Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Porażka z Motorem na zakoñczenie ligowego sezonu

Porażka z Motorem na zakoñczenie ligowego sezonu

Piłkarze Stali Stalowa Wola przegrali w ostatnim meczu z Motorem Lublin 2:0. Obie bramki dla gospodarzy zdobył zawodnik z ukraińskim paszportem Ołeksandr Temeriwśkyj w 30 i 57 minucie spotkania. 

Zwycięstwo nie uratowało piłkarzy z Lublina, którzy nowy sezon rozpoczną ligę niżej.

Zielono - czarni natomiast sezon zakoñczyli na 7 miejscu w tabeli.

Do I ligi awansowała Olimpia Elbląg oraz Wisła Płock.

Komentarze (20)

Lubelak | 2011-06-12 21:16

Na meczu obecnych kilka/nascie osób z SW,których Motorowcy nie wyczaili. Zwycięstwo Motoru zasłużone, nasi mieliw 1 połowie sporo sytuacji, nie wykorzystali. w 2 połowie już siedli. Motor miał kilka piłek na 3 bramkę ale nie wykorzystał. Widzów koło 600 może ciut więcej. w młynie jakieś 200-250 osób. doping od 10 minuty, pod koniec meczu trochę jechali po Stalówce. Kilkanaście osób z Chełmianki i Wrocławia.

Kacper1938 | 2011-06-12 21:19

to dobrze ze nie wyczaili ;)
za rok zapowiada sie mało ciekawa liga kibicowsko ;D

Motor | 2011-06-12 22:13

Przygodę z piłką postanowił zakończyć po tym sezonie zawodnik "Stalówki" Marek Drozd.

nareszcie, powinien to zroic 17 lat temu, ale lepiej pozno niz wcale

Mietek | 2011-06-12 22:19

Motor a w zasadzie Spartakus byl lepsza druzyna i wygral zasluzenie.A Stal wyrosla na frajerow i tyle w temacie.Niemilosiern ie ogrywany byl Spartakus na wiosne, przegrywal zwykle wysoko i zdecydowanie z kazdym rywalem.Ja nie wiem jak ci kopacze maja walczyc o awans w przyszlym sezonie? bo takie haslo padlo.Przeciez nie maja absolutnie zadnych szans, jak przegrywaja z takimi ogorami.Z dolu tabeli wygrali tylko z Otwockiem.Reszta to porazki i beznadziejne remisy z ktorych Adamus cieszyl miche.Jak nie bedzie jakichs wzmocnien to bedzie walka ale o ligowy byt.

Specjalista | 2011-06-12 22:51

OMFG !, ja jebie co za szmacianka. Dajcie ludzie spokój z taką motorynką przegrać. Ja już kończę z taką "piłką" - szkoda kasy i czasu na oglądanie takiej szmaciany. Dziękuję, dobranoc.

PS. Koovica mnie telepie

Mystery69 | 2011-06-12 23:37

Dlatego nie mam pojęcia, jak w ogóle mogą być przyznawane piłkarzom STW takie wyróżnienia jak ,,stalowe serca'' ??? Tak naprawdę żeby sobie zasłużyć na takie odznaczenie to powinno się zapieprzać i to równo a nie manianę odstawiać taką. Do meczu z takim przeciwnikiem jak Motor piłkarze powinni być zmobilizowani na maxa, bo nie grają dla siebie tylko dla kibiców (wiadomo o co chodzi). A tu jestem dziś na meczu i widzę 11 gości ze STW, którym się nie chce grać za bardzo. Motor jakby wygrał dziś z 6-0 nikt nie miałby pretensji. Także Panowie ogarnijcie się troszkę, bo w następnym sezonie znowu będziemy grali z ogórkami typu: Świt, Okocimski (sprzedawczyki straszne), Znicz, Jeziorak, Sokółka, Wigry, Pelikan, Nadarzyn, Wisła Puławy, Pogoń Siedlce, Garbarnia Kraków. Znowu będzie ten katastrofalny trener, grający 1 napastnikiem defensywnie z GLKSami i robiący zmiany po 80 minucie. Nie dziwić się później, że na mecze przychodzi po 500 osób !!!! Pozdrawiam dupeczka

Zagranica | 2011-06-13 09:10

Wie ktoś może czy sa gdzies jakies zdjecia z meczu lub jakies filmik??PozDro

Mastw | 2011-06-13 10:25

Zdjęcia meczu z motorem są na forum.

