Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Spotkanie władz PSA ze sztabem szkoleniowym

Spotkanie władz PSA ze sztabem szkoleniowym

Podsumowanie sezonu oraz cele transferowe – były głównymi tematami środowego spotkania władz Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stali Stalowa Wola ze sztabem szkoleniowym.

W środę, 8 czerwca doszło do spotkania władz Piłkarskiej Spółki Akcyjnej Stali Stalowa Wola ze sztabem szkoleniowym naszej drużyny.
Ze strony władz obecni byli prezes PSA Grzegorz Zając oraz szef Rady Nadzorczej spółki Mariusz Szymański, którzy wraz trenerem naszego zespołu Sławomirem Adamusem i kierownikiem Stali Wojciechem Nieradką podsumowali kończący się sezon 2010/2011. Oprócz podsumowania, ustalono również jak wyglądać będzie kadra zespołu rozpoczynającym się już 23 lipca sezonie 2011/2012.


Zdaniem prezesa Zająca, Stal będzie chciała się wzmocnić trzema zawodnikami. – Jeśli chodzi o pozycje to priorytetem jest środkowy pomocnik. Wzmocnień będziemy szukać również na środku obrony oraz w linii ataku. Nazwisk oczywiście nie będziemy podawać, ponieważ ktoś mógłby nas ubiec. Wstępnie jednak mamy zawodników, z którymi chcielibyśmy podpisać kontrakty – powiedział po spotkaniu prezes spółki.

stal1938.pl

Komentarze (29)

Mietek | 2011-06-9 11:50

O to jakas widze tajemnica, ciekawe co to za nazwiska. Byle to nie bylby szrot z 4 ligi.I trzeba miec nadzieje ze to rzeczywiscie beda wzmocnienia a nie dopelnienia jakims 4 ligowym szrotem.

Lilo | 2011-06-9 14:44

A ty krytykancie podsumowujac twoje dokonania kibicowskie na ilu wyjazdach byłeś jak głlośno dopingowałeś ile razy wspomogłeś spółkę wreszcie ile dobrego zrobiłeś dla tego klubu??
Podejrzewam że nie jesteś kibicem ekstraklasowym ani nawet pierwszoligowym tylko jeszcze niżej a może nawet ocierasz się o szrot.Wymagajmy od siebie a później krytykujmy innych.

Biggie | 2011-06-9 15:23

Pytanie do ludzi kompetentnych, kiedy jest ostateczny termin przyznania licencji na nowy sezon?

Edek38 | 2011-06-9 20:48

Ostateczny pewnie wyznacza pzpn.Po decyzji komisji o nie przyznaniu mozna sie odwolac itp.

Mietek ,czekam z niecierpliwoscia na propozycje.Zgadaj sie z Masterym i kilkoma innymi znawcami ze stronki i napewno zbierzecie dobra pake.Pozniej zglos ja do ligi amatorskiej i zycze powodzenia.

Jak narazie musze Cie rozczarowac bo wzmocnien z lig zachodniej europy czy tez naszej ekstaklasy zapewne nie bedzie.

Irys | 2011-06-9 22:00

ja mam pytanie z innej beczki :) spuścimy Motor do III ligi ??

Fanatyko | 2011-06-9 22:29

@Irys
Hehe... Mało prawdopodobne. Pewnie zapytacie czemu? Otóż prawda jest bardzo prosta - MOTOR NAS PRZEŚLADUJE! Wszędzie, gdzie my spadamy/awansujemy/u trzymujemy się, Motor idzie za nami.
Nie, no a tak na serio, to wjebać ich do ligi niżej i spokój!

A już mówiąc o tych wzmocnieniach, to oczywiste, że z EKSTRAklasy nikogo nie będzie, ale to nie znaczy, że będzie szrot. Więc nie biadolić, tylko czekać na transfery.
POZDRO!

Lunatyk | 2011-06-10 01:17

Szkoda, ze temat reaktywacji drużyny rezerw pewnie znów odłożony na inne czasy a początkowo już w zeszłym roku miała takowa powstac.

