Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv: 26.kolejka Stal - Okocimski Brzesko

STALÓWKA tv: 26.kolejka Stal - Okocimski Brzesko

W kolejnym meczu ligowym nasza "Stalówka" przegrała z Okocimskim Brzesko 0:2, tracąc obydwie bramki w drugiej połowie spotkania.

Relacja filmowa  z tego spotkania:


 

Na meczu około 800 osób.Tego dnia naszych piłkarzy wspierał doping grupy najwierniejszych kibiców "Stalówki", którzy pomimo deszczu dopingowali nasz zespół przez całe spotkanie , na płocie zabrakło flag klubowych. Kibiców przyjezdnych nie odnotowano.
 

 

Kolejny mecz "Stalówka" rozegra w Płocku z tamtejszą Wisłą , na tym meczu nie zabraknie kibiców "Stalówki" którzy wybierają się na to spotkanie. \

Już od wczoraj prowadzone są zapisy na ten wyjazd.

Komentarze (47)

Mariuszstalowa | 2011-05-2 00:21

jak widac z filmiku nasi kopacze mieli pech w tym meczu gdyby wpadla pierwsza bramka dla nas moze wynik by byl inny korzystniejszy. karny jak widac to tez zasuga teatralnej scenki pilkarza gosci .

Tom435 | 2011-05-2 12:47

O przebiegu meczu mozna powiedziec ze mieliśmy optyczna przewage, prowadzilismy gre nie bylo zle. A co do udezenia w poprzeczke białka to na 80% był gol dla nas!!!! Sedzia go nie widział ale i to szybko sie zemsciło, i ten karny z kapelusza to poprostu żenada zawodnik potyka sie o wlasne nogi albo poslizgnał sie. Poziom sedziów jest tragiczyny co w naszej walce o awans moze okazać sie priorytetowy.

Vielitz | 2011-05-2 13:36

na moje oko gola nie było, piłka na lini się raczej odbila. Prawda jest taka, że Białek znów sete zmarnował i tyle - dostał parę piłek od Gęśli i marnował to niestety, a ta akcja to MUSI być wykorzystana! Strzelił źle i tyle... co było potem to każdy widział, super kontra i tragiczne błędy w obronie (za szybka akcja). Karnego nie bylo, chyba że Kusiak nogami coś kopal, bo u "góry" było czysto - wyglądało to więc na grę aktorską + błąd sędziego. Obie drużyny słabe i nie mają co szukać w 1 lidze to fakt - my dodatkowo mieliśmy trochę pecha. Ale źle jest u nas - jak grał Radar to nie było okazji ale środek był nasz, wszedł Gęśla to były akcje ale Brzesko rządziło w pomocy - wniosek, nie ma pomocy u nas :(

Waski38 | 2011-05-2 17:13

Mam tani pomysł na oprawe. Z wykorzystaniem dwóch starych.

» http://stalowka.pl/photo.php?id=1579 Te zielono czarne pasy jak tutaj. Tylko zmienic kolejność np. Jeden na zmianę raz zielony raz czarny. Albo po jednej stronie zielone po drugiej czarne.

Na drzewach tak jak na meczu ze Stalą Rz ale ta sektorówka z Widzewa » http://stalowka.pl/photo.php?id=1540

Zrobić jeszcze jakieś hasło na płot np " Hej w naszej Stalowej gdzie kominy w herbie są jest taka drużyna która w 2 lidze gra! " Podswietlić stroboskopami i byłoby zajebiscie a jeszcze gdyby było pochmurnie....

