Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal wznowi treningi 4-go lipca

Stal wznowi treningi 4-go lipca

Cztery mecze kontrolne rozegra nasz zespół przed rozpoczynającym się 23 lipca nowym sezonem 2011/2012. Przygotowania do rozgrywek nasi zawodnicy rozpoczną 4-go lipca.

Rywalami naszej drużyny będą trzej drugoligowcy (Okocimski Brzesko, KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Resovia Rzeszów) oraz trzecioligowa Siarka Tarnobrzeg. Pierwszy sparing rozegrany zostanie 6 lipca z zespołem Okocimskiego. Daty kolejnych spotkań ustalone zostaną w najbliższym czasie.

W kręgu zainteresowań Stali jest między innymi młody, 20-letni bramkarz grający ostatnio w Chełmiance Chełm, Sebastian Ciołek. Działacze piłkarskiej spółki ze Stalowej Woli rozmawiają z Kamilem Walaszczykiem z Resovii Rzeszów, w kręgu zainteresowań trenera Sławomira Adamusa jest też pomocnik Janusz Wolański z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Szykują się kolejne niespodzianki, do Stalowej Woli może trafić między innymi znany w regionie napastnik. O tym, kto ostatecznie wzmocni naszą drużynę, przekonamy się niebawem, w grę wchodzi także ukraiński piłkarz, który grał ostatnio w polskiej trzeciej lidze. Do innych klubów mogą zostać wypożyczeni z kolei Maciej Witek i Piotr Gilar. 
 
Działacze piłkarskiej spółki akcyjnej Stal Stalowa Wola PSA nie próżnują także, jeżeli chodzi o uzyskanie licencji na kolejny sezon. Uregulowane są kwestie związane z ZUS i Urzędem Skarbowym, a władze Zakładowego Klubu Sportowego Stal mają w ratach spłacić dług wobec Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nowy sezon w drugiej lidze rozpocznie się 23 lipca.

Komentarze (20)

Pyry | 2011-06-15 11:14

Zbierać ludzie powoli na karnety żeby potem nie było że kasy nie macie, każdy z was może zrezygnować z paru przyjemności na wakacjach. A jeśli chcecie żeby właśnie w klubie było lepiej trzeba kupić karnety, oraz niech każdy z was przekonuje ludzi do chodzenia na mecze.

Łuki | 2011-06-15 11:35

Ta tonący brzytwy sie chyta..Maciek byl dramatyczny i sie do Byrasa porównuje

Zks16 | 2011-06-15 12:18

Od Maćka Witka to i Gilar na lewej stronie bylby lepszy i dlaczego Gilu mialby byc wypozyczony a nie Maciek skoro ten chyba jest w treningach a ten to przed kontuzją byl słaby to teraz tylko sobie pomyślcie.Wogóle zmiana tematu bo ktoś chcial chyba cos przez to pokazac jak w tamtej rundzie gdzie bylo chyba w komentach jakie to dobre mecze on nie gral a wcale tak nie było..pozdrawiam i dozobaczenia na jesień juz czekam na pierwszy mecz i troche lepszą frekwencje

Złotówa | 2011-06-15 12:19

Znany w regionie napastnik...mam tylko nadzieję że nie chodzi ani o Kanarskiego ani Fabianowskiego...moż e Kantor z Resovii ?

Złotówa | 2011-06-15 12:22

Walaszczyk i Wolański to by były niezłe wzmocnienia.

-stal- | 2011-06-15 12:27

Dzisiaj w Turbii odbędzie się finał Podkarpackiego Pucharu Polski, gdzie z miejscowym Kantorem Turbia zmierzy się trzecioligowa Stal Sanok.

Zks16 | 2011-06-15 12:44

No to byloby juz na co chodzić:)a ten napastnik to kto?wie ktos cośś?

Stalowiak1938 | 2011-06-15 13:45

I o której ten finał?

-stal- | 2011-06-15 14:43

Kantor Turbia - Stal Sanok godz. 17.00

Lunatyk | 2011-06-15 15:08

Manu1234 | 2011-06-15 15:45

W sobotę w Nisku , Sokół zagra o utrzymanie w 4 lidze z Kolbuszowianką Kolbuszowa. Więc wszyscy na mecz bo Sokół gra ostatni mecz u siebie. Wstęp za 3 zł.

Sokół Nisko - Kolbuszowianka Kolbuszowa 18 czerwca, 17:00

Tomasz | 2011-06-15 16:36

32-letni obrońca Stali Stalowa Wola Marek Drozd zdecydował się na zakończenie swojej sportowej kariery.

Marek Drozd jest wychowankiem stalowowolskiego klubu. W trakcie swojej kariery reprezentował również barwy m.in Sokoła Nisko, Orła Rudnik, Stali Rzeszów, HEKO Czermno i Okocimskiego Brzesko.

Zawodnik Stalówki przedstawił swoją decyzję po kończącym obecny sezon przegranym 0-2 spotkaniu wyjazdowym przeciwko Motorowi Lublin.

źródło: 90minut.pl / Stal Stalowa Wola

Kumil92 | 2011-06-15 20:50

Artur , informacja ktorą podales jest stara, jest z grudnia 2010 roku..

Młody | 2011-06-15 20:55

Marek Dziekujemy za te Wszystkie Lata!!

Mietek | 2011-06-15 23:32

@Manu1234
Napisz to sobie na czole, albo prześlij mi pocztówkę z tym tekstem.Albo w swoim gimnazjalnym notatniku.

Ciekawe rzeczy dzieją sie ze stadionem, oby tylko wszystko poszło zgodnie z planem i ten stadion stał się obiektem którego zazdrościć nam będą na Podkarpaciu.Bezcenne będą miny niektórych dziadów co tak psioczyli że stadion powstaje dla dresiarzy itp.

Program | 2011-06-16 00:40

Wie ktos moze z was czy Kantor Turbia wygrala z Stala Sanok w pucharze?


Z gory dzieki ;)

19seed38 | 2011-06-16 06:13

Turbia wygrala 3-0 z Sanokiem

Młody | 2011-06-16 14:00

Nie byłem na meczu ale podobno poziom strasznie słaby i Stal cieniutka jak cała ta trzecia liga

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - ???

Stal Stalowa Wola             ???
0000-00-00, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Korona Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Korona Rzeszów             Stal Stalowa Wola

0 : 6

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 34 22-6-6 72
2 ŁKS Łagów 34 20-6-8 66
3 Chełmianka Chełm 34 20-6-8 66
4 Avia Świdnik 34 20-5-9 65
5 Podhale Nowy Targ 34 17-8-9 59
6 Cracovia II 34 17-7-10 58
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 KSZO Ostrowiec Św 34 14-9-11 51
9 Unia Tarnów 34 12-12-10 48
10 Wisłoka Dębica 34 12-12-10 48
11 Orlęta Radzyń Podlaski 34 12-10-12 46
12 Czarni Połaniec 34 11-8-15 41
13 Sokół Sieniawa 34 11-8-15 41
14 Podlasie Biała Podlaska 34 9-12-13 39
15 Wisła Sandomierz 34 8-6-20 30
16 Korona Rzeszów 34 7-8-19 29
17 Tomasovia 34 5-6-23 21
18 Wólczanka W. Pełkińska 34 4-5-25 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Podhale Nowy Targ 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
0000-00-00 STAL - ???
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3353) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1368) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (651)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (0:2)
2014-10-25
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 76 117 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 10 434 razy
STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 225 968 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 27 823 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01853