Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karnety na mecze Stalówki są już dostępne

Karnety na mecze Stalówki są już dostępne

Już od dziś dostępne są karnety na mecze naszej drużyny w rundzie jesiennej sezonu 2011/2012.

Karnet na sektor B kosztuje 60 zł, natomiast na sektor A (trybuna kryta) 90 zł.
Karnet na sektor A upoważnia również do wejścia na sektor B.

Karnety na  sektor C (krzesełka) nie będą dostępne z powodu przebudowy tejże trybuny.

W nadchodzącym sezonie bilety kosztować będą:

  • sektor A - 12 zł,
  • sektor B - 8 zł.

Nabycie karnetu jest jedyną gwarancją na obejrznie wszystkich meczów Stali w nadchodzącej rundzie jesiennej, a ilośc dostępnych sztuk także ograniczona jest ze względu na rozpoczętą już przebudowę stadionu.

Karnety można nabywać już od dziś w sklepie sportowym "Maraton", kasie klubu znajdującej się w siedzibie firmy "Wodex" przy ulicy Kwiatkowskiego oraz na jutrzejszym sparingu Stali z Avią Świdnik.

Początek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 11. Wszystkich serdecznie zapraszamy do nabywania karnetów!

Komentarze (24)

Fanatyko | 2011-07-15 18:30

! ! ! Kupować karnety ! ! !

Misio | 2011-07-15 18:36

Ja wiem czemu Piechniak nie chciał grać w Stali. Bo on jest skrzydłowym i musiałby słuchać przez I połowę "Fachowców" z krytej, a przez II połowę podpitą dzicz z krzesełek. Więc należy go zrozumieć, bo dla kasy by tu nie grał, a na koniec kariery nasłuchać się od swoich takich "epitetów" do przyjemności nie należy! (dot. Ożóg, Kusiak, Wieprzęć itd)

Cdncdn | 2011-07-15 19:27

A jak chce usiasc po prawej stronie trybuny krytej????A ta budowa to jakas zenada.Dwoch ludzi bedie budowac trybunke.??To juz powinno byc na polmetku!!!Dziwie sie ze nikt nie zaprotestuje przeciwko tak prowadzonej inwestyji

Stal1938a | 2011-07-16 07:19

piotr piechniak nie będzie grał w stali będzie grał w resovi rzeszów

Jacek1449 | 2011-07-16 09:38

Jest ten sparing ?? o 11;00 z Avią ?>???

Tom/zks | 2011-07-16 09:58

jest tak jak mial byc o 11

Cyc-u | 2011-07-16 10:02

Pytanie.
Czy na naszym stadionie będą przyjmowani goście?
Generalnie sektor gości nie został naruszony i jak rozumiem nie zostanie przy pierwszym etapie budowy, więc faktycznych przeciwwskazań brak, choć pewnie białe kaski takowe przeciwwskazania, jak zechcą to znajdą.

Spawn | 2011-07-16 10:24

Do misio co ty pieprzysz ze u nas by miał miał tak jak wszędzie indziej a w Resovi to jeszcze zarobi w dziób bo tam taki rzeczy od kibiców są popularne

Stalówka_1938 | 2011-07-16 10:30

Śmiech na sali Abel Salami w Puszczy Niepołomice

» http://www.90minut.pl/news/162/news1.....

Biggie | 2011-07-16 10:54

gości prawdopodobnie nie bedzie przez najblizsze 4 lata dopóki nie zbuduja nowych trybun za bramkami mimo ze klatka nienaruszona pały nie zgodza sie na przyjmowanie przyjezdnych tuż obok placu budowy

Mx310user | 2011-07-16 13:13

Stal (0:0) 2:2 Avia
Bramki: Białek, Radar

na + gra Żmudy, Walaszczyka i Białka

moim zdaniem :)

Cyc-u | 2011-07-16 13:34

Miałem nadzieje, że dopiero w momencie jak prace wejdą na sektory za bramkami i łuki (czyli za ok 2lata) zamknięty zostanie sektor dla gości, ale cóż zawsze znajdzie się jakiś pretekst...

Stalówka_1938 | 2011-07-16 17:11

Według mnie dołaczył bym jeszce dwóch piłkarzy MX310USER chodzi mi o Lewandowskiego , oraz o zawodnika testowanego z Mazur Ełk ktory grał u nas w sparingu na lewej pomocy z nr 3 , pokazał ze warto z nim podpisac kontrakt a mam nadzieje ze podpisza z nim kontrakt jest szybki , dynamiczny , ma spospb na gre :) ma ciag na bramke a p.Adamusowi o takiego zawodnika chodziło wiec według mnie poszukiwania na lewa pomoc zakonczone jeszce lewa obrona bo jak trener mowił szuka młodziezowca .. dziekuje :)

