Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis na początek

Remis na początek

Bezbramkowym remisem zakończyło się pierwsze spotkanie w Stalowej Woli, gdzie na własnym boisku Stalówka podejmowała piwoszy z Brzeska.

Bliżej zdobycia kompletu punktów byli jednak gospodarze, m.in. w 65 minucie Kamil Walaszczyk. Piłka po jego uderzeniu w poprzeczke odbiła się tuż przed linią bramkową. 

W przerwie meczu odbyło się losowanie nagród przygotowanych przez Klub Kibica. Pod względem przygotowania organizacyjnego spotkań od działaczy Stalowej Woli powinni się uczyć inni.

Więcej info wkrótce.

Komentarze (24)

Biggie | 2011-07-23 20:20

Dawać na stronę główną informacje o wyjeździe do Łostrowca, Sobota zbiórka 13:30 wyjazd 14(?) o ile dobrze pamietam 20pln + bilet wstepu STF ON TOUR

Mietek | 2011-07-23 20:25

W 1-szej połowie to była kopanina, gdy wszedł drugi napastnik to gra sie zmieniła i była ciekawsza.Fabianowsk i najlepszy na boisku, przynajmniej wolne wywalczał.Piątkowski kapitan słabiutki, nie miał ani jednego dobrego rajdu.Walaszczyk poza strzałem też słabo.Turczyn też wbyło widać że sie męczy bo nie grał na swojej pozycji.Ogólnie mecz słaby, typowa kopanina 2 ligowa bo Okocimski tez nic nie gralo.Jeśli to mają być kandydaci do awansu to strach pomyslec jaka slaba jest ta nasza kopana.Ale Adamus z uporem maniaka stawia na 1 napastnika.I tradycyjnie juz od lat w Stali jest krótka ławka rezerwowych, Fabianowski i juniorzy na ławie.Z czym wy chcecie awansować do tej 1 ligi? Ni druzyny rezerw, ni stadionu, na ławce juniorzy i jeden weteran.Gra byle by nie stracic gola i dalej brak stylu i ładu, przypadkowo moze ktos strzeli.Ale tak to jest jak sprzedaje sie i wypozycza siedmiu a kupuje sie trzech.No ale to dopiero 1 kolejka, jak będa pokazywać taka kaszane w kolejnych meczach to wtedy będzie można ocenić o co tak naprawde oni grają.Narazie druzyny o awans walczacej nie było tam raczej widać.Ani Stal ani Okocimski.

Damiano88stw | 2011-07-23 21:15

Witam serdecznie wszystkich, jestem tutaj nowy i początkujący. Czy mógłby mi ktoś wysłać śpiewnik Stalówki? Bo z tej stronki nie mogę w ogóle pobrać, a w internecie też nie znalazłem. Z góry bardzo dziękuję i oto mój adres mailowy: damiano88stw@o2.pl

Jack | 2011-07-23 22:03

MIETEK!!! Wszystko wiesz! Wszędzie byłeś(pewnie w Niepołomicach też) Szykuj papiery !! Jak zwolnią Adamusa to wezmą ciebie bo lepszego znawcy nie ma w podkarpackim.
Ten dobry, ten zły, a Mietek najlepszy!!! Hura!!! Mietek na trenera!!! :) Wszystko wiesz? To kto awansuje?
Jesteś lamusie żałosny!!! Wal się i nalepiej przenieś się na onet.

Lambrini | 2011-07-23 22:40

mietek,mam cie juz dosc i wielu innych na pewno tez,bujaj garba z tej strony palo.

Nairam | 2011-07-23 22:49

Pierwsza polowa na remis ze wskazaniem na OKS,druga to samo tylko ze wskazanien na Stalowke.Od momentu wejscia na boisko Fabianowskiego gra nabrala rumiencow.Mysle ze powinni grac 2 napastnikami.

Stalówka_1938 | 2011-07-23 23:01

» http://www. echodnia .eu/apps/pbcs.dll/ar ticle?AID=/20110723/ POWIAT0305/556064374

Artukuł o PS.Kibicu w RRzeszowie :)

Mirek | 2011-07-23 23:36

dodaj poprawny link

Koko | 2011-07-24 00:14

czemu nie ma już na koszulkach nazwy sponsora firmy Dawtona czyżby sie wycofali ze sposorowania nawiet Alior Bank też nie sponsoruje bo też nic nie ma na koszulkach tylko sama nazwa Vodexu

Stalówka_1938 | 2011-07-24 00:47

jacek

Stalówka_1938 | 2011-07-24 00:49

komentarz wyzej mozna usunac przypadkiem dodany co do linka nie mozna tu wkleic linka echo wiec sa osdtepy
» http://www. echodnia .eu/apps/pbcs.dll/ar ticle?AID=/20110723/ POWIAT0305/556064374

Adam1938 | 2011-07-24 01:40

Biggie | 2011-07-24 09:20

bardzo ciemna ta zieleń na koszulkach grajków, takie sa podstawowe stroje domowe?

Stalówek | 2011-07-24 09:34

milo zobaczyc flage Pogoni Lwow,polskiego klubu,polskiego miasta.moja rodzina pochodzi stamtad,sentymentaln y widok.Lwów zawsze polski.najpiekniejsz e miasto jakie widzialem.turysci ktorzy przybeda tam na Euro oniemieja.i zdecydowana wiekszosc stworzona przez Polakow.ostatnio dalo sie zauwazyc taka sama flage na Śąsku.zaskakuje podejscie kibicow z bylego niemieckiego miasta.wybitnie patriotycznie podejscie.brawo dla Was i dla Nich!(sory ze tak wyrwane z kontekstu i troche nie na temat patrzac na komentarze poprzednikow).