19mlody38 | 2011-05-2 19:47

pomysł dobry tylko gdy przychodzi do robienie opraw to chłopaka nie ma kto pomoc, a po drugie nie posiadamy tyle osob na sektor zeby zapelnic go tak jak z widzewem zeby ta oprawa miała sens może na meczu z olsztynem pojawi sie wiecej sezonowców

Kacper1938 | 2011-05-2 20:43

ja moge pomóc ;) choć jestem z poza stw ;)

California | 2011-05-2 21:19

Hej! Wiem ze nie na temat ale mam pytanie odnośnie Euro2012. Ponieważ nie zostałem wylosowany i czy będzie organizowany wyjazd kibiców ze Stalowej? Bardzo chciałbym zobaczyć mecze Polski
pozdrawiam

Waski38 | 2011-05-2 22:59

Też pomyślałem o meczu ze Stomilem. Nawet jeśli bedzie mało osob to wystarczy się rozproszyć troche zeby rozciągnąc sektorówki. Wiele do zrobienia nie bedzie bo tylko cos na płot. Można ogłosić na stronie to pewnie kilku chetnych by się znalazło. Osobiscie gdybym był ze Stalowej to bym sie pokazał, a tak to nie obiecuje.

No i moglibysmy zaspiewać Hej w naszej Stalowej bo osotatnio zajebiscie to wychodzi to akurat by było pod tą piosenke :)

Kumar | 2011-05-2 23:26

Ruben daj spokój z tym linkiem..

Jack | 2011-05-3 10:55

K..wa niech sędzia sobie to obejrzy!!! 3 poważne błędy w ciągu 5 minut.
1/ bramka po strzale Białka-90 procent sędziów pkazałoby bramkę-zwłaszcza dla gospodarzy.
2/zaraz po strzale białka kontynuje akcję Piątkowski, podaje w polu karnym a tam ewidentna ręka.!!! Sędzie stoi 3 metry od akcji i nie widzi??? Ciekawe dlaczego?
3/ Karny dla Okocimskiego, jakim cudem jak Kusiak stoi ok. 1 metra od gościa, a on się przewrawca i sędzia leci od razu pokazuje karnego???
Moim zdaniem normalna drukarnia. Ciekawy jestem kto opłacił tych czarnych szmaciarzy? Okocimski? a może Płock?
Wygląda to tak jakby ewidentnie sędzia przestraszony przebiegiem meczu i akcjami Salówki w pewnym momencie chciał na niego wpłynąć i bezpiecznie dowieźć wynik korzystny dla wszystkich z wyjkiem nas.Banda czarnych krętaczy.

Mario_stw | 2011-05-3 11:17

Witam!
Noo,zajechało dawnymi dziejami,Piłka po strzale Białka na 99.99% bramka dla stalówki.Zatrzymałem filmik w momencie kontaktu piłki z boiskiem po przyłożeniu linijki między słupkami i zgodnie z liniami końcowymi boiska zobaczycie gdzie jest piłka.Karny też z zajebistego kapelusza no ale teraz jest tak że takie praktyki sędziowskie są nazywane ich słabym opanowaniem rzemiosła!!!buhahaha ha.
zwał jak zwał po starem każdy wie o co chodzi!!???
!hey stal!!!!

Johnyy | 2011-05-3 12:08

Bramki nie bylo widzalem na wlasne oczy ...
co nie zmienia faktu ze powinien byc karny dla nas a nie dla nich;)

Oba ma | 2011-05-3 12:27

mam takie pytanie, moze wyjasni mi ktos bardziej ogarniety. dlaczego na naszym stadionie nie wiesza sie transparentów takich jak na pozostalych stadionach, niespelnione rzadu obietnice... podobnie brak wszelkich transparentow, jak na innych stadionach przy okazji chociazby swieta niepodleglosci czy agresji ruskich na Polske, podczas meczu z Gornikiem Zabrze w calej Polsce byl protest kibicow wobec dzialan pzpn wzgledem kibicow polegajacy na niedopingowaniu przez pierwsze iles tam minut pierwszej polowy, zabrzanie

Oba ma | 2011-05-3 12:28

zabrzanie wtedy niedopingowali w przeciwienstwie do nas

Master11 | 2011-05-3 12:57

kolego Oma.ma...stadion sportowy nie jest odpowiednim miejscem na wyrażanie swoich pogladów politycznych .jesli masz takie pragnienie wyrazić swoje niezadowolenie to idz na wybory, zapisz sie do partii i działaj ..daj ludziom odrobine przestrzeni gdze w tym kraju nie ma polityki .

