Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozlosowano pary Pucharu Polski !!!

Komentarze (15)

J.lo | 2011-06-29 20:54

Złodzieje z masta! Srajcie się bo już do was idziemy! Jescze trzy latka i pojedziecie na taczkach razem ze swoim genialnym wodzem.
Artykuł o rąbaniu nas przez miasto, jest na stalowymmieście. Nie dajmy się obłudzie i jagodowym radnym z bożej łaski!

Matej | 2011-06-29 21:54

Stal Sanok-Turbia 4:1

awans Turbi, a kolejny przeciwnik w pucharze to... motorynki.... ciekawe:)

Kibic w kapciach | 2011-06-29 22:11

W kolejnej rundzie o ile 2 zespoly wygraja to motorynki zagraja z RAKOWEM

Damianstw | 2011-06-30 08:57

A ja to bym chciał że by sie udało spotkać z Rakowem w finale ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 09:43

Skarpa v | 2011-06-30 09:50

ty Stalówka_1938 - to był żart oczywiśćie z tymi zawodnikami nie? bo jak nie to niezły marzyciel z Ciebie :):) stalówki nie stać by było na pensje dla choćby jednego z tych zawodników :) nie wiem czy wiesz, ale my grami w II lidze ! a ty pokazujesz info o grajkach z czołówki polskiej ligi :):) na pewno przyjdą do nas grać po klepiskach wiejskich :)

Adam | 2011-06-30 12:47

To są w większości rozkapryszeni gwiazdorzy co odcinają kupony od swojej kariery. Ja bym im nawet 500 zł nie dał miesięcznie, a w Polsce są tacy debile że im jeszcze po 30 000 zł miesięcznie dadzą. Z tych znanych nazwisk to jedynie Bosacki i Niedzielan prezentują dobry poziom.

Złotówa | 2011-06-30 16:35

Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodził się na zamykanie stadionów dla kibiców przyjezdnych. Mecze drugiej ligi odbywać się będą z udziałem sympatyków gości, decyzję w sprawie wyjazdów kibiców ekstraklasy podejmie Ekstraklasa SA, a I ligi - PLP.

- Po raz kolejny rękami PZPN próbuje się załatwić sprawę. PZPN nie wyraża zgody na zamknięcie stadionów, ponieważ nie jest to metoda na rozwiązanie problemu chuligaństwa. Ekstraklasa i PLP, czyli spółki zarządzające najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce i I ligą, zostały upoważnione do podjęcia takiej decyzji. Jeżeli w II lidze dojdzie do naruszenia porządku na stadionie Komisja ds. Nagłych PZPN będzie natychmiast występowała z wnioskiem o zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przez ten klub - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato.

Sabas | 2011-06-30 17:06

ale jaja, brawo PZPN!!!
p.s. nie wierze, że to napisałem :-)

Ssttaalloowwkkaa | 2011-06-30 18:15

ja osobiscie niewierze w dobrodusznosc pzpnu . sadze ze to jest tylko taki pic na wode zeby kibice nie jechali dalej na pzpn ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 20:07

Skarpa tak to był żart , na poprawe humoru :)

Ramzes | 2011-07-1 07:19

Witam, chce sie podzielic swoimi pprzemysleniami na temat finansowania spolki przez miasto. Jesli miasto i radni nie maja ochoty na tego typu zagrywki w strone sportu w naszym miescie wypadalo by tak jak to bywalo w innych klubach przespacerowac sie pod urzad miasta z transparentami i w jak najwiekszej liczbie ludzi, mówię tu o setkach nas nie dziesiątkach,i powtarzać takie wypady jak tylko czesto sie da!! spacery po przejsciu dla pieszych i blokowanie ulic, moze ktos do nas wyjdzie i z nami pogada, bo to ze rozmawiaja z PSA nie przemawia do mnie bo i tak wszystkie wiadomosci do nas nie trafiaja!!

Inflo | 2011-07-1 09:14

Plac bedzie wystawiony na przetarg kto da wiecej bedzie nim administrowal... do miasta ma z tego tytulu wplywac okreslona ilosc pieniedzy z ktorych czesc bedzie przeznaczona na sport w miescie.

Skarpa v | 2011-07-1 14:41

Stalówka_1938 - weż tak nie żartuj bo ktoś to przeczyta i nam Smolarka kupią :P:P i budżet na cały rok pójdzie na jego pensję :):) ale byśmy mięli gwiazdooooora :D
ale ciekawe jak te nasze wzmocnienia będą wyglądać - byle młodych chłopaków brać i kontrakty na parę lat i być może wkrótce wrócimy do 1 ligi gdzie (minimum) nasze miejsce :D

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (610) » Filip kacper k. (501)
» 1938fc (492) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 49 264 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 34 015 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 136 484 razy
STAL - Nadwiślan Góra (0:1)
2015-03-14
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 33 241 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.02869