Manu1234 | 2011-07-16 17:51

Stalex | 2011-07-16 18:28

Ten z nr. 3 :) niestety nie będzie grał w STALI, bo ma inklinacje do gry w środku a nie na lewej pomocy. W środku jest tłoczno i nie ma sensu brać piątego zawodnika, tylko na ławę.
Na lewej pomocy zostanie prawdopodobnie Krystian Getinger, więc poszukiwania zawodników są praktycznie zakończone, może jescze lewy obrońca młodzieżowiec na podmianę dla Byrskiego.
Nikt znaczący nie ubył, teoretycznie skład został znacząco wzmocniony:Walaszczy k, Żmuda, Lewandowski i Fabianowski, do tego Ciołek i nasi młodzieżowcy......wi ęc powinno być dobrze.Na papierze skład jest dobry , a co z tego wyjdzie zobaczymy.
A budżet to nie guma od majtek......później trzeba płacić wynagrodzenia, a za czapkę gruszek nikt niestety nie gra:)

Johny | 2011-07-16 19:07

Wy się nie martwcie, czy kibice przyjezdni będą wpuszczani, czy nie. Martwcie się lepiej o to kiedy i czy w ogóle zrobią ten stadion. Tempo prac jest oszałamiające. Przez kilka tygodni udało się jedynie rozebrać 25m/b trybun i zdemontować krzesełka. Jak znam życie pewnie za kilkanaście tygodni ukaże się pierwsza informacja o opóźnieniach. Od szybkości prac zależy kiedy kibice będą mięli możliwość wejścia na nową trybunę. A to z kolei decyduwać będzie o wpływach do kasy.
Byłem w piątek przejazdem na stadionie i widziałem 4 robotników zdrowo opierdalających się.
Dlatego taki pesymistyczny wpis.
Pozdrawiam

Cyc-u | 2011-07-16 20:01

Cytat z ogłoszenia o przetargu na przebudowę trybuny od strony ul Hutniczej:
CZAS TRWANIA ZAMÓWIENIA LUB TERMIN WYKONANIA: Zakończenie: 31.10.2012.

Oznacza to, że wykonawca trybuny ma czas do końca października przyszłego roku na oddanie trybuny do użytku. Czasu dużo, więc się nie spieszą. Taki a nie inny termin zapewne związany jest z kasą i z tym, że miasto samo finansuje tą przebudowę.

Mietek | 2011-07-16 20:03

A co z Maciejem Witkiem? czyzby jednak wypozyczyli gdzies? Przeciez on gral na lewej obronie.Byrski zlapie kontuzje i bedzie problem.Nie wiem czemu uparli sie tego Witka wypozyczac jak smialo moze grac w 1 skladzie.

Zyga | 2011-07-16 20:04

Ja czesto przechodze kolo stadionu idac do roboty i tempo prac mnie rozpierdala ,zeby przez ponad miesiac czasu nie rozebrac trybuny to jest kpina ,na placu budowy pracuje dwoch w porywach czterech pracownikow .To jest tak jak przetarg na budowe wygrywa jakas smieszna firma ,oby sie nie skonczylo jak z budowa autostrady przez chinoli ze przeroslo ich mozliwosci.

Fanatyko | 2011-07-16 22:08

Narzekajcie dalej...

Cieszcie się, że w ogóle coś budują.

A najlepiej kupcie karnety.

Terrormachine | 2011-07-16 23:53

Fanatyko

Tu nie chodzi oto kto narzeka a kto nie.. jak firma zostaje wynajmowana do roboty i na dany termin ukonecznia trybuny to do tego terminu ma byc zrobione wszystko tak jak jest w umowie bez rzadnych opoznien. a jak pracuje 2-4 pracownikow na cala trybune to myslisz ze do konca 2012 roku bedzie skonczone? NIe wpadnij w obłed. :)
Co do karnetow to kazdy wie ze lepiej jest je posiadac.

Fanatyko | 2011-07-17 10:38

No opierdalanie się też mnie wkurwia, nie da się ukryć. Ale fakt faktem, mają trochę czasu jeszcze. Zresztą pożyjemy, zobaczymy.
Pozdro!

Cdncdn | 2011-07-17 11:45

PRZECIEZ TO PROSTE...JESLI tak chuj..o pracuja i jest tak niewielu pracownikow z ze maja za duzo czasu dane na ukonczenie.Skrocic czas do wiosny i beda zapie..alac tak jak powinni przy takiej trybunce.

Jack | 2011-07-17 12:51

To żefirmapracuje przy budowie to dużo powiedziane :) czasami 2-3 gości sie kręci. Co do wpuszczania kibiców gości to każdy ainteresowamny filozof może zobaczyćżeklatka jest rozjeba-na a w samym sektorze jest park maszyn:0
Czasamitrzebaodejś ć od komputera i to wystarczy.
ZPN juz prawdopodobnie wydałdecyzję o wyłączeniu sektora gości w Stalóce w tym sezonie:)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Elana Toruń 11 6-4-1 22
3 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
4 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
5 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1235) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 9 779 razy
Kotwica Kołobrzeg - STAL (1:0)
2015-05-09
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 719 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 3 701 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 368 razy
Osób Online: 26 / Czas gen. strony: 0.04914