Waski38 | 2011-05-3 13:00

Master ale tu chodzi z tym o atakowanie srodowiska kibicowskiego i pierdolenie głupot na temat kibiców, tworzenia im złego wizerunku. To chyba stadion to odpowiednie miejsce....

Stal_1938 | 2011-05-3 13:40

Master11 jest z PZPNu !

Master11 | 2011-05-3 14:15

odpowiedz sobie sam czy ten wizerunek jest dobry ?? tak szczerze..bez napinki...czy nie moze byc inaczej lepiej...ostatno same afery .mafia .narkotykow . kibole w Wilnie . opluciee Kibiców na Lechu.itp itd .z ostatniego miesiaca mozna przytoczyc kilka przykładów które nie sa godne prawdziwego kibica..

Master11 | 2011-05-3 14:19

i jeszcze jedno ..jestem za wprowadzeniem restrykcyjnego surowego prawa na stadionach ..skonczy sie debilizm i rumakowanie ..zaczenie sie normalne ogladanie meczów .tworzenie widowisk bez agresji...Anglia dała sobie z tym rade mysle ze Polska tez..potrzeba konsekwencji..

Mastw | 2011-05-3 14:24

Master11 wyjdź.

Waski38 | 2011-05-3 14:31

No i sam sobie odpowiedziales. Oplucie na Lechu? wszyscy kibice pluli? czy jeden frajer? kibice Lecha za niego sie wstydzą teraz. Wszedzie są frajerzy i wlasnie to telewizja wykorzystuje i nakręca wsadzając kibiców do jednego wora. Dlaczego w wiadomosciach nigdy nie pokazują opraw i dopingu jeśli mówią o sporcie, nie mówią ze kibice wspierają do konca swego klubu nawet jesli na to nie zasługuje? Nie trąbią ze zbierali pieniądze na chore dzieci? A jeśli ktos cos odjebie to od razu we wszystkich mediach ze kibice są pojebani i źli. A piłkarzyki którzy ich nie szanują, sprzedają mecze i nie wkładają serca w grę są nietykalni i zawsze biedni. Co by sie nie działo i tak kibic bedzie zły. I tym wszystkim oslepiają społeczenstwo. Połowa wiadomosci o kibicach pokazywanych w Polskich mediach to gówno prawda. Wiem że kibice nie są świeci ale w porównaniu do tej bandy z telewizji i rządu są bardzo dobrymi ludzmi. Gdyby rząd zamiast robić całe życie pod górke kibicom, chciał się z nimi dogadac to dzis stadiony byłyby w zupełnosci bezpieczne
Bez napinki.

Fanatyko | 2011-05-3 14:31

Dla niekumatych - zapoznajcie się z tematem -> » http://www.ozsk.pl/?p=552 .

@Master11
W linku powyżej po prawej stronie masz podsumowanie działalności polskich klubów. Pierdolisz, że na polskich stadionach źle się dzieje, występuje wandalizm etc. Ale widzę, że nie widzisz dobrych stron działalności naszych kibiców. Więc wejdź w ten link i poczytaj co nieco o tym.

Master11 | 2011-05-3 14:32

zachecam do merytorycznej dyskusji moze i to forum ma szanse na normale cywilizowane wymiany pogladów ..chyba ze jak pewien znany polityk forsuje jedyny słuszny model polaka tak i w stalówce jest jeden akceptowany model kibica..

Fanatyko | 2011-05-3 14:33

Sorry za spam, ale muszę to napisać...

ŚWIĘTE SŁOWA WASKI :).

