Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki


W środę, 11 maja o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Hutniczej nasz zespół zmierzy się z czwartym w tabeli Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Więcej na: www.stal1938.pl

Komentarze (11)

Tom435 | 2011-05-10 10:09

Proponuje pozdrowić naszego byłego trenera Przemysława Cecherza któremu zawdzieczmy awans do II ligi słowami:
CECHERZ CO????? TY KUR................. .....

Fan! | 2011-05-10 12:40

Nie każdy jest tak głupi jak Ty, żeby się spinać jak baranie jaja. Pomoże Ci to ? Nie, więc zamilcz.

Mystery69 | 2011-05-10 13:30

Tom435 popieram. Fan! idź jutro na krytą i jak będą czytane składy obu ekip, przy nazwisku Cecherz zacznij bić brawo i krzycz z innymi dziękujęmy dziękujemy

Kloszard | 2011-05-10 14:18

Mystery mysle ze wlasnie ludzie z krytej pocisna tego skurwiela dobitnie, nie ma sensu sie wychylac z młynu i drzeć pyska, kibicowanie w PL niedlug zostanie calkowicie zakazane,albo beda nakladac kary za noszenie szalika i barw klubowych.Za każdą kurwę w naszym wykonaniu klub bedzie placil karę, nie było by w tym problemu jak po kazdym bluzganym meczu przejdzie z puszka kilka osob i kazdy z nas rzucil by do tej puchy 3 zł na kary.Ale nigdy tak sie nie stanie bo juz i tak dla wielu ludzi ilety sa za drogie!!!

Mietek | 2011-05-10 15:12

dajcie spokój Cecherzowi, ze składu jaki miał do dyspozycji nawet Murinhio nic by nie zrobił.A teraz w Swicie radzi sobie calkiem niezle.I to nie tylko wina trenera ale tez gwiazd ktore wowczas w Stali grali czytaj drewniaków.Na szczescie odeszlo drewniactwo do innych lig gdzie zwykle albo grzeje ławe albo trybuny.Chyba tylko Piszczek gra w tej Niecieczy bo reszta zasłaba.

Tom435 | 2011-05-10 16:18

Do Fan i Masterkuk 69 internetowi krzykacze tacy jak wy gowno wiedza jak brali pensje po 8000 tys na miesiac i smiali sie w twarz i tak teraz cecherz znow sie wam smiac bedzie.
Sezonowcy nie mosicie przychodzic i nic wołac !!!!!!!!!!!!
Mozecie mu na kant dupy naskoczyc!!!!!!!

Fan! | 2011-05-10 16:32

Oj kmiotku nie krzycz tak, bo Ci żyłka w dupce pęknie. Wiesz co oznacza słowo sezonowiec ? Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz :) I kup sobie słownik, bo nie ma takie słowa jak "mosicie". Trzymaj się ;)

Edek38 | 2011-05-10 17:52

No i nie zawodzą!!!
Nasze internetowe bohatery!!!
Aż miło sie czyta takie posty.

Brak słów.

Kloszard | 2011-05-10 18:40

Internetowi bohaterzy Edek ;) też nas nie zawodzisz.Pozdrawiam

`1938 | 2011-05-10 22:11

Kloszard nie rozumiesz że Edek napisał to tak specjalnie ?? Bez Pozdrowień dla Ciebie.

Matek | 2011-05-10 22:57

Mietek z całym szacunkiem ale to on wybierał których graczy sprowadzić (a większość sprowadzonych znał juz wcześniej), nie mam tu zamiaru nikogo obrażać, ale Adamus taki sam budżet miał i sprowadził grajków którym chce sie biegać

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 260 razy
Hetman Zamość - STAL (1:1)
2006-05-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 905 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 6 352 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 21 105 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.38729