Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki


W środę, 11 maja o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Hutniczej nasz zespół zmierzy się z czwartym w tabeli Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Więcej na: www.stal1938.pl

Komentarze (11)

Tom435 | 2011-05-10 10:09

Proponuje pozdrowić naszego byłego trenera Przemysława Cecherza któremu zawdzieczmy awans do II ligi słowami:
CECHERZ CO????? TY KUR................. .....

Fan! | 2011-05-10 12:40

Nie każdy jest tak głupi jak Ty, żeby się spinać jak baranie jaja. Pomoże Ci to ? Nie, więc zamilcz.

Mystery69 | 2011-05-10 13:30

Tom435 popieram. Fan! idź jutro na krytą i jak będą czytane składy obu ekip, przy nazwisku Cecherz zacznij bić brawo i krzycz z innymi dziękujęmy dziękujemy

Kloszard | 2011-05-10 14:18

Mystery mysle ze wlasnie ludzie z krytej pocisna tego skurwiela dobitnie, nie ma sensu sie wychylac z młynu i drzeć pyska, kibicowanie w PL niedlug zostanie calkowicie zakazane,albo beda nakladac kary za noszenie szalika i barw klubowych.Za każdą kurwę w naszym wykonaniu klub bedzie placil karę, nie było by w tym problemu jak po kazdym bluzganym meczu przejdzie z puszka kilka osob i kazdy z nas rzucil by do tej puchy 3 zł na kary.Ale nigdy tak sie nie stanie bo juz i tak dla wielu ludzi ilety sa za drogie!!!

Mietek | 2011-05-10 15:12

dajcie spokój Cecherzowi, ze składu jaki miał do dyspozycji nawet Murinhio nic by nie zrobił.A teraz w Swicie radzi sobie calkiem niezle.I to nie tylko wina trenera ale tez gwiazd ktore wowczas w Stali grali czytaj drewniaków.Na szczescie odeszlo drewniactwo do innych lig gdzie zwykle albo grzeje ławe albo trybuny.Chyba tylko Piszczek gra w tej Niecieczy bo reszta zasłaba.

Tom435 | 2011-05-10 16:18

Do Fan i Masterkuk 69 internetowi krzykacze tacy jak wy gowno wiedza jak brali pensje po 8000 tys na miesiac i smiali sie w twarz i tak teraz cecherz znow sie wam smiac bedzie.
Sezonowcy nie mosicie przychodzic i nic wołac !!!!!!!!!!!!
Mozecie mu na kant dupy naskoczyc!!!!!!!

Fan! | 2011-05-10 16:32

Oj kmiotku nie krzycz tak, bo Ci żyłka w dupce pęknie. Wiesz co oznacza słowo sezonowiec ? Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz :) I kup sobie słownik, bo nie ma takie słowa jak "mosicie". Trzymaj się ;)

Edek38 | 2011-05-10 17:52

No i nie zawodzą!!!
Nasze internetowe bohatery!!!
Aż miło sie czyta takie posty.

Brak słów.

Kloszard | 2011-05-10 18:40

Internetowi bohaterzy Edek ;) też nas nie zawodzisz.Pozdrawiam

`1938 | 2011-05-10 22:11

Kloszard nie rozumiesz że Edek napisał to tak specjalnie ?? Bez Pozdrowień dla Ciebie.

Matek | 2011-05-10 22:57

Mietek z całym szacunkiem ale to on wybierał których graczy sprowadzić (a większość sprowadzonych znał juz wcześniej), nie mam tu zamiaru nikogo obrażać, ale Adamus taki sam budżet miał i sprowadził grajków którym chce sie biegać

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2019-09-28, godz. 15:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Piotr Witasik 89
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 10 6-3-1 21
2 Stal Rzeszów 10 6-2-2 20
3 Olimpia Elbląg 10 5-3-2 18
4 Resovia Rzeszów 10 5-3-2 18
5 Widzew Łódź 10 5-3-2 18
6 GKS Katowice 10 5-2-3 17
7 Garbarnia Kraków 10 4-4-2 16
8 Znicz Pruszków 10 5-1-4 16
9 Bytovia Bytów 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 4-3-3 15
11 Błękitni Stargard Szcz. 10 5-0-5 15
12 Górnik Polkowice 10 3-4-3 13
13 Lech II Poznań 10 4-1-5 13
14 Elana Toruń 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 10 3-2-5 11
16 Stal Stalowa Wola 10 2-2-6 8
17 Legionovia Legionowo 10 1-0-9 3
18 Gryf Wejherowo 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (853)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (377) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 9 272 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 34 658 razy
Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 900 razy
Korona Kielce - STAL (1:0)
2004-05-22
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 11 880 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.23189