Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sklepik z gadżetami Stalówki - www.sklep.stalowka.pl

Sklepik z gadżetami Stalówki - www.sklep.stalowka.pl

Od dnia dzisiejszego zamówienia w sklepiku można składać wyłącznie przez stronę internetową sklepiku www.sklep.stalowka.pl

Zamawiając produkty przez sklep prosimy kontaktować się pisząc na maila: sklepikbzc@wp.pl bądź też pisząc e-maila z formularza znajdującego sie na stronie sklepu.

Jeśli ktoś się chce skontaktować przez GG lub Skypa - to prosimy odzywać się w późnych godzinach popołudniowych.

ZAPRASZAMY do składania zamówień - już wkrótce w sklepie pojawią się nowe gadżety.

Komentarze (11)

Biggie | 2011-06-1 17:26

koszulki Polo w kolorze zielonym lub czarnym proponuję wypuścić, sam chętnie bym nabył oba wzory gdyby się pojawiły, taka drobna sugestia tylko :D pozdrawiam

Biggie | 2011-06-1 17:29

» http://img20.allegroimg.pl/photos/or.....

coś w tym stylu takie bardziej casualowe :)

Stalowka the firm | 2011-06-1 18:23

Biggie bardzo dobry pomysl!!! Ale nie jest to taka prosta sprawa z tym zamawianiem poniewaz juz wczesniej ktos tu rzucil tekst ze mozna by zamowic portfele - od razu zajalem sie tym tematem i portfele sie pojawily - zainteresowanie nimi pomimo nizszej ceny niz wczesniej zamawianych jest niskie. Poki co gadzety Stalowki nie sa top-owym produktem stad decyzja o zamknieciu sklepiku obok kladki i przeniesienie go do internetu - sklepik na miescie otworzymy na nowo jak bedzie takie zapotrzebowanie. Co do nowosci na jakie mozna liczyc w najblizszym czasie to spodenki oraz jeszcze jeden projekt koszulek/bluz/koszul ek damskich/koszulek junior - ostatnio pojawil sie projekt z logo supermana i jest dostepny jeszcze w kazdej rozmiarowce. Co do nastepnych gadzetow pomyslimy o nich wraz z rozpoczeciem nowego sezonu. Pozdrawiam!

Spawn | 2011-06-1 20:24

A mam pytanko chciał bym kupić ta bluze nowa czarna bez kaptura czy jest mozliwosc np. w niedziele na meczu. I czy beda rozmiary gdzies tak M,L

Biggie | 2011-06-1 21:24

STF dziekowa za info te spodenki 100% poliester mam nadzieje żeby koloru nie traciły no i też z jakimś drobnym elementem casualowym zeby nie przesadzic i zrobic to ze smakiem, pzdr

Omen | 2011-06-1 21:38

To co sklepiku już nie będzie??????????

Biggie | 2011-06-1 21:53

a jakis problem masz z czytaniem ze zrozumieniem? napisane jest że bedzie otwarty jak bedzie taka potrzeba, moim zdaniem dobre posuniecie bo po co ktos ma caly dzien tam siedziec jak nie ma ruchu

Stalowka the firm | 2011-06-1 22:10

Na meczu z Nadarzynem bedzie dostepna cala oferta jaka mamy - czyli bluzy beda w kazdym rozmiarze ;)

Kacper1938 | 2011-06-1 22:15

ten sklepik internetowy to ekstra sprawa ;)

Michał | 2011-06-2 18:29

A jak wygląda odbiór zamówionego produktu? Umawiam się gdzieś na mieście, płacę, odbieram. Czy np. jakaś wysyłka do domu?

Stalowka the firm | 2011-06-2 19:30

Michal jak Ci wygodniej - moge oczywiscie wyslac poczta ale wtedy dochodzi oplata pocztowa ktora ponosisz Ty - mozemy rowniez umowic sie na miescie - wtedy zadnych oplat nie ma - i pamietajcie ze na kazdym meczu u siebie bedzie mozna wszystko kupic. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów
2020-09-19, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola

Wisłoka Dębica             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Witasik 88,
Fidziukiewicz (k.) 90
Sędzia: Jakub Moskal (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 10 9-0-1 27
2 Sokół Sieniawa 9 5-4-0 19
3 Avia Świdnik 9 6-0-3 18
4 Wisła Sandomierz 9 5-3-1 18
5 ŁKS Łagów 9 4-4-1 16
6 Podhale Nowy Targ 6 4-2-0 14
7 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
8 Siarka Tarnobrzeg 9 3-3-3 12
9 Chełmianka Chełm 9 3-3-3 12
10 Wólczanka W. Pełkińska 8 3-2-3 11
11 Stal Stalowa Wola 6 3-1-2 10
12 Lewart Lubartów 10 2-4-4 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 8 3-1-4 10
14 KSZO Ostrowiec Św 8 3-0-5 9
15 Korona II Kielce 9 3-0-6 9
16 Stal Kraśnik 9 2-2-5 8
17 Cracovia II 9 2-2-5 8
18 KS Wiązownica 8 2-1-5 7
19 Podlasie Biała Podlaska 7 2-1-4 7
20 Jutrzenka Giebułtów 5 2-0-3 6
21 Hetman Zamość 9 0-2-7 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1767) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1098) » Vielitz44 (1065)
» Filip kacper k. (940) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (739) » Kamil (598)
» Kamilosss (529) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 38 755 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 629 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 50 797 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 689 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02718