Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozlosowano pary Pucharu Polski !!!

Komentarze (15)

J.lo | 2011-06-29 20:54

Złodzieje z masta! Srajcie się bo już do was idziemy! Jescze trzy latka i pojedziecie na taczkach razem ze swoim genialnym wodzem.
Artykuł o rąbaniu nas przez miasto, jest na stalowymmieście. Nie dajmy się obłudzie i jagodowym radnym z bożej łaski!

Matej | 2011-06-29 21:54

Stal Sanok-Turbia 4:1

awans Turbi, a kolejny przeciwnik w pucharze to... motorynki.... ciekawe:)

Kibic w kapciach | 2011-06-29 22:11

W kolejnej rundzie o ile 2 zespoly wygraja to motorynki zagraja z RAKOWEM

Damianstw | 2011-06-30 08:57

A ja to bym chciał że by sie udało spotkać z Rakowem w finale ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 09:43

Skarpa v | 2011-06-30 09:50

ty Stalówka_1938 - to był żart oczywiśćie z tymi zawodnikami nie? bo jak nie to niezły marzyciel z Ciebie :):) stalówki nie stać by było na pensje dla choćby jednego z tych zawodników :) nie wiem czy wiesz, ale my grami w II lidze ! a ty pokazujesz info o grajkach z czołówki polskiej ligi :):) na pewno przyjdą do nas grać po klepiskach wiejskich :)

Adam | 2011-06-30 12:47

To są w większości rozkapryszeni gwiazdorzy co odcinają kupony od swojej kariery. Ja bym im nawet 500 zł nie dał miesięcznie, a w Polsce są tacy debile że im jeszcze po 30 000 zł miesięcznie dadzą. Z tych znanych nazwisk to jedynie Bosacki i Niedzielan prezentują dobry poziom.

Złotówa | 2011-06-30 16:35

Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodził się na zamykanie stadionów dla kibiców przyjezdnych. Mecze drugiej ligi odbywać się będą z udziałem sympatyków gości, decyzję w sprawie wyjazdów kibiców ekstraklasy podejmie Ekstraklasa SA, a I ligi - PLP.

- Po raz kolejny rękami PZPN próbuje się załatwić sprawę. PZPN nie wyraża zgody na zamknięcie stadionów, ponieważ nie jest to metoda na rozwiązanie problemu chuligaństwa. Ekstraklasa i PLP, czyli spółki zarządzające najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce i I ligą, zostały upoważnione do podjęcia takiej decyzji. Jeżeli w II lidze dojdzie do naruszenia porządku na stadionie Komisja ds. Nagłych PZPN będzie natychmiast występowała z wnioskiem o zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przez ten klub - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato.

Sabas | 2011-06-30 17:06

ale jaja, brawo PZPN!!!
p.s. nie wierze, że to napisałem :-)

Ssttaalloowwkkaa | 2011-06-30 18:15

ja osobiscie niewierze w dobrodusznosc pzpnu . sadze ze to jest tylko taki pic na wode zeby kibice nie jechali dalej na pzpn ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 20:07

Skarpa tak to był żart , na poprawe humoru :)

Ramzes | 2011-07-1 07:19

Witam, chce sie podzielic swoimi pprzemysleniami na temat finansowania spolki przez miasto. Jesli miasto i radni nie maja ochoty na tego typu zagrywki w strone sportu w naszym miescie wypadalo by tak jak to bywalo w innych klubach przespacerowac sie pod urzad miasta z transparentami i w jak najwiekszej liczbie ludzi, mówię tu o setkach nas nie dziesiątkach,i powtarzać takie wypady jak tylko czesto sie da!! spacery po przejsciu dla pieszych i blokowanie ulic, moze ktos do nas wyjdzie i z nami pogada, bo to ze rozmawiaja z PSA nie przemawia do mnie bo i tak wszystkie wiadomosci do nas nie trafiaja!!

Inflo | 2011-07-1 09:14

Plac bedzie wystawiony na przetarg kto da wiecej bedzie nim administrowal... do miasta ma z tego tytulu wplywac okreslona ilosc pieniedzy z ktorych czesc bedzie przeznaczona na sport w miescie.

Skarpa v | 2011-07-1 14:41

Stalówka_1938 - weż tak nie żartuj bo ktoś to przeczyta i nam Smolarka kupią :P:P i budżet na cały rok pójdzie na jego pensję :):) ale byśmy mięli gwiazdooooora :D
ale ciekawe jak te nasze wzmocnienia będą wyglądać - byle młodych chłopaków brać i kontrakty na parę lat i być może wkrótce wrócimy do 1 ligi gdzie (minimum) nasze miejsce :D

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 94 485 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 17 564 razy
STAL - Stal Mielec (2:1)
2013-08-21
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 20 179 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 41 079 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.04169