Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0:0

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola 0:0

Nasi drugoligowi piłkarze wywalczyli na wyjeździe remis z wiceliderem i jednym z głównych kandydatów do awansu.
 

- Rozegraliśmy dobry mecz, nie brakowało nam okazji do strzelenia gola - mówi Wojciech Nieradka, kierownik stalowowolskiej drużyny. - Sytuacji "sam na sam" z bramkarzem Olimpii nie wykorzystał Wojtek Białek, ten sam zawodnik miał też jeszcze jedną dobrą okazję.

Bardzo dobrze strzelał z rzutu wolnego Krystian Getinger, ale bramkarz gospodarzy intuicyjnie rzucił się do piłki i zdołał obronić. W końcówce jeden z rywali dostał czerwoną kartkę (Mykoła Dremluk, za kopnięcie Kamila Gęśli - przyp. ARKA) i graliśmy z przewagą jednego zawodnika, ale czasu było już niewiele, by coś jeszcze zdziałać. Wracamy do domu w miarę dobrych humorach, trzeba przejechać ponad pięciusetkilometrową trasę, w domach będziemy w niedzielę nad ranem.
Zabrakło nam trochę szczęścia, może i nieco umiejętności, by było jeszcze lepiej niż remis. Na uznanie zasługuje grupa naszych kibiców, która przejechała taki szmat drogi na mecz w Elblągu, można ich tylko podziwiać.

EchoDnia

Komentarze (22)

Sisq | 2011-05-15 14:30

Szkoda, że nie udało się przywieźć kompletu z dalekiego wyjazdu. Jednak cieszy 1 punkt. Powodzenia w meczu ze Stomilem

Wwoo | 2011-05-15 14:49

Autokarowa wycieczka do Stalowej Woli !
Sobota, 21 maja - Start prawdopodobnie o godzinie 03:30 !
Koszt to jedyne 40 zł. (dla osób, które się zapiszą na meczu z Wigrami i wpłacą 20 zł zaliczki - od 16 maja koszt wycieczki integracyjnej wzrasta do 60 zł ! Nie zamulać !
Zapisy : mecz z Wigrami (niedziela 15 maja) - w przerwie spotkania pod gniazdem na sektorze pierwszym !
W planie jest zwiedzanie takich obiektów jak :
* Kościół parafialny św. Floriana i drewniana dzwonnica
* Kościół parafialny Matki Bożej Szkaplerznej
* Cmentarz parafialny w dzielnicy Rozwadów
* Zamek Lubomirskich w Rozwadowie (dzisiejsze Muzeum Regionalne)
* Synagoga w Stalowej Woli
* Obelisk w Charzewicach
JEDZIEMY WSZYSCY NA TĄ INTEGRACYJNĄ WYCIECZKĘ JAKO OBYWATELE PAŃSTWA POLSKIEGO !

Lubelak | 2011-05-15 16:48

Heh, w Olsztynie muszą sie dokształcić, Stalowa Wola była miastem zamkniętym dla Zydów, choćby z tego powodu synagogi być nie mogło:). Ta istniała w Rozwadowie ale to już inna historia.

O-e. ksawery | 2011-05-15 20:11

fajnie było Was gościć:) do zobaczenia-mam nadzieje w I lidze:)

Fc68 | 2011-05-15 20:53

muzeum wsi lubelskiej zaprasza .to.trzeba odwiedzić

Stalowiak1938 | 2011-05-16 11:49

Proponuje na meczu ze Stomilem (jeżeli ma być protest, a wydaje mi sie że powinien) wziąć trąbki piszczałki i protestować tak jak to zrobił ŁKS! Aha i mimo tego WSZYSCY NA MECZ bo Stomil organizuje wycieczkę krajoznawczą do Stalowej Woli!!

Edek38 | 2011-05-16 13:52

Protest moze miec wiele form.

Nie moze na tym cierpiec Klub bo to nie on jest winien zamieszania.
Np. nie wchodzac na mecz w kilkaset osob pozbawiamy klub kasy.PZPN i tak ma to gdzies bo czy to za sedziow czy delegatow trezba bulic do ich kasy czy sie to podoba czy nie.Podobnie za ochrone itp itd.
Wbrew pozorom frekwencja na meczach jest istotna.
Mozna nie wchodzic na Kadre to "dziadki" nie zarobia.
np.srednia cena biletu w gdansku ok 90 pln,jak nie wejdzie 20 tys ludzikow na mecz i stadion bedzie przynajmniej w polowie pusty to w kasie bedzie widac roznice.

