Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Okocimski Brzesko 0 : 2 (0:0) - zdjęcia

Niestety Stalówka poniosła kolejną porażkę na własnym stadionie. Tym razem z drużyną z Brzeska.

Bramki zdobyli:
0:1 - Wojcieszyński 74'
0:2 - Wawryka (k.) 86'

W galerii są już zdjęcia z meczu.

Komentarze (10)

Mietek | 2011-04-30 19:43

Stal bedac dzis druzyna lepsza, przegrala.Po awansie juz.Z reszta po co bylo mydlenie kibicom oczu i gadanie o jakims awansie?
Zdecydowanie najbardziej bolesna porazka w sezonie, Brzesko bylo ABSOLUTNIE do ogrania.Bo napewno lepsze nie bylo patrzac na gre a nie wynik.

1950 | 2011-04-30 19:54

Nic nie grają nie ma sęsu awansować z taką grą i modlić się żeby się utrzymali niema się co okłamywać niema zbyt wiele okazji do strzelenia gola a jak się nadarzy 100% to rzadko kiedy mamy okazję się cieszyć Stalówka większość bramek strzela z kontr a nie z gry piłką nie umiemy wypracować okazji gramy długą piłkę i albo obrońca się pomyli albo nie niestety taka jest prawda nie ma co mówić że nic się nie stało bo się stało szacunek dla garstki kibiców na młynie pozdrawiam

Stalowka the firm | 2011-04-30 20:11

Spoko spoko - dzisiaj przegrali nastepnym razem zremisuja ale cel jaki zostal postawiony na poczatku sezonu zostanie osiagniety - a celem bylo pewne utrzymanie sie! Kazdy by chcial widziec Stalowke jako lidera tabeli - ale spojrzmy prawdzie w oczy - mamy jeden z najmniejszych jak nie najmniejszy budzet w tej lidze a w tabela tego nie odzwierciedla - w ogolnym przekroju sezonu osiagamy wynik powyzej mozliwosci.

1950 | 2011-04-30 20:17

Zgadzam się z poprzednikiem dlatego mówię że niema co na siłę awansować

19mlody38 | 2011-04-30 20:34

dajcie newsa co do wyjazdu do Płocka zeby ludzie sie nakrecali

łapserdak | 2011-05-1 07:25

Może teraz będą grali na luzie, bez tej presji i jeszcze zdołają Wiśle czy Olimpii krwi napsuć. Ja od początku sezonu nastawiałem się tylko i wyłącznie na utrzymanie, ale trzeba też przyznać, że dzisiejszy mecz powinien być co najmniej zremisowany, ten wynik jest niesprawiedliwy. Na prawdę chłopaki się starali, było dużo walki, niestety Okocimski miał wczoraj wielkiego farta. Z tym rzutem karnym to też jakaś parodia, tam nie było mowy o żadnym faulu. Ogólnie poza tym karnym sędziowanie nie było takie tragiczne, chociaż w pierwszej połowie to zdziwił mnie liniowy, który po strzale z dystansu na bramkę Brzeska i po tym jak piłka poszybowała nad poprzeczką pokazał spalonego. Dobrze, że na jesieni piłkarze uzbierali dużo punktów, bo teraz po tych wiosennych wynikach to byśmy byli w dolnej części tabeli.

Stalstwola19 | 2011-05-1 11:33

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!
» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=7362

Takisobie82 | 2011-05-1 22:05

A ja nie jestem zwolennikiem Adamusa to nie jest trener i ci którzy śledzą jego karierę to to wiedzą. Sorry ale każdy ma swoje zdanie ja mam takie i nikt mi jego nie zmieni.Nie wszytko da sie oprzeć o ambicje panie trenerze trzeba też ukształtować styl a naszej stalowce tego brakuje!!! Jest tylko tak : kopnij do przodu i biegnij i na tym się opiera gra stalowki. Zdobyliśmy dosyć poważnego sponsora więc to wykorzystajmy !!!! Wstyd przegrywać przed kibicami którzy płacą za bilety niech przegrywają na wyjazdach !!!! Dzisiejszy mecz to typowe podłożenie się przeciwnikowi i tyle !!!!!

Mystery69 | 2011-05-1 23:56

Popieram poprzednika. Zgadzam się w 100%. Zero taktyki, nie ma gościu pojęcia o wybraniu pierwszej 11, beznadziejne zmiany, transfery cieniutkie, że szok. W następnym sezonie chce STW wejśc to potrzeba normalnego trenera, a nie piłka do przodu i może coś się uda. Pzdr dla normalnych

łapserdak | 2011-05-3 22:34

Stalówka nie ma jakiegoś super mocnego składu, żeby wymagać od tego zespołu takiej płynnej gry. Śmiem twierdzić, że gdyby nie Adamus, to po tej kadrowej rewolucji, która nastąpiła przed obecnym sezonem Stalówka by się prezentowała mniej więcej tak jak Motor Lublin: czyli byłaby zażarta walka o utrzymanie. Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie, ale uwalić trenera jest najprościej. Pytanie tylko kto w jego miejsce? Może Albinek? W końcu ma te swoje certyfikaty, więc teoretycznie jest lepszym trenerem, hehe. A śledząc karierę trenerską Adamusa można przede wszystkim dopatrzyć się awansu ze Stalówką do II ligi. Poza tym prowadził też Ruch Wysokie Mazowieckie i został zwolniony z tego klubu, pomimo, że zajmowali pierwsze miejsce w tabeli. Patrzcie na taką Stal Rzeszów: mają większy budżet od Stalówki, o czym świadczy fakt, że tam przed sezonem poszli Lebioda z Maciorowskim, grają bardziej płynną piłkę, co było widać na niedawnym, wygranym przez nasz zespół meczu, a mimo to są od Stalówki niżej w tabeli. Zwróćcie też uwagę na to, kto odszedł z naszego zespołu przed obecnym sezonem, a kto do niego trafił. Zespół tworzony z łapanki, głównie z piłkarzy młodych, z niższych lig, a mimo to jest tak wysoko w tabeli. I Adamus jest kiepskim trenerem?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 17 542 razy
STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-05-25
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 35 786 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 15 101 razy
ROW 1964 Rybnik - STAL (3:0)
2016-04-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 2 105 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.03615