Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Początek spotkania o mistrzostwo II ligi Stal Stalowa Wola vs Okocimski Brzesko przy ul. Hutniczej 15 o godzinie 17:00.

Dla kibiców z zagranicy uruchomiony będzie jak zwykle chat pod adresem: http://www.stalowka.pl/chat

Komentarze (18)

Mystery69 | 2011-04-30 14:32

Widać zainteresowanie dzisiejszym meczem słabiutkie. Ale to tak zawsze jest. Jak przyjeżdża Stal Rzeszów wielkie Halo, przyjeżdza OKS cisza. Mam pytanie dla kogoś kumatego. Czy Bartek Rosłoń wypisał się już z klubu??? Proszę o informację, to bardzo ważne! Prośba do DJ Krotoszynskiego, aby w przerwie meczu dzisiejszego miksował piosenki Helenki Vondrackovej, Kasi Kowalskiej i Golców. Kibice będa bardzo wdzięczni.

Johnyy | 2011-04-30 14:43

Po co sie tu wpisujesz idioto? powiedz choc raz jaki masz cel popierdolencu, bo to ze jestes polglowkiem i robisz posmiewisko z samego siebie to juz kazdy wie:) wiec nie musisz tego podtrzymywac, miano idioty Stalowej Woli masz zapewnione dozywotnio ;))

Bedgar | 2011-04-30 15:26

Mystery69, jesli cie to pocieszy to podzielam jego zdanie ;))

Damianstw | 2011-04-30 15:52

Wydaje mi się że młyn będzie dzisiaj na krytej ;]

Koko | 2011-04-30 15:56

a właśnie takie pytanie jak młyn będzie na krytej to ci co mają karnety na sektor B to normalnie na krytą wejdą??

Fan! | 2011-04-30 16:16

Młyn będzie tam gdzie jego miejsce, a nie na krytej ... nie pada, więc nie marudzić ... padać nie będzie ;)

Okob | 2011-04-30 16:58

Seba6622 | 2011-04-30 18:26

Kumil92 | 2011-04-30 18:35

no panowie, 0:1 w plecy

Kumil92 | 2011-04-30 18:45

dajcie spokoj.. zebym ja musial ogladac takie wyniki.. na wlasnym stadionie.. 0:2

California | 2011-04-30 18:49

Kusiak.......i wszystko jasne karny czy on idzie na krola karnych??? wywalcie go z tego klubu u siebie tylke okazji i nie strzelic gola fk

Seba6622 | 2011-04-30 18:56

Nadal druga liga pozostaje:(

Kumil92 | 2011-04-30 19:06

sluchaj, nie zawsze udaje sie strzelic .. to jest pilka nozna, raz wyjdzie a drugi raz nie.
jak pomysle o nastepnym meczu to mam obawy, .. sa jaja ;/

P!otrek | 2011-04-30 19:13

Wynik jest mniej ważny niż frekwencja. 700 osób ? Jeśli na 2 ligę, przez całą rundę przyszło jakieś 40-50 tys. różnych ludzi, to kibiców z tego jest 10-15%, a reszta to oglądacze, którzy mogliby jeździć na siarkę tarnobrzeg, gdyby tylko grali w odpowiedniej lidze.

Nolife | 2011-04-30 19:19

Było chociaż z 50 osób w młynie ?

Maxtor84 | 2011-04-30 19:27

a gdzie była reszta naszych kibiców .... czyżby przestraszyła się deszczyku ;)

Mietek | 2011-04-30 19:33

I po awansie.Nie dosc ze sedzia slaby to chyba po raz 1-szy w Stalowej Woli od dawna wygrywa druzyna ktora na zwyciestwo absolutnie nie zasluzyla.Okocimski nic nie pokazalo i to Stal zaslugiwala bardziej na zwyciestwo.No ale niestety chyba po raz 1-szy w tym sezonie wygrywa druzyna slabsza.Juz ten Ruch W.M mozna jakos przezyc bo nic nie grali tam nasi ale dzis grali chyba najlepsze spotkanie w 2-giej lidze na wiosne i tak niesprawiedliwego wyniku juz dawno nie bylo.Okocimski fart fart i jeszcze raz fart.Dodatkowo karny z kapelusza, wiecej bylo teatru niz faulu.

Luka | 2011-04-30 19:46

Zgadzam sie z tym co napisal Mietek...Dzis bylem zadowolony z postawy Stali,bo naprawde grali fajna pilke i stwarzali zagrozenie pod bramka rywala.Stal byla druzyna lepsza i tym bardziej zal mi tego wyniku...Cholera,gdy by pilka po strzale Bialka(mowie o tym po ktorym dwukronie odbila sie od poprzeczki) wpadla do bramki to ten mecz juz prawdopodobnie bysmy wygrali.A tutaj niestety mielismy do czynienia z calym urokiem futbolu.Goscie niespodziewanie i troche wg mnie przypadkowo zdobyli gola,nastepnie drugiego po karnym z kapelusza i slabsza tego dnia druzyna wygrala mecz...Coz zdarza sie,ale po kazdej takiej porazce serce boli i jest wielki gul...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2019-09-28, godz. 15:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Piotr Witasik 89
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 10 6-3-1 21
2 Stal Rzeszów 10 6-2-2 20
3 Olimpia Elbląg 10 5-3-2 18
4 Resovia Rzeszów 10 5-3-2 18
5 Widzew Łódź 10 5-3-2 18
6 GKS Katowice 10 5-2-3 17
7 Garbarnia Kraków 10 4-4-2 16
8 Znicz Pruszków 10 5-1-4 16
9 Bytovia Bytów 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 4-3-3 15
11 Błękitni Stargard Szcz. 10 5-0-5 15
12 Górnik Polkowice 10 3-4-3 13
13 Lech II Poznań 10 4-1-5 13
14 Elana Toruń 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 10 3-2-5 11
16 Stal Stalowa Wola 10 2-2-6 8
17 Legionovia Legionowo 10 1-0-9 3
18 Gryf Wejherowo 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (853)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (377) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 16 994 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 22 437 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 18 205 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 32 687 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03389