Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 12 lat mineło - urodziny serwisu Stalowka.PL

12 lat mineło - urodziny serwisu Stalowka.PL

Witamy w nowej odsłonie serwisu www.Stalowka.PL.
W tym miesiącu serwis obchodzi swoje 12 urodziny (za nim udało nam się kupić domenę www.stalowka.pl, strona działała pod adresami: stal-sw.prv.pl, stal-sw.net i jeszcze innymi, których już nie pamiętam).

Od początku swojego istnienia, czyli od roku 1999 strona jest poświęcona w całości Stali Stalowa Wola. Serwis przeszedł przez te lata wiele wymian szaty graficznej oraz oprogramowania – wszystko po to aby strona była bardziej czytelna i przyjazna w użytkowaniu.
Codziennie staramy się przekazywać najświeższe informacje na temat klubu oraz kibiców Stalówki.

Miejmy nadzieję, że wszystkim spodoba się nowa wersja stronki bo jest na niej trochę nowości oraz poprawione zostały starsze elementy.
Oczywiście czekamy na opinie, sugestie oraz prosimy o zgłaszanie błedów które mogą wystąpić w nowej wersji strony.

Ważniejsze nowości:

  • wyszukiwarka pełnotekstowa
  • dział filmiki video
  • wyświetlanie ostatnich filmików video i losowych galerii zdjęć
  • wyświetlanie liczby odsłon zdjęć
  • ponadto kilka innych elementów oraz gruntownie przebudowana szata graficzna

Trochę statystyk treści serwisu Stalowka.PL:

  • 2 324 aktualności
  • 2 097 zarejestrowanych użytkowników na stronie i 2 492 na forum
  • 2 235 zdjęć w galerii
  • 3 065 wyników meczy
  • 520 wyników meczy Stali
  • 80 329 komentarzy do newsów (wiele oczywiście zostało skasowanych)
  • ponad 150 filmików Video (zostaną dodane w ciągu najbliższych dni)
  • ponadto – nasi użytkownicy wygenerowali 1,651,169 odsłon zdjęć w galerii

Statystyki odwiedzin w ostatnich latach:

Rok Unikalne odwiedziny Odsłony
2007 673,626 3,115,838
2008 1,071,039 4,695,123
2009 1,374,856 5,482,965
2010 979,327 3,289,410
2011 576,339 1,455,721

PS. W ciągu najbliższych dni bedą dopracowywane pojawiające się błedy itp. więc prosimy o cierpliwość.

/ Paweł

Komentarze (25)

Cycu123 | 2011-05-5 21:50

super :D !
100 lat dla redakcji stalowka.pl

Daro | 2011-05-5 21:53

Zmiana na +

Cycu123 | 2011-05-5 21:59

a z takich błędów na stronie co na szybko wychwyciłem to nie można wejść w śpiewnik i jest tez nie poprawnie napisany (|piewnik) i u mnie jak sie kliknie w np. obecny sezon to troche nie wyraźnie widać te linki czy jak to tam nazwac co sie pojawiaja nizej
i fajnie by było zaktualizować dział Historia i może dodać do stadionu projekt nowego?

pozdrawiam :)

Pawel | 2011-05-5 22:03

Witam.
Jutro poprawie :)

Danielson | 2011-05-5 22:44

Witam
Panowie przepraszam jak w temat nie trafiłem, ale sadzę, że kolor tekstu w zakładkach albo jak to nazwać odnośników podmenu które wyświetla się po naciśnięciu głównego powinien być od razu biały a nie tylko po najechaniu kursorem. Aktualny kolor zieleni niestety ale jest nieczytelny na szarym tle albo jak to widać zielony na zielonym w aktywnym menu głównym. Rozumiem, że miało to nawiązywać do barw klubu ale w tej sytuacji się nie sprawdza:(
Dużo by tu pisać o błędach architektury informacji na tej nowej szacie graficznej, ale ten błąd rzuca mi się najbardziej w oczy. Przepraszam jeśli kogoś uraziłem, ale chciałem dobrze dla nowego wyglądu szaty graficznej i zasugerować małe zmiany.

P!otrek | 2011-05-5 22:58

Pawel | 2011-05-5 23:05

O dzięki za linki - kurde nie pamiętałem juz jak te stronki wygladaly :P

Suawek | 2011-05-5 23:09

Po kliknięciu na którejkolwiek osobie w dziale Kadra następuje totalna destrukcja układu strony (otwieranej w Firefox).

~ | 2011-05-5 23:19

lubie zmiany ale tylko te na lepsze... ;) Przyzwyczailem sie do starej formy tej stronki i do nowej tez sie przyzwyczaje bo nic sie nie zmieni dalej bede ja odwiedzal,prosba do adminow dawajcie wiecej newsow, informacji dotyczacych Klubu macie przeciez info z pierwszej reki ;) pozdro

tylko StalóWka!!!

