Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozlosowano pary Pucharu Polski !!!

Komentarze (15)

J.lo | 2011-06-29 20:54

Złodzieje z masta! Srajcie się bo już do was idziemy! Jescze trzy latka i pojedziecie na taczkach razem ze swoim genialnym wodzem.
Artykuł o rąbaniu nas przez miasto, jest na stalowymmieście. Nie dajmy się obłudzie i jagodowym radnym z bożej łaski!

Matej | 2011-06-29 21:54

Stal Sanok-Turbia 4:1

awans Turbi, a kolejny przeciwnik w pucharze to... motorynki.... ciekawe:)

Kibic w kapciach | 2011-06-29 22:11

W kolejnej rundzie o ile 2 zespoly wygraja to motorynki zagraja z RAKOWEM

Damianstw | 2011-06-30 08:57

A ja to bym chciał że by sie udało spotkać z Rakowem w finale ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 09:43

Skarpa v | 2011-06-30 09:50

ty Stalówka_1938 - to był żart oczywiśćie z tymi zawodnikami nie? bo jak nie to niezły marzyciel z Ciebie :):) stalówki nie stać by było na pensje dla choćby jednego z tych zawodników :) nie wiem czy wiesz, ale my grami w II lidze ! a ty pokazujesz info o grajkach z czołówki polskiej ligi :):) na pewno przyjdą do nas grać po klepiskach wiejskich :)

Adam | 2011-06-30 12:47

To są w większości rozkapryszeni gwiazdorzy co odcinają kupony od swojej kariery. Ja bym im nawet 500 zł nie dał miesięcznie, a w Polsce są tacy debile że im jeszcze po 30 000 zł miesięcznie dadzą. Z tych znanych nazwisk to jedynie Bosacki i Niedzielan prezentują dobry poziom.

Złotówa | 2011-06-30 16:35

Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodził się na zamykanie stadionów dla kibiców przyjezdnych. Mecze drugiej ligi odbywać się będą z udziałem sympatyków gości, decyzję w sprawie wyjazdów kibiców ekstraklasy podejmie Ekstraklasa SA, a I ligi - PLP.

- Po raz kolejny rękami PZPN próbuje się załatwić sprawę. PZPN nie wyraża zgody na zamknięcie stadionów, ponieważ nie jest to metoda na rozwiązanie problemu chuligaństwa. Ekstraklasa i PLP, czyli spółki zarządzające najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce i I ligą, zostały upoważnione do podjęcia takiej decyzji. Jeżeli w II lidze dojdzie do naruszenia porządku na stadionie Komisja ds. Nagłych PZPN będzie natychmiast występowała z wnioskiem o zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przez ten klub - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato.

Sabas | 2011-06-30 17:06

ale jaja, brawo PZPN!!!
p.s. nie wierze, że to napisałem :-)

Ssttaalloowwkkaa | 2011-06-30 18:15

ja osobiscie niewierze w dobrodusznosc pzpnu . sadze ze to jest tylko taki pic na wode zeby kibice nie jechali dalej na pzpn ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 20:07

Skarpa tak to był żart , na poprawe humoru :)

Ramzes | 2011-07-1 07:19

Witam, chce sie podzielic swoimi pprzemysleniami na temat finansowania spolki przez miasto. Jesli miasto i radni nie maja ochoty na tego typu zagrywki w strone sportu w naszym miescie wypadalo by tak jak to bywalo w innych klubach przespacerowac sie pod urzad miasta z transparentami i w jak najwiekszej liczbie ludzi, mówię tu o setkach nas nie dziesiątkach,i powtarzać takie wypady jak tylko czesto sie da!! spacery po przejsciu dla pieszych i blokowanie ulic, moze ktos do nas wyjdzie i z nami pogada, bo to ze rozmawiaja z PSA nie przemawia do mnie bo i tak wszystkie wiadomosci do nas nie trafiaja!!

Inflo | 2011-07-1 09:14

Plac bedzie wystawiony na przetarg kto da wiecej bedzie nim administrowal... do miasta ma z tego tytulu wplywac okreslona ilosc pieniedzy z ktorych czesc bedzie przeznaczona na sport w miescie.

Skarpa v | 2011-07-1 14:41

Stalówka_1938 - weż tak nie żartuj bo ktoś to przeczyta i nam Smolarka kupią :P:P i budżet na cały rok pójdzie na jego pensję :):) ale byśmy mięli gwiazdooooora :D
ale ciekawe jak te nasze wzmocnienia będą wyglądać - byle młodych chłopaków brać i kontrakty na parę lat i być może wkrótce wrócimy do 1 ligi gdzie (minimum) nasze miejsce :D

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2019-07-27, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-07-27 STAL - Resovia Rzes..
2019-08-03 Znicz Pruszk.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (844)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (393)
» Slim1938 (389) » Koko (373)
» Acer (354) » Rafix (340)
» Filip kacper k. (335) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 31 062 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 36 794 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 15 460 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 043 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.02991