Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Wesołych Świąt Wielkanocnych !

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych,
składamy najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka, mokrego dyngusa,
mnóstwo wiosennego optymizmu
oraz samych sukcesów
życzy  portal stalowka.pl

Komentarze (25)

Fc68 | 2011-04-24 08:51

dzięki i wzajemnie pozdrówki

Stalowiak1938 | 2011-04-26 11:02

patrzcie jaki artykuł jest na stalowym mieście:/ coś strasznego co trzeba miec we łbie zeby o tym pisać skandal!!

to już przegięcie!! po co o tym pisać na takim portalu i to jeszcze głupoty !! Ale gamonie z tego \"stalowego ciasta\"

Stalowiak1938 | 2011-04-26 11:22

W tym artykule kreuje się zły wizerunek kibiców Stalówki i Rakowa powiązując ich z akcjami chuligańskimi. Nie ma na to dowodów psuje się nasze dobre imię o które staramy sie bardzo mocno. Nasz stadion jest jednym z najbepieczniejszych w Polsce. Taki artykuł moze zniechecić kibiców do przyjścia na mecze Stalówki. mam nadzieje ze SKSSW wystosuje odpowiednie oświadczenie w tej sprawie, lub też załatwo to inną drogą!

Terrormachine | 2011-04-26 12:29

Tego redaktora z stalowe miasto to trzeba chyba ostro naj*** bo cos sie tym baranom we lbach poj**** zeby pisac takie rzeczy nie ich sprawa niech sie nie udzielaja

19mlody38 | 2011-04-26 13:52

tylko nie rozumiem kto z stalowej brał udział w tym wywiadzie i ile mu dali za ten wywiad!...

Witek | 2011-04-26 15:34

A portal stalowka.pl niech dalej podejmuje wspolprace i ma ten gowniany portal w partnerach

Fan! | 2011-04-26 15:41

Mecz z Brzeskiem jest o godzinie 17, a nie jak jest podane po prawej stronie o 16 ;) Poprawcie to.

Tomasz | 2011-04-26 18:12

» http://www.sendspace.com/file/ltqd4q
Pluto&Pietras - Głos Południa [2011]

Stalówka_1938 | 2011-04-26 18:13

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....

Kto Chce to niech sobie pusci smsm moze mu sie uda :)

Kloszard | 2011-04-26 19:58

ktos powinien zadzwonic do tych oedałów ze stalowegomiasta z reprymenda,ze nie wolno im na takie tematy pisac i chuj, albo jestesmy konkret ekipa i mamy jaja albo nie

Złotówa | 2011-04-26 22:21

Przypomniałem sobie o tym, że prezes mówił o poszukiwaniach zawodników na nowy sezon. Mam nadmiar czasu i pozwoliłem sobie coś sprawdzić i poszukać. Otóż może by spróbować ściągnąć przynajmniej kilku zawodników za których graliśmy najlepszą piłkę w ostatnich latach ?

Cebula - nie gra ostatnio w ogóle w Sandecji - super zawodnik.

Uwakwe, Karcz, Piszczek - nie grają w swoich klubach (odpowiednio Kolejarz, Znicz, Nieciecza)

Szwajdych, Wasilewski - Puszcza Niepołomice i Szczakowianka Jaworzno - dużo słabsze zespoły od Stalówki


Wiem, że problem byłby z kasą ale......jak sobie przypomnę grę Stalówki na wiosnę 2009.....lub ogólnie sezon 08/09....Korona 3:2 i 3:0, Polonia 3:0, Zagłębie Lubin 1:0 i 0:0, Widzew 0:0, Górnik Łęczna 4:0 ......

Z tego co pamiętam na wiosnę straciliśmy u siebie jednego gola (ze Stilonem) i to ze spalonego.....

Obecnie parę wzmocnień by się przydało - super jakby Cebula wrócił.

Sorry za taki offtop ale mnie na wspomnienia wzięło :)

Zatorze | 2011-04-26 23:32

nie chce być nie obiektywny ale samo to co napisałeś :

Cebula - nie gra ostatnio w ogóle w Sandecji - super zawodnik.

Jak by był taki super zawodnik to myślę że by grał w każdym meczu


Uwakwe, Karcz, Piszczek - nie grają w swoich klubach (odpowiednio Kolejarz, Znicz, Nieciecza)

Nie znam się ale skoro nie grają w swoich klubach to po co nam tacy zawodnicy którzy nie robią nic żeby grać w pierwsze 11

Myślę że prezes i cała świta sami dobiorą skład bez waszej pomocy bo wiedzą najlepiej na co nas dzisiaj stać i jakim budzetem dysponujemy.

