Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Motor Lublin - STAL

Motor Lublin - STAL

Ostatni meczu sezonu 2010/11 rozpocznie się w niedzielę 12.06 o godzinie 17:00, a nasza Stal podejmie tym razem na wyjeździe zespół Motoru Lublin.

W czasie trwania tego spotkania działał będzie tradycyjnie chat kibiców Stali pod adresem: www.stalowka.pl/Chat

W komentarzach pod newsem podawane będą linki do relacji live.
 

Komentarze (41)

Kloszard | 2011-06-11 09:17

Witam,mam pytanie czy ze strony Motoru nie padła propozycja tak ak od innych ekip, że wezmą nas na swój sektor??Mogła by wypaść fajna integracyjna wycieczka:D
szkoda ze ten mecz lekko mówiąc został pominięty.

Fanatyko | 2011-06-11 10:42

Ciekawe jak to sobie wyobrażasz? My i Motor na jednym sektorze.
:)

Biggie | 2011-06-11 10:50

dokladnie, ja nie sadze aby byl to dobry pomysl, za duze ryzyko jakis spiec mimo wszystko, aczkowiek Elana niedawno usiadla na sektorach obok Zawiszy

Mietek | 2011-06-11 14:10

Macie to co chcieliscie.Chcielis cie Tuska na premiera to teraz zamiast wyjazdow sa wycieczki krajoznawcze.I stad debilny pomysl zeby z jedna z najwiekszych kos na jednym sektorze przebywac.

Stalówka_1938 | 2011-06-11 18:14

Mysle ze jakoś Nieciecza przekupiła mecz z Piastem :)

Niewierze ze Termalica wygrywa 3;1 z Piastem GLiwice po 60 minutach gry :)

Dziwne !!

Mystery69 | 2011-06-11 18:28

A co w tym dziwnego, że Termalica prowadzi? Piast w rundzie wiosennej kompletnie nic nie gra, albo lepiej powiedzmy ,,nie chce grać''. Dziś Ślązacy o nic juz nie grają. Mają już od dawna wakacje. A Nieciecza mecz o życie dziś.

Slim1938 | 2011-06-11 18:37

Kszo spadek za rok Hutnicze derby;)

Kacper1938 | 2011-06-11 18:46

jeszcze maja mecz z Sandecja ;)

Kacper1938 | 2011-06-11 18:48

aaa sory winiki live nie patrzałem
to bedzie ciekawe spotkanie kibicowsko ;)

Mietek | 2011-06-11 19:18

Rzeczywiscie strasznie dziwne ze Nieciecza wygrala ze slabym na wiosne Piastem.Widac ze nie sledzicie tego co sie dzieje w 1 lidze.
KSZO spada i przynajmniej kibicowsko bedzie ciekawie mimo ze to kolejna kosa.Choc z drugiej strony szkoda ze wioska sie utrzymala bo miejsce takich jest w okregowce.Nieciecza to wioska jak Jastkowice nie wiem czy nie mniejsza nawet.

Koko | 2011-06-11 19:35

» http://www.90minut.pl/news/159/news1..... :) kolejny zespół w naszej grupie

Lubelak | 2011-06-11 19:42

Przypominam wszystkim jadącym do Lublina, że w okolicach stadionu jest wystarczajaca ilość parkingów i nie musowo podjeżdżać pod stadion:)

Spawn | 2011-06-11 20:01

Wie ktos jaki wynik meczu...

Dzos | 2011-06-11 20:02

jakiego meczu?stalowka gra jutro

Motorlublin | 2011-06-11 21:26

Witam
Mam nadzieje, ze jutrzejszy meczyk nie bedzie ostatni jaki zagramy w 2 lidze.
Mieszkam w Lublinie, ale mam rodzine w Stalowej Woli, wiec kibicuje obu ekipom:), ale tym razem bede za Motorem.
Wiem, ze oba kluby nie pałaja do siebie sympatia, ale mam nadzieje, ze jesli przyjada kibice ze Stalowki to bedzie bezpiecznie:)
Moze mi jakis kibic Stalowki powiedziec jakie sa nastroje przed meczem w Lublinie, oraz czy zagracie pierwsza 11 czy beda grały rezerwy?
W Lublinie po spadku Kluczborka i przy bardzo niepewnej sytuacji Ruchu WM, wszyscy maja nadzieje, ze Motor wygrywajac mecz zachowa szanse na utrzymanie:) Po przyjsciu nowego trenera przegralismy z rzedu 4 mecze, a w sumie 5, przy stosunku bramek 1-12. Mimo tego druzyna jest bojowo nastawiona na walke, tym bardziej, ze wcale nie musimy wygrac, gdyz mamy lepszy bilans meczy z Puszcza, ale gorszy z Otwockiem.
Wystarczy, ze Puszcza i Otwock nie wygraja swoich meczy, a Motor powinien sie utrzymac:)
Pytanie nasuwa sie jedno - czy Stalowka bedzie chciała przeszkodzic Nam w utrzymaniu.
Pozdrawiam z Lublina i zycze awansu w przyszłym sezonie, oraz czekam na odpowiedz w sprawie nastrojow przed meczem i zestawienia składu:)

