Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pierwszy mecz przy ul. Hutniczej już w sobotę!

Pierwszy mecz przy ul. Hutniczej już w sobotę!

KS Okocimski Brzesko będzie pierwszym rywalem Stali Stalowa Wola w walce o awans na zaplecze ekstraklasy w sezonie 2011/12.

Spotkanie przy ulicy Hutniczej 15 rozpocznie się już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Przypomonamy również wszystkim Kibicom o zakupie karnetów na mecze ligowe naszego zespołu:

- karnet na sektor B (młyn) kosztuje 60 zł
- karnet na sektor A (trybuna kryta) 90 zł.

Karnety można nabywać w sklepie sportowym "Maraton", kasie klubu znajdującej się w siedzibie firmy "Wodex" oraz kasach Klubu w dniu rozgrywania meczy ligowych Stalówki.

Komentarze (26)

Pucus_zks | 2011-07-20 11:03

» http://www.youtube.com/watch?v=eyTR6.....


"Wszystko co mamy to te trybuny szare" !!!!!

Mariuszstalowa | 2011-07-20 13:14

CO WY KIBICE PATRYJOCI MYSLICIE O NASZYM KOCHANYM RZADZIE? . TO CO PISZA TO PRAWDA SPRAWDZALEM NA INNYCH STRONACH.» http://www.gazetabilgoraj.pl/aktualn.....

Mariuszstalowa | 2011-07-20 13:19

DODAM ZE MAJA ZWOLNIC POLAKOW! I TO WE WLAsnym karaju gdzie ciazko o robote .SORRY ZE TU O TYM PIUSZE ALE A KURWIC.. STRZELA. NIEMAL ZE W ANGLII SPOTYKAM NAPISY OCZERNIAJCE NAS POLAKOW TO WE WLASNYM KRAJU NIELEPIEJ

Stalówka_1938 | 2011-07-20 16:15

Ma ktoś jakąś relacje z Meczu z Niepołomic ????

Zapraszamy na czat pod czas meczu

» http://www.stalowka.pl/chat

Jacek1449 | 2011-07-20 16:41

Dpbra sprawa ten czat !

Wchodzimy na CZAT !!!!!

Sagem83 | 2011-07-20 19:23

Turbia prowadzi w dogrywce ale jaja szarowola tak na oko ze 80 chłopa na ulicy pozdro

Stal 1938 | 2011-07-20 19:29

dawac w auto i sie ustawiamy sie na szarowola :D jedziemy z kur**ami nasz teren

Os.flisakow | 2011-07-20 19:35

proponuj wdech wydech

Motor | 2011-07-20 19:41

adami do dymisji!!

Stalofka | 2011-07-20 19:44

a już się poważnie zastanawiałem czy nie kupić karnetu na ten sezon..... no nic, chyba jednak poczekam jeszcze z rok - może się coś zmieni i nie będziemy w Puszczy przegrywać.....

19mlody38 | 2011-07-20 19:46

wstyd i chanba nawet karnych łamagi nie umieja szczelac :/

Dr_d | 2011-07-20 19:48

Brazylia strzela karne jeszcze gorzej :)

Os.flisakow | 2011-07-20 19:53

sezonowcow nie potrzeba nam!!

Jacek1449 | 2011-07-20 19:53

zna ktoś sklad ??

Spawn | 2011-07-20 20:10

No i dobrze przynajmniej dalej by wstydu nie robili, a tak to teraz spokojnie niech sie skupią na grze w lidze.A i kolego wyżej co nas Brazylia obchodzi, nasi maja strzelać i już,ale widocznie i to ciężko im wychodzi brak słów.

Czaruś | 2011-07-20 20:16

W tym przypadku proponuje więcej luzu. To tylko puchar w którym i tak nic wielkiego by się nie ugrało. Fakt, nie powinni przegrywać z taką drużyną. Rozpoczyna się liga, dajmy chłopakom trochę czasu na zgranie i wejście w rytm meczowy i będzie gites. Po pięciu, sześciu kolejkach można wyciągać pierwsze racjonalne wnioski. Kadrowo wygląda to naprawdę dobrze i tylko życzyc chłopakom i sobie aby miało to przełożenie na boisku. Moim zdaniem w pierwszym meczu skopia dupy Okocimskiemu.

