Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)

STAL - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)

Po dwóch ładnych bramkach Stalówka ogrywa kolejnego rywala 2:0.

Bramki dla Stali zdobyli: Michał Skórski 72, Wojciech Białek 84.

Sławomir Adamus, trener Stali: - Bałem się, że Wigry będą zdeterminowane walką o utrzymanie, my mieliśmy roszady kadrowe, wynikające z kartek i kontuzji. Uczulałem zawodników, żeby nie zlekceważyli rywala. I grali konsekwentnie, żeby było "zero" z tyłu, drugą bramkę dla nas można oglądać po kilka razy, zdobytą po pięknej akcji. Cieszymy się z trzech punktów, mamy przegląd kadr, będziemy się przyglądać kolejnym zawodnikom już pod kątem nowego sezonu. Przed ostatnimi pięcioma meczami w sezonie postawiliśmy sobie określony cel, żeby zrobić komplet punktów, a czym się to zakończy, to zobaczymy. Zawodnicy robią krok po kroku, jedziemy teraz na fajny mecz derbowy z Resovią, może być zero motywacji z mojej strony, bo zawodnicy sami się zmotywują odpowiednio na to spotkanie. Po kartkach wrócą już Piątkowski i Kusiak.

Komentarze (8)

Dawidlol | 2011-05-25 19:47

Bardzo dobrze że stal wygrała, lecz przynajmniej do drugiego miejsca trochę trzeba popracować.Miejmy nadzieje że z Resovią wygra.

J.lo | 2011-05-25 22:08

Szkoda że trener adamus wystraszył się przeciwnika i grając 9 obrońcami spartolił parę meczy do wygrania-Niepołomice ,Ruch WM, Płock.Naprawdę szkoda.Bo czy zajmiemy 5 czy 7 miejsce to dla mnie bez różnicy.A jakby było 2 to jest to, ale niestety uciekło nam sporo punktów.Szkoda bo ten skład nie jest zły a jak to w Stalówce bywa niewiadomo co będzie w nastepnym sezonie

Jack | 2011-05-26 08:07

Adamus dobry na utrzymanie w I lidze, ale na awans się nie nadaje, tylko 0 z tyłu.Nawet po dzisiejszym meczu co przyjechali juniorzy on mówi zero z tyłu. Żenada, powinni dostać 5 i byłoby po sprawie. Ale szacunek dla chłopaków za zwycięstwo!

Stalowiak1938 | 2011-05-26 08:13

szacunek dla tych co dopingowali. ze zdjęć dokładnie 79 osób!!SZACUNEK!! dzięki takim ludziom doping w Stalówce nigdy nie zginie!! a reszta...?

Mietek | 2011-05-26 11:24

Nie zanosi sie na awans w tym sezonie i podejrzewam ze na pare lat, bo w 1-szej lidze teraz sa wymogi, z takim stadionem w przypadku awansu w tym sezonie nie ma szans,chyba ze wyjazdy do Rzeszowa czy Mielca,bo nowego stadionu sie raczej nie doczekamy, sprawa ucichla a to oznacza jedno kolejne obiecanki cacanki jak to juz w przeszlosci bywalo, o swietnym sponsorze od nowego sezonu co tez sie rozpisywaly gazety, kolejna plota pismakow i dzialaczy.A Tarnobrzeg sobie buduje na spokojnie nowy stadion,a tutaj wciaz tylko plany, zeby nie bylo tak ze w przyszlosci w przypadku awansu do 1-szej ligi Stal bedzie musiala korzystac ze stadionu Tarnobrzega, bo jak widac jest to mozliwe.

Stalowiak1938 | 2011-05-26 11:50

Powiedział co wiedział...

Belo | 2011-05-26 13:20

W tabeli Stalówka powinna być nad Zniczem, bo ma lepszy bilans bezpośrednich meczów 4pkt-1pkt.

Mietek | 2011-05-26 18:21

stalowiak1938
ja wszystko wiem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 8 291 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 49 378 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 13 507 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 15 168 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04559