Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Za tydzień rusza liga!

Za tydzień rusza liga!

Już w następnym tygodniu Stalówka rozegra pierwszy mecz sezonu 2011/2012.

Przeciwnikiem zielono-czarnych będzie zespół Okocimskiego Brzesko, mecz rozpocznie się w sobotę 23 lipca o godznie 17:00.

Za dwa tygodnie czeka nas pierwszy wyjazd w nowym sezonie na KSZO do Ostrowca Świętokrzyskiego. Niebędne informacje jak zwykle znajdziecie na naszej stronie internetowej www.stalowka.pl.

 
Szczegółowy rozklad jazdy http://www.90minut.pl/liga/0/liga5663.html
Szczegółowa informacja na temat karnetow http://www.stalowka.pl/News/2870,1,Karnety-na-mecze-Stalowki-sa-juz-dostepne

Komentarze (17)

Adam1938 | 2011-07-17 00:52


Do wygrania dwa karnety na kryta!

» » http://urlik.pl/wygraj-karnet-na-mecze-stalowki/

Cisse | 2011-07-17 10:11

czy na karnet vip mozna wchodzic na wszystkie sektory?

Marconi1938 | 2011-07-17 11:06

wyjazd za 2 tygodnie a nic na jego temat nie mozna sie dowiedziec.. obudzmy sie wreszcie..

Sisq | 2011-07-17 12:41

Trener Adamus na antenie Polskiego Radia Rzeszów powiedział, że celem jego drużyny w najbliższym sezonie jest 3-4 miejsce.

Jack | 2011-07-17 12:58

???:) chyba coś ci się pomyliło ?

Damianstw | 2011-07-17 13:20

Noto moim zdaniem jak za tydzień rusza liga to zróbcie tabele ;]

Ultrastal | 2011-07-17 16:50

sisq: dla ścisłości - mówił o pierwszej czwórce.

Cisse | 2011-07-18 10:26

Budimex zbuduje stadion przy ul. Krochmalnej(w Lublinie)

Warszawska firma Budimex wybuduje stadion przy ul. Krochmalnej. Ratusz właśnie podał rozstrzygnięcie przetargu na wykonanie nowej areny piłkarskiej w Lublinie. Inwestycja będzie kosztować 136,2 mln zł. Ratusz otrzyma na budowę 67,3 mln zł dofinansowania z UE.
Nowy stadion będzie obiektem piłkarskim. Pomieści 15,5 tys. widzów.

* Termin rozpoczęcia prac: niezwłocznie po podpisaniu umowy
* Termin zakończenia robót: 30 września 2013 r.



U nas wybudują jedna trybunę za półtora roku, a potem dziwnym trafem pieniędzy braknie.

W Lublinie z Unii chajs biorą, jak to się dzieje to ja nie wiem.

Lubelak | 2011-07-18 11:37

Lublinem nie ma się co przejmować, to takie specyficzne miasto, że dopiero jak zbudują i oddadzą do użytku będzie można powiedzieć, że faktycznie to jest. Na razie nic konkretnego tam się nie dzieje, nie licząc kilkunastu milionów już uwalonych w błoto ( i to dosłownie, bo to grunt zalewowy i bagnisty). No i zlikwidowali jeden z najwiekszych zakładów pracy ot tak:). A termin jest nierealny i jest to zwykła zagrywka przedwyborcza. Każdy to wie...
A u nas od początku zrezygnowano z pozyskania środków unijnych, temat był już wałkowany dlaczego.

Stalówka_1938 | 2011-07-18 19:46

Mógłby by kto Kadre Uzupełnić :)

Oto Kadra Stali Stalowa Wola na Sezon 2011/2012
Bramkarze :
Dydo , Ciołek

Obrońcy :
Byrski , Żmuda , Lewandowski, Witek, Kusiak, Demusiak , Wieprzeć

Pomocnicy :
Getinger , Kachniarz , Skórski , Turczyn, Horajecki, Piątkowski , Radawiec(Pomocnik / Napastnik) , Bednarz , Chamera

Napastnicy:
Gęśla , Białek , Walaszczyk(pomocnik/ Napastnik) Fabianowski

Kadra liczy jak narazie 22 Zawodników nie wiem co do juniorów ale to się wyjaśni :))

Z mojego oka Kadra jest Dobra :))smiem napisac , że bardzo dobra :)

Cały trzon druzyny pozostał bez zadnych wiekszych mysleniach :) i to mnie cieszy :)))

Stalex | 2011-07-18 22:24

Małe poprawki: Witek ma kontuzję- po wyleczeniu ma iść na pół roku na wypożyczenie. Bednarz będzie prawdopodobnie wypożyczony.Chamera jest w kadrze juniorów.Walaszczyk jest pomocnikiem(tylko)Do kadry dołączeeni na chwilę obecną juniorzy to:Filip Szymonik i Michał Mistrzyk, poza tym jest jescze od ubiegłego roku Rafał Walczyk. W kręgu zainteresowań trenera jest jescze Majowicz, Tabaka i Kocój )
Poza tym wszystko się zgadza:)

Program | 2011-07-18 23:06

Witam.
Chcialbym poruszyc temat WYJAZDU DO OSTROWCA za 2 tygodnie.Bylo by calkiem niezle jak nasz admin by zrobil temat wlasnie o tym wyjezdzie.Czas przypomniec o tej wyprawie.Wiem ze jest czas do tego,ale warto zeby byla MOBILIZACJA !
Z gory dzieki.

Terrormachine | 2011-07-18 23:10

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie

Program | 2011-07-18 23:28

Terrormachine | 2011-07-18 23:10|

Patrz na to ze przed ostrowcem tez masz mecze .. ehhh czemu kur** kazdy musi sie patrzyc tylko na najwazniejsze mecze a tych slabszych wyjazdowo i wogole nie widzicie? Wszystko bedzie w swoim czasie na stronie



Dobra sam widzisz bd wszystko w swoim czasie Gramy mecz z Okocimskim Brzesko.Ten temat tez nie zostal poruszony.Gdzies tutaj kolega pisal tez czy to w innej zakladce bylo ze admini jakby mogli wyczyscic tabele najwyzszy czas.

Adas1938 | 2011-07-19 09:12

Panowie spokojnie , jeśli będzie wiadomo że Klub z Ostrowca przyjmie grupę kibiców Stalówki to pojawi sie taka informacja .

Jutro nasi zawodnicy rozegrają pierwszy mecz w Niepołomicach. Początek o godzinie 17.

W sobotę również o godzinie 17 pierwszy mecz sezonu 2011/2012 Stalówka - Okocimski Brzesko ! Tak wiec już wszystkich nakręcać na ten mecz i jedziemy z konkretnym dopingiem od 1 minuty !!


Przypominam również o zakupie karnetów !! Bo jest to najważniejsze ! Musimy wspierać finansowo nasz klub !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-08-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola

4 : 1

Krzysztof Bąk 11,
Norbert Hołtyn 22,
Daniel Feruga 45 (k),
Karol Czubak 65     
Filip Wójcik 53
Sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (748) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (391)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (359) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 638 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:1)
2013-04-13
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 32 464 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 135 591 razy
STAL - Wigry Suwałki (0:2)
2014-05-03
Ilość zdjęć: 23
Wyświetleń: 18 125 razy
Osób Online: 66 / Czas gen. strony: 0.02814