Mietek | 2011-06-13 10:56

Bo jesienia zapieprzali i cos jeszcze grali.Dlatego stalowe serca im przyznano.Zachlysnel i sie nagrodami na wiosne bo juz mysleli ze gwiazdy to mozna bylo gre olac.Nie mozna powiedziec ze z Jeziorakiem,Olimpia nie zapieprzali bo grali cos jeszcze.Ale na wiosne to juz byla kopanina z ktorej chyba tylko Adamus sie cieszyl.I nie mowcie ze nie bylo kadry, bo byla i to niezla.Tylko problemem bylo to ze Adamusa cieszyly wyniki 0:0 na wyjazdach czy nawet u siebie z takimi rywalami jak Nadarzyn czy Puszcza Niepolomice.I stad brak awansu i brak kibiców.Przychodzą juz tylko najwierniejsi, a także niedzielni Janusze gdy nie maja rozrywki w domu.

Koko | 2011-06-13 11:03

no wkońcu Drozdinio kończy kariere więc w jego miejsce dać jakiegoś juniora niech sie ogrywa :)

Waski38 | 2011-06-13 11:40

A ja chciałbym tylko napisac, ze za tą runde należy podziękować Turczynowi. Bez niego gra naszej Stali byłaby żenująca, a on to wszystko ciągnoł do przodu.Moim zdaniem najlepszy zawodnik Stali i jeśli bedzie plebiscyt na Stalowe Serce to powinien go wygrac...

Lunatyk | 2011-06-13 12:25

wstepnie planowana reforma rozgrywek
» http://sport.wp.pl/kat,1726,title,PZ.....

Mariusz 151 | 2011-06-13 12:30

Podziękowania należą się całej drużynie, za to można moim zdaniem wyróżnić Turczyna, Horajeckiego i Piątkowskiego również Getingera no i najlepszego strzelca STALÓWKI Gęśle jakby na to nie patrzeć 9 goli to nie mało no i jednocześnie nie dużo no ale dla nas kibiców zwycięstwa i szczelanie goli rywalom to jest najważniejsze, życzmy naszej drużynie lepszego sezonu 2011/2012 od tego co był, udanych transferów, no i jeszcze lepszej frekfencji na meczach naszej STALÓWKI do zobaczenia 23 lipca jak się nie mylę na H 15.

Złotówa | 2011-06-13 12:30

Racja - Turczyn ma to do siebie, że nie odpuszcza. Właśnie według mnie najlepiej w tym sezonie (licząc cały sezon) zaprezentowali się młodzi zawodnicy.

Turczyn, Horajecki, Gettinger, Witek (ktoś wie kiedy wróci po kontuzji ?)

Priorytetem jest utrzymanie zawodników z tego sezonu i ewentualnie odejście kogoś spoza 1-go składu.

Wiadomo, że nie będzie grał Drozd i raczej na pewno do Korony wrócą Socha i Strzębski.

