Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów
życzy  portal stalowka.pl

Komentarze (25)

Fc68 | 2011-04-24 08:51

dzięki i wzajemnie pozdrówki

Stalowiak1938 | 2011-04-26 11:02

patrzcie jaki artykuł jest na stalowym mieście:/ coś strasznego co trzeba miec we łbie zeby o tym pisać skandal!!

to już przegięcie!! po co o tym pisać na takim portalu i to jeszcze głupoty !! Ale gamonie z tego \"stalowego ciasta\"

Stalowiak1938 | 2011-04-26 11:22

W tym artykule kreuje się zły wizerunek kibiców Stalówki i Rakowa powiązując ich z akcjami chuligańskimi. Nie ma na to dowodów psuje się nasze dobre imię o które staramy sie bardzo mocno. Nasz stadion jest jednym z najbepieczniejszych w Polsce. Taki artykuł moze zniechecić kibiców do przyjścia na mecze Stalówki. mam nadzieje ze SKSSW wystosuje odpowiednie oświadczenie w tej sprawie, lub też załatwo to inną drogą!

Terrormachine | 2011-04-26 12:29

Tego redaktora z stalowe miasto to trzeba chyba ostro naj*** bo cos sie tym baranom we lbach poj**** zeby pisac takie rzeczy nie ich sprawa niech sie nie udzielaja

19mlody38 | 2011-04-26 13:52

tylko nie rozumiem kto z stalowej brał udział w tym wywiadzie i ile mu dali za ten wywiad!...

Witek | 2011-04-26 15:34

A portal stalowka.pl niech dalej podejmuje wspolprace i ma ten gowniany portal w partnerach

Fan! | 2011-04-26 15:41

Mecz z Brzeskiem jest o godzinie 17, a nie jak jest podane po prawej stronie o 16 ;) Poprawcie to.

Tomasz | 2011-04-26 18:12

» http://www.sendspace.com/file/ltqd4q
Pluto&Pietras - Głos Południa [2011]

Stalówka_1938 | 2011-04-26 18:13

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....

Kto Chce to niech sobie pusci smsm moze mu sie uda :)

Kloszard | 2011-04-26 19:58

ktos powinien zadzwonic do tych oedałów ze stalowegomiasta z reprymenda,ze nie wolno im na takie tematy pisac i chuj, albo jestesmy konkret ekipa i mamy jaja albo nie

Złotówa | 2011-04-26 22:21

Przypomniałem sobie o tym, że prezes mówił o poszukiwaniach zawodników na nowy sezon. Mam nadmiar czasu i pozwoliłem sobie coś sprawdzić i poszukać. Otóż może by spróbować ściągnąć przynajmniej kilku zawodników za których graliśmy najlepszą piłkę w ostatnich latach ?

Cebula - nie gra ostatnio w ogóle w Sandecji - super zawodnik.

Uwakwe, Karcz, Piszczek - nie grają w swoich klubach (odpowiednio Kolejarz, Znicz, Nieciecza)

Szwajdych, Wasilewski - Puszcza Niepołomice i Szczakowianka Jaworzno - dużo słabsze zespoły od Stalówki


Wiem, że problem byłby z kasą ale......jak sobie przypomnę grę Stalówki na wiosnę 2009.....lub ogólnie sezon 08/09....Korona 3:2 i 3:0, Polonia 3:0, Zagłębie Lubin 1:0 i 0:0, Widzew 0:0, Górnik Łęczna 4:0 ......

Z tego co pamiętam na wiosnę straciliśmy u siebie jednego gola (ze Stilonem) i to ze spalonego.....

Obecnie parę wzmocnień by się przydało - super jakby Cebula wrócił.

Sorry za taki offtop ale mnie na wspomnienia wzięło :)

Zatorze | 2011-04-26 23:32

nie chce być nie obiektywny ale samo to co napisałeś :

Cebula - nie gra ostatnio w ogóle w Sandecji - super zawodnik.

Jak by był taki super zawodnik to myślę że by grał w każdym meczu


Uwakwe, Karcz, Piszczek - nie grają w swoich klubach (odpowiednio Kolejarz, Znicz, Nieciecza)

Nie znam się ale skoro nie grają w swoich klubach to po co nam tacy zawodnicy którzy nie robią nic żeby grać w pierwsze 11

Myślę że prezes i cała świta sami dobiorą skład bez waszej pomocy bo wiedzą najlepiej na co nas dzisiaj stać i jakim budzetem dysponujemy.

Vielitz | 2011-04-27 07:30

no a przetarg na 1 trybunę już rozstrzygnięty !! więc wkrótce prace pewnie ruszą :) oby przebudowa szła sprawnie...ale to od kasy już zależy!

Ee mocie siuga? | 2011-04-27 09:21

Panowie dlaczego na forum panuje taki burdel?
Nie ma żadnego moda zeby zrobil z tym porządek??

