Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pierwszy mecz przy ul. Hutniczej już w sobotę!

Pierwszy mecz przy ul. Hutniczej już w sobotę!

KS Okocimski Brzesko będzie pierwszym rywalem Stali Stalowa Wola w walce o awans na zaplecze ekstraklasy w sezonie 2011/12.

Spotkanie przy ulicy Hutniczej 15 rozpocznie się już w najbliższą sobotę o godzinie 17:00.

Przypomonamy również wszystkim Kibicom o zakupie karnetów na mecze ligowe naszego zespołu:

- karnet na sektor B (młyn) kosztuje 60 zł
- karnet na sektor A (trybuna kryta) 90 zł.

Karnety można nabywać w sklepie sportowym "Maraton", kasie klubu znajdującej się w siedzibie firmy "Wodex" oraz kasach Klubu w dniu rozgrywania meczy ligowych Stalówki.

Komentarze (26)

Pucus_zks | 2011-07-20 11:03

» http://www.youtube.com/watch?v=eyTR6.....


"Wszystko co mamy to te trybuny szare" !!!!!

Mariuszstalowa | 2011-07-20 13:14

CO WY KIBICE PATRYJOCI MYSLICIE O NASZYM KOCHANYM RZADZIE? . TO CO PISZA TO PRAWDA SPRAWDZALEM NA INNYCH STRONACH.» http://www.gazetabilgoraj.pl/aktualn.....

Mariuszstalowa | 2011-07-20 13:19

DODAM ZE MAJA ZWOLNIC POLAKOW! I TO WE WLAsnym karaju gdzie ciazko o robote .SORRY ZE TU O TYM PIUSZE ALE A KURWIC.. STRZELA. NIEMAL ZE W ANGLII SPOTYKAM NAPISY OCZERNIAJCE NAS POLAKOW TO WE WLASNYM KRAJU NIELEPIEJ

Stalówka_1938 | 2011-07-20 16:15

Ma ktoś jakąś relacje z Meczu z Niepołomic ????

Zapraszamy na czat pod czas meczu

» http://www.stalowka.pl/chat

Jacek1449 | 2011-07-20 16:41

Dpbra sprawa ten czat !

Wchodzimy na CZAT !!!!!

Sagem83 | 2011-07-20 19:23

Turbia prowadzi w dogrywce ale jaja szarowola tak na oko ze 80 chłopa na ulicy pozdro

Stal 1938 | 2011-07-20 19:29

dawac w auto i sie ustawiamy sie na szarowola :D jedziemy z kur**ami nasz teren

Os.flisakow | 2011-07-20 19:35

proponuj wdech wydech

Motor | 2011-07-20 19:41

adami do dymisji!!

Stalofka | 2011-07-20 19:44

a już się poważnie zastanawiałem czy nie kupić karnetu na ten sezon..... no nic, chyba jednak poczekam jeszcze z rok - może się coś zmieni i nie będziemy w Puszczy przegrywać.....

19mlody38 | 2011-07-20 19:46

wstyd i chanba nawet karnych łamagi nie umieja szczelac :/

Dr_d | 2011-07-20 19:48

Brazylia strzela karne jeszcze gorzej :)

Os.flisakow | 2011-07-20 19:53

sezonowcow nie potrzeba nam!!

Jacek1449 | 2011-07-20 19:53

zna ktoś sklad ??

Spawn | 2011-07-20 20:10

No i dobrze przynajmniej dalej by wstydu nie robili, a tak to teraz spokojnie niech sie skupią na grze w lidze.A i kolego wyżej co nas Brazylia obchodzi, nasi maja strzelać i już,ale widocznie i to ciężko im wychodzi brak słów.

Czaruś | 2011-07-20 20:16

W tym przypadku proponuje więcej luzu. To tylko puchar w którym i tak nic wielkiego by się nie ugrało. Fakt, nie powinni przegrywać z taką drużyną. Rozpoczyna się liga, dajmy chłopakom trochę czasu na zgranie i wejście w rytm meczowy i będzie gites. Po pięciu, sześciu kolejkach można wyciągać pierwsze racjonalne wnioski. Kadrowo wygląda to naprawdę dobrze i tylko życzyc chłopakom i sobie aby miało to przełożenie na boisku. Moim zdaniem w pierwszym meczu skopia dupy Okocimskiemu.

