Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Motor Lublin - STAL

Motor Lublin - STAL

Ostatni meczu sezonu 2010/11 rozpocznie się w niedzielę 12.06 o godzinie 17:00, a nasza Stal podejmie tym razem na wyjeździe zespół Motoru Lublin.

W czasie trwania tego spotkania działał będzie tradycyjnie chat kibiców Stali pod adresem: www.stalowka.pl/Chat

W komentarzach pod newsem podawane będą linki do relacji live.
 

Komentarze (41)

Kloszard | 2011-06-11 09:17

Witam,mam pytanie czy ze strony Motoru nie padła propozycja tak ak od innych ekip, że wezmą nas na swój sektor??Mogła by wypaść fajna integracyjna wycieczka:D
szkoda ze ten mecz lekko mówiąc został pominięty.

Fanatyko | 2011-06-11 10:42

Ciekawe jak to sobie wyobrażasz? My i Motor na jednym sektorze.
:)

Biggie | 2011-06-11 10:50

dokladnie, ja nie sadze aby byl to dobry pomysl, za duze ryzyko jakis spiec mimo wszystko, aczkowiek Elana niedawno usiadla na sektorach obok Zawiszy

Mietek | 2011-06-11 14:10

Macie to co chcieliscie.Chcielis cie Tuska na premiera to teraz zamiast wyjazdow sa wycieczki krajoznawcze.I stad debilny pomysl zeby z jedna z najwiekszych kos na jednym sektorze przebywac.

Stalówka_1938 | 2011-06-11 18:14

Mysle ze jakoś Nieciecza przekupiła mecz z Piastem :)

Niewierze ze Termalica wygrywa 3;1 z Piastem GLiwice po 60 minutach gry :)

Dziwne !!

Mystery69 | 2011-06-11 18:28

A co w tym dziwnego, że Termalica prowadzi? Piast w rundzie wiosennej kompletnie nic nie gra, albo lepiej powiedzmy ,,nie chce grać''. Dziś Ślązacy o nic juz nie grają. Mają już od dawna wakacje. A Nieciecza mecz o życie dziś.

Slim1938 | 2011-06-11 18:37

Kszo spadek za rok Hutnicze derby;)

Kacper1938 | 2011-06-11 18:46

jeszcze maja mecz z Sandecja ;)

Kacper1938 | 2011-06-11 18:48

aaa sory winiki live nie patrzałem
to bedzie ciekawe spotkanie kibicowsko ;)

Mietek | 2011-06-11 19:18

Rzeczywiscie strasznie dziwne ze Nieciecza wygrala ze slabym na wiosne Piastem.Widac ze nie sledzicie tego co sie dzieje w 1 lidze.
KSZO spada i przynajmniej kibicowsko bedzie ciekawie mimo ze to kolejna kosa.Choc z drugiej strony szkoda ze wioska sie utrzymala bo miejsce takich jest w okregowce.Nieciecza to wioska jak Jastkowice nie wiem czy nie mniejsza nawet.

Koko | 2011-06-11 19:35

» http://www.90minut.pl/news/159/news1..... :) kolejny zespół w naszej grupie

Lubelak | 2011-06-11 19:42

Przypominam wszystkim jadącym do Lublina, że w okolicach stadionu jest wystarczajaca ilość parkingów i nie musowo podjeżdżać pod stadion:)

Spawn | 2011-06-11 20:01

Wie ktos jaki wynik meczu...

Dzos | 2011-06-11 20:02

jakiego meczu?stalowka gra jutro

Motorlublin | 2011-06-11 21:26

Witam
Mam nadzieje, ze jutrzejszy meczyk nie bedzie ostatni jaki zagramy w 2 lidze.
Mieszkam w Lublinie, ale mam rodzine w Stalowej Woli, wiec kibicuje obu ekipom:), ale tym razem bede za Motorem.
Wiem, ze oba kluby nie pałaja do siebie sympatia, ale mam nadzieje, ze jesli przyjada kibice ze Stalowki to bedzie bezpiecznie:)
Moze mi jakis kibic Stalowki powiedziec jakie sa nastroje przed meczem w Lublinie, oraz czy zagracie pierwsza 11 czy beda grały rezerwy?
W Lublinie po spadku Kluczborka i przy bardzo niepewnej sytuacji Ruchu WM, wszyscy maja nadzieje, ze Motor wygrywajac mecz zachowa szanse na utrzymanie:) Po przyjsciu nowego trenera przegralismy z rzedu 4 mecze, a w sumie 5, przy stosunku bramek 1-12. Mimo tego druzyna jest bojowo nastawiona na walke, tym bardziej, ze wcale nie musimy wygrac, gdyz mamy lepszy bilans meczy z Puszcza, ale gorszy z Otwockiem.
Wystarczy, ze Puszcza i Otwock nie wygraja swoich meczy, a Motor powinien sie utrzymac:)
Pytanie nasuwa sie jedno - czy Stalowka bedzie chciała przeszkodzic Nam w utrzymaniu.
Pozdrawiam z Lublina i zycze awansu w przyszłym sezonie, oraz czekam na odpowiedz w sprawie nastrojow przed meczem i zestawienia składu:)