Master11 | 2011-05-3 14:39

z całym szacunkiem Woski38 ,mysle ze jestes na tyle inteligentnym człowiekiem ze wiesz o czym pisze..a własnie o kibolach debilach ...którzy te wszystkie fajne akcje przyćmiewaja swoim zachowaniem ..wiesz dobrze kto jest w młynie ..jacy to ludzie ...jakie maja wartości..i czy chodzi o pokazanie tej lepszej strony kibica??..szczerze.. .

Master11 | 2011-05-3 14:51

a tak w ramach zakładu jest godz .15 i jeslie nie bedzie zadymy na meczu lech -legia to znikam z forum i wszystkich przepraszam ...

Master11 | 2011-05-3 14:54

i to juz ostani wątek w tej sprawie» http://www.sport.pl/pilka/1,64946,95.....

Waski38 | 2011-05-3 14:57

Po pierwsze to nie Woski a Waski
Po drugie to ja tez chodze na młyn. Nie uwazam się za hooligana ale kibica ktory idzie na młyn zdzierac gardło i dawac z siebie wszystko. Tam czuje sie najlepiej i gdybym miał iść co mecz na krzesełka czy krytą i przesiedziec jedząc popcorn to wolałbym sobie w domu Lige Mistrzów oglądac bo ładniej grają. Na młynie są ludzie któzy chcą cos robic i dają z siebie wszystko. Dla nich kibicowanie to nie tylko kupienie biletu i siedzenie na dupie. Mowisz i pieknym widowisku? A własnie Ty go nie tworzysz tylko osoby z młyna.
I co masz do tych kiboli tak wiele ? Wiem że u nas jest kilku typów którzy przesadzają czasami z odzywkami do piłkarzy itp. Ale są tacy którzy naprawde chcą stworzyć cos w tym klubie i starają się nas kibiców jednoczyc, stworzyc jakąs więź.
Czy dostales kiedys od takiego łysego typa wpie*** na stadionie, czy zaczepiają Cie? Nie pasuje idz na krzesłka ale nie krytukuj ludzi którzy chcą stworzyć widowisko. Bojówka tez jest potrzebna bo to jest element sceny kibicowskiej. Na wyjazdy tez jezdza w wiekszosci ludzie z młyna. I jeżeli osobom trzecim nie dzieje sie krzywda w tym ze sie napier.... z innymi to nie powinno to innego obchodzic.

Nie uwazam się za hooligana, nie pisze to zeby komus przylizac bo i tak nikt mnie nie zna z nicku i nie mają pojecia kto to pisze. Trzeba byc obiektywnym a nie łykać jak młody pelikan to co Ci daje telewizja

Takisobie82 | 2011-05-3 14:59

A ja nie jestem zwolennikiem Adamusa to nie jest trener i ci którzy śledzą jego karierę to to wiedzą. Sorry ale każdy ma swoje zdanie ja mam takie i nikt mi jego nie zmieni.Nie wszytko da sie oprzeć o ambicje panie trenerze trzeba też ukształtować styl a naszej stalowce tego brakuje!!! Jest tylko tak : kopnij do przodu i biegnij i na tym się opiera gra stalowki. Zdobyliśmy dosyć poważnego sponsora więc to wykorzystajmy !!!! Wstyd przegrywać przed kibicami którzy płacą za bilety niech przegrywają na wyjazdach !!!! Dzisiejszy mecz to typowe podłożenie się przeciwnikowi i tyle !!!!! Jak się nie chce wygrać to się przegrywam a z okocimskim stalowka nie chciała.

Waski38 | 2011-05-3 15:03

No to fajnie ale tak nawiasem Ci powiem że pewnie nie masz jaj skoro tak Cie boli ze ktos sie bije. Lubią to sie biją, taka haryzma. Jeżli osoby trzecie nie tacą na tym to nic zlego sie nie dzieje.

