Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni mecz sezonu 2010/11

Ostatni mecz sezonu 2010/11
Nasz zespół w ostatnim meczu na własnym boisku w tym sezonie zmierzy się z broniącym się przed spadkiem GLKS-em Nadarzyn. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 5 czerwca o godzinie 14.

GLKS Nadarzyn z bilansem dziewięciu zwycięstw, jedenastu remisów i dwunastu porażek zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli. Nasz najbliższy rywal w 32. rozegranych spotkaniach zdołał uzbierać 38 punktów i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu nie może być pewny utrzymania. W niedzielę w pojedynku ze Stalą, GLKS będzie zatem chciał nie tylko zdobyć punkty, ale również przerwać serię trzech z rzędu porażek poniesionych z czołówką tabeli.
 
Nasi zawodnicy, choć już o awans nie walczą, na pewno mecz z GLKS-em potraktują poważnie. Stalowcy chcą na zakończenie sezonu znaleźć się w pierwszej piątce ligi, wobec czego w ostatnich dwóch spotkaniach nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Niestety w niedzielę w składzie naszej drużyny nie zobaczymy kontuzjowanych Kamila Gęśli i Daniela Radawca. Pod znakiem zapytania stoją natomiast występy Pawła Byrskiego, Bartosza Rosłonia, Michała Skórskiego i Wojciecha Białka. Rąk jednak nie załamuje trener Sławomir Adamus, który jak sam mówi, jeśli będzie taka potrzeba to wstawi do składu juniorów.
 
Mecz Stali Stalowa Wola z GLKS-em Nadarzyn rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14. Spotkanie to poprowadzi Zbigniew Zych z Lublina.

stal1938.pl

Komentarze (15)

Omen | 2011-06-3 22:13

Stalówka kontra Gminny Ludowy Klub Sportowy
Obstawiam remis 1:1

Danielson | 2011-06-4 11:02

A ja obstawiam 2:0 (1:0) bo Stalówka strzeliła u siebie (9-6) bramek. Boisko będzie ich atutem:) GLKS średnio dobrze gra na wyjeździe (Z:2, R:3, P:2) :)
GLKS ostatnio u siebie przegrali z OKS 1945 Olsztyn
wcześniej z Olimpia Elbląg na wyjeździe i Świt Nowy Dwór Mazowiecki u siebie.
Wiec 3 mecze z rzędu w plecy i teraz będą chcieli wygrać.

19stw38 | 2011-06-4 11:21

Kiedy zaczynają budowe stadionu ??
Po meczu z Nadarzynem , czy po sezonie ?
czy jest jakaś inna data rozpoczęcia budowy stadionu w Stalowej Woli ;) ?

Ry23 | 2011-06-4 12:32

» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8458
Dziś urodziny obchodzi Piotr Gilar :)

Mystery69 | 2011-06-4 13:15

weź Motor zluzuj trochę. Gilar dużo lepszy zawodnik niż ,,wspaniałe transfery'' z tej rundy m.in. Strzębski i Skórski. Zresztą dziwię się, że zarząd wiedząc, że w tym sezonie nie ma absolutnie wejścia do I ligi sprowadza takich grajków, zamiast w ich wejście wprowadzić do składu wychowanków. Czy by się zajęło to 5 miejsce czy też 11 na koniec sezonu to co ta różnica by była, skoro i tak przez całą rundę wiosennę mecze Stalówki to ,,poziom jak w Turbii czy na Pysznicy'', granie jednym napastnikiem, Dydo lepszy bramkarz na ławie, zmiany po 80 minucie. O czym to dyskutować?

Motor | 2011-06-4 13:51

koleżko, jak chodzi o Skorskiego, to 3 ostatnie mecze to najlepszy grajek na boisku. Co do transferow z Korony to coz, jak chce sie miec pilkarzy za darmo to musza grac, prawa rynku...
Gilar mial talent, ale w jego wieku na zachodzie juz blyszcza w najwazniejszych meczach. A nasz wielki reprezentant, nie tylko nie strzlil bramki jako napastanik, ale nie dokupuje pilki z 20 metrow do bramki, nie wytzrymuje 90 min meczu, nie wyroznil sie ani arzu na tle naprawde mizernie pilkarsko prezentujacej sie Stalowce...

Jefrey | 2011-06-4 14:11

no cóż ,znawcy pożal się Boże ,wyjdż i graj !!!jak umiesz!!nudzisz się wyjdż na spacer !!heh

Fanatyko | 2011-06-4 14:12

Nie gadać na stronie, tylko mobilizować kolegów z osiedla i szkoły/pracy na mecz. Pamiętajcie, że to ostatni mecz u siebie więc zadbajmy o DOBRĄ FREKWENCJĘ!

Śledz | 2011-06-4 14:59

i tak wszyscy pojadą (janow lub wilcza) nad wode podobno fcPilchow miał jakies przygody tydzien temu?prawda??

Fanatyko | 2011-06-4 23:48

Nad wodę można pojechać teoretycznie co 5-7 dni (na dniach wolnych od pracy), a na ostatni mecz sezonu, jak można wydedukować - co sezon. Więc do zobaczenia jutro przy H15!
Pozdro!

Intel | 2011-06-5 10:47

do wszystkim amatorów moczenia jajek w brudnych zalewach w naszym rejonie..
to wam nie ucieknie przed wami całe wakacje jeszcze się o jeździcie.. a dziś jest ostatni mecz sezonu, niedziela prawie każdy dzień wolny od pracy.. pogoda sprzyja wypadowi na mecz.
WIEC POKARZMY SIĘ W JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE..
WYPADA PODZIĘKOWAĆ NASZYM GRAJKOM ZA UDANY SEZON ( nie oszukujmy się celem było utrzymanie, a oni zajęli miejsce w czołówce tabeli)
także ostatni raz w tym sezonie:
WSZYSCY NA HUUUUTYNICZĄ

Sabas | 2011-06-5 12:04

co za debil napisał "wyjdż i graj !!!", gratuluje argumentu, przyjdz i pracuj za mnie!!!

Faraon | 2011-06-5 13:29

a na mlodyniu dobry balet ))) ****

Okob | 2011-06-5 14:08

Stalowka100 | 2011-06-8 12:40

Ruszyła budowa stadionu!!!

» http://www.wstalowej.pl/news.php?id=1022

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 13 634 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 20 864 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 692 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 15 071 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04512