Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Brygada Zielono-Czarnych " już w sprzedaży !

Już od jutra (sobota) w Sklepiku Kibica  dostępny będzie nowy szal "BRYGADA ZIELONO-CZARNYCH ".

 

Cena 25

 

 

 

  

 

 

 

 

"SKLEPIK KIBICA - godziny otwarcia "


Poniedziałek:    nieczynne
Wtorek:              11-17
Środa:                11-15
Czwratek:          nieczynne
Piątek:               11-17
Sobota:                9-13

 

Kontakt:

Gadu-Gadu: 34563828

Skype: sklepikbzc

e-mail: sklepikbzc@wp.pl

 

Piszcie i pytajcie o nowe produkty i gadżety naszej "Stalówki".

 

O nowych produktach będziemy  informować  na bieżąco na łamach portalu stalowka.pl

Komentarze (19)

Biggie | 2011-04-22 21:53

reedycja?

Tomasz | 2011-04-23 09:26

Panie Wojtku sorry za tych debili na Lotosie !!!

Blokersik | 2011-04-23 09:31

Sorry Wszystkim Ale To Wylacznie Moje Zdanie

Glupota z tymi szalami , sa takie stare , i po co takie prawie podobne robic ?

Luka | 2011-04-23 10:06

Nie sa podobne stare,tylko identyczne z jednym malenkim szczegolem.To jest reedycja.Szaliki te to unikaty,bardzo podobaly sie ludziom a teraz prawie ich juz nie widac.Mysle ze wiele osob bedzie chcialo miec taki szal...

Lambrini | 2011-04-23 10:12

te szale to historia naszego kibicowania,w oryginale wyszlo ich 52,projekt Adam B os centralne,maja ponad 20 lat i nie powinny byc wznawiane.

Persjan85 | 2011-04-23 11:11

t inypic.pl/ew4jk6elq4 1p

skasuj spacje po "t"

Blokersik | 2011-04-23 12:48

wlasnie dlatego ze maja tyle lat i sa bezcenne nie powinny zostawac sprzedwane , poniewaz ci co maja ten szal sa dumni z tego a co im z tego jak kazdy bedzie mial taki sam ;/ jak dla mnie glupota.

Waski38 | 2011-04-23 13:11

ktos z Adminow moglby kiedys zaktualizowac dzial historia i śpiewnik bo troche sie zmienilo

Wesolych Świat:)

Bedgar | 2011-04-23 13:15

nikt nie wchodzi w te działy bo atrakcja tej strony są napinkowe komentarze

Luka | 2011-04-23 13:26

Panowie,tych szali nie widac juz prawie na mlynie.Gdzie sa te 52 sztuki?Leza w szafach?I co my jako kibice Stali Stalowa Wola z tego mamy?Juz wiele lat temu byl pomysl aby aby zrobic kolejna serie tych szali,ale wowczas byly inne czasy,brakowalo organizacji i nawet chetnych na te szale.Sa one zajebiste i wiele osob chcialoby miec taki wlasnie szal.A nie po to one sa,aby ich wlasciciele cieszyli sie ze maja taki w szafie a inni moga pozazdroscic.My jako ekipa na tym nie stracimy,a nasze dobro jest celem nadrzednym...

Dobroplast | 2011-04-23 14:10

To może zróbmy reedycje tez szali łączonych z Korona Kielce ? Jak dla mnie to tylko zarabianie kasy na szalikach które maja starzy kibice.

Toldi1938 | 2011-04-23 14:16

Szukacie dziury w całym , a co do zarabiania pieniędzy to dobrze bo cała suma idzie na klub !!

Luka | 2011-04-23 14:19

Dobroplast,czy ty lbie porownujesz szal BZC z szalem laczonym z Korona?Zgody z Korona juz dawno nie ma i te laczone szale mozna trzymac sobie w szafach na pamiatke.Z calym ogromnym szacunkiem dla starszych kibicow,nie widac ich zbyt wielu na wyjazdach a juz z takim szalem to nie pamietam kiedy kogos widzialem.I dlatego wlasnie postanowione zostalo odswiezenie ich...Kazda ekipa robi kopie swoich FLAG aby w lepszym stanie wisialy na plocie,a wy sie tu o szale dusicie...

Mucek1938 | 2011-04-23 19:40

to moze odrazu zróbcie szaliczki forever stal bo mało ich juz jest

Kloszard | 2011-04-23 20:23

Foreverów już nie będzie za duzo jest w kolo politycznej poprawnosci i zaraz by sie holota srała ze rasizm itp:)

Waski38 | 2011-04-24 15:13

Z tą historią to powinien ktoś się za to wziąść

"Posiadamy też 9 dużych flag na drzewcach. W zależności od rywala i rangi meczu odpalamy race i świece dymne a także mamy baloniki. W młynie obecnie zasiada 200-300 osób chodź bywa też, że do dopingu włącza sie cały stadion. Bywają mecze, że nie kręcimy młynem. "

No i mamy baloniki :). Trochę się zmieniło, jest dużo nowych flag, wyjazdów. Jest napisane że 650 os w Tarnobrzegu w 1997 to najliczniejszy wyjazd... Na Widzewie i na Stali Rzeszów było wiecej.

Zmiencie to, wszystkie portale kibicowskie jeśli piszą o Stalówce to wklejają ten tekst. I to śmieszne troche jest...

Waski38 | 2011-04-25 06:26

Marionetke no i po co siejesz ferment. Lepiej wiesz to zachowaj to dla siebie a nie chcesz przekonac wszystkich ze masz racje. Musisz wszystko pisać co Ci na myśl przyjdzie? Zachowaj to dla siebie, bo pozniej połowa komentarzy jest o jakims p******u i kazdy sie żali ze komentarze są be....

Waski38 | 2011-04-25 06:27

nie to tego newsa ten komentarz, możecie skasowac

Arni | 2011-05-2 16:01

fdff gfd gdf gdfg dfg

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2019-11-16, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Pogoń Siedlce - Stal Stalowa Wola

Pogoń Siedlce             Stal Stalowa Wola

1 : 2

Adam Mójta 53 (k)     
Robert Dadok 10, 62 (k)
Sędzia: Jacek Lis (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 17 10-5-2 35
2 Górnik Łęczna 17 10-5-2 35
3 Widzew Łódź 17 10-4-3 34
4 GKS Katowice 17 10-4-3 34
5 Olimpia Elbląg 17 8-6-3 30
6 Bytovia Bytów 17 8-4-5 28
7 Stal Rzeszów 17 8-3-6 27
8 Błękitni Stargard Szcz. 17 8-2-7 26
9 Górnik Polkowice 17 6-5-6 23
10 Garbarnia Kraków 17 5-7-5 22
11 Lech II Poznań 17 6-3-8 21
12 Znicz Pruszków 17 6-3-8 21
13 Elana Toruń 17 5-4-8 19
14 Pogoń Siedlce 17 5-3-9 18
15 Stal Stalowa Wola 17 4-4-9 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 17 2-4-11 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-16 Resovia Rzes.. - STAL
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (870)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (410) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (394) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (340)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 14 513 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 344 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 60 569 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 424 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03236