Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Stal - Okocimski o godzinie 17:00

Początek spotkania o mistrzostwo II ligi Stal Stalowa Wola vs Okocimski Brzesko przy ul. Hutniczej 15 o godzinie 17:00.

Dla kibiców z zagranicy uruchomiony będzie jak zwykle chat pod adresem: http://www.stalowka.pl/chat

Komentarze (18)

Mystery69 | 2011-04-30 14:32

Widać zainteresowanie dzisiejszym meczem słabiutkie. Ale to tak zawsze jest. Jak przyjeżdża Stal Rzeszów wielkie Halo, przyjeżdza OKS cisza. Mam pytanie dla kogoś kumatego. Czy Bartek Rosłoń wypisał się już z klubu??? Proszę o informację, to bardzo ważne! Prośba do DJ Krotoszynskiego, aby w przerwie meczu dzisiejszego miksował piosenki Helenki Vondrackovej, Kasi Kowalskiej i Golców. Kibice będa bardzo wdzięczni.

Johnyy | 2011-04-30 14:43

Po co sie tu wpisujesz idioto? powiedz choc raz jaki masz cel popierdolencu, bo to ze jestes polglowkiem i robisz posmiewisko z samego siebie to juz kazdy wie:) wiec nie musisz tego podtrzymywac, miano idioty Stalowej Woli masz zapewnione dozywotnio ;))

Bedgar | 2011-04-30 15:26

Mystery69, jesli cie to pocieszy to podzielam jego zdanie ;))

Damianstw | 2011-04-30 15:52

Wydaje mi się że młyn będzie dzisiaj na krytej ;]

Koko | 2011-04-30 15:56

a właśnie takie pytanie jak młyn będzie na krytej to ci co mają karnety na sektor B to normalnie na krytą wejdą??

Fan! | 2011-04-30 16:16

Młyn będzie tam gdzie jego miejsce, a nie na krytej ... nie pada, więc nie marudzić ... padać nie będzie ;)

Okob | 2011-04-30 16:58

Seba6622 | 2011-04-30 18:26

Kumil92 | 2011-04-30 18:35

no panowie, 0:1 w plecy

Kumil92 | 2011-04-30 18:45

dajcie spokoj.. zebym ja musial ogladac takie wyniki.. na wlasnym stadionie.. 0:2

California | 2011-04-30 18:49

Kusiak.......i wszystko jasne karny czy on idzie na krola karnych??? wywalcie go z tego klubu u siebie tylke okazji i nie strzelic gola fk

Seba6622 | 2011-04-30 18:56

Nadal druga liga pozostaje:(

Kumil92 | 2011-04-30 19:06

sluchaj, nie zawsze udaje sie strzelic .. to jest pilka nozna, raz wyjdzie a drugi raz nie.
jak pomysle o nastepnym meczu to mam obawy, .. sa jaja ;/

P!otrek | 2011-04-30 19:13

Wynik jest mniej ważny niż frekwencja. 700 osób ? Jeśli na 2 ligę, przez całą rundę przyszło jakieś 40-50 tys. różnych ludzi, to kibiców z tego jest 10-15%, a reszta to oglądacze, którzy mogliby jeździć na siarkę tarnobrzeg, gdyby tylko grali w odpowiedniej lidze.

Nolife | 2011-04-30 19:19

Było chociaż z 50 osób w młynie ?

Maxtor84 | 2011-04-30 19:27

a gdzie była reszta naszych kibiców .... czyżby przestraszyła się deszczyku ;)

Mietek | 2011-04-30 19:33

I po awansie.Nie dosc ze sedzia slaby to chyba po raz 1-szy w Stalowej Woli od dawna wygrywa druzyna ktora na zwyciestwo absolutnie nie zasluzyla.Okocimski nic nie pokazalo i to Stal zaslugiwala bardziej na zwyciestwo.No ale niestety chyba po raz 1-szy w tym sezonie wygrywa druzyna slabsza.Juz ten Ruch W.M mozna jakos przezyc bo nic nie grali tam nasi ale dzis grali chyba najlepsze spotkanie w 2-giej lidze na wiosne i tak niesprawiedliwego wyniku juz dawno nie bylo.Okocimski fart fart i jeszcze raz fart.Dodatkowo karny z kapelusza, wiecej bylo teatru niz faulu.

Luka | 2011-04-30 19:46

Zgadzam sie z tym co napisal Mietek...Dzis bylem zadowolony z postawy Stali,bo naprawde grali fajna pilke i stwarzali zagrozenie pod bramka rywala.Stal byla druzyna lepsza i tym bardziej zal mi tego wyniku...Cholera,gdy by pilka po strzale Bialka(mowie o tym po ktorym dwukronie odbila sie od poprzeczki) wpadla do bramki to ten mecz juz prawdopodobnie bysmy wygrali.A tutaj niestety mielismy do czynienia z calym urokiem futbolu.Goscie niespodziewanie i troche wg mnie przypadkowo zdobyli gola,nastepnie drugiego po karnym z kapelusza i slabsza tego dnia druzyna wygrala mecz...Coz zdarza sie,ale po kazdej takiej porazce serce boli i jest wielki gul...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 23 292 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 798 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 604 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 6 957 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.04539