Mietek | 2011-06-11 21:45

Jak mozna kibicowac dwom ekipom jak sa nienawidzacymi sie kosami?
Takie rzeczy to tylko w Polsce.
Nastroje sa bojowe i Stal jedzie tam wygrac i to zdecydowanie, czego im serdecznie zycze.Warto wygrac na koniec okazaje z najbardziej smieszna ekipa w 2 lidze.Aha, i nie ma takiego klubu jak Motor jest Spartakus Szarowola grajacy w Lublinie i korzystajacy z nazwy Motor.Nie dosc ze klub slaby to daliscie sie sprzedac jak na targu z kapusta.

Motorlublin | 2011-06-11 22:40

Mietek jak bys mieszkał kilkanascie lat w Stalowej Woli i miał tam połowe swojej rodziny, to tez miałbys sentyment do tego klubu i miasta:)
Zapytałem sie kulturalnie, a ty sie napinasz jak gacie w kroku:) - wyluzuj stary.
Odnosnie połączenia obu klubow, to niestety był to pomysł działaczy, przy sprzeciwie wiekszosci kibicow. Nic sie nie dało zrobic, czego mamy teraz konsekwencje. Wiekszosc pilkarzy z tej smiesznej Szarowoli umiejetnosci maja co najwyzej na 4lige, dlatego po pierwszej rundzie mielismy tylko 10pkt.
W podstawowym skladzie gra raptem 1-2 zawodnikow, ktorzy sie wyrozniali na tle reszty.
Wszyscy chcielismy zaczac od poczatku cała zabawe, zaczynajac od 4-5 ligi, bez laczenia sie z zadnym klubem. Niestety działacze postawili na swoim i niestety stalismy sie posmiewiskiem wsrod innych klubow. Mietek ciesz sie, ze w Stalowce sytuacja finansowa jest na niezłym poziomie, ze macie wyplaty regularnie na czas, bo tego mozemy wam pozazdroscic. Mam nadzieje, ze pomimo wszystko Motor utrzyma sie w tej słabej lidze, i ze bedzie mozliwosc zagrania kolejnych meczy o prymat na wschodzie:) POZDRO bez napinki :)

Magic | 2011-06-11 23:21

Mietek człowieczku z gimnazjum wyluzuj... najpierw przeczytaj ze zrozumieniem wypowiedz typa Motorlublin a dopiero poźniej zabieraj głos. Bo co do tego, że dali sie sprzeać jak to mówisz to *uj Ci do tego.
Internetowym napinaczom zdecodowane NIE !!!

Dekstereo | 2011-06-11 23:46

nie znam histori tej waszej smiesznej fuzji i szczerze nie obchodzi mnie ona ale dziwne jest to ze mimo sprzeciwu kibicow jak piszesz nic nie dalo sie zrobic i co wam to dalo? polaczenie z bogatym spartakusem a na wyplaty nie ma hehee
a jesli chodzi o sam mecz to jestem pewien ze Stalówka nie odpusci... pozdro

Złotówa | 2011-06-12 00:12

Stalówka nie odpuści - grają o zamrożone premie, które będą wypłacone jeżeli Stal znajdzie sie w 5, a żeby była taka szansa to będą musieli jutro wygrać.