No i własnie wkleiles link do gazety wyborczej, brawo :)

Master11 | 2011-05-3 15:04

podałem link do artykułu ..i ne zachowuj sie jak mcherowe berety ..ze tvn to sztan i telewizja kłamie ..bywam na meczach i wiem o czym pisze ..a mam nadzieje ze skłonie prawdziwych kibiców takich jak Ty do głebszych przemyslen na d soba i sposobem kibicowania..

Master11 | 2011-05-3 15:05

niestety w naszym dzienniku nie ma nic na temat kibiców

Master11 | 2011-05-3 15:07

to nie chodzi o jaja tylko o cywilizacje...

Master11 | 2011-05-3 15:10

Lubią to sie biją, taka haryzma. Jeżli osoby trzecie nie tacą na tym to nic zlego sie nie dzieje.

to nie zabawa w Turbii czy Zaleszanach ..trzeba sobie zacza c zdawac z tego sprawe..

Edek38 | 2011-05-3 15:11

Szkoda ,ze pod"newsem" o wyjezdzie nie ma takiego poruszenia "najwierniejsi".
Namawiac ludzi i zapisywac sie na liste!!! to atrakcyjny wyjazd wiec nie pier...ic ,jedziemy na mecz!!!!

Master11 | 2011-05-3 15:13

Waski38 gdzie jestes?? fajnie sie z Toba konwersuje ..dawaj cos jeszcze ze swoich przemyśleń..

Ultrastal | 2011-05-3 16:36

Master11: w ND nie znajdziesz artykułów o kibicach ponieważ ten dziennik nie żeruje na takich akcjach w przeciwieństwie do ścierwa, które uważasz za wyznacznik prawdy. Dopóki nie cierpią przypadkowi ludzie to żaden porządny dziennik nie napisze ani złego słowa. Koszerna jest inna bo ona cały ruch kibicowski wrzuca do worka z napisem "Dzicz, hołota" klepiąc jednocześnie po tyłkach dewiantów, którzy wygwizdują marsz niepodległości. Nie wiem kim jesteś ale wiedz jedno: na druga Anglię się nigdy nie zgodzimy!

Master11 | 2011-05-3 16:53

Ultrastal...do Twojej wiadomosci ..rzecz w tym by nie pisac gdy ktos juz cierpi tylko reagowac na syf dużo wczesniej ..a co do tego czy sie zgodzisz czy nie z tym co Jest w Angii tp przypuszczam ze bedzie tak jak ..z tym czy kozysatasz z internetu czy .tel komórkowego ..to poprostu bedzie normą a na bijatyke i bedziesz jeżdził na festyn w lesie koło Pysznicy

P!otrek | 2011-05-3 18:13

Najwyższy czas, byś zakończył karierę na tej stronie. Najlepiej skasować wszystkie posty tego błazna oraz tych, którzy odpowiadają, łącznie z tym.

P!otrek | 2011-05-3 18:14

Najwyższy czas, byś zakończył karierę na tej stronie. Najlepiej skasować wszystkie posty tego błazna oraz tych, którzy odpowiadają, łącznie z tym.

J.lo | 2011-05-3 19:43

Ale macie nasrane. Średniowiecze. ideolodzy się znaleźli. a na marginesie jakby telewizja nie pokazała to nikt by nie wiedział że palant z Lecha pluje na ludzi. To nie mecz Kolejorza tylko reprezentacji. Więc czzasem wznieście się na wyżyny obiektywizmu i myślenia, a nie tylko : ..."to jest złe.....to jest dobre" Powtarzacie jak papugi"

Oba ma | 2011-05-3 20:21

Edek 38, liczyłem na to że ty albo inna z osób wpisujących się tutaj jako admini odpowiedzą sensownie na moje pytanie. zamiast tego wpisuje się najwięcej do powiedzenia ma jakaś parówa z która z prawdziwym kibicowaniem nie ma nic wspólnego.
dużo na tej strony jeden z adminów pisał że powinniśmy tworzyć jedną rodzinę, tylko że to samo tyczy się całego ruchu kibicowskiego jeżeli chodzi o sprawy w których chodzi o dobro nas wszystkich, począwszy od kibica arki gdynia skączywszy na siarkowcach. chyba nie musze ci tlumaczyc co mam na myśli

