Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola wystąpił ostatnio przeciwko ...

Piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola wystąpił ostatnio przeciwko swojej byłej drużynie

Gramy do końca o jak najwyższą lokatę – deklaruje Jarosław Piątkowski, piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola. Ostatni mecz naszej drużyny z Resovią w Rzeszowie był dla pomocnika "Stalówki” wyjątkowy.

 
Stal zremisowała w Rzeszowie z rywalami 0:0, a "Piątek” wrócił na chwilę na dobrze znany sobie stadion, zanim trafił do Stalowej Woli przed obecnym sezonem, przez dwa lata grał w Resovii.
 
DRAMATYCZNE BOISKO
 
Zawodnik "Stalówki” zarzekał się, że dla niego spotkanie z Resovią było jak każde inne, ale dopytywany przyznał, że jednak nie łatwo jest zapomnieć o czasie, jaki spędził w stolicy Podkarpacia.
- Na pewno dobrze było wrócić na chwilę na stadion Resovii, spędziłem dwa lata w Rzeszowie, mam i miłe wspomnienia i może też i te gorsze, ale ogólnie było "okej” – mówi Jarosław Piątkowski. – Wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami, chcieliśmy wygrać, mieliśmy swoje sytuacje, jak choćby Wojtek Białek czy Krystian Getinger, ale zaszwankowała skuteczność. Ten jeden punkt nie jest zły. Boisko Resovii jest dramatyczne, mówiłem wcześniej, że nie jest gorsze, niż gdy ja tam grałem, ale jednak jest… Czujemy już trudy sezonu, nogi bolały po meczu w Rzeszowie, ale to może od tego ciężkiego boiska. Spokojnie jednak dogramy sezon do końca, mam nadzieję, że z jak najlepszym skutkiem.
 
NIE TRACĄ BRAMEK
 
"Stalowcy” szans na awans już nie mają, ale walczą o miejsce w pierwszej piątce w tabeli na koniec sezonu, za co mają obiecane premie. Łatwo nie będzie, nasz zespół jest obecnie właśnie na 5. pozycji z 49 punktami na koncie, ale tyle samo punktów ma szósty OKS Olsztyn, a siódmy Znicz Pruszków tylko o jedno "oczko” mniej i ciekawa walka zapowiada się do ostatniej kolejki. Zostało ich jeszcze do końca sezonu dwie, nasz zespół zmierzy się u siebie z GLKS Nadarzyn i na wyjeździe z Motorem Lublin.
- Remis w Rzeszowie to nie był może jakiś duży krok w stronę miejsca w pierwszej piątce na koniec sezonu – przyznaje Jarosław Piątkowski. – Założyliśmy sobie dziewięć punktów w trzech ostatnich meczach sezonu i nie uda nam się już tego osiągnąć, po podziale punktów z Resovią. Ale gramy do końca o jak najwyższą lokatę w tabeli. Warto też przypomnieć, że w pięciu ostatnich spotkaniach nie straciliśmy ani jednej bramki.
 
Sezon w drugiej lidze zbliża się powoli do końca i już nie brakuje pierwszych transferowych przymiarek. Na testy do Widzewa Łódź został zaproszony pomocnik "Stalówki", Krystian Getinger, kilku innych stalowowolskich zawodników też ma propozycje z innych klubów. A działacze piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA myślą z kolei o wzmocnieniach, prowadzą rozmowy z kandydatami do gry w naszej drużynie. Po sezonie rozpocznie się na dobre transferowa "karuzela"..

echodnia.eu

Komentarze (10)

Norwegg2 | 2011-06-2 17:11

» http://www.90minut.pl/news/158/news1.....
Mam nadzieje,ze jednak bedzie dobrze

Mietek | 2011-06-2 20:47

sytuacja taka sama jak rok temu, gdyby Stal awansowala jednak do 1-szej ligi licencji by nie dostala tymbardziej, co roku Stal ma problem z licencja i nic sie nie zmienia,szczerze to sie nie dziwie bo stadion z roku na rok w coraz gorszym stanie, no ale narazie to dopiero 1-sze koty za ploty

Kibic w kapciach | 2011-06-2 21:35

Jakies wzmocnienia przed sezonem sie szykuja czy ze skladu polowa poleci za brak awansu???