Ssttaalloowwkkaa | 2011-07-24 09:52

ja osobiscie ciesze sie z remisu ;] prawie polowa skladu byla zmieniona kilku zawodnikow zdolalo zaledwie zagrac kilka sparingow gora 2 albo 3 ;] obrona moim zdaniem dobra ;] lewadowski mlodsza wersja wieprzecia pewny w obronie jak na pierwszy emcz o stawke to dobrze ;] atak ? dalej uwazam ze bialek i fabianowski dwoch napadziorowp owinno byc ;] na ta chwile gra sie nie klei i ale bronie druzyny bo nie ma zgrania ;] jesli po 3 -4 kolejkach tak bedzie to wtedy mozna krytukowac a teraz nie jest katastrofa ;] wiec nie ma nad czym plakac ;] ja wam mowie ze stalowka z kszokami wygra i od tego meczu zacznie sie seria stalowki ;] bo sklad jest dobry :) a pana adamusa mozemy pochawalic za to ze w tamtym sezonie z niczego zrobil 7 druzyne 2 ligi ale w tym sezonie neich bardziej sie przywiaze do ataku ... bo obrona jest dobra ....:) a mamy naprawde napad ale bialek sam nic nie zrobi latajac kolo 3 obroncow ;]

Zks16 | 2011-07-24 11:46

Walaszczyk moim zdaniem bardzo pozytywnie na lewym skrzydle,Fabianowski rozbijał obrońców ile mógł i wreszcie gra Byrski który myślałem ze po operowanej nodze tak szybko nie dojdzie ale miłe zaskoczenie

J.lo | 2011-07-24 12:05

Fajne stroje.naprawdę dobrze wyglądają i nie wiem kto i jak to załatwil, bo dawno Stalówka nie miała takich stroi.Tylko czy nas na to stać? Ludzie Stal to nie Barcelona i zieleńjest taka jaka jes.Nikt extra rzeczy nie będzie robił pod nas, przynajmniej narazie:) bo to jest przecież IIPolska liga hehehe

Damianstw | 2011-07-24 12:22

Moim Zdaniem to mecz był na poziomie 2 ligi doping w momentach to było zaskakujące jeszcze tak myśle że jakbyśmy sobie wszyscy popracowali na doping przez cale 90 minut z calej pizdy to by było kozacko ale z meczu na mecz bedzie lepiej .
Pozdrowienia i do zobaczenia w Sobote !

Julek | 2011-07-24 13:01

z taką grą to awansu nie będzie nie ma szans chociaż liga jest na beznadziejnym poziomie ja nie wiem co te piłkarzyki na tych treningach robią ale na pewno nie podnoszą swoich miernych umiejętności ani to nie ma siły strzału ani startu do piłki ani szybkości ani wytrzymałości dlatego te mecze będą na zero zero albo zero jeden jak się komuś uda wepchnąć piłkę do bramki kolejny sezon stracony żeby chociaż te piłkarzyny więcej serca w tą grę wkładały i te braki w wyszkoleniu piłkarskim a szczególnie w przygotowaniu fizycznym nadrabiali ambicją i chęcią wygrania to może będzie dało się to oglądać a i jeszcze pasowało by im na tych flakach z olejem doping im zorganizować dobrze że my chociaż obawiam się że z taką grą a raczej jej brakiem stadion będzie coraz bardziej pusty (smutny) jeszcze tym bardziej że podejmujemy takie potęgi piłki nożnej jak Niepołomice i inne Sokółki. Piłkarzyny do roboty bo będą kłopoty !!!

Cdncdn | 2011-07-24 14:33

Zenada zenada zenada ,mietek ma calkowita racje .Adamus wypad.Ten gos nic juz wiecej nie potrafi.Druzyna ...zenada

Ssttaalloowwkkaa | 2011-07-24 14:54

i jeszcze jedno :) ja osobiscie nierozumiem dlaczego nie walczy cala druzyna o pilke tak ofiarnie jak chocby hojarecki i bialek i na koniec osobiscie wole zeby stalowka przegrala 3;2 ale po wymianie ciosow i dobrej grze w ataku ... bo zeby u siebie sie bronic i wybijac pilke do przodu ;] ale tak jak mowilem wstrzymajmy sie z krytyka gdzies do 3-4 kolejki :) mam nadzieje ze pilkarze zdaja sobie sprawe ze cel na ten sezon to AWANS a nie bezpieczny srodek tabeli :)

Mietek | 2011-07-24 21:34

@Jack
Robnij sie porzadnie w leb.To pomaga czasami.I zastanow sie co twoj post wniosl do dyskusji procz nedznej napinki i braków w ortografii.
@lambrimi
Hehehe juz sie boje.Chyba przestane pisac na tej stronie bo lambrimiemu sie nie podoba.Morda w kubeł łysa pało.

Spawn | 2011-07-24 23:09

Piatkowski żenada on powinien grzać ławe dziad a nie kapitan

Jack | 2011-07-24 23:57

Mietek rąbnąć w łeb to mogę Ciebie. Ciekawy jestem co twoje wywody wniosły nowego do dydkusji. A może tak nie dyskutowałbyś tylko wzią się do roboty i pomógł chłopakom ze stowarzyszenia.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (880)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Odra Opole - STAL (0:1)
2006-08-19
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 19 048 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 241 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 50 727 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 16 196 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.03353