Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola – Okocimski Brzesko sob. 17:00

Stal Stalowa Wola – Okocimski Brzesko sob. 17:00

Sobotni pojedynek z „piwoszami” będzie dla naszych zawodników okazją do rewanżu za wiosenną porażkę przy Hutniczej 0:2.
Wówczas nasz zespół zagrał jeden z lepszych meczów, ale kontrowersyjne decyzję sędziego spowodowały, że ze Stalowej Woli z kompletem punktów wyjechali goście. 

Więcej: http://stal1938.pl/stal-stalowa-wola-okocimski-brzesko

Komentarze (23)

Mucek1938 | 2011-07-22 22:06

jest ktos poinformowany czy bedzie wyjazd do ostrowca?

Biggie | 2011-07-22 22:16

jutro na meczu sie pewnie dowiemy

Mucek1938 | 2011-07-22 22:20

no pewnie tak, ciekawe ile ludzi z młyna będzie śpiewać jak sektor c zamknięty

Suawek | 2011-07-22 22:46

W Radio Rzeszów mówili, że kontrakt ze Stalówką podpisał Michał Mościński:

» http://www.90minut.pl/wystepy.php?id.....

Damian38 | 2011-07-22 22:55

Do Mucek 1938

Od 3000 do 4500 ....


Głypie Pytanie , Głupia Odpowiedź !

19mlody38 | 2011-07-22 23:11

jutro sie okaze ilu internetowych ekspertow pojawi sie na meczu

Jack1938 | 2011-07-22 23:18

Mój nr karnetu 61 ! a pozostali niech pamiętają o ich zakupie bo slogan " mam wyj...ne " kiepsko pasuje . Pozdro do jutra i jedziemy!!!

Koko | 2011-07-22 23:46

mój numer karnetu to 47 a więc dozobaczenia jutro na meczu

Ssttaalloowwkkaa | 2011-07-23 09:03

pogoda ładna sobotnie popoludnie ;] inauguracja sezonu zobaczymy ile osob sie pojawi :) bo kiedy jak nie dzisiaj ?;]

Cisse | 2011-07-23 09:24

komplet bedzie ;)

Pogoda czy nie, nie ma różnicy bo krzesełkowcy muszą się przenieść na krytą i tak ;)

przede wszystkim musi być zwycięstwo.
kilka zwycięstw pod rząd i biletów braknie w kasach ;)

oby ;)

Home | 2011-07-23 10:16

obyśmy dobrze zaczęli sezon, najlepiej od pewnego zwycięstwa!

Adas1938 | 2011-07-23 10:51

Kupować Karnety !! W Przerwie Losujemy Pamiątki Klubowe :)

Wierny_fan_1938 | 2011-07-23 10:56

Nadchodzi nowy sezon. Kibicowska brać znów spotka się na Hutniczej 15. Zbliżający się sezon jest dla nas bardzo ważny. Dlaczego?... W tym sezonie okaże się jakie jest nasze miejsce w szeregu. Jaką jesteśmy ekipą kibicowską. Jesteśmy sami i tylko od każdgo z nas zależy jak będzie wyglądał ten sezon. Zobaczymy jaka będzie frekfencja na meczach u siebie , jak bedziemy jeździli na wyjazdy. Nie oglądamy się na nikogo.
Jesteśmy kibicami Stalówki. Każdy z nas czy to Mietek, Edek, Mystery , Adas1938, jack1938 i inni są kibicami Stalówki. I napewno każdemu zależy na tym żeby nasza marka Stalówka była w Polsce znana i poważana. Dlatego każdy niech zada sobie zajebiście ważne pytanie...Co robie dla Stalówki!!??
Każdy z nas musi zadbać o to aby frekfencja na meczach była jak najwyższa, aby doping był kozacki, aby wyjazdy były udane. Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i złe.