Marco | 2011-06-2 21:40

Mietek z tego co się orientuje to licencji nie dostaliśmy za długi wobec PZPN-u a nie za stadion tak że nie narzekaj bo równie dobrze mogli byśmy teraz zaczynać od zera i nie grać na licencji ZKS Stal która niestety owe długi miała wobec wspomnianej wcześniej instytucji i wtedy byś narzekał że nasza drużyna jest np. w 4 lidze a nie 2-ej ale skoro PSA podjęło się wyzwania jakim jest wyprowadzenie klubu na prostą jednocześnie grając na tym poziomie rozgrywek na jakim gramy to trzeba wierzyć i wspomagać swój klub w każdy możliwy sposób. Co do stadionu to może i jakiś tam wpływ miała owa decyzja ale myślę ze nie na tyle istotny by przez to nie przyznać licencji bo mimo iż nasz stadion nie jest nowy to jest bezpieczny o czym świadczy choćby fakt że już od kilku lat nie było tutaj zamieszek podczas meczu....

Dr_d | 2011-06-2 22:05

Chciałbym jeszcze przypomnieć, że np. Koszykarska Spółka Akcyjna po roku istnienia ogłosiła upadłość z wielkim długiem. Organizacyjnie uważam, że odnieślismy duży sukces, skromnie bo skromnie ale wszystko mamy poukładane.

Omen | 2011-06-2 22:23

Koszykarska Spółka Akcyjna to gdzieś w Rudniku???

Kibic w kapciach | 2011-06-3 09:30

W końcu się okarze ze wszystkie sekcje spotka upadłość dla mnie najważniejsza jest sekcja piłki kopanej i tu powinna iść cala kasa!!Jak na razie ciemno to widzę obyśmy tylko nie obudzili się za jakiś czas w lidze z siarka!!

Edek38 | 2011-06-3 12:00

Mietek, nie wiem czy jezdzisz na mecze wyjazdowe,jezeli tak to zauwazyl bys ,ze nasz stadion to wcale nie jest zabytek w porownaniu do innych,ktore odziwo dostaja licencje od reki.
Sprawa licencji od lat wyglada tak samo bo od lat rozchodzi sie o jedno-kasa.
Klub ZKS posiada zadluzenie w pzpnie nie od wczoraj i jakos nie kwapi sie do uregulowania tych zaleglosci .Stal PSA jako nastepca ZKSu dostaje ze to po glowie od dziadkow z Wa-wy.
Stadion bedzie remontowany, prace zaczna sie juz w czerwcu/lipcu wiec napewno warunkowo spelni wymogi licencyjne.

Edek38 | 2011-06-3 14:48

Plywak chce kase na plywanie, bokser na boks a jeszcze inni na kosza,itd. to norma.
Kibic pilki bedzie chcial na pilke.
Nie wszystkie sekcje upadna bo czesc z nich skupiona jest na MOSIRze.
Jest tylko jedna kwestia.Budowany ma byc stadion TYPOWO PILKARSKI na 8-10 tys ludzi. Po co on komus bedzie potrzebny jak zdegraduje sie zespol do 3 lub 4 ligi.
Ludzie w miescie musza miec to na uwadze.
W niedalekim Tarnobrzegu maja kosza(ekstraklasa),p ilke(3 liga),tenis stolowy( same mistrzostwa POLSKI) i inne sekcje.Jakos daja rade !!!
U nas,na zawodowym poziomie jest pilka (kilkadziesiat lat tradycji) .
....

Stalex | 2011-06-3 22:01

Edek ma rację,jeżeli ktoś ma w zamyśle stadion na 8 tyś. to zdaje sobie sprawę, a przynajmniej powinien że ktoś musi na tym stadionie grać na odpowiednim poziomie...aby przychodzili kibce w liczbie mogącej w znacznej mierze ten stadion zapełnić. Wpływowi ludie w mieście, działacze, urzędnicy, politycy i rodzime przedsiębiorstwa powinny porozumieć się w tej materii i przestać udawać że pomagają, jednocześnie modląc się o to aby Spółce się powinęła noga.Wszak piłka noż od lat była dobrą promocją dla miasta i jest niewątpliwie dla firm ją wspierających.Musi być też jednak zainteresowanie ze strony mieszkańców i kibiców tym co siędzieje na Hutniczej, bo liczby dla potencjalnych sponsorów i ludzi władzy są najważniejsze.Są kihbice, jest zainteresowanie, więc warto inwestować i promować, Jak nie ma widowni to po co i dla kogo? Więc my kibice oprócz wymagania pięknej gry i mega transferów też możemy pomóc, przychodząc na mecze. Wszak piłka nożna dla kibiców:) Tych w realu, nie internetowych....
Więc pozostaje nam wierzyć że....będzie dobrze:)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 6 711 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 39 429 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 751 razy
STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 24 696 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.05242