Manu1234 | 2011-04-27 14:46

@Złotowa
Oni juz tu sie nagrali...
Czy ty chcesz wiecznie opierac sklad na ludziach ktorzy tu byli sezon temu czy tam 2 sezony temu i ledwo utrzymali 1 lige?
Moze z tym Karczem i Cebula sie zgodze.

Rst12 | 2011-04-27 16:25

Obiekt będzie miał m.in. podgrzewaną murawę, nowe oświetlenie i kompleks boisk pomocniczych........ .................... .......wyjasnijcie mi to chozi o oswietlenie trybun czy tzw. jupitery bo jesli oswietlenie trybun to na chuj jak będą mecze rozgrywane w dzien jak do tej pory. sory moze jestem nie kumaty ale pozdro dla kumatych

Stalówka_1938 | 2011-04-27 17:56

Rst 12 tu masz projekt stadionu a wiec na nim wszystko widac

» http://stadiony.net/projekty/pol/sta.....

Sa jupitery jak i oswietlenie trybun :)

Rst12 | 2011-04-27 21:29

serdeczne dzięki dla ciebie koleszko i dzięki ze lamusy mnie nie zbluzgały za moje pytanie .... pozdrawiam ....

Daro | 2011-04-27 23:18

Oświetlenie będzie z dachu. Trybuna wzdłuż Hutniczej będzie miała 11 rzędów, obecna zostanie rozebrana.

Pierwszy etap budowy to właśnie ta trybuna i będzie ona miała pojemność 1403 (bez łuków, sama prosta).

Przetarg został ogłoszony ale jeszcze trwa. Jak nic nie stanie na przeszkodzie to od razu po zakończeniu rundy wiosennej ruszy przebudowa.

Kumil92 | 2011-04-28 08:26

no ciekawe :>

Stalex | 2011-04-28 22:47

Złotówa nie chce się z Tobą przegadywać, ale nie mogę sobie odmówić omówienia zawodników, których wymieniłeś.
Cebula, bardzo falny zawodnik, ale co z tego. Latem były z nim prowadzone rozmowy. Dla niego gra w II lidze to ostateczność. Wymagania finansowe w chwili obecnej poza naszym zasięgiem.Znacznie poza zasięgiem. Dlaczego skoro jest taki dobry nie gra w Standecji-nie wiem.
Karcz, duże finansowe wymagania, wartość sportowa różna, w zależności od humorów. Był latem w Stalówce i nie było nas na niego stać. Proza życia. Teraz jest w nie najmocniejszym Zniczu i gra ogony...
Wasilewski - napastnik- 1 (słownie: jedna bramka)Co do pozostałych to nawet nie chce mi się rozpisywać :).Szwajdych, Uwakwe,Piszczek? Żaden nie jest postacią pierwszoplanową w swoim Klubie i ponownie mogą mieć udział w spadku swoich drużyn.Typowe obieżyświaty, bez przywiązania do barw i bez większych ambicji sportowych. Przepraszam jeśli ich uraziłem. Ich zarobki w Stali były co najmniej razy 2 do tego jakie mogą być teraz.
Każda podpowiedź i pomysł jest warty rozważenia, ale podstawą są realia finansowe. Efektem zatrudniania w latach 208-2010 przepłacanych mało ambitnych zawodników była sportowa degradacjia i kłopoty finansowe odbijające sięczkawką do dzisiaj.Stalówka nie jest krezusem finansowym w II lidze. Grono sponsorów i markę Klubu buduje się powoli i jest to proces złożony więc z dnia na dzień ciężko będzie o zwiększenie radykalnie budżetu. Pozostaje nam trafienie transferów z mniej znanymi zawodnikami, którzy grać umieją i chcą coś udowodnić swoją grą. Myślę że jak na nasze możliwości sprowadzenie latem np. Getingera, Turczyna, Demusiaka i paru innych można ocenić pozytywnie....
Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2020-07-10, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice

3 : 0

Dominik Chromiński 20,
Szymon Jarosz 30,
Kacper Śpiewak 59     
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 30 17-7-6 58
2 Widzew Łódź 30 16-7-7 55
3 GKS Katowice 30 16-6-8 54
4 Olimpia Elbląg 30 12-11-7 47
5 Resovia Rzeszów 30 12-10-8 46
6 Bytovia Bytów 30 12-8-10 44
7 Górnik Polkowice 30 12-7-11 43
8 Pogoń Siedlce 30 13-3-14 42
9 Skra Częstochowa 30 12-6-12 42
10 Stal Rzeszów 30 12-5-13 41
11 Garbarnia Kraków 30 11-8-11 41
12 Błękitni Stargard Szcz. 30 12-5-13 41
13 Lech II Poznań 30 10-10-10 40
14 Stal Stalowa Wola 30 11-7-12 40
15 Znicz Pruszków 30 12-4-14 40
16 Elana Toruń 30 10-7-13 37
17 Legionovia Legionowo 30 6-6-18 24
18 Gryf Wejherowo 30 3-5-22 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-10 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (911)
» Młodynie (854) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (634)
» Filip kacper k. (589) » Kamilosss (448)
» Acer (420) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 484 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 040 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 24 643 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 56 219 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.03394