Mietek | 2011-06-12 12:58

@Magic
Przeczytalem dokladnie i Tobie nic do tego co ja pisze.Tak najlepiej napisac nic ci do tego a pozniej dziwic sie ze dziwolagi graja Amica Poznan,Groclin Warszawa,moze jeszcze co, prawdziwa historia klubu zostaje sprzedana i zastapiona klubem z kasą.Tylko grajacym pod inna nazwa.Odpowiedz sobie sam na pytanie czy bys chodzil na Stalówkę gdyby u nas doszlo do takiej sytuacji.Jesli tak to gratuluje.A i o moje wyksztalcenie sie nie martw bo moje gimnazjum to lata historyczne.Martw sie swoim podstawowym.
@MotorLublin
O Pryzmat na wschodzie walczylibyscie gdybyscie grali nie kupiona druzyna tylko swoja wlasna.Nawet kosztem grania w b klasie i zaczynania od nowa.Wy nie jestescie klubem tylko tworem ukrainskim.A Motor to tylko nazwa.W sumie mimo ze sie nie nawidzimy nawet was troche szkoda.Taki klub z kibicami i tradycjna pilkarska dał sie sprzedac byłe Łukroincom.Po co wam to bylo.Nie przynioslo to wam nic procz nedznego sezonu w 2 lidze i to z 99% spadkowego.

Mystery69 | 2011-06-12 14:58

Pakować się Panowie w samochody i jedziemy do Lublina. O 17 widzimy się na meczu !!!!

Lubelak | 2011-06-12 15:02

Adam | 2011-06-12 15:32

@Mietek
Walczyć można o prymat, a przez pryzmat to możesz na coś patrzeć. Pozdrawiam !

Zagranica | 2011-06-12 16:51

Ma ktos link na relacje live z meczu??

Mały1938 | 2011-06-12 17:25

Program | 2011-06-12 17:36

Przegrywami 1:0

Szkoda miejmy nadzieje ze to wygramy!



TYLKO STALOWKA NAJLEPSZA DRUZYNA JEST!! TYLK...

Mały1938 | 2011-06-12 18:17

Już 2 w plecy

Terrormachine | 2011-06-12 18:28

Japiernicze.. tyle czasu wygrywalismy z motorem albo remisowalismy. Wie ktos kiedy ostatnio przegralismy z nimi?

Program | 2011-06-12 18:28

No nic wyglada na to ze zakonczymy sezon porazka ale nie tracmy nadzei.

Mariusz 151 | 2011-06-12 18:43

Terrormachine 2004.08.27 to data ostatniej porarzki z skurw_ynem lubelskim. Szkoda że tak nie pozostanie. Miejmy nadzieje że następny sezon będzie nalerzał do nas i awansujemy bo teraz będzie taki cel STALÓWKI

Home | 2011-06-12 19:18

Z Naszej grupy awansowały Olimpia Elbląg i Wisła Płock z zachodniej Olimpia Grudziądz i Zawisza Bydgoszcz. Patrząc na ekipy które spały z I ligi i Ekstraklasy ciekawa będzie I liga pod względem kibicowskim.

1950 | 2011-06-12 19:51

mecz o pietruszke ale z Motorem to nie dopuszczałem innego wyniku jak wygrana szkoda

Nierznijszpanera | 2011-06-12 22:37

Będe tesnić za wami chłopaki :D za tymi meczami w Stalowej... mam nadzieje ze sie niedlugo znowu spotkamy :D
Pozdrowienia sle Motor RKS hehehe

Damianos_17 | 2011-06-12 22:57

To ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy,
dzisiaj się rozejdziemy
na wieczny czas. ...... nie do zobaczenia xD

Mystery69 | 2011-06-12 23:40

Nie ma się co rozstawać Panowie z Ukraińcami, bo oni znowu zagrają w przyszłym sezonie w II lidze.... Także znowu wizyta sąsiadów nas czeka

Raczej | 2011-06-13 12:06

Mietek człowieku, jak nie masz o czymś pojęcia to nie siej farmazonów. Motor nie kupił sobie miejsca w jakiejś wyższej lidze. PZPN nie chciał go dopuścić do rozgrywek za jakieś długi i tyle. Spartakusa nie było stać na granie w 2lidze, nie opłacało im się to i tyle. Motor zgarnął od nich licencje i gra w tej lidze gdzie grał. Natomiast Lech kupując Amicę awansował przy zielonym stoliku do ekstraklasy z niższej ligi. Zresztą ch z tym. Temat bez sensu i niech każdy zajmie się sobą.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 15 566 razy
Resovia Rzeszów - STAL (0:1)
2003-10-04
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 469 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 446 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 039 razy
Osób Online: 40 / Czas gen. strony: 0.04175