Już się nie mogę doczekać transferów. W tamtym roku w odróżnieniu od lat ubiegłych sporo zawodników przyszło jeszcze w czerwcu. Mam nadzieje, ze teraz bedzie podobnie i będzie czas na zgranie zeby mocno zacząć od 1 kolejki

1950 | 2011-06-13 15:01

zgadzam się Turczyn największy walczak w Stalówce

Arni | 2011-06-13 15:10

"Zlecę doświadczonej brygadzie wykonanie żelbetowej trybuny na Stadionie Mosir w Stalowej Woli .Szalowanie deskowaniami systemowymi oraz sklejką .Przenoszenie elementów deskowania żurawiem wieżowym .tylko brygady z działalnością gospodarczą .Praca od lipca 2011.
tel. kom.: 519 066 902
e-mail: mat-paw@wp.pl"
To ogloszenie znalazlem na stalowowolsim portalu.

Ludzie zobaczcie jakie firmy wygrywaja przetargi - firmy ktore nie maja zaplecza i wykwalifikowanych robotnikow.
Pozniej nie ma co sie dziwic, ze w tym kraju wszystko jest budowanie nie na czas i partaczone.

Wogole na I etapie przetargu powinna byc kazda firma dobrze sprawdzona czym dysponuje w sprzecie i w personelu itp.

W Niemczech jest fajne prawo przetargowe - nie mozna wybrac najtanszej oferty i tyle.

Stalówka_1938 | 2011-06-13 16:25

To jak widać ekipa na całego :(

Zeby szukać ekipy na portalu ...,żenada

Jak ktos się zabiera za budowe stadionu to z swoimi ludzmi , sprzetem i umiejetnosciami a nie taka łapanka ...
Nie ma sięEKipy to po jaki h... Sie pchaliscie do przetargu /..

Złotówa | 2011-06-13 18:31

Każdy buduje podwykonawcami. Zawsze mniej lub więcej podwykonawców wykonuje każdą inwestycję.

To, że zareklamowali na portalu ? Jeżeli się zgłosi firma z doświadczeniem to ja nie mam nic przeciwko. Tak się budje na calym swiecie.

Nie tylko w Niemczech ale wiekszosci krajow zachodnich jest odrzucana od razu najtansza i najdrozsza oferta.

Magic | 2011-06-14 00:12

Mystery69 za to co napisałes masz u mnie browara.

Edek38 | 2011-06-14 15:46

u mnie tez.Tylko napisz prosze gdzie i kiedy.
Za caloksztalt ;)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów
2020-09-19, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisłoka Dębica - Stal Stalowa Wola

Wisłoka Dębica             Stal Stalowa Wola

0 : 2

    
Witasik 88,
Fidziukiewicz (k.) 90
Sędzia: Jakub Moskal (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 10 9-0-1 27
2 Sokół Sieniawa 9 5-4-0 19
3 Avia Świdnik 9 6-0-3 18
4 Wisła Sandomierz 9 5-3-1 18
5 ŁKS Łagów 9 4-4-1 16
6 Podhale Nowy Targ 6 4-2-0 14
7 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
8 Siarka Tarnobrzeg 9 3-3-3 12
9 Chełmianka Chełm 9 3-3-3 12
10 Wólczanka W. Pełkińska 8 3-2-3 11
11 Stal Stalowa Wola 6 3-1-2 10
12 Lewart Lubartów 10 2-4-4 10
13 Orlęta Radzyń Podlaski 8 3-1-4 10
14 KSZO Ostrowiec Św 8 3-0-5 9
15 Korona II Kielce 9 3-0-6 9
16 Stal Kraśnik 9 2-2-5 8
17 Cracovia II 9 2-2-5 8
18 KS Wiązownica 8 2-1-5 7
19 Podlasie Biała Podlaska 7 2-1-4 7
20 Jutrzenka Giebułtów 5 2-0-3 6
21 Hetman Zamość 9 0-2-7 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-08-12 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-19 STAL - Lewart Lubartów
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1767) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1098) » Vielitz44 (1065)
» Filip kacper k. (940) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (739) » Kamil (598)
» Kamilosss (529) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 823 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 20 613 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 58 586 razy
STAL - Wierna Małogoszcz (2:0)
2006-04-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 629 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.02652