Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni mecz sezonu 2010/11

Ostatni mecz sezonu 2010/11
Nasz zespół w ostatnim meczu na własnym boisku w tym sezonie zmierzy się z broniącym się przed spadkiem GLKS-em Nadarzyn. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 5 czerwca o godzinie 14.

GLKS Nadarzyn z bilansem dziewięciu zwycięstw, jedenastu remisów i dwunastu porażek zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli. Nasz najbliższy rywal w 32. rozegranych spotkaniach zdołał uzbierać 38 punktów i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu nie może być pewny utrzymania. W niedzielę w pojedynku ze Stalą, GLKS będzie zatem chciał nie tylko zdobyć punkty, ale również przerwać serię trzech z rzędu porażek poniesionych z czołówką tabeli.
 
Nasi zawodnicy, choć już o awans nie walczą, na pewno mecz z GLKS-em potraktują poważnie. Stalowcy chcą na zakończenie sezonu znaleźć się w pierwszej piątce ligi, wobec czego w ostatnich dwóch spotkaniach nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Niestety w niedzielę w składzie naszej drużyny nie zobaczymy kontuzjowanych Kamila Gęśli i Daniela Radawca. Pod znakiem zapytania stoją natomiast występy Pawła Byrskiego, Bartosza Rosłonia, Michała Skórskiego i Wojciecha Białka. Rąk jednak nie załamuje trener Sławomir Adamus, który jak sam mówi, jeśli będzie taka potrzeba to wstawi do składu juniorów.
 
Mecz Stali Stalowa Wola z GLKS-em Nadarzyn rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14. Spotkanie to poprowadzi Zbigniew Zych z Lublina.

stal1938.pl

Komentarze (15)

Omen | 2011-06-3 22:13

Stalówka kontra Gminny Ludowy Klub Sportowy
Obstawiam remis 1:1

Danielson | 2011-06-4 11:02

A ja obstawiam 2:0 (1:0) bo Stalówka strzeliła u siebie (9-6) bramek. Boisko będzie ich atutem:) GLKS średnio dobrze gra na wyjeździe (Z:2, R:3, P:2) :)
GLKS ostatnio u siebie przegrali z OKS 1945 Olsztyn
wcześniej z Olimpia Elbląg na wyjeździe i Świt Nowy Dwór Mazowiecki u siebie.
Wiec 3 mecze z rzędu w plecy i teraz będą chcieli wygrać.

19stw38 | 2011-06-4 11:21

Kiedy zaczynają budowe stadionu ??
Po meczu z Nadarzynem , czy po sezonie ?
czy jest jakaś inna data rozpoczęcia budowy stadionu w Stalowej Woli ;) ?

Ry23 | 2011-06-4 12:32

» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8458
Dziś urodziny obchodzi Piotr Gilar :)

Mystery69 | 2011-06-4 13:15

weź Motor zluzuj trochę. Gilar dużo lepszy zawodnik niż ,,wspaniałe transfery'' z tej rundy m.in. Strzębski i Skórski. Zresztą dziwię się, że zarząd wiedząc, że w tym sezonie nie ma absolutnie wejścia do I ligi sprowadza takich grajków, zamiast w ich wejście wprowadzić do składu wychowanków. Czy by się zajęło to 5 miejsce czy też 11 na koniec sezonu to co ta różnica by była, skoro i tak przez całą rundę wiosennę mecze Stalówki to ,,poziom jak w Turbii czy na Pysznicy'', granie jednym napastnikiem, Dydo lepszy bramkarz na ławie, zmiany po 80 minucie. O czym to dyskutować?

Motor | 2011-06-4 13:51

koleżko, jak chodzi o Skorskiego, to 3 ostatnie mecze to najlepszy grajek na boisku. Co do transferow z Korony to coz, jak chce sie miec pilkarzy za darmo to musza grac, prawa rynku...
Gilar mial talent, ale w jego wieku na zachodzie juz blyszcza w najwazniejszych meczach. A nasz wielki reprezentant, nie tylko nie strzlil bramki jako napastanik, ale nie dokupuje pilki z 20 metrow do bramki, nie wytzrymuje 90 min meczu, nie wyroznil sie ani arzu na tle naprawde mizernie pilkarsko prezentujacej sie Stalowce...

Jefrey | 2011-06-4 14:11

no cóż ,znawcy pożal się Boże ,wyjdż i graj !!!jak umiesz!!nudzisz się wyjdż na spacer !!heh

Fanatyko | 2011-06-4 14:12

Nie gadać na stronie, tylko mobilizować kolegów z osiedla i szkoły/pracy na mecz. Pamiętajcie, że to ostatni mecz u siebie więc zadbajmy o DOBRĄ FREKWENCJĘ!

Śledz | 2011-06-4 14:59

i tak wszyscy pojadą (janow lub wilcza) nad wode podobno fcPilchow miał jakies przygody tydzien temu?prawda??

Fanatyko | 2011-06-4 23:48

Nad wodę można pojechać teoretycznie co 5-7 dni (na dniach wolnych od pracy), a na ostatni mecz sezonu, jak można wydedukować - co sezon. Więc do zobaczenia jutro przy H15!
Pozdro!

Intel | 2011-06-5 10:47

do wszystkim amatorów moczenia jajek w brudnych zalewach w naszym rejonie..
to wam nie ucieknie przed wami całe wakacje jeszcze się o jeździcie.. a dziś jest ostatni mecz sezonu, niedziela prawie każdy dzień wolny od pracy.. pogoda sprzyja wypadowi na mecz.
WIEC POKARZMY SIĘ W JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE..
WYPADA PODZIĘKOWAĆ NASZYM GRAJKOM ZA UDANY SEZON ( nie oszukujmy się celem było utrzymanie, a oni zajęli miejsce w czołówce tabeli)
także ostatni raz w tym sezonie:
WSZYSCY NA HUUUUTYNICZĄ

Sabas | 2011-06-5 12:04

co za debil napisał "wyjdż i graj !!!", gratuluje argumentu, przyjdz i pracuj za mnie!!!

Faraon | 2011-06-5 13:29

a na mlodyniu dobry balet ))) ****

Okob | 2011-06-5 14:08

Stalowka100 | 2011-06-8 12:40

Ruszyła budowa stadionu!!!

» http://www.wstalowej.pl/news.php?id=1022

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola             Skra Częstochowa
2019-03-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Leândro 84 (k)     
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 25 14-5-6 47
2 Widzew Łódź 24 12-9-3 45
3 Olimpia Grudziądz 25 13-4-8 43
4 GKS Bełchatów 25 11-10-4 43
5 Elana Toruń 25 10-11-4 41
6 Górnik Łęczna 25 10-8-7 38
7 Stal Stalowa Wola 25 11-4-10 37
8 Resovia Rzeszów 24 9-7-8 34
9 Znicz Pruszków 25 9-7-9 34
10 Skra Częstochowa 25 9-5-11 32
11 Pogoń Siedlce 25 8-7-10 31
12 Błękitni Stargard Szcz. 25 8-4-13 28
13 Ruch Chorzów 25 6-9-10 27
14 Gryf Wejherowo 25 7-6-12 27
15 Rozwój Katowice 25 6-8-11 26
16 Siarka Tarnobrzeg 24 7-4-13 25
17 ROW 1964 Rybnik 24 4-11-9 23
18 Olimpia Elbląg 23 5-7-11 22

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 816 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 526 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 19 283 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 17 795 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.03266