Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Początek spotkania o mistrzostwo II ligi Stal Stalowa Wola vs Okocimski Brzesko przy ul. Hutniczej 15 o godzinie 17:00.

Dla kibiców z zagranicy uruchomiony będzie jak zwykle chat pod adresem: http://www.stalowka.pl/chat

Komentarze (18)

Mystery69 | 2011-04-30 14:32

Widać zainteresowanie dzisiejszym meczem słabiutkie. Ale to tak zawsze jest. Jak przyjeżdża Stal Rzeszów wielkie Halo, przyjeżdza OKS cisza. Mam pytanie dla kogoś kumatego. Czy Bartek Rosłoń wypisał się już z klubu??? Proszę o informację, to bardzo ważne! Prośba do DJ Krotoszynskiego, aby w przerwie meczu dzisiejszego miksował piosenki Helenki Vondrackovej, Kasi Kowalskiej i Golców. Kibice będa bardzo wdzięczni.

Johnyy | 2011-04-30 14:43

Po co sie tu wpisujesz idioto? powiedz choc raz jaki masz cel popierdolencu, bo to ze jestes polglowkiem i robisz posmiewisko z samego siebie to juz kazdy wie:) wiec nie musisz tego podtrzymywac, miano idioty Stalowej Woli masz zapewnione dozywotnio ;))

Bedgar | 2011-04-30 15:26

Mystery69, jesli cie to pocieszy to podzielam jego zdanie ;))

Damianstw | 2011-04-30 15:52

Wydaje mi się że młyn będzie dzisiaj na krytej ;]

Koko | 2011-04-30 15:56

a właśnie takie pytanie jak młyn będzie na krytej to ci co mają karnety na sektor B to normalnie na krytą wejdą??

Fan! | 2011-04-30 16:16

Młyn będzie tam gdzie jego miejsce, a nie na krytej ... nie pada, więc nie marudzić ... padać nie będzie ;)

Okob | 2011-04-30 16:58

Seba6622 | 2011-04-30 18:26

Kumil92 | 2011-04-30 18:35

no panowie, 0:1 w plecy

Kumil92 | 2011-04-30 18:45

dajcie spokoj.. zebym ja musial ogladac takie wyniki.. na wlasnym stadionie.. 0:2

California | 2011-04-30 18:49

Kusiak.......i wszystko jasne karny czy on idzie na krola karnych??? wywalcie go z tego klubu u siebie tylke okazji i nie strzelic gola fk

Seba6622 | 2011-04-30 18:56

Nadal druga liga pozostaje:(

Kumil92 | 2011-04-30 19:06

sluchaj, nie zawsze udaje sie strzelic .. to jest pilka nozna, raz wyjdzie a drugi raz nie.
jak pomysle o nastepnym meczu to mam obawy, .. sa jaja ;/

P!otrek | 2011-04-30 19:13

Wynik jest mniej ważny niż frekwencja. 700 osób ? Jeśli na 2 ligę, przez całą rundę przyszło jakieś 40-50 tys. różnych ludzi, to kibiców z tego jest 10-15%, a reszta to oglądacze, którzy mogliby jeździć na siarkę tarnobrzeg, gdyby tylko grali w odpowiedniej lidze.

Nolife | 2011-04-30 19:19

Było chociaż z 50 osób w młynie ?

Maxtor84 | 2011-04-30 19:27

a gdzie była reszta naszych kibiców .... czyżby przestraszyła się deszczyku ;)

Mietek | 2011-04-30 19:33

I po awansie.Nie dosc ze sedzia slaby to chyba po raz 1-szy w Stalowej Woli od dawna wygrywa druzyna ktora na zwyciestwo absolutnie nie zasluzyla.Okocimski nic nie pokazalo i to Stal zaslugiwala bardziej na zwyciestwo.No ale niestety chyba po raz 1-szy w tym sezonie wygrywa druzyna slabsza.Juz ten Ruch W.M mozna jakos przezyc bo nic nie grali tam nasi ale dzis grali chyba najlepsze spotkanie w 2-giej lidze na wiosne i tak niesprawiedliwego wyniku juz dawno nie bylo.Okocimski fart fart i jeszcze raz fart.Dodatkowo karny z kapelusza, wiecej bylo teatru niz faulu.

Luka | 2011-04-30 19:46

Zgadzam sie z tym co napisal Mietek...Dzis bylem zadowolony z postawy Stali,bo naprawde grali fajna pilke i stwarzali zagrozenie pod bramka rywala.Stal byla druzyna lepsza i tym bardziej zal mi tego wyniku...Cholera,gdy by pilka po strzale Bialka(mowie o tym po ktorym dwukronie odbila sie od poprzeczki) wpadla do bramki to ten mecz juz prawdopodobnie bysmy wygrali.A tutaj niestety mielismy do czynienia z calym urokiem futbolu.Goscie niespodziewanie i troche wg mnie przypadkowo zdobyli gola,nastepnie drugiego po karnym z kapelusza i slabsza tego dnia druzyna wygrala mecz...Coz zdarza sie,ale po kazdej takiej porazce serce boli i jest wielki gul...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (370) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 23 560 razy
STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 30 717 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 748 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 394 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.03683