Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Stal Stalowa Wola – Świt Nowy Dwór Mazowiecki


W środę, 11 maja o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Hutniczej nasz zespół zmierzy się z czwartym w tabeli Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.

Więcej na: www.stal1938.pl

Komentarze (11)

Tom435 | 2011-05-10 10:09

Proponuje pozdrowić naszego byłego trenera Przemysława Cecherza któremu zawdzieczmy awans do II ligi słowami:
CECHERZ CO????? TY KUR................. .....

Fan! | 2011-05-10 12:40

Nie każdy jest tak głupi jak Ty, żeby się spinać jak baranie jaja. Pomoże Ci to ? Nie, więc zamilcz.

Mystery69 | 2011-05-10 13:30

Tom435 popieram. Fan! idź jutro na krytą i jak będą czytane składy obu ekip, przy nazwisku Cecherz zacznij bić brawo i krzycz z innymi dziękujęmy dziękujemy

Kloszard | 2011-05-10 14:18

Mystery mysle ze wlasnie ludzie z krytej pocisna tego skurwiela dobitnie, nie ma sensu sie wychylac z młynu i drzeć pyska, kibicowanie w PL niedlug zostanie calkowicie zakazane,albo beda nakladac kary za noszenie szalika i barw klubowych.Za każdą kurwę w naszym wykonaniu klub bedzie placil karę, nie było by w tym problemu jak po kazdym bluzganym meczu przejdzie z puszka kilka osob i kazdy z nas rzucil by do tej puchy 3 zł na kary.Ale nigdy tak sie nie stanie bo juz i tak dla wielu ludzi ilety sa za drogie!!!

Mietek | 2011-05-10 15:12

dajcie spokój Cecherzowi, ze składu jaki miał do dyspozycji nawet Murinhio nic by nie zrobił.A teraz w Swicie radzi sobie calkiem niezle.I to nie tylko wina trenera ale tez gwiazd ktore wowczas w Stali grali czytaj drewniaków.Na szczescie odeszlo drewniactwo do innych lig gdzie zwykle albo grzeje ławe albo trybuny.Chyba tylko Piszczek gra w tej Niecieczy bo reszta zasłaba.

Tom435 | 2011-05-10 16:18

Do Fan i Masterkuk 69 internetowi krzykacze tacy jak wy gowno wiedza jak brali pensje po 8000 tys na miesiac i smiali sie w twarz i tak teraz cecherz znow sie wam smiac bedzie.
Sezonowcy nie mosicie przychodzic i nic wołac !!!!!!!!!!!!
Mozecie mu na kant dupy naskoczyc!!!!!!!

Fan! | 2011-05-10 16:32

Oj kmiotku nie krzycz tak, bo Ci żyłka w dupce pęknie. Wiesz co oznacza słowo sezonowiec ? Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz :) I kup sobie słownik, bo nie ma takie słowa jak "mosicie". Trzymaj się ;)

Edek38 | 2011-05-10 17:52

No i nie zawodzą!!!
Nasze internetowe bohatery!!!
Aż miło sie czyta takie posty.

Brak słów.

Kloszard | 2011-05-10 18:40

Internetowi bohaterzy Edek ;) też nas nie zawodzisz.Pozdrawiam

`1938 | 2011-05-10 22:11

Kloszard nie rozumiesz że Edek napisał to tak specjalnie ?? Bez Pozdrowień dla Ciebie.

Matek | 2011-05-10 22:57

Mietek z całym szacunkiem ale to on wybierał których graczy sprowadzić (a większość sprowadzonych znał juz wcześniej), nie mam tu zamiaru nikogo obrażać, ale Adamus taki sam budżet miał i sprowadził grajków którym chce sie biegać

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1174) » Vielitz44 (725)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 14 095 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2013-05-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 21 021 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 19 903 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 18 686 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.05915