Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal Stalowa Wola – Okocimski Brzesko sob. 17:00

Stal Stalowa Wola – Okocimski Brzesko sob. 17:00

Sobotni pojedynek z „piwoszami” będzie dla naszych zawodników okazją do rewanżu za wiosenną porażkę przy Hutniczej 0:2.
Wówczas nasz zespół zagrał jeden z lepszych meczów, ale kontrowersyjne decyzję sędziego spowodowały, że ze Stalowej Woli z kompletem punktów wyjechali goście. 

Więcej: http://stal1938.pl/stal-stalowa-wola-okocimski-brzesko

Komentarze (23)

Mucek1938 | 2011-07-22 22:06

jest ktos poinformowany czy bedzie wyjazd do ostrowca?

Biggie | 2011-07-22 22:16

jutro na meczu sie pewnie dowiemy

Mucek1938 | 2011-07-22 22:20

no pewnie tak, ciekawe ile ludzi z młyna będzie śpiewać jak sektor c zamknięty

Suawek | 2011-07-22 22:46

W Radio Rzeszów mówili, że kontrakt ze Stalówką podpisał Michał Mościński:

» http://www.90minut.pl/wystepy.php?id.....

Damian38 | 2011-07-22 22:55

Do Mucek 1938

Od 3000 do 4500 ....


Głypie Pytanie , Głupia Odpowiedź !

19mlody38 | 2011-07-22 23:11

jutro sie okaze ilu internetowych ekspertow pojawi sie na meczu

Jack1938 | 2011-07-22 23:18

Mój nr karnetu 61 ! a pozostali niech pamiętają o ich zakupie bo slogan " mam wyj...ne " kiepsko pasuje . Pozdro do jutra i jedziemy!!!

Koko | 2011-07-22 23:46

mój numer karnetu to 47 a więc dozobaczenia jutro na meczu

Ssttaalloowwkkaa | 2011-07-23 09:03

pogoda ładna sobotnie popoludnie ;] inauguracja sezonu zobaczymy ile osob sie pojawi :) bo kiedy jak nie dzisiaj ?;]

Cisse | 2011-07-23 09:24

komplet bedzie ;)

Pogoda czy nie, nie ma różnicy bo krzesełkowcy muszą się przenieść na krytą i tak ;)

przede wszystkim musi być zwycięstwo.
kilka zwycięstw pod rząd i biletów braknie w kasach ;)

oby ;)

Home | 2011-07-23 10:16

obyśmy dobrze zaczęli sezon, najlepiej od pewnego zwycięstwa!

Adas1938 | 2011-07-23 10:51

Kupować Karnety !! W Przerwie Losujemy Pamiątki Klubowe :)

Wierny_fan_1938 | 2011-07-23 10:56

Nadchodzi nowy sezon. Kibicowska brać znów spotka się na Hutniczej 15. Zbliżający się sezon jest dla nas bardzo ważny. Dlaczego?... W tym sezonie okaże się jakie jest nasze miejsce w szeregu. Jaką jesteśmy ekipą kibicowską. Jesteśmy sami i tylko od każdgo z nas zależy jak będzie wyglądał ten sezon. Zobaczymy jaka będzie frekfencja na meczach u siebie , jak bedziemy jeździli na wyjazdy. Nie oglądamy się na nikogo.
Jesteśmy kibicami Stalówki. Każdy z nas czy to Mietek, Edek, Mystery , Adas1938, jack1938 i inni są kibicami Stalówki. I napewno każdemu zależy na tym żeby nasza marka Stalówka była w Polsce znana i poważana. Dlatego każdy niech zada sobie zajebiście ważne pytanie...Co robie dla Stalówki!!??
Każdy z nas musi zadbać o to aby frekfencja na meczach była jak najwyższa, aby doping był kozacki, aby wyjazdy były udane. Prawdziwy kibic jest z drużyną na dobre i złe.

DLATEGO DZIŚ I NA KAŻDYM NASTĘPNYM MECZU JEDEN Z DRUGIM BIERZE SZALIK ZAKŁADA KOSZULKĘ W BARWACH I IDZIE NA STADION 8 CZY 12 ZŁ TO NIE PIENIĄDZ A DUMA Z TEGO ŻE JEST SIĘ KIBICEM STALÓWI JST WARTA ZNACZNIE WIĘCEJ. IDZIEMY DZIŚNA MECZ NA SEKTOR "B" I DAJEMY Z SIEBIE 1938 %. POKAŻMY ŻE POŁUDNIA PANEM JEST STAL ZKS.

z KIBICOWSKIM POZDROWIENIEM !!

Scotty | 2011-07-23 14:22

od której kasy czynne?

Jacek1449 | 2011-07-23 14:47

Mysle ze jakaś Godzine przed Meczem czyli o 16;00 ale nie jestem pewien wiec czekamy na pewniejsze info :)

Spawn | 2011-07-23 15:02

Wierny fan -zarąbiscie napisany tekst niech sobie każdy go wezmie do serca.
STF

19mlody38 | 2011-07-23 15:43

moze bedzie nas dzis na mlynie malo ale wierze w to ze pocisk bedzie dobry nie zawsze ilosc idzie z jakoscia, okarze sie dzis kto jest wierny..

Zkstal | 2011-07-23 19:31

Ja by to Sławomir A. powiedział: REMIS BRAŁEM PRZED MECZEM W CIEMNO !! haha

Stalówka_1938 | 2011-07-23 19:46

Dokładnie nie ma się co dziwić dopiero 1 mecz potrzebne jest zgranie , zrozumienie ale druga połowa wyglodała deczka lepiej od Pierwszej a kazdy widział kto był jak grali w pierwszej ;/

Co do nowych strojow mi się bardzo podobają dawno nie było takich w Klubie :))) Jednym słowem zajebiste Ciekawe jaki jest drugi komplet wyjazdowy :)) Ogolnie to Remis w Ciemno

Biggie | 2011-07-23 20:06

Piatkowski graczem meczu :D ruszal sie jakby mial buty z olowiu, kto mu dal opaske kapitana....

Jack | 2011-07-23 22:19

Biggie widać że nigdy nie grałeś w piłkę, ale za to masz dużo do powiedzenia. Kapitana wybiera drużyna. Zupełnie inną rzeczą jest fakt że Piątkowski był dziś słaby.
Druga połowa lepsza od pierwszej. Dobre uderzenie Białka Walszczyka i główka Żmudy. Mam nadzieje że będzie lepiej i że Zarzą wytłumaczył Adamusowi o co chodzi:)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 669 razy
STAL - Resovia Rzeszów (2:1)
2018-07-28
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 2 117 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 39 408 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 53 998 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.05059