Mietek | 2011-06-11 21:45

Jak mozna kibicowac dwom ekipom jak sa nienawidzacymi sie kosami?
Takie rzeczy to tylko w Polsce.
Nastroje sa bojowe i Stal jedzie tam wygrac i to zdecydowanie, czego im serdecznie zycze.Warto wygrac na koniec okazaje z najbardziej smieszna ekipa w 2 lidze.Aha, i nie ma takiego klubu jak Motor jest Spartakus Szarowola grajacy w Lublinie i korzystajacy z nazwy Motor.Nie dosc ze klub slaby to daliscie sie sprzedac jak na targu z kapusta.

Motorlublin | 2011-06-11 22:40

Mietek jak bys mieszkał kilkanascie lat w Stalowej Woli i miał tam połowe swojej rodziny, to tez miałbys sentyment do tego klubu i miasta:)
Zapytałem sie kulturalnie, a ty sie napinasz jak gacie w kroku:) - wyluzuj stary.
Odnosnie połączenia obu klubow, to niestety był to pomysł działaczy, przy sprzeciwie wiekszosci kibicow. Nic sie nie dało zrobic, czego mamy teraz konsekwencje. Wiekszosc pilkarzy z tej smiesznej Szarowoli umiejetnosci maja co najwyzej na 4lige, dlatego po pierwszej rundzie mielismy tylko 10pkt.
W podstawowym skladzie gra raptem 1-2 zawodnikow, ktorzy sie wyrozniali na tle reszty.
Wszyscy chcielismy zaczac od poczatku cała zabawe, zaczynajac od 4-5 ligi, bez laczenia sie z zadnym klubem. Niestety działacze postawili na swoim i niestety stalismy sie posmiewiskiem wsrod innych klubow. Mietek ciesz sie, ze w Stalowce sytuacja finansowa jest na niezłym poziomie, ze macie wyplaty regularnie na czas, bo tego mozemy wam pozazdroscic. Mam nadzieje, ze pomimo wszystko Motor utrzyma sie w tej słabej lidze, i ze bedzie mozliwosc zagrania kolejnych meczy o prymat na wschodzie:) POZDRO bez napinki :)

Magic | 2011-06-11 23:21

Mietek człowieczku z gimnazjum wyluzuj... najpierw przeczytaj ze zrozumieniem wypowiedz typa Motorlublin a dopiero poźniej zabieraj głos. Bo co do tego, że dali sie sprzeać jak to mówisz to *uj Ci do tego.
Internetowym napinaczom zdecodowane NIE !!!

Dekstereo | 2011-06-11 23:46

nie znam histori tej waszej smiesznej fuzji i szczerze nie obchodzi mnie ona ale dziwne jest to ze mimo sprzeciwu kibicow jak piszesz nic nie dalo sie zrobic i co wam to dalo? polaczenie z bogatym spartakusem a na wyplaty nie ma hehee
a jesli chodzi o sam mecz to jestem pewien ze Stalówka nie odpusci... pozdro

Złotówa | 2011-06-12 00:12

Stalówka nie odpuści - grają o zamrożone premie, które będą wypłacone jeżeli Stal znajdzie sie w 5, a żeby była taka szansa to będą musieli jutro wygrać.

Mietek | 2011-06-12 12:58

@Magic
Przeczytalem dokladnie i Tobie nic do tego co ja pisze.Tak najlepiej napisac nic ci do tego a pozniej dziwic sie ze dziwolagi graja Amica Poznan,Groclin Warszawa,moze jeszcze co, prawdziwa historia klubu zostaje sprzedana i zastapiona klubem z kasą.Tylko grajacym pod inna nazwa.Odpowiedz sobie sam na pytanie czy bys chodzil na Stalówkę gdyby u nas doszlo do takiej sytuacji.Jesli tak to gratuluje.A i o moje wyksztalcenie sie nie martw bo moje gimnazjum to lata historyczne.Martw sie swoim podstawowym.
@MotorLublin
O Pryzmat na wschodzie walczylibyscie gdybyscie grali nie kupiona druzyna tylko swoja wlasna.Nawet kosztem grania w b klasie i zaczynania od nowa.Wy nie jestescie klubem tylko tworem ukrainskim.A Motor to tylko nazwa.W sumie mimo ze sie nie nawidzimy nawet was troche szkoda.Taki klub z kibicami i tradycjna pilkarska dał sie sprzedac byłe Łukroincom.Po co wam to bylo.Nie przynioslo to wam nic procz nedznego sezonu w 2 lidze i to z 99% spadkowego.

