Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Elbląga w przyszły weekend!

Wyjazd do Elbląga w przyszły weekend!

Najciekawszy wyjazd w tej rundzie - wyjazd do Elbląga czeka nas już w najbliższą sobotę 14 maja. Poprzedzi go mecz na własnym stadionie ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki w środę, a my już od dzisiaj zaczynamy zapisywać się na wyjazdowe spotkanie z Olimpią.

Link do zapisów: www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazdProsimy o zapisywanie się na listę tylko osób, które faktycznie zamierzają jechać na wyjazd.

Jak ważny jest to wyjazd kibicowsko nie trzeba chyba specjalnie tłumaczyć. Zapisy działały będą do czwartku do północy.
 

Komentarze (26)

Luka | 2011-05-8 13:12

Tak jak zostalo napisane w newsie,niech na liste zapisuja sie TYLKO I WYLACZNIE osoby ktore na prawde maja zamiar jechac.Jesli ktos zapisuje sie tylko po to zeby byc na liscie i pozniej sciemniac ze w ostatniej chwili cos wypadlo i nie mogl jechac,to niech sobie da siana bo przysparza zbednej pracy ludziom,ktorzy pozniej musza liste weryfikowac i czyscic.W ten sposob nie dosc ze nie pomagacie to jeszcze utrudniacie...Jesli tak bedzie dalej to wprowadzimy zapisy osobiste z zaliczka,kto nie wpalci wczesniej zaliczki i sie nie zapisze to nie pojedzie i koniec.A tymczasem szykujmy sie powoli na wyjazd do Elblaga!!!

P!otrek | 2011-05-8 14:15

Ja to rozumiem. Jednak czasami lepiej się zapisać i nie pojechać niż odwrotnie. Teraz byłem zapisany i nie mogłem pojechać, ale czasami decyzje podejmuje się tuż przed zbiórką, czy tam pociągiem.

Teraz mobilizujmy się na mecz z Olimpią, dla której to też najważniejszy mecz w w tej rundzie, walczą o awans i mecz będzie ciekawy. Do zobaczenia na miejscu.

Biggie | 2011-05-8 14:36

to ten kto sie waha niech z zapisami czeka do czwartku bo zwykle wtedy kończą się zapisy przed wyjazdem a nie zapisują sie bezmyślnie niektórzy i się rozmyślają w ciągu tygodnia albo przepijają hajs na wyjazd...żeby nie było tak jak wczoraj że ponad setka sie zapisała a nabiliśmy tylko jeden autokar, do zobaczenia na zbiorce w sobote wczesnym rankiem

Omen | 2011-05-8 16:02

Zawsze byłem optymistą, ale jeszcze takiego optymizmu wśród kibiców to ja nie widziałem. Mamy 40 pkt tylko a wielu liczy jeszcze na awans( 7 meczy przed nami)

Tacy kibice powinni być wszędzie."Jeśli wiara czyni cuda..."

Mastw | 2011-05-8 16:16

"...my wierzymy że się uda."
dokładnie :D

Intel | 2011-05-8 17:09

* tak jak pisze w treści tego newsa ZAPISUJĄ SIĘ NA LISTĘ OSOBY PEWNE TEGO ZE WYBIORĄ SIĘ NA TEN WYJAZD.. lepiej się dopisać w ostatniej chwili niż nie potrzebnie zawyżać liczbę osobom które przygotowują transport na wyjazdy.
*PAMIĘTAJCIE ten wyjazd jest dla Nas najważniejszy w tej rundzie, musimy się na nim naprawdę dobrze pokazać.
wyjazd nie będzie drogi, także szykować pieniążki brać wolne jeśli ktoś może pracować w ten dzień.
osób które były w płocku na pewno nie trzeba jakoś szczególnie zachęcać na ten wyjazd.
a reszta krzykaczy internetowych i stadionowych "lanserów" niech się weźmie w garść i stawi się w Sobotę na zbiórce !!

KOOOOORBA !!

Koko | 2011-05-8 18:04

może tak w środe by zrobić prostest wobec rządu i dopiero wejść w 10 minucie meczu na stadion

Esende | 2011-05-8 18:26

a rząd się przejmie twoim protestem że ho ho

Mastw | 2011-05-8 19:08

Pewnie się tym nie przejmie, ale można pokazać że nie jesteśmy temu obojętni, tak jak inne ekipy.

Kibolek1938 | 2011-05-8 22:27

Również popieram pomysł ze zrobieniem protestu, do tego transparent na płocie. A co do zapisów, to wszystko masz napisane w newsie, tylko trzeba dokładnie przeczytać.

19mlody38 | 2011-05-9 09:49

moglibyscie podac koszt wyjazdu

Adas1938 | 2011-05-9 10:39

Cena bedzie podana wkrótce więc nie podawajcie mylnych informacji .

Marco | 2011-05-9 14:05

Ja tu czegoś nie rozumiem... jest jeszcze 7 meczy do końca sezonu 21 pkt. do zdobycia i 8pkt straty czyli teoretycznie wciąż jest szansa na końcowy sukces a trener mówi że dla nas ten sezon jest już stracony... to ja się pytam gdzie ambicja i wola walki , walki do końca , której oczywiście nie można było odmówić za równo w meczu z Okocimskim jak i Wisłą ale to trener no i my kibice musimy motywować zawodników do walki przez cały mecz a w tym przypadku przez cały sezon do samego końca a słowa trenera który mówi że „sezon jest już dla nas w zasadzie zamknięty.” Według mnie motywacją nie są tylko bardziej poddaniem się i brakiem wiary w swoje możliwości.....

