Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Za tydzień rusza liga!

Za tydzień rusza liga!

Już w następnym tygodniu Stalówka rozegra pierwszy mecz sezonu 2011/2012.

Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie zespół Okocimskiego Brzesko, mecz rozpocznie się w sobotę 23 lipca o godznie 17:00.

Za dwa tygodnie czeka nas pierwszy wyjazd w nowym sezonie na KSZO do Ostrowca Świętokrzyskiego. Niebędne informacje jak zwykle znajdziecie na naszej stronie internetowej www.stalowka.pl.

 
Szczegółowy rozklad jazdy http://www.90minut.pl/liga/0/liga5663.html
Szczegółowa informacja na temat karnetow http://www.stalowka.pl/News/2870,1,Karnety-na-mecze-Stalowki-sa-juz-dostepne

Komentarze (17)

Adam1938 | 2011-07-17 00:52


Do wygrania dwa karnety na kryta!

» » http://urlik.pl/wygraj-karnet-na-mecze-stalowki/

Cisse | 2011-07-17 10:11

czy na karnet vip mozna wchodzic na wszystkie sektory?

Marconi1938 | 2011-07-17 11:06

wyjazd za 2 tygodnie a nic na jego temat nie mozna sie dowiedziec.. obudzmy sie wreszcie..

Sisq | 2011-07-17 12:41

Trener Adamus na antenie Polskiego Radia Rzeszów powiedział, że celem jego drużyny w najbliższym sezonie jest 3-4 miejsce.

Jack | 2011-07-17 12:58

???:) chyba coś ci się pomyliło ?

Damianstw | 2011-07-17 13:20

Noto moim zdaniem jak za tydzień rusza liga to zróbcie tabele ;]

Ultrastal | 2011-07-17 16:50

sisq: dla ścisłości - mówił o pierwszej czwórce.

Cisse | 2011-07-18 10:26

Budimex zbuduje stadion przy ul. Krochmalnej(w Lublinie)

Warszawska firma Budimex wybuduje stadion przy ul. Krochmalnej. Ratusz właśnie podał rozstrzygnięcie przetargu na wykonanie nowej areny piłkarskiej w Lublinie. Inwestycja będzie kosztować 136,2 mln zł. Ratusz otrzyma na budowę 67,3 mln zł dofinansowania z UE.
Nowy stadion będzie obiektem piłkarskim. Pomieści 15,5 tys. widzów.

* Termin rozpoczęcia prac: niezwłocznie po podpisaniu umowy
* Termin zakończenia robót: 30 września 2013 r.



U nas wybudują jedna trybunę za półtora roku, a potem dziwnym trafem pieniędzy braknie.

W Lublinie z Unii chajs biorą, jak to się dzieje to ja nie wiem.

Lubelak | 2011-07-18 11:37

Lublinem nie ma się co przejmować, to takie specyficzne miasto, że dopiero jak zbudują i oddadzą do użytku będzie można powiedzieć, że faktycznie to jest. Na razie nic konkretnego tam się nie dzieje, nie licząc kilkunastu milionów już uwalonych w błoto ( i to dosłownie, bo to grunt zalewowy i bagnisty). No i zlikwidowali jeden z najwiekszych zakładów pracy ot tak:). A termin jest nierealny i jest to zwykła zagrywka przedwyborcza. Każdy to wie...
A u nas od początku zrezygnowano z pozyskania środków unijnych, temat był już wałkowany dlaczego.

