Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)

STAL - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)

Po dwóch ładnych bramkach Stalówka ogrywa kolejnego rywala 2:0.

Bramki dla Stali zdobyli: Michał Skórski 72, Wojciech Białek 84.

Sławomir Adamus, trener Stali: - Bałem się, że Wigry będą zdeterminowane walką o utrzymanie, my mieliśmy roszady kadrowe, wynikające z kartek i kontuzji. Uczulałem zawodników, żeby nie zlekceważyli rywala. I grali konsekwentnie, żeby było "zero" z tyłu, drugą bramkę dla nas można oglądać po kilka razy, zdobytą po pięknej akcji. Cieszymy się z trzech punktów, mamy przegląd kadr, będziemy się przyglądać kolejnym zawodnikom już pod kątem nowego sezonu. Przed ostatnimi pięcioma meczami w sezonie postawiliśmy sobie określony cel, żeby zrobić komplet punktów, a czym się to zakończy, to zobaczymy. Zawodnicy robią krok po kroku, jedziemy teraz na fajny mecz derbowy z Resovią, może być zero motywacji z mojej strony, bo zawodnicy sami się zmotywują odpowiednio na to spotkanie. Po kartkach wrócą już Piątkowski i Kusiak.

Komentarze (8)

Dawidlol | 2011-05-25 19:47

Bardzo dobrze że stal wygrała, lecz przynajmniej do drugiego miejsca trochę trzeba popracować.Miejmy nadzieje że z Resovią wygra.

J.lo | 2011-05-25 22:08

Szkoda że trener adamus wystraszył się przeciwnika i grając 9 obrońcami spartolił parę meczy do wygrania-Niepołomice ,Ruch WM, Płock.Naprawdę szkoda.Bo czy zajmiemy 5 czy 7 miejsce to dla mnie bez różnicy.A jakby było 2 to jest to, ale niestety uciekło nam sporo punktów.Szkoda bo ten skład nie jest zły a jak to w Stalówce bywa niewiadomo co będzie w nastepnym sezonie

Jack | 2011-05-26 08:07

Adamus dobry na utrzymanie w I lidze, ale na awans się nie nadaje, tylko 0 z tyłu.Nawet po dzisiejszym meczu co przyjechali juniorzy on mówi zero z tyłu. Żenada, powinni dostać 5 i byłoby po sprawie. Ale szacunek dla chłopaków za zwycięstwo!

Stalowiak1938 | 2011-05-26 08:13

szacunek dla tych co dopingowali. ze zdjęć dokładnie 79 osób!!SZACUNEK!! dzięki takim ludziom doping w Stalówce nigdy nie zginie!! a reszta...?

Mietek | 2011-05-26 11:24

Nie zanosi sie na awans w tym sezonie i podejrzewam ze na pare lat, bo w 1-szej lidze teraz sa wymogi, z takim stadionem w przypadku awansu w tym sezonie nie ma szans,chyba ze wyjazdy do Rzeszowa czy Mielca,bo nowego stadionu sie raczej nie doczekamy, sprawa ucichla a to oznacza jedno kolejne obiecanki cacanki jak to juz w przeszlosci bywalo, o swietnym sponsorze od nowego sezonu co tez sie rozpisywaly gazety, kolejna plota pismakow i dzialaczy.A Tarnobrzeg sobie buduje na spokojnie nowy stadion,a tutaj wciaz tylko plany, zeby nie bylo tak ze w przyszlosci w przypadku awansu do 1-szej ligi Stal bedzie musiala korzystac ze stadionu Tarnobrzega, bo jak widac jest to mozliwe.

Stalowiak1938 | 2011-05-26 11:50

Powiedział co wiedział...

Belo | 2011-05-26 13:20

W tabeli Stalówka powinna być nad Zniczem, bo ma lepszy bilans bezpośrednich meczów 4pkt-1pkt.

Mietek | 2011-05-26 18:21

stalowiak1938
ja wszystko wiem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 707 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 089 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 4 938 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 066 razy
Osób Online: 28 / Czas gen. strony: 0.03963