DLATEGO DZIŚ I NA KAŻDYM NASTĘPNYM MECZU JEDEN Z DRUGIM BIERZE SZALIK ZAKŁADA KOSZULKĘ W BARWACH I IDZIE NA STADION 8 CZY 12 ZŁ TO NIE PIENIĄDZ A DUMA Z TEGO ŻE JEST SIĘ KIBICEM STALÓWI JST WARTA ZNACZNIE WIĘCEJ. IDZIEMY DZIŚNA MECZ NA SEKTOR "B" I DAJEMY Z SIEBIE 1938 %. POKAŻMY ŻE POŁUDNIA PANEM JEST STAL ZKS.

z KIBICOWSKIM POZDROWIENIEM !!

Scotty | 2011-07-23 14:22

od której kasy czynne?

Jacek1449 | 2011-07-23 14:47

Mysle ze jakaś Godzine przed Meczem czyli o 16;00 ale nie jestem pewien wiec czekamy na pewniejsze info :)

Spawn | 2011-07-23 15:02

Wierny fan -zarąbiscie napisany tekst niech sobie każdy go wezmie do serca.
STF

19mlody38 | 2011-07-23 15:43

moze bedzie nas dzis na mlynie malo ale wierze w to ze pocisk bedzie dobry nie zawsze ilosc idzie z jakoscia, okarze sie dzis kto jest wierny..

Zkstal | 2011-07-23 19:31

Ja by to Sławomir A. powiedział: REMIS BRAŁEM PRZED MECZEM W CIEMNO !! haha

Stalówka_1938 | 2011-07-23 19:46

Dokładnie nie ma się co dziwić dopiero 1 mecz potrzebne jest zgranie , zrozumienie ale druga połowa wyglodała deczka lepiej od Pierwszej a kazdy widział kto był jak grali w pierwszej ;/

Co do nowych strojow mi się bardzo podobają dawno nie było takich w Klubie :))) Jednym słowem zajebiste Ciekawe jaki jest drugi komplet wyjazdowy :)) Ogolnie to Remis w Ciemno

Biggie | 2011-07-23 20:06

Piatkowski graczem meczu :D ruszal sie jakby mial buty z olowiu, kto mu dal opaske kapitana....

Jack | 2011-07-23 22:19

Biggie widać że nigdy nie grałeś w piłkę, ale za to masz dużo do powiedzenia. Kapitana wybiera drużyna. Zupełnie inną rzeczą jest fakt że Piątkowski był dziś słaby.
Druga połowa lepsza od pierwszej. Dobre uderzenie Białka Walszczyka i główka Żmudy. Mam nadzieje że będzie lepiej i że Zarzą wytłumaczył Adamusowi o co chodzi:)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II
2023-03-04, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lublinianka Lublin

Stal Stalowa Wola             Lublinianka Lublin

3 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 ŁKS Łagów 17 11-4-2 37
2 Avia Świdnik 17 10-5-2 35
3 Wieczysta Kraków 17 10-4-3 34
4 Stal Stalowa Wola 17 11-1-5 34
5 Cracovia II 17 10-3-4 33
6 Orlęta Radzyń Podlaski 17 10-2-5 32
7 KSZO Ostrowiec Św 17 8-3-6 27
8 Korona II Kielce 17 6-6-5 24
9 Wisłoka Dębica 17 6-5-6 23
10 Podlasie Biała Podlaska 17 5-7-5 22
11 Chełmianka Chełm 17 5-4-8 19
12 Sokół Sieniawa 17 5-3-9 18
13 Lublinianka Lublin 17 5-1-11 16
14 Podhale Nowy Targ 17 4-4-9 16
15 Czarni Połaniec 17 5-1-11 16
16 Unia Tarnów 17 4-4-9 16
17 KS Wiązownica 17 3-4-10 13
18 Wisła Sandomierz 17 3-3-11 12

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
Unia Tarnów 0 km 0
Wieczysta Kraków 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Czarni Połaniec 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 188 225 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 37 504 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 54 407 razy
STAL - Warta Poznań (0:1)
2017-04-01
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 48 787 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.01089