Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Za tydzień rusza liga!

Za tydzień rusza liga!

Już w następnym tygodniu Stalówka rozegra pierwszy mecz sezonu 2011/2012.

Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie zespół Okocimskiego Brzesko, mecz rozpocznie się w sobotę 23 lipca o godznie 17:00.

Za dwa tygodnie czeka nas pierwszy wyjazd w nowym sezonie na KSZO do Ostrowca Świętokrzyskiego. Niebędne informacje jak zwykle znajdziecie na naszej stronie internetowej www.stalowka.pl.

 
Szczegółowy rozklad jazdy http://www.90minut.pl/liga/0/liga5663.html
Szczegółowa informacja na temat karnetow http://www.stalowka.pl/News/2870,1,Karnety-na-mecze-Stalowki-sa-juz-dostepne

Komentarze (17)

Adam1938 | 2011-07-17 00:52


Do wygrania dwa karnety na kryta!

» » http://urlik.pl/wygraj-karnet-na-mecze-stalowki/

Cisse | 2011-07-17 10:11

czy na karnet vip mozna wchodzic na wszystkie sektory?

Marconi1938 | 2011-07-17 11:06

wyjazd za 2 tygodnie a nic na jego temat nie mozna sie dowiedziec.. obudzmy sie wreszcie..

Sisq | 2011-07-17 12:41

Trener Adamus na antenie Polskiego Radia Rzeszów powiedział, że celem jego drużyny w najbliższym sezonie jest 3-4 miejsce.

Jack | 2011-07-17 12:58

???:) chyba coś ci się pomyliło ?

Damianstw | 2011-07-17 13:20

Noto moim zdaniem jak za tydzień rusza liga to zróbcie tabele ;]

Ultrastal | 2011-07-17 16:50

sisq: dla ścisłości - mówił o pierwszej czwórce.

Cisse | 2011-07-18 10:26

Budimex zbuduje stadion przy ul. Krochmalnej(w Lublinie)

Warszawska firma Budimex wybuduje stadion przy ul. Krochmalnej. Ratusz właśnie podał rozstrzygnięcie przetargu na wykonanie nowej areny piłkarskiej w Lublinie. Inwestycja będzie kosztować 136,2 mln zł. Ratusz otrzyma na budowę 67,3 mln zł dofinansowania z UE.
Nowy stadion będzie obiektem piłkarskim. Pomieści 15,5 tys. widzów.

* Termin rozpoczęcia prac: niezwłocznie po podpisaniu umowy
* Termin zakończenia robót: 30 września 2013 r.



U nas wybudują jedna trybunę za półtora roku, a potem dziwnym trafem pieniędzy braknie.

W Lublinie z Unii chajs biorą, jak to się dzieje to ja nie wiem.

Lubelak | 2011-07-18 11:37

Lublinem nie ma się co przejmować, to takie specyficzne miasto, że dopiero jak zbudują i oddadzą do użytku będzie można powiedzieć, że faktycznie to jest. Na razie nic konkretnego tam się nie dzieje, nie licząc kilkunastu milionów już uwalonych w błoto ( i to dosłownie, bo to grunt zalewowy i bagnisty). No i zlikwidowali jeden z najwiekszych zakładów pracy ot tak:). A termin jest nierealny i jest to zwykła zagrywka przedwyborcza. Każdy to wie...
A u nas od początku zrezygnowano z pozyskania środków unijnych, temat był już wałkowany dlaczego.

Stalówka_1938 | 2011-07-18 19:46

Mógłby by kto Kadre Uzupełnić :)

Oto Kadra Stali Stalowa Wola na Sezon 2011/2012
Bramkarze :
Dydo , Ciołek

Obrońcy :
Byrski , Żmuda , Lewandowski, Witek, Kusiak, Demusiak , Wieprzeć

Pomocnicy :
Getinger , Kachniarz , Skórski , Turczyn, Horajecki, Piątkowski , Radawiec(Pomocnik / Napastnik) , Bednarz , Chamera

Napastnicy:
Gęśla , Białek , Walaszczyk(pomocnik/ Napastnik) Fabianowski

Kadra liczy jak narazie 22 Zawodników nie wiem co do juniorów ale to się wyjaśni :))

Z mojego oka Kadra jest Dobra :))smiem napisac , że bardzo dobra :)

Cały trzon druzyny pozostał bez zadnych wiekszych mysleniach :) i to mnie cieszy :)))

Stalex | 2011-07-18 22:24

Małe poprawki: Witek ma kontuzję- po wyleczeniu ma iść na pół roku na wypożyczenie. Bednarz będzie prawdopodobnie wypożyczony.Chamera jest w kadrze juniorów.Walaszczyk jest pomocnikiem(tylko)Do kadry dołączeeni na chwilę obecną juniorzy to:Filip Szymonik i Michał Mistrzyk, poza tym jest jescze od ubiegłego roku Rafał Walczyk. W kręgu zainteresowań trenera jest jescze Majowicz, Tabaka i Kocój )
Poza tym wszystko się zgadza:)

Program | 2011-07-18 23:06

Witam.
Chcialbym poruszyc temat WYJAZDU DO OSTROWCA za 2 tygodnie.Bylo by calkiem niezle jak nasz admin by zrobil temat wlasnie o tym wyjezdzie.Czas przypomniec o tej wyprawie.Wiem ze jest czas do tego,ale warto zeby byla MOBILIZACJA !
Z gory dzieki.

Terrormachine | 2011-07-18 23:10

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie

Program | 2011-07-18 23:28

Terrormachine | 2011-07-18 23:10|

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie



Dobra sam widzisz bd wszystko w swoim czasie Gramy mecz z Okocimskim Brzesko.Ten temat tez nie zostal poruszony.Gdzies tutaj kolega pisal tez czy to w innej zakladce bylo ze admini jakby mogli wyczyscic tabele najwyzszy czas.

Adas1938 | 2011-07-19 09:12

Panowie spokojnie , jeśli będzie wiadomo że Klub z Ostrowca przyjmie grupę kibiców Stalówki to pojawi sie taka informacja .

Jutro nasi zawodnicy rozegrają pierwszy mecz w Niepołomicach. Początek o godzinie 17.

W sobotę również o godzinie 17 pierwszy mecz sezonu 2011/2012 Stalówka - Okocimski Brzesko ! Tak wiec już wszystkich nakręcać na ten mecz i jedziemy z konkretnym dopingiem od 1 minuty !!


Przypominam również o zakupie karnetów !! Bo jest to najważniejsze ! Musimy wspierać finansowo nasz klub !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Radomiak Radom (1:1)
2014-06-08
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 13 534 razy
STAL - Flota Świnoujście (1:0)
2009-04-04
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 40 969 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 15 796 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 16 307 razy
Osób Online: 42 / Czas gen. strony: 0.04196