Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Brygada Zielono-Czarnych " już w sprzedaży !

Już od jutra (sobota) w Sklepiku Kibica  dostępny będzie nowy szal "BRYGADA ZIELONO-CZARNYCH ".

 

Cena 25

 

 

 

  

 

 

 

 

"SKLEPIK KIBICA - godziny otwarcia "


Poniedziałek:    nieczynne
Wtorek:              11-17
Środa:                11-15
Czwratek:          nieczynne
Piątek:               11-17
Sobota:                9-13

 

Kontakt:

Gadu-Gadu: 34563828

Skype: sklepikbzc

e-mail: sklepikbzc@wp.pl

 

Piszcie i pytajcie o nowe produkty i gadżety naszej "Stalówki".

 

O nowych produktach będziemy  informować  na bieżąco na łamach portalu stalowka.pl

Komentarze (19)

Biggie | 2011-04-22 21:53

reedycja?

Tomasz | 2011-04-23 09:26

Panie Wojtku sorry za tych debili na Lotosie !!!

Blokersik | 2011-04-23 09:31

Sorry Wszystkim Ale To Wylacznie Moje Zdanie

Glupota z tymi szalami , sa takie stare , i po co takie prawie podobne robic ?

Luka | 2011-04-23 10:06

Nie sa podobne stare,tylko identyczne z jednym malenkim szczegolem.To jest reedycja.Szaliki te to unikaty,bardzo podobaly sie ludziom a teraz prawie ich juz nie widac.Mysle ze wiele osob bedzie chcialo miec taki szal...

Lambrini | 2011-04-23 10:12

te szale to historia naszego kibicowania,w oryginale wyszlo ich 52,projekt Adam B os centralne,maja ponad 20 lat i nie powinny byc wznawiane.

Persjan85 | 2011-04-23 11:11

t inypic.pl/ew4jk6elq4 1p

skasuj spacje po "t"

Blokersik | 2011-04-23 12:48

wlasnie dlatego ze maja tyle lat i sa bezcenne nie powinny zostawac sprzedwane , poniewaz ci co maja ten szal sa dumni z tego a co im z tego jak kazdy bedzie mial taki sam ;/ jak dla mnie glupota.

Waski38 | 2011-04-23 13:11

ktos z Adminow moglby kiedys zaktualizowac dzial historia i śpiewnik bo troche sie zmienilo

Wesolych Świat:)

Bedgar | 2011-04-23 13:15

nikt nie wchodzi w te działy bo atrakcja tej strony są napinkowe komentarze

Luka | 2011-04-23 13:26

Panowie,tych szali nie widac juz prawie na mlynie.Gdzie sa te 52 sztuki?Leza w szafach?I co my jako kibice Stali Stalowa Wola z tego mamy?Juz wiele lat temu byl pomysl aby aby zrobic kolejna serie tych szali,ale wowczas byly inne czasy,brakowalo organizacji i nawet chetnych na te szale.Sa one zajebiste i wiele osob chcialoby miec taki wlasnie szal.A nie po to one sa,aby ich wlasciciele cieszyli sie ze maja taki w szafie a inni moga pozazdroscic.My jako ekipa na tym nie stracimy,a nasze dobro jest celem nadrzednym...

Dobroplast | 2011-04-23 14:10

To może zróbmy reedycje tez szali łączonych z Korona Kielce ? Jak dla mnie to tylko zarabianie kasy na szalikach które maja starzy kibice.

Toldi1938 | 2011-04-23 14:16

Szukacie dziury w całym , a co do zarabiania pieniędzy to dobrze bo cała suma idzie na klub !!

Luka | 2011-04-23 14:19

Dobroplast,czy ty lbie porownujesz szal BZC z szalem laczonym z Korona?Zgody z Korona juz dawno nie ma i te laczone szale mozna trzymac sobie w szafach na pamiatke.Z calym ogromnym szacunkiem dla starszych kibicow,nie widac ich zbyt wielu na wyjazdach a juz z takim szalem to nie pamietam kiedy kogos widzialem.I dlatego wlasnie postanowione zostalo odswiezenie ich...Kazda ekipa robi kopie swoich FLAG aby w lepszym stanie wisialy na plocie,a wy sie tu o szale dusicie...

Mucek1938 | 2011-04-23 19:40

to moze odrazu zróbcie szaliczki forever stal bo mało ich juz jest

Kloszard | 2011-04-23 20:23

Foreverów już nie będzie za duzo jest w kolo politycznej poprawnosci i zaraz by sie holota srała ze rasizm itp:)

Waski38 | 2011-04-24 15:13

Z tą historią to powinien ktoś się za to wziąść

"Posiadamy też 9 dużych flag na drzewcach. W zależności od rywala i rangi meczu odpalamy race i świece dymne a także mamy baloniki. W młynie obecnie zasiada 200-300 osób chodź bywa też, że do dopingu włącza sie cały stadion. Bywają mecze, że nie kręcimy młynem. "

No i mamy baloniki :). Trochę się zmieniło, jest dużo nowych flag, wyjazdów. Jest napisane że 650 os w Tarnobrzegu w 1997 to najliczniejszy wyjazd... Na Widzewie i na Stali Rzeszów było wiecej.

Zmiencie to, wszystkie portale kibicowskie jeśli piszą o Stalówce to wklejają ten tekst. I to śmieszne troche jest...

Waski38 | 2011-04-25 06:26

Marionetke no i po co siejesz ferment. Lepiej wiesz to zachowaj to dla siebie a nie chcesz przekonac wszystkich ze masz racje. Musisz wszystko pisać co Ci na myśl przyjdzie? Zachowaj to dla siebie, bo pozniej połowa komentarzy jest o jakims p******u i kazdy sie żali ze komentarze są be....

Waski38 | 2011-04-25 06:27

nie to tego newsa ten komentarz, możecie skasowac

Arni | 2011-05-2 16:01

fdff gfd gdf gdfg dfg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 103 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 20 431 razy
GKS Katowice - STAL (2:0)
2007-08-18
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 080 razy
STAL - Górnik Polkowice (1:1)
2007-03-17
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 753 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03085