Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Ostatni mecz sezonu 2010/11

Ostatni mecz sezonu 2010/11
Nasz zespół w ostatnim meczu na własnym boisku w tym sezonie zmierzy się z broniącym się przed spadkiem GLKS-em Nadarzyn. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, 5 czerwca o godzinie 14.

GLKS Nadarzyn z bilansem dziewięciu zwycięstw, jedenastu remisów i dwunastu porażek zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli. Nasz najbliższy rywal w 32. rozegranych spotkaniach zdołał uzbierać 38 punktów i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu nie może być pewny utrzymania. W niedzielę w pojedynku ze Stalą, GLKS będzie zatem chciał nie tylko zdobyć punkty, ale również przerwać serię trzech z rzędu porażek poniesionych z czołówką tabeli.
 
Nasi zawodnicy, choć już o awans nie walczą, na pewno mecz z GLKS-em potraktują poważnie. Stalowcy chcą na zakończenie sezonu znaleźć się w pierwszej piątce ligi, wobec czego w ostatnich dwóch spotkaniach nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów. Niestety w niedzielę w składzie naszej drużyny nie zobaczymy kontuzjowanych Kamila Gęśli i Daniela Radawca. Pod znakiem zapytania stoją natomiast występy Pawła Byrskiego, Bartosza Rosłonia, Michała Skórskiego i Wojciecha Białka. Rąk jednak nie załamuje trener Sławomir Adamus, który jak sam mówi, jeśli będzie taka potrzeba to wstawi do składu juniorów.
 
Mecz Stali Stalowa Wola z GLKS-em Nadarzyn rozpocznie się w niedzielę o godzinie 14. Spotkanie to poprowadzi Zbigniew Zych z Lublina.

stal1938.pl

Komentarze (15)

Omen | 2011-06-3 22:13

Stalówka kontra Gminny Ludowy Klub Sportowy
Obstawiam remis 1:1

Danielson | 2011-06-4 11:02

A ja obstawiam 2:0 (1:0) bo Stalówka strzeliła u siebie (9-6) bramek. Boisko będzie ich atutem:) GLKS średnio dobrze gra na wyjeździe (Z:2, R:3, P:2) :)
GLKS ostatnio u siebie przegrali z OKS 1945 Olsztyn
wcześniej z Olimpia Elbląg na wyjeździe i Świt Nowy Dwór Mazowiecki u siebie.
Wiec 3 mecze z rzędu w plecy i teraz będą chcieli wygrać.

19stw38 | 2011-06-4 11:21

Kiedy zaczynają budowe stadionu ??
Po meczu z Nadarzynem , czy po sezonie ?
czy jest jakaś inna data rozpoczęcia budowy stadionu w Stalowej Woli ;) ?

Ry23 | 2011-06-4 12:32

» http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8458
Dziś urodziny obchodzi Piotr Gilar :)

Mystery69 | 2011-06-4 13:15

weź Motor zluzuj trochę. Gilar dużo lepszy zawodnik niż ,,wspaniałe transfery'' z tej rundy m.in. Strzębski i Skórski. Zresztą dziwię się, że zarząd wiedząc, że w tym sezonie nie ma absolutnie wejścia do I ligi sprowadza takich grajków, zamiast w ich wejście wprowadzić do składu wychowanków. Czy by się zajęło to 5 miejsce czy też 11 na koniec sezonu to co ta różnica by była, skoro i tak przez całą rundę wiosennę mecze Stalówki to ,,poziom jak w Turbii czy na Pysznicy'', granie jednym napastnikiem, Dydo lepszy bramkarz na ławie, zmiany po 80 minucie. O czym to dyskutować?

Motor | 2011-06-4 13:51

koleżko, jak chodzi o Skorskiego, to 3 ostatnie mecze to najlepszy grajek na boisku. Co do transferow z Korony to coz, jak chce sie miec pilkarzy za darmo to musza grac, prawa rynku...
Gilar mial talent, ale w jego wieku na zachodzie juz blyszcza w najwazniejszych meczach. A nasz wielki reprezentant, nie tylko nie strzlil bramki jako napastanik, ale nie dokupuje pilki z 20 metrow do bramki, nie wytzrymuje 90 min meczu, nie wyroznil sie ani arzu na tle naprawde mizernie pilkarsko prezentujacej sie Stalowce...

Jefrey | 2011-06-4 14:11

no cóż ,znawcy pożal się Boże ,wyjdż i graj !!!jak umiesz!!nudzisz się wyjdż na spacer !!heh

Fanatyko | 2011-06-4 14:12

Nie gadać na stronie, tylko mobilizować kolegów z osiedla i szkoły/pracy na mecz. Pamiętajcie, że to ostatni mecz u siebie więc zadbajmy o DOBRĄ FREKWENCJĘ!

Śledz | 2011-06-4 14:59

i tak wszyscy pojadą (janow lub wilcza) nad wode podobno fcPilchow miał jakies przygody tydzien temu?prawda??

Fanatyko | 2011-06-4 23:48

Nad wodę można pojechać teoretycznie co 5-7 dni (na dniach wolnych od pracy), a na ostatni mecz sezonu, jak można wydedukować - co sezon. Więc do zobaczenia jutro przy H15!
Pozdro!

Intel | 2011-06-5 10:47

do wszystkim amatorów moczenia jajek w brudnych zalewach w naszym rejonie..
to wam nie ucieknie przed wami całe wakacje jeszcze się o jeździcie.. a dziś jest ostatni mecz sezonu, niedziela prawie każdy dzień wolny od pracy.. pogoda sprzyja wypadowi na mecz.
WIEC POKARZMY SIĘ W JAK NAJWIĘKSZEJ LICZBIE..
WYPADA PODZIĘKOWAĆ NASZYM GRAJKOM ZA UDANY SEZON ( nie oszukujmy się celem było utrzymanie, a oni zajęli miejsce w czołówce tabeli)
także ostatni raz w tym sezonie:
WSZYSCY NA HUUUUTYNICZĄ

Sabas | 2011-06-5 12:04

co za debil napisał "wyjdż i graj !!!", gratuluje argumentu, przyjdz i pracuj za mnie!!!

Faraon | 2011-06-5 13:29

a na mlodyniu dobry balet ))) ****

Okob | 2011-06-5 14:08

Stalowka100 | 2011-06-8 12:40

Ruszyła budowa stadionu!!!

» http://www.wstalowej.pl/news.php?id=1022

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (610) » Filip kacper k. (501)
» 1938fc (492) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 39 631 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 40 799 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 27 084 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 19 312 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.0266