiej szal i jedz na wyjazd...

Waski38 | 2011-04-25 06:27

Marionetke no i po co siejesz ferment. Lepiej wiesz to zachowaj to dla siebie a nie chcesz przekonac wszystkich ze masz racje. Musisz wszystko pisać co Ci na myśl przyjdzie? Zachowaj to dla siebie, bo pozniej połowa komentarzy jest o jakims p******u i kazdy sie żali ze komentarze są be....

łapserdak | 2011-04-25 11:17

Otrząśnijcie się wszyscy i przypomnijcie sobie początek sezonu. Po Łowiczu i Otwocku było tylko psioczenie, że będzie spadek itp. Mało który próbował wtedy usprawiedliwiać trenera i piłkarzy, tylko zaraz pojawiły się komentarze typu "Adamus out!". Teraz nagle wszyscy hurraoptymiści i wielcy wierni kibice się znaleźli, a gdzie był ten optymizm na początku sezonu? Wtedy wielu z Was, teraz piszących o awansie skazywało ten zespół na spadek. Rozumiem, że każdy tutaj życzy Stalówce jak najlepiej, ale też trzeba czasami spojrzeć na sytuację przez inny pryzmat, a nie tylko okiem fanatyka widzieć wszystko w jak najlepszym świetle.

Sakiro | 2011-04-25 11:51

Panowie PEACE, 50% tych komentarzy są nie na temat, jeśli chcecie na siebie najeżdżać to nie tutaj. Bez napinki

Luka | 2011-04-25 13:41

Łapserdak czyli mam rozumiec ze gdy na poczatku bylo zle,to wtedy trzeba bylo usprawiedliwiac i chwalic zespol,a gdy jest dobrze to trzeba psuc atmosfere i odbierac szanse awansu gdy ona realnie jest?Cos Ci sie chlopie chyba pomylilo...Jest jeszcze realna szansa na awans i wiem ze jesli zawodnicy daliby rade to wladze klubu bylyby sklonne awansowac.Wydaje sie wiec ze sadza,iz poradziliby sobie lige wyzej.O co wiec chodzi Tobie i Marionetce?Mamy chodzic na mecze nie wierzac w druzyne?Pamietasz sezon 2005/06?Wtedy tez takich krytykantow i niedowiarkow bylo mnostwo, a druzyna awansowala.Zamiast truc to mowie - zajmijcie sie czyms pozytecznym a nie szkodliwym dla klubu...

łapserdak | 2011-04-25 20:45

A kto mówi o chwaleniu? Wystarczyło jak widać dać im po prostu torchę czasu, a nie od razu zwyzywać trenera i piłkarzy od patałachów. Zarząd też teraz zewsząd jest chwalony, a przed sezonem "życzliwych" było co nie miara. Teraz wszędzie można usłyszeć hasła typu: "brawo zarząd! brawo piłkarze! brawo Adamus!" - to jest popadanie ze skrajności w skrajność. Jak jest źle, to wtedy obrzucać błotem, a jak jest dobrze, to nosić na rękach. Ja krytykiem nie jestem, ale staram się na to wszystko popatrzeć realnie. Być może w przypadku ewentualnego awansu akurat by się wszystko powiodło i zespół by się utrzymał w I lidze, ale bardziej prawdopodobny jest scenariusz, że zespół by spadł z hukiem. W I lidze nie da się już wygrywać tymi najprostszymi środkami, a na jakieś konkretne wzmocnienia naszego klubu na dzień dzisiejszy po prostu by nie było stać.

Koko | 2011-04-25 22:20

Firma UNIWHEELS Production (Poland) Sp. z o.o. z siedzibą w Stalowej Woli poszukuje informatyka do stworzenia profesjonalnej bazy danych do ewidencji kosztów transportu. Wymagana znajomość programu MS Office Access: tworzenie tabel, kwerend, formularzy, raportów.
e-mail: j.wnuk@pl.uniwheels. com

Ssttaalloowwkkaa | 2011-04-26 08:47

jesli wierzysz w stalowke to wierz nie przejmuj sie pieprzeniem innych .... od zawsze bylo widomo ze w stalowej kibic jest zaj,biscie wybredny ;] a te pieprzenia "nigdy cie nie zdradzimy ,, nie opuscimy cie" tez sa dla picu bo duza czesc kibicow stalowke opuscila po spadku ... a i duzo tez osob opuszcza ja po kilka porazkach z rzedu ;] wiec skonczcie sie klocic ... :) ave stalowka !!;] bez napinki :)