Brygadzista | 2011-05-9 14:58

******************** *******************
WYPRAWA DO ELBLĄGA

» http://img820.imageshack.us/img820/4654/elblagg3.jpg

WRZUCAMY GDZIE SIĘ TYLKO DA


****************** ******************** *

Kumar | 2011-05-9 15:53

Jeśli ktoś będzie w przyszłości chciał zrobić obrazek na stronę musi być on wymiarów: 601(szer)x250(wys).

Fanatyko | 2011-05-9 20:50

@Marco
On jest (jak wnioskuję) realistą ;).



Sorry, że nie do tematu. Mianiowicie: czy będzie prowadzony doping w środę? Bo odkąd pamiętam w środy nie ma młyna. Pytam z ciekawości. I tak ofc przyjdę. Dzięki z góry za odpowiedź i bez napinki!

Adam | 2011-05-9 21:00

@Marco , Adamus jakby powiedział , że wygramy te siedem meczów i awansujemy, a potem by się okazało, że awansu nie ma i siedmiu wygranych to byście go dopiero zjedli. Lepiej w ciszy robić swoje i mile zaskoczyć niż zbędnie gadać. Probierzowi też dziennikarze siłą próbowali wmówić że Jagiellonia jest już mistrzem po rundzie jesiennej i co ? Chłop poszedł w zaparte i miał racje. Tylko my Polacy najlepsi jesteśmy w pierdo*eniu głupot. Od polityków po zwykłych ludzi, ale gdy połowa kraju utożsamia się z Donkiem, a druga połowa z Kaczorem to nie dziwne. Na naszych trybunach mamy prawdziwe wzory do naśladowania i bierzcie przykład z SKSSW, a nie przejmujecie się tym co Adamus lub Tusk powiedział.

Dantes | 2011-05-9 21:03

» http://pl.pokerstrategy.com/uUHQYD
Zapraszam na pokera, zarejestruj sie, odpowiedz na quiz i zgarnij 50$ na gre.

Kibolek1938 | 2011-05-9 21:11

PANOWIE REJESTROWAĆ SIĘ NA FORUM I TAM SIĘ UDZIELAĆ. NIECH FORUM W KOŃCU OŻYJE !!!!

Edek38 | 2011-05-9 21:13

Prosze nastawic sie na cene 50 PLN plus bilet.(Plock 40 PLN).

Kazda nizsza cena bedzie milym zaskoczeniem.
Minusem jest to, ze wyjazdy sa w tak malym odstepie czasu i osoby ,ktore byly w Plocku moga miec problem z kasa.Mam nadzieje,ze cene bedzie dalo sie obnizyc .
Faktem jest tez jednak,ze tych wyjazdow w rundzie nie bylo zbyt wiele i wiadomo,ze kazdy mogl w miare ogarnac kase na te najwazniejsze(Ilawa, Elblag).

Zapisywac sie na liste!!!Nie czekamy na ostatnia chwile.
Jak ktos jezdzi to wie,ze nawet jak zdecyduje sie na wyjazd dopiero w sobote o 4 rano to zawsze moze dopisac sie do listy w autobusie.

nastawiac sie na :

50 plus bilet,

odjazd 5 - 6 rano.

Kibolek1938 | 2011-05-9 22:01

Nie za późno trochę, może lepiej zrobićtak 3-4 albo 4-5??

Waski38 | 2011-05-9 22:12

Do iławy była zbiórka wczesniej, kazdy i tak sie spuznil, wyjechalismy chyba ponad godzine pozniej a w Iławie bylismy godzine przed meczem. Wiec chyba nie ma po co

Adas1938 | 2011-05-10 06:30

Elbląg w Sobotę a już jutro wszyscy meldujemy się na Hutniczej 15 i dopingujemy naszych zawodników .
WSZYSCY NA MECZ !!

Mystery69 | 2011-05-10 09:17

Przywitajmy jutro w STW niezbyt mile ,,udawaczka'', który spuścił Stalówkę z II ligi (tzw. I Ligi).

`1938 | 2011-05-10 22:13

Wszyscy 50+bilet to nie jest wcale tak dużo za wyjazd 520km !!
Odmówic sobie piwka albo innego typu rzeczy
Do zobaczenia w Sobote :)
Zawsze tam..

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów
2020-09-19, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola

Wisłoka Dębica             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Witasik 88,
Fidziukiewicz (k.) 90
Sędzia: Jakub Moskal (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 10 9-0-1 27
2 Sokół Sieniawa 9 5-4-0 19
3 Avia Świdnik 9 6-0-3 18
4 Wisła Sandomierz 9 5-3-1 18
5 ŁKS Łagów 9 4-4-1 16
6 Podhale Nowy Targ 6 4-2-0 14
7 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
8 Siarka Tarnobrzeg 9 3-3-3 12
9 Chełmianka Chełm 9 3-3-3 12
10 Wólczanka W. Pełkińska 8 3-2-3 11
11 Stal Stalowa Wola 6 3-1-2 10
12 Lewart Lubartów 10 2-4-4 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 8 3-1-4 10
14 KSZO Ostrowiec Św 8 3-0-5 9
15 Korona II Kielce 9 3-0-6 9
16 Stal Kraśnik 9 2-2-5 8
17 Cracovia II 9 2-2-5 8
18 KS Wiązownica 8 2-1-5 7
19 Podlasie Biała Podlaska 7 2-1-4 7
20 Jutrzenka Giebułtów 5 2-0-3 6
21 Hetman Zamość 9 0-2-7 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1767) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1098) » Vielitz44 (1065)
» Filip kacper k. (940) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (739) » Kamil (598)
» Kamilosss (529) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Polonia Warszawa - STAL (3:0)
2007-03-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 33 917 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:0)
2006-09-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 177 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 9 572 razy
STAL - Tur Turek (1:0)
2008-04-25
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 30 339 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.02827