Mystery69 | 2011-06-12 14:58

Pakować się Panowie w samochody i jedziemy do Lublina. O 17 widzimy się na meczu !!!!

Lubelak | 2011-06-12 15:02

Adam | 2011-06-12 15:32

@Mietek
Walczyć można o prymat, a przez pryzmat to możesz na coś patrzeć. Pozdrawiam !

Zagranica | 2011-06-12 16:51

Ma ktos link na relacje live z meczu??

Mały1938 | 2011-06-12 17:25

Program | 2011-06-12 17:36

Przegrywami 1:0

Szkoda miejmy nadzieje ze to wygramy!



TYLKO STALOWKA NAJLEPSZA DRUZYNA JEST!! TYLK...

Mały1938 | 2011-06-12 18:17

Już 2 w plecy

Terrormachine | 2011-06-12 18:28

Japiernicze.. tyle czasu wygrywalismy z motorem albo remisowalismy. Wie ktos kiedy ostatnio przegralismy z nimi?

Program | 2011-06-12 18:28

No nic wyglada na to ze zakonczymy sezon porazka ale nie tracmy nadzei.

Mariusz 151 | 2011-06-12 18:43

Terrormachine 2004.08.27 to data ostatniej porarzki z skurw_ynem lubelskim. Szkoda że tak nie pozostanie. Miejmy nadzieje że następny sezon będzie nalerzał do nas i awansujemy bo teraz będzie taki cel STALÓWKI

Home | 2011-06-12 19:18

Z Naszej grupy awansowały Olimpia Elbląg i Wisła Płock z zachodniej Olimpia Grudziądz i Zawisza Bydgoszcz. Patrząc na ekipy które spały z I ligi i Ekstraklasy ciekawa będzie I liga pod względem kibicowskim.

1950 | 2011-06-12 19:51

mecz o pietruszke ale z Motorem to nie dopuszczałem innego wyniku jak wygrana szkoda

Nierznijszpanera | 2011-06-12 22:37

Będe tesnić za wami chłopaki :D za tymi meczami w Stalowej... mam nadzieje ze sie niedlugo znowu spotkamy :D
Pozdrowienia sle Motor RKS hehehe

Damianos_17 | 2011-06-12 22:57

To ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy,
dzisiaj się rozejdziemy
na wieczny czas. ...... nie do zobaczenia xD

Mystery69 | 2011-06-12 23:40

Nie ma się co rozstawać Panowie z Ukraińcami, bo oni znowu zagrają w przyszłym sezonie w II lidze.... Także znowu wizyta sąsiadów nas czeka

Raczej | 2011-06-13 12:06

Mietek człowieku, jak nie masz o czymś pojęcia to nie siej farmazonów. Motor nie kupił sobie miejsca w jakiejś wyższej lidze. PZPN nie chciał go dopuścić do rozgrywek za jakieś długi i tyle. Spartakusa nie było stać na granie w 2lidze, nie opłacało im się to i tyle. Motor zgarnął od nich licencje i gra w tej lidze gdzie grał. Natomiast Lech kupując Amicę awansował przy zielonym stoliku do ekstraklasy z niższej ligi. Zresztą ch z tym. Temat bez sensu i niech każdy zajmie się sobą.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola

Górnik Łęczna             Stal Stalowa Wola
2020-06-06, godz. 17:40
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg

2 : 2

Kacper Śpiewak 89, 90     
Cezary Demianiuk 25, 68
Sędzia: Paweł Kukla (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 23 14-5-4 47
2 GKS Katowice 23 13-5-5 44
3 Resovia Rzeszów 23 12-6-5 42
4 Górnik Łęczna 23 12-6-5 42
5 Olimpia Elbląg 23 9-10-4 37
6 Bytovia Bytów 23 10-6-7 36
7 Stal Rzeszów 23 10-3-10 33
8 Błękitni Stargard Szcz. 23 9-5-9 32
9 Górnik Polkowice 23 8-6-9 30
10 Pogoń Siedlce 23 9-3-11 30
11 Znicz Pruszków 23 9-3-11 30
12 Elana Toruń 23 8-5-10 29
13 Garbarnia Kraków 23 7-8-8 29
14 Lech II Poznań 23 7-8-8 29
15 Skra Częstochowa 23 8-4-11 28
16 Stal Stalowa Wola 23 6-7-10 25
17 Legionovia Legionowo 23 4-4-15 16
18 Gryf Wejherowo 23 3-4-16 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (904)
» Rafix (768) » Młodynie (706)
» Fanatyk38 (683) » 1938fc (567)
» Filip kacper k. (528) » Kamilosss (437)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 11 853 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 285 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 24 693 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 56 040 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.02828