Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Brygada Zielono-Czarnych " już w sprzedaży !

Już od jutra (sobota) w Sklepiku Kibica  dostępny będzie nowy szal "BRYGADA ZIELONO-CZARNYCH ".

 

Cena 25

 

 

 

  

 

 

 

 

"SKLEPIK KIBICA - godziny otwarcia "


Poniedziałek:    nieczynne
Wtorek:              11-17
Środa:                11-15
Czwratek:          nieczynne
Piątek:               11-17
Sobota:                9-13

 

Kontakt:

Gadu-Gadu: 34563828

Skype: sklepikbzc

e-mail: sklepikbzc@wp.pl

 

Piszcie i pytajcie o nowe produkty i gadżety naszej "Stalówki".

 

O nowych produktach będziemy  informować  na bieżąco na łamach portalu stalowka.pl

Komentarze (19)

Biggie | 2011-04-22 21:53

reedycja?

Tomasz | 2011-04-23 09:26

Panie Wojtku sorry za tych debili na Lotosie !!!

Blokersik | 2011-04-23 09:31

Sorry Wszystkim Ale To Wylacznie Moje Zdanie

Glupota z tymi szalami , sa takie stare , i po co takie prawie podobne robic ?

Luka | 2011-04-23 10:06

Nie sa podobne stare,tylko identyczne z jednym malenkim szczegolem.To jest reedycja.Szaliki te to unikaty,bardzo podobaly sie ludziom a teraz prawie ich juz nie widac.Mysle ze wiele osob bedzie chcialo miec taki szal...

Lambrini | 2011-04-23 10:12

te szale to historia naszego kibicowania,w oryginale wyszlo ich 52,projekt Adam B os centralne,maja ponad 20 lat i nie powinny byc wznawiane.

Persjan85 | 2011-04-23 11:11

t inypic.pl/ew4jk6elq4 1p

skasuj spacje po "t"

Blokersik | 2011-04-23 12:48

wlasnie dlatego ze maja tyle lat i sa bezcenne nie powinny zostawac sprzedwane , poniewaz ci co maja ten szal sa dumni z tego a co im z tego jak kazdy bedzie mial taki sam ;/ jak dla mnie glupota.

Waski38 | 2011-04-23 13:11

ktos z Adminow moglby kiedys zaktualizowac dzial historia i śpiewnik bo troche sie zmienilo

Wesolych Świat:)

Bedgar | 2011-04-23 13:15

nikt nie wchodzi w te działy bo atrakcja tej strony są napinkowe komentarze

Luka | 2011-04-23 13:26

Panowie,tych szali nie widac juz prawie na mlynie.Gdzie sa te 52 sztuki?Leza w szafach?I co my jako kibice Stali Stalowa Wola z tego mamy?Juz wiele lat temu byl pomysl aby aby zrobic kolejna serie tych szali,ale wowczas byly inne czasy,brakowalo organizacji i nawet chetnych na te szale.Sa one zajebiste i wiele osob chcialoby miec taki wlasnie szal.A nie po to one sa,aby ich wlasciciele cieszyli sie ze maja taki w szafie a inni moga pozazdroscic.My jako ekipa na tym nie stracimy,a nasze dobro jest celem nadrzednym...

Dobroplast | 2011-04-23 14:10

To może zróbmy reedycje tez szali łączonych z Korona Kielce ? Jak dla mnie to tylko zarabianie kasy na szalikach które maja starzy kibice.

Toldi1938 | 2011-04-23 14:16

Szukacie dziury w całym , a co do zarabiania pieniędzy to dobrze bo cała suma idzie na klub !!

Luka | 2011-04-23 14:19

Dobroplast,czy ty lbie porownujesz szal BZC z szalem laczonym z Korona?Zgody z Korona juz dawno nie ma i te laczone szale mozna trzymac sobie w szafach na pamiatke.Z calym ogromnym szacunkiem dla starszych kibicow,nie widac ich zbyt wielu na wyjazdach a juz z takim szalem to nie pamietam kiedy kogos widzialem.I dlatego wlasnie postanowione zostalo odswiezenie ich...Kazda ekipa robi kopie swoich FLAG aby w lepszym stanie wisialy na plocie,a wy sie tu o szale dusicie...

Mucek1938 | 2011-04-23 19:40

to moze odrazu zróbcie szaliczki forever stal bo mało ich juz jest

Kloszard | 2011-04-23 20:23

Foreverów już nie będzie za duzo jest w kolo politycznej poprawnosci i zaraz by sie holota srała ze rasizm itp:)

Waski38 | 2011-04-24 15:13

Z tą historią to powinien ktoś się za to wziąść

"Posiadamy też 9 dużych flag na drzewcach. W zależności od rywala i rangi meczu odpalamy race i świece dymne a także mamy baloniki. W młynie obecnie zasiada 200-300 osób chodź bywa też, że do dopingu włącza sie cały stadion. Bywają mecze, że nie kręcimy młynem. "

No i mamy baloniki :). Trochę się zmieniło, jest dużo nowych flag, wyjazdów. Jest napisane że 650 os w Tarnobrzegu w 1997 to najliczniejszy wyjazd... Na Widzewie i na Stali Rzeszów było wiecej.

Zmiencie to, wszystkie portale kibicowskie jeśli piszą o Stalówce to wklejają ten tekst. I to śmieszne troche jest...

Waski38 | 2011-04-25 06:26

Marionetke no i po co siejesz ferment. Lepiej wiesz to zachowaj to dla siebie a nie chcesz przekonac wszystkich ze masz racje. Musisz wszystko pisać co Ci na myśl przyjdzie? Zachowaj to dla siebie, bo pozniej połowa komentarzy jest o jakims p******u i kazdy sie żali ze komentarze są be....

Waski38 | 2011-04-25 06:27

nie to tego newsa ten komentarz, możecie skasowac

Arni | 2011-05-2 16:01

fdff gfd gdf gdfg dfg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 184 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 36 216 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 541 razy
Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 15 220 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.04353