Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sklepik z gadżetami Stalówki - www.sklep.stalowka.pl

Sklepik z gadżetami Stalówki - www.sklep.stalowka.pl

Od dnia dzisiejszego zamówienia w sklepiku można składać wyłącznie przez stronę internetową sklepiku www.sklep.stalowka.pl

Zamawiając produkty przez sklep prosimy kontaktować się pisząc na maila: sklepikbzc@wp.pl bądź też pisząc e-maila z formularza znajdującego sie na stronie sklepu.

Jeśli ktoś się chce skontaktować przez GG lub Skypa - to prosimy odzywać się w późnych godzinach popołudniowych.

ZAPRASZAMY do składania zamówień - już wkrótce w sklepie pojawią się nowe gadżety.

Komentarze (11)

Biggie | 2011-06-1 17:26

koszulki Polo w kolorze zielonym lub czarnym proponuję wypuścić, sam chętnie bym nabył oba wzory gdyby się pojawiły, taka drobna sugestia tylko :D pozdrawiam

Biggie | 2011-06-1 17:29

» http://img20.allegroimg.pl/photos/or.....

coś w tym stylu takie bardziej casualowe :)

Stalowka the firm | 2011-06-1 18:23

Biggie bardzo dobry pomysl!!! Ale nie jest to taka prosta sprawa z tym zamawianiem poniewaz juz wczesniej ktos tu rzucil tekst ze mozna by zamowic portfele - od razu zajalem sie tym tematem i portfele sie pojawily - zainteresowanie nimi pomimo nizszej ceny niz wczesniej zamawianych jest niskie. Poki co gadzety Stalowki nie sa top-owym produktem stad decyzja o zamknieciu sklepiku obok kladki i przeniesienie go do internetu - sklepik na miescie otworzymy na nowo jak bedzie takie zapotrzebowanie. Co do nowosci na jakie mozna liczyc w najblizszym czasie to spodenki oraz jeszcze jeden projekt koszulek/bluz/koszul ek damskich/koszulek junior - ostatnio pojawil sie projekt z logo supermana i jest dostepny jeszcze w kazdej rozmiarowce. Co do nastepnych gadzetow pomyslimy o nich wraz z rozpoczeciem nowego sezonu. Pozdrawiam!

Spawn | 2011-06-1 20:24

A mam pytanko chciał bym kupić ta bluze nowa czarna bez kaptura czy jest mozliwosc np. w niedziele na meczu. I czy beda rozmiary gdzies tak M,L

Biggie | 2011-06-1 21:24

STF dziekowa za info te spodenki 100% poliester mam nadzieje żeby koloru nie traciły no i też z jakimś drobnym elementem casualowym zeby nie przesadzic i zrobic to ze smakiem, pzdr

Omen | 2011-06-1 21:38

To co sklepiku już nie będzie??????????

Biggie | 2011-06-1 21:53

a jakis problem masz z czytaniem ze zrozumieniem? napisane jest że bedzie otwarty jak bedzie taka potrzeba, moim zdaniem dobre posuniecie bo po co ktos ma caly dzien tam siedziec jak nie ma ruchu

Stalowka the firm | 2011-06-1 22:10

Na meczu z Nadarzynem bedzie dostepna cala oferta jaka mamy - czyli bluzy beda w kazdym rozmiarze ;)

Kacper1938 | 2011-06-1 22:15

ten sklepik internetowy to ekstra sprawa ;)

Michał | 2011-06-2 18:29

A jak wygląda odbiór zamówionego produktu? Umawiam się gdzieś na mieście, płacę, odbieram. Czy np. jakaś wysyłka do domu?

Stalowka the firm | 2011-06-2 19:30

Michal jak Ci wygodniej - moge oczywiscie wyslac poczta ale wtedy dochodzi oplata pocztowa ktora ponosisz Ty - mozemy rowniez umowic sie na miescie - wtedy zadnych oplat nie ma - i pamietajcie ze na kazdym meczu u siebie bedzie mozna wszystko kupic. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 738 razy
STAL - Lechia Gdańsk (2:1)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 55 082 razy
STAL - Cracovia Kraków (2:2)
2002-05-25
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 8 212 razy
STAL - Podbeskidzie BB (1:2)
2008-09-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 47 461 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.04859