Vielitz | 2011-04-27 07:30

no a przetarg na 1 trybunę już rozstrzygnięty !! więc wkrótce prace pewnie ruszą :) oby przebudowa szła sprawnie...ale to od kasy już zależy!

Ee mocie siuga? | 2011-04-27 09:21

Panowie dlaczego na forum panuje taki burdel?
Nie ma żadnego moda zeby zrobil z tym porządek??

Manu1234 | 2011-04-27 14:46

@Złotowa
Oni juz tu sie nagrali...
Czy ty chcesz wiecznie opierac sklad na ludziach ktorzy tu byli sezon temu czy tam 2 sezony temu i ledwo utrzymali 1 lige?
Moze z tym Karczem i Cebula sie zgodze.

Rst12 | 2011-04-27 16:25

Obiekt będzie miał m.in. podgrzewaną murawę, nowe oświetlenie i kompleks boisk pomocniczych........ .................... .......wyjasnijcie mi to chozi o oswietlenie trybun czy tzw. jupitery bo jesli oswietlenie trybun to na chuj jak będą mecze rozgrywane w dzien jak do tej pory. sory moze jestem nie kumaty ale pozdro dla kumatych

Stalówka_1938 | 2011-04-27 17:56

Rst 12 tu masz projekt stadionu a wiec na nim wszystko widac

» http://stadiony.net/projekty/pol/sta.....

Sa jupitery jak i oswietlenie trybun :)

Rst12 | 2011-04-27 21:29

serdeczne dzięki dla ciebie koleszko i dzięki ze lamusy mnie nie zbluzgały za moje pytanie .... pozdrawiam ....

Daro | 2011-04-27 23:18

Oświetlenie będzie z dachu. Trybuna wzdłuż Hutniczej będzie miała 11 rzędów, obecna zostanie rozebrana.

Pierwszy etap budowy to właśnie ta trybuna i będzie ona miała pojemność 1403 (bez łuków, sama prosta).

Przetarg został ogłoszony ale jeszcze trwa. Jak nic nie stanie na przeszkodzie to od razu po zakończeniu rundy wiosennej ruszy przebudowa.

Kumil92 | 2011-04-28 08:26

no ciekawe :>

Stalex | 2011-04-28 22:47

Złotówa nie chce się z Tobą przegadywać, ale nie mogę sobie odmówić omówienia zawodników, których wymieniłeś.
Cebula, bardzo falny zawodnik, ale co z tego. Latem były z nim prowadzone rozmowy. Dla niego gra w II lidze to ostateczność. Wymagania finansowe w chwili obecnej poza naszym zasięgiem.Znacznie poza zasięgiem. Dlaczego skoro jest taki dobry nie gra w Standecji-nie wiem.
Karcz, duże finansowe wymagania, wartość sportowa różna, w zależności od humorów. Był latem w Stalówce i nie było nas na niego stać. Proza życia. Teraz jest w nie najmocniejszym Zniczu i gra ogony...
Wasilewski - napastnik- 1 (słownie: jedna bramka)Co do pozostałych to nawet nie chce mi się rozpisywać :).Szwajdych, Uwakwe,Piszczek? Żaden nie jest postacią pierwszoplanową w swoim Klubie i ponownie mogą mieć udział w spadku swoich drużyn.Typowe obieżyświaty, bez przywiązania do barw i bez większych ambicji sportowych. Przepraszam jeśli ich uraziłem. Ich zarobki w Stali były co najmniej razy 2 do tego jakie mogą być teraz.
Każda podpowiedź i pomysł jest warty rozważenia, ale podstawą są realia finansowe. Efektem zatrudniania w latach 208-2010 przepłacanych mało ambitnych zawodników była sportowa degradacjia i kłopoty finansowe odbijające sięczkawką do dzisiaj.Stalówka nie jest krezusem finansowym w II lidze. Grono sponsorów i markę Klubu buduje się powoli i jest to proces złożony więc z dnia na dzień ciężko będzie o zwiększenie radykalnie budżetu. Pozostaje nam trafienie transferów z mniej znanymi zawodnikami, którzy grać umieją i chcą coś udowodnić swoją grą. Myślę że jak na nasze możliwości sprowadzenie latem np. Getingera, Turczyna, Demusiaka i paru innych można ocenić pozytywnie....
Pozdrawiam

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 26 837 razy
STAL - Cracovia Kraków (1:0)
2013-07-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 5 515 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 415 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 17 178 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.04145