Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola wystąpił ostatnio przeciwko ...

Piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola wystąpił ostatnio przeciwko swojej byłej drużynie

Gramy do końca o jak najwyższą lokatę – deklaruje Jarosław Piątkowski, piłkarz drugoligowej Stali Stalowa Wola. Ostatni mecz naszej drużyny z Resovią w Rzeszowie był dla pomocnika "Stalówki” wyjątkowy.

 
Stal zremisowała w Rzeszowie z rywalami 0:0, a "Piątek” wrócił na chwilę na dobrze znany sobie stadion, zanim trafił do Stalowej Woli przed obecnym sezonem, przez dwa lata grał w Resovii.
 
DRAMATYCZNE BOISKO
 
Zawodnik "Stalówki” zarzekał się, że dla niego spotkanie z Resovią było jak każde inne, ale dopytywany przyznał, że jednak nie łatwo jest zapomnieć o czasie, jaki spędził w stolicy Podkarpacia.
- Na pewno dobrze było wrócić na chwilę na stadion Resovii, spędziłem dwa lata w Rzeszowie, mam i miłe wspomnienia i może też i te gorsze, ale ogólnie było "okej” – mówi Jarosław Piątkowski. – Wiadomo, że derby rządzą się swoimi prawami, chcieliśmy wygrać, mieliśmy swoje sytuacje, jak choćby Wojtek Białek czy Krystian Getinger, ale zaszwankowała skuteczność. Ten jeden punkt nie jest zły. Boisko Resovii jest dramatyczne, mówiłem wcześniej, że nie jest gorsze, niż gdy ja tam grałem, ale jednak jest… Czujemy już trudy sezonu, nogi bolały po meczu w Rzeszowie, ale to może od tego ciężkiego boiska. Spokojnie jednak dogramy sezon do końca, mam nadzieję, że z jak najlepszym skutkiem.
 
NIE TRACĄ BRAMEK
 
"Stalowcy” szans na awans już nie mają, ale walczą o miejsce w pierwszej piątce w tabeli na koniec sezonu, za co mają obiecane premie. Łatwo nie będzie, nasz zespół jest obecnie właśnie na 5. pozycji z 49 punktami na koncie, ale tyle samo punktów ma szósty OKS Olsztyn, a siódmy Znicz Pruszków tylko o jedno "oczko” mniej i ciekawa walka zapowiada się do ostatniej kolejki. Zostało ich jeszcze do końca sezonu dwie, nasz zespół zmierzy się u siebie z GLKS Nadarzyn i na wyjeździe z Motorem Lublin.
- Remis w Rzeszowie to nie był może jakiś duży krok w stronę miejsca w pierwszej piątce na koniec sezonu – przyznaje Jarosław Piątkowski. – Założyliśmy sobie dziewięć punktów w trzech ostatnich meczach sezonu i nie uda nam się już tego osiągnąć, po podziale punktów z Resovią. Ale gramy do końca o jak najwyższą lokatę w tabeli. Warto też przypomnieć, że w pięciu ostatnich spotkaniach nie straciliśmy ani jednej bramki.
 
Sezon w drugiej lidze zbliża się powoli do końca i już nie brakuje pierwszych transferowych przymiarek. Na testy do Widzewa Łódź został zaproszony pomocnik "Stalówki", Krystian Getinger, kilku innych stalowowolskich zawodników też ma propozycje z innych klubów. A działacze piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA myślą z kolei o wzmocnieniach, prowadzą rozmowy z kandydatami do gry w naszej drużynie. Po sezonie rozpocznie się na dobre transferowa "karuzela"..

echodnia.eu

Komentarze (10)

Norwegg2 | 2011-06-2 17:11

» http://www.90minut.pl/news/158/news1.....
Mam nadzieje,ze jednak bedzie dobrze

Mietek | 2011-06-2 20:47

sytuacja taka sama jak rok temu, gdyby Stal awansowala jednak do 1-szej ligi licencji by nie dostala tymbardziej, co roku Stal ma problem z licencja i nic sie nie zmienia,szczerze to sie nie dziwie bo stadion z roku na rok w coraz gorszym stanie, no ale narazie to dopiero 1-sze koty za ploty

Kibic w kapciach | 2011-06-2 21:35

Jakies wzmocnienia przed sezonem sie szykuja czy ze skladu polowa poleci za brak awansu???