Stalowiak1938 | 2011-05-16 14:21

Edek. Nie namawiam do nie przychodzenia na mecz, wręcz przeciwnie. Powinniśmy przyjść na mecz w dużej liczbie a tak jak powiedziałeś forma protestu może być różna. Ważne żeby na meczu być bo to jest nasz klub i nie możemy działać na jego niekorzyść. Ostatni mecz ze świtem pokazał ilu mamy prawdziwych kumatych kibiców ( nie ma co komentować) po frekwencji na tym meczu widać komu zależy na klubie a komu nie. Są Ci co zawsze!! WSZYSCY NA STOMIL!!!

Waski38 | 2011-05-16 14:34

Stalowiak1938

No masz racje, ale u nas Ci co uwazają się najbardziej za kumatych mają przeważnie wyjebke na mecze u siebie... z Tych co jezdza na wyjazdy moze 20 % chodzi na młyn a reszta ma w dupie zdzieranie gardla u siebie. Efekt taki ze na młynie srednia wieku to pewnie z 17 lat. Te dzieciaki po 15 lat wkładają wiele serca, gdyby Ci starsi co mają być wzorem dawali tyle z siebie, to dzis mlyn byłby na super poziomie.
Wielu traktuje wyjazdy jako frajde z wiadomych wzgledow ale jakby naprawde Stal znaczyła dla nich wiecej niż weekandowa rozrywka to frekwencja na młynie nie wynosiłaby po 100 os z czego polowa nie ma nawet 17 lat.

Kloszard | 2011-05-16 16:30

Waski ma 100% racji.

Dzos | 2011-05-16 18:00

moze i malo osob bylo ostatnio na mlynie ale slychac was bylo zawaliscie,szacunek!

Dobroplast | 2011-05-16 21:05

Siema, szkoda że Stomil nie przyjedzie ale i tak warto pojawić się na meczu. Chciałbym zapytać czy jeśli by przyjechali to weszli by oni na nasze sektory czy inaczej to wygląda ? Pozdrowienia :D

Biggie | 2011-05-16 21:29

na sektor gosci nie wejda, jesli ktos przyjedzie to sobie usiadzie na krzeselkach

Damianstw | 2011-05-18 15:15

» http://www.youtube.com/watch?v=kSpJ7mZONYY

Hehe to można zaliczyć do protestu może u nas takie coś hehehe

Zielloony | 2011-05-18 15:40

Pamiętajcie O Zielonych Koszulkach !! do Zobaczenia w Sobotę Na HUTNICZEJ Pozdro !!

Marco | 2011-05-18 20:40

Na Echu Dnia jest dość ciekawy i za razem istotny artykuł dotyczący naszej Stalówki . Niestety nie udało mi się wkleić linka gdyż „Tresc zawiera niecenzuralne slowa i/lub Spam. „ ;/

Kloszard | 2011-05-19 08:11

na wiadukcie prz ekonomiku zawisł wczoraj transparent. ''Możecie zamknąć stadiony ale nam nie zamkniecie ust''
fajna sprawa. jak ktoś ma link do zdjęcia niech wrzuci

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Czarni Połaniec - Stal Stalowa Wola

Czarni Połaniec             Stal Stalowa Wola
2022-05-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Tomasovia

Stal Stalowa Wola             Tomasovia

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 29 18-6-5 60
2 Cracovia II 29 17-6-6 57
3 ŁKS Łagów 29 17-6-6 57
4 Chełmianka Chełm 29 17-6-6 57
5 Podhale Nowy Targ 29 16-6-7 54
6 Avia Świdnik 29 16-5-8 53
7 KSZO Ostrowiec Św 29 12-8-9 44
8 Wisłoka Dębica 29 11-10-8 43
9 Unia Tarnów 29 10-11-8 41
10 Stal Stalowa Wola 29 12-5-12 41
11 Orlęta Radzyń Podlaski 29 9-10-10 37
12 Podlasie Biała Podlaska 29 7-12-10 33
13 Czarni Połaniec 29 8-7-14 31
14 Sokół Sieniawa 29 8-7-14 31
15 Wisła Sandomierz 29 6-6-17 24
16 Korona Rzeszów 29 5-8-16 23
17 Tomasovia 29 4-6-19 18
18 Wólczanka W. Pełkińska 29 3-5-21 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-05-21 Czarni Połaniec - STAL
2022-05-28 STAL - KSZO Ostrowiec Św
2022-06-04 Wólczanka W. Pe.. - STAL
2022-06-11 STAL - Unia Tarnów
2022-06-18 Korona Rzeszów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3338) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1362) » Filip kacper k. (1283)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (990)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (643)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 34 417 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 953 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 10 098 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 127 728 razy
Osób Online: 37 / Czas gen. strony: 0.01419