Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Początek spotkania o mistrzostwo II ligi Stal Stalowa Wola vs Okocimski Brzesko przy ul. Hutniczej 15 o godzinie 17:00.

Dla kibiców z zagranicy uruchomiony będzie jak zwykle chat pod adresem: http://www.stalowka.pl/chat

Komentarze (18)

Mystery69 | 2011-04-30 14:32

Widać zainteresowanie dzisiejszym meczem słabiutkie. Ale to tak zawsze jest. Jak przyjeżdża Stal Rzeszów wielkie Halo, przyjeżdza OKS cisza. Mam pytanie dla kogoś kumatego. Czy Bartek Rosłoń wypisał się już z klubu??? Proszę o informację, to bardzo ważne! Prośba do DJ Krotoszynskiego, aby w przerwie meczu dzisiejszego miksował piosenki Helenki Vondrackovej, Kasi Kowalskiej i Golców. Kibice będa bardzo wdzięczni.

Johnyy | 2011-04-30 14:43

Po co sie tu wpisujesz idioto? powiedz choc raz jaki masz cel popierdolencu, bo to ze jestes polglowkiem i robisz posmiewisko z samego siebie to juz kazdy wie:) wiec nie musisz tego podtrzymywac, miano idioty Stalowej Woli masz zapewnione dozywotnio ;))

Bedgar | 2011-04-30 15:26

Mystery69, jesli cie to pocieszy to podzielam jego zdanie ;))

Damianstw | 2011-04-30 15:52

Wydaje mi się że młyn będzie dzisiaj na krytej ;]

Koko | 2011-04-30 15:56

a właśnie takie pytanie jak młyn będzie na krytej to ci co mają karnety na sektor B to normalnie na krytą wejdą??

Fan! | 2011-04-30 16:16

Młyn będzie tam gdzie jego miejsce, a nie na krytej ... nie pada, więc nie marudzić ... padać nie będzie ;)

Okob | 2011-04-30 16:58

Seba6622 | 2011-04-30 18:26

Kumil92 | 2011-04-30 18:35

no panowie, 0:1 w plecy

Kumil92 | 2011-04-30 18:45

dajcie spokoj.. zebym ja musial ogladac takie wyniki.. na wlasnym stadionie.. 0:2

California | 2011-04-30 18:49

Kusiak.......i wszystko jasne karny czy on idzie na krola karnych??? wywalcie go z tego klubu u siebie tylke okazji i nie strzelic gola fk

Seba6622 | 2011-04-30 18:56

Nadal druga liga pozostaje:(

Kumil92 | 2011-04-30 19:06

sluchaj, nie zawsze udaje sie strzelic .. to jest pilka nozna, raz wyjdzie a drugi raz nie.
jak pomysle o nastepnym meczu to mam obawy, .. sa jaja ;/

P!otrek | 2011-04-30 19:13

Wynik jest mniej ważny niż frekwencja. 700 osób ? Jeśli na 2 ligę, przez całą rundę przyszło jakieś 40-50 tys. różnych ludzi, to kibiców z tego jest 10-15%, a reszta to oglądacze, którzy mogliby jeździć na siarkę tarnobrzeg, gdyby tylko grali w odpowiedniej lidze.

Nolife | 2011-04-30 19:19

Było chociaż z 50 osób w młynie ?

Maxtor84 | 2011-04-30 19:27

a gdzie była reszta naszych kibiców .... czyżby przestraszyła się deszczyku ;)

Mietek | 2011-04-30 19:33

I po awansie.Nie dosc ze sedzia slaby to chyba po raz 1-szy w Stalowej Woli od dawna wygrywa druzyna ktora na zwyciestwo absolutnie nie zasluzyla.Okocimski nic nie pokazalo i to Stal zaslugiwala bardziej na zwyciestwo.No ale niestety chyba po raz 1-szy w tym sezonie wygrywa druzyna slabsza.Juz ten Ruch W.M mozna jakos przezyc bo nic nie grali tam nasi ale dzis grali chyba najlepsze spotkanie w 2-giej lidze na wiosne i tak niesprawiedliwego wyniku juz dawno nie bylo.Okocimski fart fart i jeszcze raz fart.Dodatkowo karny z kapelusza, wiecej bylo teatru niz faulu.

Luka | 2011-04-30 19:46

Zgadzam sie z tym co napisal Mietek...Dzis bylem zadowolony z postawy Stali,bo naprawde grali fajna pilke i stwarzali zagrozenie pod bramka rywala.Stal byla druzyna lepsza i tym bardziej zal mi tego wyniku...Cholera,gdy by pilka po strzale Bialka(mowie o tym po ktorym dwukronie odbila sie od poprzeczki) wpadla do bramki to ten mecz juz prawdopodobnie bysmy wygrali.A tutaj niestety mielismy do czynienia z calym urokiem futbolu.Goscie niespodziewanie i troche wg mnie przypadkowo zdobyli gola,nastepnie drugiego po karnym z kapelusza i slabsza tego dnia druzyna wygrala mecz...Coz zdarza sie,ale po kazdej takiej porazce serce boli i jest wielki gul...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 915 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 3 875 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 962 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 27 750 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04604