Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)

STAL - Wigry Suwałki 2:0 (0:0)

Po dwóch ładnych bramkach Stalówka ogrywa kolejnego rywala 2:0.

Bramki dla Stali zdobyli: Michał Skórski 72, Wojciech Białek 84.

Sławomir Adamus, trener Stali: - Bałem się, że Wigry będą zdeterminowane walką o utrzymanie, my mieliśmy roszady kadrowe, wynikające z kartek i kontuzji. Uczulałem zawodników, żeby nie zlekceważyli rywala. I grali konsekwentnie, żeby było "zero" z tyłu, drugą bramkę dla nas można oglądać po kilka razy, zdobytą po pięknej akcji. Cieszymy się z trzech punktów, mamy przegląd kadr, będziemy się przyglądać kolejnym zawodnikom już pod kątem nowego sezonu. Przed ostatnimi pięcioma meczami w sezonie postawiliśmy sobie określony cel, żeby zrobić komplet punktów, a czym się to zakończy, to zobaczymy. Zawodnicy robią krok po kroku, jedziemy teraz na fajny mecz derbowy z Resovią, może być zero motywacji z mojej strony, bo zawodnicy sami się zmotywują odpowiednio na to spotkanie. Po kartkach wrócą już Piątkowski i Kusiak.

Komentarze (8)

Dawidlol | 2011-05-25 19:47

Bardzo dobrze że stal wygrała, lecz przynajmniej do drugiego miejsca trochę trzeba popracować.Miejmy nadzieje że z Resovią wygra.

J.lo | 2011-05-25 22:08

Szkoda że trener adamus wystraszył się przeciwnika i grając 9 obrońcami spartolił parę meczy do wygrania-Niepołomice ,Ruch WM, Płock.Naprawdę szkoda.Bo czy zajmiemy 5 czy 7 miejsce to dla mnie bez różnicy.A jakby było 2 to jest to, ale niestety uciekło nam sporo punktów.Szkoda bo ten skład nie jest zły a jak to w Stalówce bywa niewiadomo co będzie w nastepnym sezonie

Jack | 2011-05-26 08:07

Adamus dobry na utrzymanie w I lidze, ale na awans się nie nadaje, tylko 0 z tyłu.Nawet po dzisiejszym meczu co przyjechali juniorzy on mówi zero z tyłu. Żenada, powinni dostać 5 i byłoby po sprawie. Ale szacunek dla chłopaków za zwycięstwo!

Stalowiak1938 | 2011-05-26 08:13

szacunek dla tych co dopingowali. ze zdjęć dokładnie 79 osób!!SZACUNEK!! dzięki takim ludziom doping w Stalówce nigdy nie zginie!! a reszta...?

Mietek | 2011-05-26 11:24

Nie zanosi sie na awans w tym sezonie i podejrzewam ze na pare lat, bo w 1-szej lidze teraz sa wymogi, z takim stadionem w przypadku awansu w tym sezonie nie ma szans,chyba ze wyjazdy do Rzeszowa czy Mielca,bo nowego stadionu sie raczej nie doczekamy, sprawa ucichla a to oznacza jedno kolejne obiecanki cacanki jak to juz w przeszlosci bywalo, o swietnym sponsorze od nowego sezonu co tez sie rozpisywaly gazety, kolejna plota pismakow i dzialaczy.A Tarnobrzeg sobie buduje na spokojnie nowy stadion,a tutaj wciaz tylko plany, zeby nie bylo tak ze w przyszlosci w przypadku awansu do 1-szej ligi Stal bedzie musiala korzystac ze stadionu Tarnobrzega, bo jak widac jest to mozliwe.

Stalowiak1938 | 2011-05-26 11:50

Powiedział co wiedział...

Belo | 2011-05-26 13:20

W tabeli Stalówka powinna być nad Zniczem, bo ma lepszy bilans bezpośrednich meczów 4pkt-1pkt.

Mietek | 2011-05-26 18:21

stalowiak1938
ja wszystko wiem.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (302)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 379 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 375 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 30 049 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 531 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.03696