Marco | 2011-06-2 21:40

Mietek z tego co się orientuje to licencji nie dostaliśmy za długi wobec PZPN-u a nie za stadion tak że nie narzekaj bo równie dobrze mogli byśmy teraz zaczynać od zera i nie grać na licencji ZKS Stal która niestety owe długi miała wobec wspomnianej wcześniej instytucji i wtedy byś narzekał że nasza drużyna jest np. w 4 lidze a nie 2-ej ale skoro PSA podjęło się wyzwania jakim jest wyprowadzenie klubu na prostą jednocześnie grając na tym poziomie rozgrywek na jakim gramy to trzeba wierzyć i wspomagać swój klub w każdy możliwy sposób. Co do stadionu to może i jakiś tam wpływ miała owa decyzja ale myślę ze nie na tyle istotny by przez to nie przyznać licencji bo mimo iż nasz stadion nie jest nowy to jest bezpieczny o czym świadczy choćby fakt że już od kilku lat nie było tutaj zamieszek podczas meczu....

Dr_d | 2011-06-2 22:05

Chciałbym jeszcze przypomnieć, że np. Koszykarska Spółka Akcyjna po roku istnienia ogłosiła upadłość z wielkim długiem. Organizacyjnie uważam, że odnieślismy duży sukces, skromnie bo skromnie ale wszystko mamy poukładane.

Omen | 2011-06-2 22:23

Koszykarska Spółka Akcyjna to gdzieś w Rudniku???

Kibic w kapciach | 2011-06-3 09:30

W końcu się okarze ze wszystkie sekcje spotka upadłość dla mnie najważniejsza jest sekcja piłki kopanej i tu powinna iść cala kasa!!Jak na razie ciemno to widzę obyśmy tylko nie obudzili się za jakiś czas w lidze z siarka!!

Edek38 | 2011-06-3 12:00

Mietek, nie wiem czy jezdzisz na mecze wyjazdowe,jezeli tak to zauwazyl bys ,ze nasz stadion to wcale nie jest zabytek w porownaniu do innych,ktore odziwo dostaja licencje od reki.
Sprawa licencji od lat wyglada tak samo bo od lat rozchodzi sie o jedno-kasa.
Klub ZKS posiada zadluzenie w pzpnie nie od wczoraj i jakos nie kwapi sie do uregulowania tych zaleglosci .Stal PSA jako nastepca ZKSu dostaje ze to po glowie od dziadkow z Wa-wy.
Stadion bedzie remontowany, prace zaczna sie juz w czerwcu/lipcu wiec napewno warunkowo spelni wymogi licencyjne.

Edek38 | 2011-06-3 14:48

Plywak chce kase na plywanie, bokser na boks a jeszcze inni na kosza,itd. to norma.
Kibic pilki bedzie chcial na pilke.
Nie wszystkie sekcje upadna bo czesc z nich skupiona jest na MOSIRze.
Jest tylko jedna kwestia.Budowany ma byc stadion TYPOWO PILKARSKI na 8-10 tys ludzi. Po co on komus bedzie potrzebny jak zdegraduje sie zespol do 3 lub 4 ligi.
Ludzie w miescie musza miec to na uwadze.
W niedalekim Tarnobrzegu maja kosza(ekstraklasa),p ilke(3 liga),tenis stolowy( same mistrzostwa POLSKI) i inne sekcje.Jakos daja rade !!!
U nas,na zawodowym poziomie jest pilka (kilkadziesiat lat tradycji) .
....

Stalex | 2011-06-3 22:01

Edek ma rację,jeżeli ktoś ma w zamyśle stadion na 8 tyś. to zdaje sobie sprawę, a przynajmniej powinien że ktoś musi na tym stadionie grać na odpowiednim poziomie...aby przychodzili kibce w liczbie mogącej w znacznej mierze ten stadion zapełnić. Wpływowi ludie w mieście, działacze, urzędnicy, politycy i rodzime przedsiębiorstwa powinny porozumieć się w tej materii i przestać udawać że pomagają, jednocześnie modląc się o to aby Spółce się powinęła noga.Wszak piłka noż od lat była dobrą promocją dla miasta i jest niewątpliwie dla firm ją wspierających.Musi być też jednak zainteresowanie ze strony mieszkańców i kibiców tym co siędzieje na Hutniczej, bo liczby dla potencjalnych sponsorów i ludzi władzy są najważniejsze.Są kihbice, jest zainteresowanie, więc warto inwestować i promować, Jak nie ma widowni to po co i dla kogo? Więc my kibice oprócz wymagania pięknej gry i mega transferów też możemy pomóc, przychodząc na mecze. Wszak piłka nożna dla kibiców:) Tych w realu, nie internetowych....
Więc pozostaje nam wierzyć że....będzie dobrze:)

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 154 032 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 30 913 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 73 731 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 74 650 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01145
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |