Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Rozlosowano pary Pucharu Polski !!!

Komentarze (15)

J.lo | 2011-06-29 20:54

Złodzieje z masta! Srajcie się bo już do was idziemy! Jescze trzy latka i pojedziecie na taczkach razem ze swoim genialnym wodzem.
Artykuł o rąbaniu nas przez miasto, jest na stalowymmieście. Nie dajmy się obłudzie i jagodowym radnym z bożej łaski!

Matej | 2011-06-29 21:54

Stal Sanok-Turbia 4:1

awans Turbi, a kolejny przeciwnik w pucharze to... motorynki.... ciekawe:)

Kibic w kapciach | 2011-06-29 22:11

W kolejnej rundzie o ile 2 zespoly wygraja to motorynki zagraja z RAKOWEM

Damianstw | 2011-06-30 08:57

A ja to bym chciał że by sie udało spotkać z Rakowem w finale ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 09:43

Skarpa v | 2011-06-30 09:50

ty Stalówka_1938 - to był żart oczywiśćie z tymi zawodnikami nie? bo jak nie to niezły marzyciel z Ciebie :):) stalówki nie stać by było na pensje dla choćby jednego z tych zawodników :) nie wiem czy wiesz, ale my grami w II lidze ! a ty pokazujesz info o grajkach z czołówki polskiej ligi :):) na pewno przyjdą do nas grać po klepiskach wiejskich :)

Adam | 2011-06-30 12:47

To są w większości rozkapryszeni gwiazdorzy co odcinają kupony od swojej kariery. Ja bym im nawet 500 zł nie dał miesięcznie, a w Polsce są tacy debile że im jeszcze po 30 000 zł miesięcznie dadzą. Z tych znanych nazwisk to jedynie Bosacki i Niedzielan prezentują dobry poziom.

Złotówa | 2011-06-30 16:35

Polski Związek Piłki Nożnej nie zgodził się na zamykanie stadionów dla kibiców przyjezdnych. Mecze drugiej ligi odbywać się będą z udziałem sympatyków gości, decyzję w sprawie wyjazdów kibiców ekstraklasy podejmie Ekstraklasa SA, a I ligi - PLP.

- Po raz kolejny rękami PZPN próbuje się załatwić sprawę. PZPN nie wyraża zgody na zamknięcie stadionów, ponieważ nie jest to metoda na rozwiązanie problemu chuligaństwa. Ekstraklasa i PLP, czyli spółki zarządzające najwyższą klasą rozgrywkową w Polsce i I ligą, zostały upoważnione do podjęcia takiej decyzji. Jeżeli w II lidze dojdzie do naruszenia porządku na stadionie Komisja ds. Nagłych PZPN będzie natychmiast występowała z wnioskiem o zakaz przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przez ten klub - powiedział prezes PZPN Grzegorz Lato.

Sabas | 2011-06-30 17:06

ale jaja, brawo PZPN!!!
p.s. nie wierze, że to napisałem :-)

Ssttaalloowwkkaa | 2011-06-30 18:15

ja osobiscie niewierze w dobrodusznosc pzpnu . sadze ze to jest tylko taki pic na wode zeby kibice nie jechali dalej na pzpn ;]

Stalówka_1938 | 2011-06-30 20:07

Skarpa tak to był żart , na poprawe humoru :)

Ramzes | 2011-07-1 07:19

Witam, chce sie podzielic swoimi pprzemysleniami na temat finansowania spolki przez miasto. Jesli miasto i radni nie maja ochoty na tego typu zagrywki w strone sportu w naszym miescie wypadalo by tak jak to bywalo w innych klubach przespacerowac sie pod urzad miasta z transparentami i w jak najwiekszej liczbie ludzi, mówię tu o setkach nas nie dziesiątkach,i powtarzać takie wypady jak tylko czesto sie da!! spacery po przejsciu dla pieszych i blokowanie ulic, moze ktos do nas wyjdzie i z nami pogada, bo to ze rozmawiaja z PSA nie przemawia do mnie bo i tak wszystkie wiadomosci do nas nie trafiaja!!

Inflo | 2011-07-1 09:14

Plac bedzie wystawiony na przetarg kto da wiecej bedzie nim administrowal... do miasta ma z tego tytulu wplywac okreslona ilosc pieniedzy z ktorych czesc bedzie przeznaczona na sport w miescie.

Skarpa v | 2011-07-1 14:41

Stalówka_1938 - weż tak nie żartuj bo ktoś to przeczyta i nam Smolarka kupią :P:P i budżet na cały rok pójdzie na jego pensję :):) ale byśmy mięli gwiazdooooora :D
ale ciekawe jak te nasze wzmocnienia będą wyglądać - byle młodych chłopaków brać i kontrakty na parę lat i być może wkrótce wrócimy do 1 ligi gdzie (minimum) nasze miejsce :D

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 744 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 384 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 046 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 13 933 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.02762