Luka | 2011-05-5 23:45

Wymienilbym tylko ten duzy herb,powinien byc to herb ze swietym dla nas ZKS STAL na czerwono.Tak uwazam i zdania nie zmienie,symbole powinno sie szanowac...

Edek38 | 2011-05-6 00:26

jest oficjalna strona P S A.Tam jest tez sporo "newsow o klubie.Wystarczy kliknac.

Fakt Luka, mozna wstawic rowniez "stary" ,

Biggie | 2011-05-6 00:58

a może by tak dodać gdzieś na stronę główną link do oficjalnej strony naszych braci z Rzeszowa razem z bannerem? (» http://www.najstarsiwpolsce.pl) pomyślcie nad tym;)

Pawel | 2011-05-6 07:50

Witam.
Menu poprawione, herbik takze - mi osobiscie najbardziej sie podoba ten wlasnie starszy herb.

Pazimieh | 2011-05-6 08:21

a jest jakaś szansa na ponowne uruchomienie Typera ?

Pawel | 2011-05-6 08:24

Witam.
Jeszcze przy stronce zostalo troche prac - zwlaszcza przy panelu do zarzadzania strone.
Mysle ze typper moze wystartowac dopiero od nowego sezonu.

Suawek | 2011-05-6 11:20

Linki do stron zewnętrznych mogłyby się, po kliknięciu, otwierać w nowym oknie/zakładce przeglądarki.

Matador69 | 2011-05-6 11:45

Witam
wybiera się ktoś do Płocka z Warszawy?

Mietek | 2011-05-6 11:52

Moja propozycja jest taka zeby na tej stronie byly od czasu do czasu relacje live z meczu dla tych co nie moga byc na meczu (za granica sa czy inne powody).Przykladem innych stron kibicowskich i sportowych.Choc ten pomysl z chatem w czasie meczu tez jest dobry.No chyba ze na oficjalnej na taki pomysl wpadna.Bo moze niektorzy nie wiedzą ale Stal ma tez mnostwo kibicow za granica.

Stalówka_1938 | 2011-05-6 12:11

Witam , zauważyłem ze na oficjalnej stronie PSA jest zakładka "rerlacja live" ale dziwi mnie to ze podczas meczu ,nikt nie prowadzi relacji a wiec pytam się w jakim celu jest ta zakładka ? ....:(

Arni | 2011-05-6 12:58

Super stronka.

Biggie | 2011-05-6 14:36

weźcie jutro na wyjazd jakieś fajne filmy na dvd zeby droga szybciej zleciala

Dekstereo | 2011-05-6 18:24

dzieki Edek38 za informacje stronke Stal1938.pl odwiedzam (super stronka) ale wszystkiego tam nie czytam... z calym szacunkiem Edek38 tekst typu 'wystarczy kliknac' mogles sobie darowac...

powodzenia jutro z Petrochemia,Petra,Or lenem yyy aa no z Wisla heh pozdro

Koko | 2011-05-6 19:54

» http://www.90minut.pl/news/155/news1..... :) to sie dobrze żaczyna kolejka ligowa rywale z góry tabeli gubią punkty

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów
2020-09-19, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola

Wisłoka Dębica             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Witasik 88,
Fidziukiewicz (k.) 90
Sędzia: Jakub Moskal (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 10 9-0-1 27
2 Sokół Sieniawa 9 5-4-0 19
3 Avia Świdnik 9 6-0-3 18
4 Wisła Sandomierz 9 5-3-1 18
5 ŁKS Łagów 9 4-4-1 16
6 Podhale Nowy Targ 6 4-2-0 14
7 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
8 Siarka Tarnobrzeg 9 3-3-3 12
9 Chełmianka Chełm 9 3-3-3 12
10 Wólczanka W. Pełkińska 8 3-2-3 11
11 Stal Stalowa Wola 6 3-1-2 10
12 Lewart Lubartów 10 2-4-4 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 8 3-1-4 10
14 KSZO Ostrowiec Św 8 3-0-5 9
15 Korona II Kielce 9 3-0-6 9
16 Stal Kraśnik 9 2-2-5 8
17 Cracovia II 9 2-2-5 8
18 KS Wiązownica 8 2-1-5 7
19 Podlasie Biała Podlaska 7 2-1-4 7
20 Jutrzenka Giebułtów 5 2-0-3 6
21 Hetman Zamość 9 0-2-7 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1767) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1098) » Vielitz44 (1065)
» Filip kacper k. (940) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (739) » Kamil (598)
» Kamilosss (529) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 23 780 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 42 767 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 98 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 379 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03216