Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni mecz sezonu 2010/11

Ostatni mecz sezonu 2010/11
Nasz zespół w ostatnim meczu na własnym boisku w tym sezonie zmierzy się z broniącym się przed spadkiem GLKS-em Nadarzyn. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 5 czerwca o godzinie 14.

GLKS Nadarzyn z bilansem dziewięciu zwycięstw, jedenastu remisów i dwunastu porażek zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli. Nasz najbliższy rywal w 32. rozegranych spotkaniach zdołał uzbierać 38 punktów i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu nie może być pewny utrzymania. W niedzielę w pojedynku ze Stalą, GLKS będzie zatem chciał nie tylko zdobyć punkty, ale również przerwać serię trzech z rzędu porażek poniesionych z czołówką tabeli.
 
Nasi zawodnicy, choć już o awans nie walczą, na pewno mecz z GLKS-em potraktują poważnie. Stalowcy chcą na zakończenie sezonu znaleźć się w pierwszej piątce ligi, wobec czego w ostatnich dwóch spotkaniach nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Niestety w niedzielę w składzie naszej drużyny nie zobaczymy kontuzjowanych Kamila Gęśli i Daniela Radawca. Pod znakiem zapytania stoją natomiast występy Pawła Byrskiego, Bartosza Rosłonia, Michała Skórskiego i Wojciecha Białka. Rąk jednak nie załamuje trener Sławomir Adamus, który jak sam mówi, jeśli będzie taka potrzeba to wstawi do składu juniorów.
 
Mecz Stali Stalowa Wola z GLKS-em Nadarzyn rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14. Spotkanie to poprowadzi Zbigniew Zych z Lublina.

stal1938.pl

Komentarze (15)

Omen | 2011-06-3 22:13

Stalówka kontra Gminny Ludowy Klub Sportowy
Obstawiam remis 1:1

Danielson | 2011-06-4 11:02

A ja obstawiam 2:0 (1:0) bo Stalówka strzeliła u siebie (9-6) bramek. Boisko będzie ich atutem:) GLKS średnio dobrze gra na wyjeździe (Z:2, R:3, P:2) :)
GLKS ostatnio u siebie przegrali z OKS 1945 Olsztyn
wcześniej z Olimpia Elbląg na wyjeździe i Świt Nowy Dwór Mazowiecki u siebie.
Wiec 3 mecze z rzędu w plecy i teraz będą chcieli wygrać.

19stw38 | 2011-06-4 11:21

Kiedy zaczynają budowe stadionu ??
Po meczu z Nadarzynem , czy po sezonie ?
czy jest jakaś inna data rozpoczęcia budowy stadionu w Stalowej Woli ;) ?

Ry23 | 2011-06-4 12:32

» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8458
Dziś urodziny obchodzi Piotr Gilar :)

Mystery69 | 2011-06-4 13:15

weź Motor zluzuj trochę. Gilar dużo lepszy zawodnik niż ,,wspaniałe transfery'' z tej rundy m.in. Strzębski i Skórski. Zresztą dziwię się, że zarząd wiedząc, że w tym sezonie nie ma absolutnie wejścia do I ligi sprowadza takich grajków, zamiast w ich wejście wprowadzić do składu wychowanków. Czy by się zajęło to 5 miejsce czy też 11 na koniec sezonu to co ta różnica by była, skoro i tak przez całą rundę wiosennę mecze Stalówki to ,,poziom jak w Turbii czy na Pysznicy'', granie jednym napastnikiem, Dydo lepszy bramkarz na ławie, zmiany po 80 minucie. O czym to dyskutować?

Motor | 2011-06-4 13:51

koleżko, jak chodzi o Skorskiego, to 3 ostatnie mecze to najlepszy grajek na boisku. Co do transferow z Korony to coz, jak chce sie miec pilkarzy za darmo to musza grac, prawa rynku...
Gilar mial talent, ale w jego wieku na zachodzie juz blyszcza w najwazniejszych meczach. A nasz wielki reprezentant, nie tylko nie strzlil bramki jako napastanik, ale nie dokupuje pilki z 20 metrow do bramki, nie wytzrymuje 90 min meczu, nie wyroznil sie ani arzu na tle naprawde mizernie pilkarsko prezentujacej sie Stalowce...

Jefrey | 2011-06-4 14:11

no cóż ,znawcy pożal się Boże ,wyjdż i graj !!!jak umiesz!!nudzisz się wyjdż na spacer !!heh

Fanatyko | 2011-06-4 14:12

Nie gadać na stronie, tylko mobilizować kolegów z osiedla i szkoły/pracy na mecz. Pamiętajcie, że to ostatni mecz u siebie więc zadbajmy o DOBRĄ FREKWENCJĘ!

Śledz | 2011-06-4 14:59

i tak wszyscy pojadą (janow lub wilcza) nad wode podobno fcPilchow miał jakies przygody tydzien temu?prawda??

Fanatyko | 2011-06-4 23:48

Nad wodę można pojechać teoretycznie co 5-7 dni (na dniach wolnych od pracy), a na ostatni mecz sezonu, jak można wydedukować - co sezon. Więc do zobaczenia jutro przy H15!
Pozdro!

Intel | 2011-06-5 10:47

do wszystkim amatorów moczenia jajek w brudnych zalewach w naszym rejonie..
to wam nie ucieknie przed wami całe wakacje jeszcze się o jeździcie.. a dziś jest ostatni mecz sezonu, niedziela prawie każdy dzień wolny od pracy.. pogoda sprzyja wypadowi na mecz.
WIEC POKARZMY SIĘ W JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE..
WYPADA PODZIĘKOWAĆ NASZYM GRAJKOM ZA UDANY SEZON ( nie oszukujmy się celem było utrzymanie, a oni zajęli miejsce w czołówce tabeli)
także ostatni raz w tym sezonie:
WSZYSCY NA HUUUUTYNICZĄ

Sabas | 2011-06-5 12:04

co za debil napisał "wyjdż i graj !!!", gratuluje argumentu, przyjdz i pracuj za mnie!!!

Faraon | 2011-06-5 13:29

a na mlodyniu dobry balet ))) ****

Okob | 2011-06-5 14:08

Stalowka100 | 2011-06-8 12:40

Ruszyła budowa stadionu!!!

» http://www.wstalowej.pl/news.php?id=1022

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 851 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 11 557 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 16 210 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 28 979 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.04812