Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Początek spotkania o mistrzostwo II ligi Stal Stalowa Wola vs Okocimski Brzesko przy ul. Hutniczej 15 o godzinie 17:00.

Dla kibiców z zagranicy uruchomiony będzie jak zwykle chat pod adresem: http://www.stalowka.pl/chat

Komentarze (18)

Mystery69 | 2011-04-30 14:32

Widać zainteresowanie dzisiejszym meczem słabiutkie. Ale to tak zawsze jest. Jak przyjeżdża Stal Rzeszów wielkie Halo, przyjeżdza OKS cisza. Mam pytanie dla kogoś kumatego. Czy Bartek Rosłoń wypisał się już z klubu??? Proszę o informację, to bardzo ważne! Prośba do DJ Krotoszynskiego, aby w przerwie meczu dzisiejszego miksował piosenki Helenki Vondrackovej, Kasi Kowalskiej i Golców. Kibice będa bardzo wdzięczni.

Johnyy | 2011-04-30 14:43

Po co sie tu wpisujesz idioto? powiedz choc raz jaki masz cel popierdolencu, bo to ze jestes polglowkiem i robisz posmiewisko z samego siebie to juz kazdy wie:) wiec nie musisz tego podtrzymywac, miano idioty Stalowej Woli masz zapewnione dozywotnio ;))

Bedgar | 2011-04-30 15:26

Mystery69, jesli cie to pocieszy to podzielam jego zdanie ;))

Damianstw | 2011-04-30 15:52

Wydaje mi się że młyn będzie dzisiaj na krytej ;]

Koko | 2011-04-30 15:56

a właśnie takie pytanie jak młyn będzie na krytej to ci co mają karnety na sektor B to normalnie na krytą wejdą??

Fan! | 2011-04-30 16:16

Młyn będzie tam gdzie jego miejsce, a nie na krytej ... nie pada, więc nie marudzić ... padać nie będzie ;)

Okob | 2011-04-30 16:58

Seba6622 | 2011-04-30 18:26

Kumil92 | 2011-04-30 18:35

no panowie, 0:1 w plecy

Kumil92 | 2011-04-30 18:45

dajcie spokoj.. zebym ja musial ogladac takie wyniki.. na wlasnym stadionie.. 0:2

California | 2011-04-30 18:49

Kusiak.......i wszystko jasne karny czy on idzie na krola karnych??? wywalcie go z tego klubu u siebie tylke okazji i nie strzelic gola fk

Seba6622 | 2011-04-30 18:56

Nadal druga liga pozostaje:(

Kumil92 | 2011-04-30 19:06

sluchaj, nie zawsze udaje sie strzelic .. to jest pilka nozna, raz wyjdzie a drugi raz nie.
jak pomysle o nastepnym meczu to mam obawy, .. sa jaja ;/

P!otrek | 2011-04-30 19:13

Wynik jest mniej ważny niż frekwencja. 700 osób ? Jeśli na 2 ligę, przez całą rundę przyszło jakieś 40-50 tys. różnych ludzi, to kibiców z tego jest 10-15%, a reszta to oglądacze, którzy mogliby jeździć na siarkę tarnobrzeg, gdyby tylko grali w odpowiedniej lidze.

Nolife | 2011-04-30 19:19

Było chociaż z 50 osób w młynie ?

Maxtor84 | 2011-04-30 19:27

a gdzie była reszta naszych kibiców .... czyżby przestraszyła się deszczyku ;)

Mietek | 2011-04-30 19:33

I po awansie.Nie dosc ze sedzia slaby to chyba po raz 1-szy w Stalowej Woli od dawna wygrywa druzyna ktora na zwyciestwo absolutnie nie zasluzyla.Okocimski nic nie pokazalo i to Stal zaslugiwala bardziej na zwyciestwo.No ale niestety chyba po raz 1-szy w tym sezonie wygrywa druzyna slabsza.Juz ten Ruch W.M mozna jakos przezyc bo nic nie grali tam nasi ale dzis grali chyba najlepsze spotkanie w 2-giej lidze na wiosne i tak niesprawiedliwego wyniku juz dawno nie bylo.Okocimski fart fart i jeszcze raz fart.Dodatkowo karny z kapelusza, wiecej bylo teatru niz faulu.

Luka | 2011-04-30 19:46

Zgadzam sie z tym co napisal Mietek...Dzis bylem zadowolony z postawy Stali,bo naprawde grali fajna pilke i stwarzali zagrozenie pod bramka rywala.Stal byla druzyna lepsza i tym bardziej zal mi tego wyniku...Cholera,gdy by pilka po strzale Bialka(mowie o tym po ktorym dwukronie odbila sie od poprzeczki) wpadla do bramki to ten mecz juz prawdopodobnie bysmy wygrali.A tutaj niestety mielismy do czynienia z calym urokiem futbolu.Goscie niespodziewanie i troche wg mnie przypadkowo zdobyli gola,nastepnie drugiego po karnym z kapelusza i slabsza tego dnia druzyna wygrala mecz...Coz zdarza sie,ale po kazdej takiej porazce serce boli i jest wielki gul...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 173 543 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 63 557 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 12 619 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 53 446 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01183