Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Do końca sezonu bez kibiców gości. Wszędzie!

Do końca sezonu bez kibiców gości. Wszędzie!

Zarząd PZPN postanowił, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

PZPN
podjął dziś uchwałę, w której przyjmuje, że wszystkie pozostałe do rozegrania mecze o mistrzostwo ekstraklasy, I i II ligi w sezonie 2010/2011 odbędą się bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych. Ponadto piłkarska centrala zwróciła się do Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej o wprowadzenie nakazu rozgrywania meczów o mistrzostwo III ligi w tym sezonie i niższych klas rozgrywkowych bez udziału zorganizowanych grup kibiców drużyn przyjezdnych.

Źródło: PZPN.pl

Do tej pory żadna informacja dotycząca naszego najbliższego wyjazdu na Olimpie Elbląg do naszego klubu nie wpłynęła, więc wstrzymajmy się ze spekulacjami na ten temat.

Jednocześnie przypominamy, że zapisy internetowe na to spotkanie
(http://www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazdkończą się dzisiaj o godzinie 24:00.

Komentarze (14)

Kibolek1938 | 2011-05-12 20:24

Adam, czyli wyjazd do Rzeszowa będzie organizowany na zasadzie każdy jedzie na własną rękeę. Dobrze to rozumiem??

Quick1986 | 2011-05-12 20:28

Tusk ty matole,ja cie z całych sił pierd...!!!

Koko | 2011-05-12 20:35

jeb.ć PZP oraz Donalda i jego anty rząd ciekawe jestem kto zwróci koszty za wpływy które były by za sprzednie biletów kibicom przyjezdnym:)

Marco | 2011-05-12 20:44

Trzeba by się dogadać z kibicami gospodarzy i wejść na ich sektory , tylko że na takowy wyjazd pozostaje nam jechać tylko i wyłącznie samochodem i nie że wszyscy razem wyjeżdżamy tylko dopiero na trasie łączymy się w jedną grupę , w końcu nikt ci nie zabroni jechać na wycieczkę , lecz aby tak było powinien zostać podpisany ogólno polski pakt o nie agresji wobec poruszających się grup czyli żeby np. 20 kibiców klubu X nie napadało na jeden samochód grupy Y. Wiadomo że nie wszystkim klubami a raczej ich kibicami dało by się dogadać bo nie wyobrażam sobie sytuacji że siedzimy na jednym sektorze razem np. z Motorem.... Co do wyjazdu do Rzeszowa to myślę że spokojnie tam pojedziemy konkretną liczbą chyba że psy będą sprawdzać dowody i nie wpuszczać osób z poza Rzeszowa , tylko tak jak wcześniej napisałem będzie musiało to być zorganizowane tak że każdy wyjeżdża skąd chce i wszyscy spotykamy się na trasie np. na stacji paliw tak aby na miejscu zbiórki policja nie robiła problemów i nie dawała mandatów z byle powodów bo życie i takie historie zna.... Na pewno odpowiednie osoby w odpowiednim czasie podadzą informacje dotyczące zaistniałej sytuacji więc pozostaje nam cierpliwie czekać na rozwój wydarzeń....

Kibolek1938 | 2011-05-12 20:47

Czyli jednym słowem wyjazd do Elbląga odwołany??

Zatorze | 2011-05-12 20:50

Do tej pory żadna informacja dotycząca naszego najbliższego wyjazdu na Olimpie Elbląg do naszego klubu nie wpłynęła, więc wstrzymajmy się ze spekulacjami na ten temat.

Jednocześnie przypominamy, że zapisy internetowe na to spotkanie (» http://www.stalowka.pl/zapisy-na-wyjazd) kończą się dzisiaj o godzinie 24:00.

CZYTAJCIE CO PISZĘ WYŻEJ

California | 2011-05-13 02:17

» http://www.youtube.com/watch?v=FJEKN-vFMZg
Podajemy dalej!
Pilka Nozna Dla KIBICOW!!

Ramzes | 2011-05-13 07:20

Liberalna polityka, gdzie stadiony się zamyka
Precz z komuną!!!!

Ramzes | 2011-05-13 07:24

z Forum LEcha. Myślę,że warto też tak u nas zrobić do końca kolejki lecieć w chu... Nie wieszać flag i nie śpiewać.

W związku z nagonką zorganizowaną na kibiców wszystkich klubów podjęta została decyzja o zawieszeniu organizowania opraw meczowych, wyjazdów oraz dystrybucji biletów na mecze wyjazdowe Lecha Poznań, a także wiesznia flag.

W następnej kolejce odbędzie się protest ogólnopolski w ramach którego nie będzie prowadzony doping na stadionach w całej Polsce, nie pojawi się także oflagowanie.

Uważamy, że piłkarzom w walce o europejskie puchary potrzebny jest doping, ale w zaistniałej sytuacji nadrzędne jest dobro kibiców i nim będziemy się kierować. "

Pokażmy wszystkim kurwom nasze zorganizowanie i zróbmy drugą Anglię. Niech zobaczą kurewki co znaczy być kibicem i jakim marnym tworem jest ta liga bez nas!

Persjan85 | 2011-05-13 08:22

Artykuł o aktualnej sytuacji » http://www.zpierwszejpilki.com.pl/bl.....

Edek38 | 2011-05-13 09:42

Nie siac paniki, jezeli wyjazd oficjalny
( autokarowy ) zostanie odwolany to natychmiast podamy taka informacje.
Bilety na ten mecz sa juz w Naszym klubie.

Nawet jezeli grupa zorganizowana(autoka rowa) nie bedzie mogla wybrac sie do Elblaga to kazdy chetny moze zakupic bilet i jechac prywatnie, na wlasna reke.
Oczywiscie bedzie sie to wiazac z nieco wyzszym kosztem "wycieczki".Dla chcacego nic trudnego.

W Otwocku i Pruszkowie tez byli Kibice "Stali".

Az do pojawienia sie oficjalnej informacji nie siejemy paniki !!!

Braciaeg | 2011-05-13 09:53

Jak pisze Edek nie siejemy paniki dopoki nie bedzie wiadomosci oficjalnej.

Jesli jednak sie pojawi to serdecznie zapraszamy do nas na trybune, zrobmy widowisko takie ktore pokaze tym panom na stolkach ze nas nic nie powstrzyma.

Zapraszamy do Elblaga.
Z kibicowskim pozdrowieniem

Adam | 2011-05-13 13:23

Kibolek, nie jestem osobą decydującą. Tylko chciałem podpowiedzieć Ci rozwiązanie. Wątpię , żeby w obecnej sytuacji puścili wyjazd autokarowy.

Program | 2011-05-13 19:46

To ilu by nas weszlo tam na sektor Elbląga? Jak mamy jechac autami.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Stalowiak1938 (331)
» Filip kacper k. (331) » Jaszczur (305)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 45 896 razy
STAL - Rozwój Katowice (1:0)
2014-08-16
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 17 492 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 172 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2010-11-13
Ilość zdjęć: 43
Wyświetleń: 159 951 razy
Osób Online: 35 / Czas gen. strony: 0.02926