Kloszard | 2011-06-10 08:39

Nie marudzić tylk do ch..uja kupujcie karnety w nastepnym sezonie!!! jak was nie stać to składać pieniądze przez wakacje, wszyscy w kółko czegoś wymagają a jak przyjdzie do kupna karnetu to ciągle słychać ten tekst: ''ja nie kupuję bo mi się nie opłaca nie będę na każdym meczu'' ktoś kto się mieni kibicem tej drużyny i wkółko się tylko ślizga i oszczędza jest gówno wartym lamusem i niech się goni!!

Wie-300 | 2011-06-10 10:37

Na stronie Wieniawy Lublin prezes przebąkuje coś o ściągnięciu Białka (mają połączyć się z Lublinianką i chcą awansować do III ligi)

Judge09 | 2011-06-10 12:41

Powiedział Kloszard, co wiedział :-)

Dr_d | 2011-06-10 12:55

Teraz akurat Kloszard ma rację, każdy wymaga nie wiadomo czego, a jak trzeba coś zrobić dla klubu to wtedy internetowych kibiców nie ma.

Judge09 | 2011-06-10 13:07

Jeżeli nazywanie niekarnetowców "gówno wartymi lamusami" mającymi "się gonić" jest racją, no to większość kibiców odwiedzających tą stronę (lub w mniemaniu niektórych - osób w miarę regularnie odwiedzających stadion) właśnie dowiedziała się coś o sobie :-)

KULTURA obowiązuje każdego.

Damianos_17 | 2011-06-10 13:41

Mnie ciekawi trochę inna rzecz. Na mieście widzę dużo lansujących się "kibiców" w bluzach, koszulkach gdyby tak zliczyć wszystkich bujających się w barwach zapełniłby cały stadion, ale jakoś na stadionie, to tak marno tych ludzi widać.

Dr_d | 2011-06-10 13:59

Chodzi o to zeby ludzie którzy nie pomagają klubowi, nie wymagali nie wiadomo czego. Bo to troche nie na miejscu zeby ktos kto przyjdzie na 2 - 3 mecze narzekal na wszystko.

Adam | 2011-06-10 14:03

To są efekty mody. Klub na takich jeleniach właśnie powinien zarabiać, a tak to za ostatnich czasów świetności główny hajs zgarniał Orzech, a klub jakieś grosze. Przynajmniej tak mi się wydaje z tą kasą za gadżety. To powinno tak wyglądać jak np. prosto. Bardzo mało osób kupuje płyty, ale już w koszulce czy bluzie prosto często kogoś spotkasz i taki Sokół w ten sposób zarabia.

Edek38 | 2011-06-10 14:20

Wczesniej w klubie nie bylo zadnych norm regulujacych sprawy gadzetow itp.
Jak juz ktos napisal wczesniej:
Niech kazdy rozliczy za mijajacy sezon najpierw siebie a pozniej innych.
Kupowanie karnetow ,skladki na PSA, itp itd...Tematy walkowane wielokrotnie ,odzew na stronie mizerny bo nie ma kogo krytykowac i nikt nie ma nic konkretnego do napisania.
W realu tez lipa bo znawcow taktyki i transferow jest setki, do innych spraw jest juz jednak za daleko.
Paradoksalnie sprawy kibicowskie sa wam bardzo obce.Dlatego poprzestancie na fifie 2010.Tam menagery,Gmochy i reszta powinni szukac spelnienia.

Stalowiak1938 | 2011-06-10 15:00

» http://stal1938.pl/motor-lublin-stal-stalowa-wola/ dlaczego Motor już zdegradowany?

Złotówa | 2011-06-10 15:15

Motor już spadł bo ma 3 miejsce od końca a wiadomo już, ze spadają 3 zespoly i nie masz wyprzedzic następnej druzyny dlatego juz spadl.

Złotówa | 2011-06-10 15:15

*nie ma szans - sorki za pomyłke

Stalowiak1938 | 2011-06-10 15:18

Czego spadają 3 zespoły? od nas?

Ultrastal | 2011-06-10 15:36

Bo z 1 ligi do naszej grupy spadają 3.

Fanatyko | 2011-06-10 15:54

Zaktualizujcie sklepik ;d.