Stalówka_1938 | 2011-07-18 19:46

Mógłby by kto Kadre Uzupełnić :)

Oto Kadra Stali Stalowa Wola na Sezon 2011/2012
Bramkarze :
Dydo , Ciołek

Obrońcy :
Byrski , Żmuda , Lewandowski, Witek, Kusiak, Demusiak , Wieprzeć

Pomocnicy :
Getinger , Kachniarz , Skórski , Turczyn, Horajecki, Piątkowski , Radawiec(Pomocnik / Napastnik) , Bednarz , Chamera

Napastnicy:
Gęśla , Białek , Walaszczyk(pomocnik/ Napastnik) Fabianowski

Kadra liczy jak narazie 22 Zawodników nie wiem co do juniorów ale to się wyjaśni :))

Z mojego oka Kadra jest Dobra :))smiem napisac , że bardzo dobra :)

Cały trzon druzyny pozostał bez zadnych wiekszych mysleniach :) i to mnie cieszy :)))

Stalex | 2011-07-18 22:24

Małe poprawki: Witek ma kontuzję- po wyleczeniu ma iść na pół roku na wypożyczenie. Bednarz będzie prawdopodobnie wypożyczony.Chamera jest w kadrze juniorów.Walaszczyk jest pomocnikiem(tylko)Do kadry dołączeeni na chwilę obecną juniorzy to:Filip Szymonik i Michał Mistrzyk, poza tym jest jescze od ubiegłego roku Rafał Walczyk. W kręgu zainteresowań trenera jest jescze Majowicz, Tabaka i Kocój )
Poza tym wszystko się zgadza:)

Program | 2011-07-18 23:06

Witam.
Chcialbym poruszyc temat WYJAZDU DO OSTROWCA za 2 tygodnie.Bylo by calkiem niezle jak nasz admin by zrobil temat wlasnie o tym wyjezdzie.Czas przypomniec o tej wyprawie.Wiem ze jest czas do tego,ale warto zeby byla MOBILIZACJA !
Z gory dzieki.

Terrormachine | 2011-07-18 23:10

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie

Program | 2011-07-18 23:28

Terrormachine | 2011-07-18 23:10|

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie



Dobra sam widzisz bd wszystko w swoim czasie Gramy mecz z Okocimskim Brzesko.Ten temat tez nie zostal poruszony.Gdzies tutaj kolega pisal tez czy to w innej zakladce bylo ze admini jakby mogli wyczyscic tabele najwyzszy czas.

Adas1938 | 2011-07-19 09:12

Panowie spokojnie , jeśli będzie wiadomo że Klub z Ostrowca przyjmie grupę kibiców Stalówki to pojawi sie taka informacja .

Jutro nasi zawodnicy rozegrają pierwszy mecz w Niepołomicach. Początek o godzinie 17.

W sobotę również o godzinie 17 pierwszy mecz sezonu 2011/2012 Stalówka - Okocimski Brzesko ! Tak wiec już wszystkich nakręcać na ten mecz i jedziemy z konkretnym dopingiem od 1 minuty !!


Przypominam również o zakupie karnetów !! Bo jest to najważniejsze ! Musimy wspierać finansowo nasz klub !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa

Stal Stalowa Wola             Skra Częstochowa
2019-03-30, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Leândro 84 (k)     
Sędzia: Marcin Szrek (Kielce)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 25 14-5-6 47
2 Widzew Łódź 24 12-9-3 45
3 Olimpia Grudziądz 25 13-4-8 43
4 GKS Bełchatów 25 11-10-4 43
5 Elana Toruń 25 10-11-4 41
6 Górnik Łęczna 25 10-8-7 38
7 Stal Stalowa Wola 25 11-4-10 37
8 Resovia Rzeszów 24 9-7-8 34
9 Znicz Pruszków 25 9-7-9 34
10 Skra Częstochowa 25 9-5-11 32
11 Pogoń Siedlce 25 8-7-10 31
12 Błękitni Stargard Szcz. 25 8-4-13 28
13 Ruch Chorzów 25 6-9-10 27
14 Gryf Wejherowo 25 7-6-12 27
15 Rozwój Katowice 25 6-8-11 26
16 Siarka Tarnobrzeg 24 7-4-13 25
17 ROW 1964 Rybnik 24 4-11-9 23
18 Olimpia Elbląg 23 5-7-11 22

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 19 283 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 137 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 22 677 razy
STAL - Raków Częstochowa (1:1)
2015-10-10
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 13 380 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.24046