Petek12 | 2011-07-20 20:17

ciężko wychodzi im to ale może w lidze będzie dobrze i zawansuje do 1ligi

Adam1938 | 2011-07-20 21:07

Mystery69 | 2011-07-20 21:25

boshe co za wstyd. W lidze będzie to samo. Skład jest ok, ale z takim trenerem to nie ma nawet czego szukać. Katastrofa Panie Adamus

Dr_d | 2011-07-20 21:30

Tak wstyd do końca życia... Nie przesadzajcie, w pucharze szału by nie było, pózniej Znicz i jeśli wygralibyśmy z nimi w co też byloby wątpliwe, to trafilibyśmy pewnie na jakiś Bełchatów a to już byłby 100% koniec. Może porażka na początek doda więcej motywacji i w lidze będziemy wygrywać. do zobaczenia na stadionie...

Ramzes | 2011-07-20 21:54

motor w konkretnej liczbie sie pojawil i to nie wszyscy bo czesc policja zatrzymała.Trzeba przyznac ze potrafia sie zmobilizować w środku deszczowego tygodnia.

Felipe77 | 2011-07-20 22:01

druga poowa byla nawet w miare potrafili sklecic jakies akcje brakowalo wykonczenia.problem jest w obronie demusiak bardzo słaby wieprzec tez, zmuda jakis przestraszony jedynie Byrski w miare chociaz posrednio zawalil bramke.Skórski paradoksalnie najlepszy( mimo ze nie strzelil karnego) daje rade.walasczyk tez widac ze pojecie ma przytrzyma pilke cos dogra w ataku tylem do bramki chlopaki nie daja rady fabian słby Białek cos probowal szarpac radawiec ok ale ma tendencje do koleczek w srodku pola i masakrycznie spowalnia akcje.piatkowski spoko chociaz pod koniec juz spuchł.getinger pewnie bedzie miał minimum pol rundy z bani.turczyn poprawnie to taka moja subiektywna ocena.martwi obrona bo nie ma witka roslonia walaska nawet drozda i nie widac zmiennikow dla bocznych obroncow a demusiak naprawde cienizna ....moze ten lewandowski w srodku by zagral za wieprzecia bo on juz jednak powinien dac sobie siana jeden kiks taki ze i trampkarz by sie zawstydzil pozdrowka

P!otrek | 2011-07-20 22:17

Demusiak nie zagrał tak źle. Fakt, w kilku sytuacjach zostawiał napastnikom zbyt wiele miejsca, ale ogólnie nie najgorzej. Druga połowa była dobra, tylko skuteczność była tragiczna.

Edek38 | 2011-07-21 00:16

Powinna nas interesowac tylko Stal ale popatrzcie tez na inne wyniki i nie siejcie paniki i zametu.
Rakow przegrywa 2 0 gdzies w Limanowej a niby kandydat do awansu z grupy zachodniej.Motor wtapia z Turbia.
My zagralismy na remis z zespolem z naszej ligi,karne to loteria.
Oczywiscie powinni wykorzystac okazje do zdobycia bramki,ktore mieli i fakt gry w przewadze 1 zawodnika pod koniec spotkania.Tego nie mozna negowac.
Momentami naprawde fajnie sie ogladalo to co grali.

No ale oczywiscie internetowi szydercy i znawcy juz maja pozywke i satysfakcje bo ich zespolowi nie poszlo,ehh.
i karnetu nie kupia ale internet olpaca bo trzeba sie pospinac przed monitorem.
Ciekawe co by bylo gdyby WAS ktos rozliczyl z kibicowania tak jak wy rozliczacie zawodnikow za gre?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Znicz Pruszków - STAL (1:1)
2008-03-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 12 294 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 18 536 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 37 007 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 15 681 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.03527