Kloszard | 2011-06-10 16:15

Nie napisałem ze wszyscy bez karnetów są gówno warci, napisałem ze gówno warci są ludzię którzy mienią się kibicami naszej drużyny a wkółko tylko kombinują jak zaoszczędzić i się śliznąć.czytaj ze zrozumieniem judge09.Wszedzie są tacy ludzie.Ja nie narzekam, stoje w szeregu i robie swoje, dopinguje, kupuje karnet, dałem na PSA,jak by każdy z was malkontenci srobił choć tyle( a jest to niewiele) było by o wiele lepiej.!!

Złotówa | 2011-06-10 16:22

Nie Ultrastal :)

Od nas spadają 2 i w ich miejsce wchodza zespoly z III ligi, a spada tylko jeden zespol z I ligi.

Mariuszstalowa | 2011-06-10 23:39

niewiadomo czy Motor spadnie a to dlatego ze Ruch W.M. nie dostal licencji i nawet niezlozyl o nia papierow po 2 jezeli Kluczborg spadnie to wtedy spadaj 3 drozyny i tym samym Motor sie utrzymuje bo Ruch zostaje suniety na ostatnie miejsce w tabelii

Mietek | 2011-06-11 14:02

@Lilo
Mlody czlowieku ja jezdzilem na mecze i wyjazdy kiedy ty jeszcze w pieluchy robiles, ciekaw jestem czy pamietasz ekstraklase w polowie lat 80tych kiedy to Stalowka w niej grala.Pewnie znasz z opowiesci tatusia albo wujka.Morda wiec w kubel i bede sobie pisal co bede chcial i zaden pionek twojego pokroju mi nie zabroni..4 ligowym szrotem napewno awansu nie wywalcza i taka jest bolesna prawda.I nie napinaj sie tak bo ci zyla strzeli spod tego twojego szalikowatego lba.Na czole sobie jeszcze gadzety pie...nij.Koniec.Kro pka.
@edek38
Nastepny dowcipnis.Wielki kibol ktory nawet przyklasnie decyzji PSA gdy ten bedzie sciagal grajkow z a klasy.A napina sie w kazdym niemal temacie.Znawco wychyl z raz leb z tego mlyna i popatrz co robia inne kluby 1-szej ligi.I pozniej nie dziw sie ze nie ma kibocow albo przychodza dziady wp... czekoladki i Janusze na stadion zeby tylko mecz zobaczyc.

Mietek | 2011-06-11 14:03

mialo byc z 2giej ligi.Ale przed takiego Edka cisnienie skacze i czlowiek sie myli.Normalne.

Edek38 | 2011-06-11 14:28

Uwazaj z tym cisnieniem dziadek bo Tobie zylka peknie, heh.
Masz recepte na wszystko jak wiekszosc inteligentow z tej strony.
Informacje tez masz widze z pierwszej reki,nie wiem kto Ci nawciskal kitu o jakims 4 ligowym szrocie.Pewnie siedzisz z podobnymi do Ciebie narzekaczami na laweczce i ryjecie sobie glowy takimi wlasnie smetami ,wieczni pesymisci.
Nie napinam sie ,od kilku lat patrze na te komentarze z usmiechem bo autorzy wiekszosci tych zlotych mysli to niezle klauny.
Nikt nigdy nie chce /nie chcial zabrac glosu publicznie na zebraniu SKSSW czy tez na wyjezdzie,meczu u siebie.
Zaslaniacie sie anonimowoscia i to dodaje Wam odwagi.Lepiej i wygodniej poklikac niz porozmawiac i cos zrobic.
Wyjdz na spacer i oddychaj gleboko bo sie martwie o Ciebie.
Tylko nie pomyl zielonego swiatla z czerwonym przez to cisnienie.

Ultrastal | 2011-06-11 22:26

Złotówa: Z 2 ligi lecą 3 więc nie wiem o czym piszesz. Trochę to dziwne bo z 3 ligi awansuje po 1 zespole a grup jest 8 więc braknie miejsca dla dwóch ekip?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 18 737 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 825 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 3 791 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 12 227 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.04277