łapserdak | 2011-05-3 23:01

Nie można powiedzieć z tego ujęcia jednoznacznie, czy była bramka, czy nie. W każdym razie zagranie ręką było ewidentne i powinien być podyktowany rzut karny. Dziwne trochę, że w przeciwną stronę dla Brzeska została podyktowana jedenastka za to, że ich napastnik przewrócił się o własne nogi. Widziałem dokładnie tamtą sytuację i jak usłyszałem gwizdek, to w pierwszej chwili pomyślałem sobie, że będzie żółta kartka dla zawodnika Okocimskiego za próbę wymuszenia jedenastki, a tu taki zonk... Gdyby sędzia mylił się w obie strony, to nie byłoby co gdybać, ale to śmierdzi na odległość przekrętem. Niestety pod tym względem za wiele się nie zmieniło w polskiej lidze. W miejsce starych aferzystów przyszli nowi.

Mietek | 2011-05-4 00:53

patrzyłem na filmik z meczu kilka razy, gol na 99 procent dla Stali, pilka byla juz za linia bramki, i ten karny dla Okocimskiego to jakas kpina, i z kibicow i z tej dyscypliny.Facet sam sie wywraca ocierajac sie o Kusiaka a sedzia pokazuje karnego.Jeszcze reka kopacza Okocimskiego, oczywiscie sedzia nie reaguje.Sedziowanie zenujaco slabe, jak nasza cala polska kopana.Stal zagrala chyba najlepszy mecz na wiosne i przegrala.Takie cuda tylko w naszej lidze.

Ramzes | 2011-05-4 06:05

Oba ma.Wyszly juz koszulki z przekreconym logiem gazety wyborczej, i baner z logo goeno prawda, z tego ci wiem odpowiedzialne sa za to pewne osoby ze srodowiska Autonomicznych Nacjonalistów ze Stalowej Woli,mądrzy niepoprawni politycznie ludzie,bo stadion to miejsce na wyrazanie swoich pogladów od zawsze,kibic to nie parówa ani jebany harcerz !!! W czasach gdize w naszym kraju trwa bojkot gazety wyborczej i rzadu rudego cwela,stadiony zapelniaja sie flagami o konkretnym przekazie, u nas wywiesilismy flage o JAnie Pawle II szok po całości!

precz z komuna!!

Sixior | 2011-05-4 15:34

Na filmiku od 7:39 do 7:41 ewidentnie widać, że powinien być drugi karny - jeszcze groźniej się przewrócił.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork

Stal Stalowa Wola             MKS Kluczbork
2018-06-02, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 33 19-5-9 62
2 ŁKS Łódź 33 17-11-5 62
3 Warta Poznań 33 18-7-8 61
4 Radomiak Radom 33 15-9-9 54
5 Garbarnia Kraków 33 15-9-9 54
6 Olimpia Elbląg 33 13-8-12 47
7 Siarka Tarnobrzeg 33 14-4-15 46
8 GKS Bełchatów 33 12-9-12 45
9 ROW 1964 Rybnik 33 12-8-13 44
10 Rozwój Katowice 33 12-8-13 44
11 Gryf Wejherowo 33 11-10-12 43
12 Stal Stalowa Wola 33 10-11-12 41
13 Błękitni Stargard Szcz. 33 11-8-14 41
14 Znicz Pruszków 33 10-9-14 39
15 MKS Kluczbork 33 9-12-12 39
16 Wisła Puławy 33 8-12-13 36
17 Gwardia Koszalin 33 6-10-17 28
18 Legionovia Legionowo 33 7-6-20 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Gwardia Koszalin 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 36 279 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 53 590 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 344 razy
STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 68 410 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04317