Petek12 | 2011-07-20 20:17

ciężko wychodzi im to ale może w lidze będzie dobrze i zawansuje do 1ligi

Adam1938 | 2011-07-20 21:07

Mystery69 | 2011-07-20 21:25

boshe co za wstyd. W lidze będzie to samo. Skład jest ok, ale z takim trenerem to nie ma nawet czego szukać. Katastrofa Panie Adamus

Dr_d | 2011-07-20 21:30

Tak wstyd do końca życia... Nie przesadzajcie, w pucharze szału by nie było, pózniej Znicz i jeśli wygralibyśmy z nimi w co też byloby wątpliwe, to trafilibyśmy pewnie na jakiś Bełchatów a to już byłby 100% koniec. Może porażka na początek doda więcej motywacji i w lidze będziemy wygrywać. do zobaczenia na stadionie...

Ramzes | 2011-07-20 21:54

motor w konkretnej liczbie sie pojawil i to nie wszyscy bo czesc policja zatrzymała.Trzeba przyznac ze potrafia sie zmobilizować w środku deszczowego tygodnia.

Felipe77 | 2011-07-20 22:01

druga poowa byla nawet w miare potrafili sklecic jakies akcje brakowalo wykonczenia.problem jest w obronie demusiak bardzo słaby wieprzec tez, zmuda jakis przestraszony jedynie Byrski w miare chociaz posrednio zawalil bramke.Skórski paradoksalnie najlepszy( mimo ze nie strzelil karnego) daje rade.walasczyk tez widac ze pojecie ma przytrzyma pilke cos dogra w ataku tylem do bramki chlopaki nie daja rady fabian słby Białek cos probowal szarpac radawiec ok ale ma tendencje do koleczek w srodku pola i masakrycznie spowalnia akcje.piatkowski spoko chociaz pod koniec juz spuchł.getinger pewnie bedzie miał minimum pol rundy z bani.turczyn poprawnie to taka moja subiektywna ocena.martwi obrona bo nie ma witka roslonia walaska nawet drozda i nie widac zmiennikow dla bocznych obroncow a demusiak naprawde cienizna ....moze ten lewandowski w srodku by zagral za wieprzecia bo on juz jednak powinien dac sobie siana jeden kiks taki ze i trampkarz by sie zawstydzil pozdrowka

P!otrek | 2011-07-20 22:17

Demusiak nie zagrał tak źle. Fakt, w kilku sytuacjach zostawiał napastnikom zbyt wiele miejsca, ale ogólnie nie najgorzej. Druga połowa była dobra, tylko skuteczność była tragiczna.

Edek38 | 2011-07-21 00:16

Powinna nas interesowac tylko Stal ale popatrzcie tez na inne wyniki i nie siejcie paniki i zametu.
Rakow przegrywa 2 0 gdzies w Limanowej a niby kandydat do awansu z grupy zachodniej.Motor wtapia z Turbia.
My zagralismy na remis z zespolem z naszej ligi,karne to loteria.
Oczywiscie powinni wykorzystac okazje do zdobycia bramki,ktore mieli i fakt gry w przewadze 1 zawodnika pod koniec spotkania.Tego nie mozna negowac.
Momentami naprawde fajnie sie ogladalo to co grali.

No ale oczywiscie internetowi szydercy i znawcy juz maja pozywke i satysfakcje bo ich zespolowi nie poszlo,ehh.
i karnetu nie kupia ale internet olpaca bo trzeba sie pospinac przed monitorem.
Ciekawe co by bylo gdyby WAS ktos rozliczyl z kibicowania tak jak wy rozliczacie zawodnikow za gre?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (778)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 32 656 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:3)
2013-08-17
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 89 154 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 13 686 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 114 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.04157