Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Za tydzień rusza liga!

Za tydzień rusza liga!

Już w następnym tygodniu Stalówka rozegra pierwszy mecz sezonu 2011/2012.

Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie zespół Okocimskiego Brzesko, mecz rozpocznie się w sobotę 23 lipca o godznie 17:00.

Za dwa tygodnie czeka nas pierwszy wyjazd w nowym sezonie na KSZO do Ostrowca Świętokrzyskiego. Niebędne informacje jak zwykle znajdziecie na naszej stronie internetowej www.stalowka.pl.

 
Szczegółowy rozklad jazdy http://www.90minut.pl/liga/0/liga5663.html
Szczegółowa informacja na temat karnetow http://www.stalowka.pl/News/2870,1,Karnety-na-mecze-Stalowki-sa-juz-dostepne

Komentarze (17)

Adam1938 | 2011-07-17 00:52


Do wygrania dwa karnety na kryta!

» » http://urlik.pl/wygraj-karnet-na-mecze-stalowki/

Cisse | 2011-07-17 10:11

czy na karnet vip mozna wchodzic na wszystkie sektory?

Marconi1938 | 2011-07-17 11:06

wyjazd za 2 tygodnie a nic na jego temat nie mozna sie dowiedziec.. obudzmy sie wreszcie..

Sisq | 2011-07-17 12:41

Trener Adamus na antenie Polskiego Radia Rzeszów powiedział, że celem jego drużyny w najbliższym sezonie jest 3-4 miejsce.

Jack | 2011-07-17 12:58

???:) chyba coś ci się pomyliło ?

Damianstw | 2011-07-17 13:20

Noto moim zdaniem jak za tydzień rusza liga to zróbcie tabele ;]

Ultrastal | 2011-07-17 16:50

sisq: dla ścisłości - mówił o pierwszej czwórce.

Cisse | 2011-07-18 10:26

Budimex zbuduje stadion przy ul. Krochmalnej(w Lublinie)

Warszawska firma Budimex wybuduje stadion przy ul. Krochmalnej. Ratusz właśnie podał rozstrzygnięcie przetargu na wykonanie nowej areny piłkarskiej w Lublinie. Inwestycja będzie kosztować 136,2 mln zł. Ratusz otrzyma na budowę 67,3 mln zł dofinansowania z UE.
Nowy stadion będzie obiektem piłkarskim. Pomieści 15,5 tys. widzów.

* Termin rozpoczęcia prac: niezwłocznie po podpisaniu umowy
* Termin zakończenia robót: 30 września 2013 r.



U nas wybudują jedna trybunę za półtora roku, a potem dziwnym trafem pieniędzy braknie.

W Lublinie z Unii chajs biorą, jak to się dzieje to ja nie wiem.

Lubelak | 2011-07-18 11:37

Lublinem nie ma się co przejmować, to takie specyficzne miasto, że dopiero jak zbudują i oddadzą do użytku będzie można powiedzieć, że faktycznie to jest. Na razie nic konkretnego tam się nie dzieje, nie licząc kilkunastu milionów już uwalonych w błoto ( i to dosłownie, bo to grunt zalewowy i bagnisty). No i zlikwidowali jeden z najwiekszych zakładów pracy ot tak:). A termin jest nierealny i jest to zwykła zagrywka przedwyborcza. Każdy to wie...
A u nas od początku zrezygnowano z pozyskania środków unijnych, temat był już wałkowany dlaczego.

Stalówka_1938 | 2011-07-18 19:46

Mógłby by kto Kadre Uzupełnić :)

Oto Kadra Stali Stalowa Wola na Sezon 2011/2012
Bramkarze :
Dydo , Ciołek

Obrońcy :
Byrski , Żmuda , Lewandowski, Witek, Kusiak, Demusiak , Wieprzeć

Pomocnicy :
Getinger , Kachniarz , Skórski , Turczyn, Horajecki, Piątkowski , Radawiec(Pomocnik / Napastnik) , Bednarz , Chamera

Napastnicy:
Gęśla , Białek , Walaszczyk(pomocnik/ Napastnik) Fabianowski

Kadra liczy jak narazie 22 Zawodników nie wiem co do juniorów ale to się wyjaśni :))

Z mojego oka Kadra jest Dobra :))smiem napisac , że bardzo dobra :)

Cały trzon druzyny pozostał bez zadnych wiekszych mysleniach :) i to mnie cieszy :)))

Stalex | 2011-07-18 22:24

Małe poprawki: Witek ma kontuzję- po wyleczeniu ma iść na pół roku na wypożyczenie. Bednarz będzie prawdopodobnie wypożyczony.Chamera jest w kadrze juniorów.Walaszczyk jest pomocnikiem(tylko)Do kadry dołączeeni na chwilę obecną juniorzy to:Filip Szymonik i Michał Mistrzyk, poza tym jest jescze od ubiegłego roku Rafał Walczyk. W kręgu zainteresowań trenera jest jescze Majowicz, Tabaka i Kocój )
Poza tym wszystko się zgadza:)

Program | 2011-07-18 23:06

Witam.
Chcialbym poruszyc temat WYJAZDU DO OSTROWCA za 2 tygodnie.Bylo by calkiem niezle jak nasz admin by zrobil temat wlasnie o tym wyjezdzie.Czas przypomniec o tej wyprawie.Wiem ze jest czas do tego,ale warto zeby byla MOBILIZACJA !
Z gory dzieki.

Terrormachine | 2011-07-18 23:10

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie

Program | 2011-07-18 23:28

Terrormachine | 2011-07-18 23:10|

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie



Dobra sam widzisz bd wszystko w swoim czasie Gramy mecz z Okocimskim Brzesko.Ten temat tez nie zostal poruszony.Gdzies tutaj kolega pisal tez czy to w innej zakladce bylo ze admini jakby mogli wyczyscic tabele najwyzszy czas.

Adas1938 | 2011-07-19 09:12

Panowie spokojnie , jeśli będzie wiadomo że Klub z Ostrowca przyjmie grupę kibiców Stalówki to pojawi sie taka informacja .

Jutro nasi zawodnicy rozegrają pierwszy mecz w Niepołomicach. Początek o godzinie 17.

W sobotę również o godzinie 17 pierwszy mecz sezonu 2011/2012 Stalówka - Okocimski Brzesko ! Tak wiec już wszystkich nakręcać na ten mecz i jedziemy z konkretnym dopingiem od 1 minuty !!


Przypominam również o zakupie karnetów !! Bo jest to najważniejsze ! Musimy wspierać finansowo nasz klub !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 Elana Toruń 10 6-3-1 21
4 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
5 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 11 996 razy
Pogoń Leżajsk - STAL (0:1)
2001-08-18
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 855 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 8 740 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 9 258 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04002