Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Brygada Zielono-Czarnych " już w sprzedaży !

Już od jutra (sobota) w Sklepiku Kibica  dostępny będzie nowy szal "BRYGADA ZIELONO-CZARNYCH ".

 

Cena 25

 

 

 

  

 

 

 

 

"SKLEPIK KIBICA - godziny otwarcia "


Poniedziałek:    nieczynne
Wtorek:              11-17
Środa:                11-15
Czwratek:          nieczynne
Piątek:               11-17
Sobota:                9-13

 

Kontakt:

Gadu-Gadu: 34563828

Skype: sklepikbzc

e-mail: sklepikbzc@wp.pl

 

Piszcie i pytajcie o nowe produkty i gadżety naszej "Stalówki".

 

O nowych produktach będziemy  informować  na bieżąco na łamach portalu stalowka.pl

Komentarze (19)

Biggie | 2011-04-22 21:53

reedycja?

Tomasz | 2011-04-23 09:26

Panie Wojtku sorry za tych debili na Lotosie !!!

Blokersik | 2011-04-23 09:31

Sorry Wszystkim Ale To Wylacznie Moje Zdanie

Glupota z tymi szalami , sa takie stare , i po co takie prawie podobne robic ?

Luka | 2011-04-23 10:06

Nie sa podobne stare,tylko identyczne z jednym malenkim szczegolem.To jest reedycja.Szaliki te to unikaty,bardzo podobaly sie ludziom a teraz prawie ich juz nie widac.Mysle ze wiele osob bedzie chcialo miec taki szal...

Lambrini | 2011-04-23 10:12

te szale to historia naszego kibicowania,w oryginale wyszlo ich 52,projekt Adam B os centralne,maja ponad 20 lat i nie powinny byc wznawiane.

Persjan85 | 2011-04-23 11:11

t inypic.pl/ew4jk6elq4 1p

skasuj spacje po "t"

Blokersik | 2011-04-23 12:48

wlasnie dlatego ze maja tyle lat i sa bezcenne nie powinny zostawac sprzedwane , poniewaz ci co maja ten szal sa dumni z tego a co im z tego jak kazdy bedzie mial taki sam ;/ jak dla mnie glupota.

Waski38 | 2011-04-23 13:11

ktos z Adminow moglby kiedys zaktualizowac dzial historia i śpiewnik bo troche sie zmienilo

Wesolych Świat:)

Bedgar | 2011-04-23 13:15

nikt nie wchodzi w te działy bo atrakcja tej strony są napinkowe komentarze

Luka | 2011-04-23 13:26

Panowie,tych szali nie widac juz prawie na mlynie.Gdzie sa te 52 sztuki?Leza w szafach?I co my jako kibice Stali Stalowa Wola z tego mamy?Juz wiele lat temu byl pomysl aby aby zrobic kolejna serie tych szali,ale wowczas byly inne czasy,brakowalo organizacji i nawet chetnych na te szale.Sa one zajebiste i wiele osob chcialoby miec taki wlasnie szal.A nie po to one sa,aby ich wlasciciele cieszyli sie ze maja taki w szafie a inni moga pozazdroscic.My jako ekipa na tym nie stracimy,a nasze dobro jest celem nadrzednym...

Dobroplast | 2011-04-23 14:10

To może zróbmy reedycje tez szali łączonych z Korona Kielce ? Jak dla mnie to tylko zarabianie kasy na szalikach które maja starzy kibice.

Toldi1938 | 2011-04-23 14:16

Szukacie dziury w całym , a co do zarabiania pieniędzy to dobrze bo cała suma idzie na klub !!

Luka | 2011-04-23 14:19

Dobroplast,czy ty lbie porownujesz szal BZC z szalem laczonym z Korona?Zgody z Korona juz dawno nie ma i te laczone szale mozna trzymac sobie w szafach na pamiatke.Z calym ogromnym szacunkiem dla starszych kibicow,nie widac ich zbyt wielu na wyjazdach a juz z takim szalem to nie pamietam kiedy kogos widzialem.I dlatego wlasnie postanowione zostalo odswiezenie ich...Kazda ekipa robi kopie swoich FLAG aby w lepszym stanie wisialy na plocie,a wy sie tu o szale dusicie...

Mucek1938 | 2011-04-23 19:40

to moze odrazu zróbcie szaliczki forever stal bo mało ich juz jest

Kloszard | 2011-04-23 20:23

Foreverów już nie będzie za duzo jest w kolo politycznej poprawnosci i zaraz by sie holota srała ze rasizm itp:)

Waski38 | 2011-04-24 15:13

Z tą historią to powinien ktoś się za to wziąść

"Posiadamy też 9 dużych flag na drzewcach. W zależności od rywala i rangi meczu odpalamy race i świece dymne a także mamy baloniki. W młynie obecnie zasiada 200-300 osób chodź bywa też, że do dopingu włącza sie cały stadion. Bywają mecze, że nie kręcimy młynem. "

No i mamy baloniki :). Trochę się zmieniło, jest dużo nowych flag, wyjazdów. Jest napisane że 650 os w Tarnobrzegu w 1997 to najliczniejszy wyjazd... Na Widzewie i na Stali Rzeszów było wiecej.

Zmiencie to, wszystkie portale kibicowskie jeśli piszą o Stalówce to wklejają ten tekst. I to śmieszne troche jest...

Waski38 | 2011-04-25 06:26

Marionetke no i po co siejesz ferment. Lepiej wiesz to zachowaj to dla siebie a nie chcesz przekonac wszystkich ze masz racje. Musisz wszystko pisać co Ci na myśl przyjdzie? Zachowaj to dla siebie, bo pozniej połowa komentarzy jest o jakims p******u i kazdy sie żali ze komentarze są be....

Waski38 | 2011-04-25 06:27

nie to tego newsa ten komentarz, możecie skasowac

Arni | 2011-05-2 16:01

fdff gfd gdf gdfg dfg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów
2020-09-19, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola

Wisłoka Dębica             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Witasik 88,
Fidziukiewicz (k.) 90
Sędzia: Jakub Moskal (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 10 9-0-1 27
2 Sokół Sieniawa 9 5-4-0 19
3 Avia Świdnik 9 6-0-3 18
4 Wisła Sandomierz 9 5-3-1 18
5 ŁKS Łagów 9 4-4-1 16
6 Podhale Nowy Targ 6 4-2-0 14
7 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
8 Siarka Tarnobrzeg 9 3-3-3 12
9 Chełmianka Chełm 9 3-3-3 12
10 Wólczanka W. Pełkińska 8 3-2-3 11
11 Stal Stalowa Wola 6 3-1-2 10
12 Lewart Lubartów 10 2-4-4 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 8 3-1-4 10
14 KSZO Ostrowiec Św 8 3-0-5 9
15 Korona II Kielce 9 3-0-6 9
16 Stal Kraśnik 9 2-2-5 8
17 Cracovia II 9 2-2-5 8
18 KS Wiązownica 8 2-1-5 7
19 Podlasie Biała Podlaska 7 2-1-4 7
20 Jutrzenka Giebułtów 5 2-0-3 6
21 Hetman Zamość 9 0-2-7 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1767) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1098) » Vielitz44 (1065)
» Filip kacper k. (940) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (739) » Kamil (598)
» Kamilosss (529) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 158 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 17 745 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 25 966 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 23 629 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.02705