Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sklepik z gadżetami Stalówki - www.sklep.stalowka.pl

Sklepik z gadżetami Stalówki - www.sklep.stalowka.pl

Od dnia dzisiejszego zamówienia w sklepiku można składać wyłącznie przez stronę internetową sklepiku www.sklep.stalowka.pl

Zamawiając produkty przez sklep prosimy kontaktować się pisząc na maila: sklepikbzc@wp.pl bądź też pisząc e-maila z formularza znajdującego sie na stronie sklepu.

Jeśli ktoś się chce skontaktować przez GG lub Skypa - to prosimy odzywać się w późnych godzinach popołudniowych.

ZAPRASZAMY do składania zamówień - już wkrótce w sklepie pojawią się nowe gadżety.

Komentarze (11)

Biggie | 2011-06-1 17:26

koszulki Polo w kolorze zielonym lub czarnym proponuję wypuścić, sam chętnie bym nabył oba wzory gdyby się pojawiły, taka drobna sugestia tylko :D pozdrawiam

Biggie | 2011-06-1 17:29

» http://img20.allegroimg.pl/photos/or.....

coś w tym stylu takie bardziej casualowe :)

Stalowka the firm | 2011-06-1 18:23

Biggie bardzo dobry pomysl!!! Ale nie jest to taka prosta sprawa z tym zamawianiem poniewaz juz wczesniej ktos tu rzucil tekst ze mozna by zamowic portfele - od razu zajalem sie tym tematem i portfele sie pojawily - zainteresowanie nimi pomimo nizszej ceny niz wczesniej zamawianych jest niskie. Poki co gadzety Stalowki nie sa top-owym produktem stad decyzja o zamknieciu sklepiku obok kladki i przeniesienie go do internetu - sklepik na miescie otworzymy na nowo jak bedzie takie zapotrzebowanie. Co do nowosci na jakie mozna liczyc w najblizszym czasie to spodenki oraz jeszcze jeden projekt koszulek/bluz/koszul ek damskich/koszulek junior - ostatnio pojawil sie projekt z logo supermana i jest dostepny jeszcze w kazdej rozmiarowce. Co do nastepnych gadzetow pomyslimy o nich wraz z rozpoczeciem nowego sezonu. Pozdrawiam!

Spawn | 2011-06-1 20:24

A mam pytanko chciał bym kupić ta bluze nowa czarna bez kaptura czy jest mozliwosc np. w niedziele na meczu. I czy beda rozmiary gdzies tak M,L

Biggie | 2011-06-1 21:24

STF dziekowa za info te spodenki 100% poliester mam nadzieje żeby koloru nie traciły no i też z jakimś drobnym elementem casualowym zeby nie przesadzic i zrobic to ze smakiem, pzdr

Omen | 2011-06-1 21:38

To co sklepiku już nie będzie??????????

Biggie | 2011-06-1 21:53

a jakis problem masz z czytaniem ze zrozumieniem? napisane jest że bedzie otwarty jak bedzie taka potrzeba, moim zdaniem dobre posuniecie bo po co ktos ma caly dzien tam siedziec jak nie ma ruchu

Stalowka the firm | 2011-06-1 22:10

Na meczu z Nadarzynem bedzie dostepna cala oferta jaka mamy - czyli bluzy beda w kazdym rozmiarze ;)

Kacper1938 | 2011-06-1 22:15

ten sklepik internetowy to ekstra sprawa ;)

Michał | 2011-06-2 18:29

A jak wygląda odbiór zamówionego produktu? Umawiam się gdzieś na mieście, płacę, odbieram. Czy np. jakaś wysyłka do domu?

Stalowka the firm | 2011-06-2 19:30

Michal jak Ci wygodniej - moge oczywiscie wyslac poczta ale wtedy dochodzi oplata pocztowa ktora ponosisz Ty - mozemy rowniez umowic sie na miescie - wtedy zadnych oplat nie ma - i pamietajcie ze na kazdym meczu u siebie bedzie mozna wszystko kupic. Pozdrawiam!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 7 607 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 14 854 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 138 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 17 054 razy
Osób Online: 39 / Czas gen. strony: 0.03564