Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz KSZO Ostrowiec - Stalówka !!!

Wyjazd na mecz KSZO Ostrowiec - Stalówka !!!

Już w najbliższą sobotę ( 30.07.2011 ) o godzinie 17:00 w Ostrowcu Świętokrzyskim Stalówka zagra z miejscowym KSZO. Organizowany jest wyjazd na to spotkanie.

Koszt wyjazdu: 20 PLN plus bilet wstepu na stadion !!! Odjazd autokarów - godzina 14:00!!

Już można zapisywać się na listę wyjazdową !!!!

http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd/

Zapisy prowadzone będą do czwartku (28.07), do godz 24:00 !!! Nie czekamy z zapisami do ostatniej chwili, zapisujemy się już teraz!!

Zadbajmy o dobrą liczbę i konkretny doping.

Każdy ubiera zieloną koszulkę ( będą do kupienia przy autokarach !!!).
               

Komentarze (54)

Stalowiak1938 | 2011-07-24 13:45

Jak by była możliwość to niech admin dopisze do newsa że kżzdy bierze ze sobą szalik i zieloną koszulkę. Przecież dużo osób kupiło takie to trzeba to wykorzystać.

Stalowiak1938 | 2011-07-24 13:55

» http://www.youtube.com/watch?v=xXRnw.....

3:26 - Stal na zawsze klubem mym.... tak to powinno wyglądać!

Guppi | 2011-07-24 15:07

a tam, wczoraj dobrze to wychodzilo ;)
jak wymyslalem te slowa to nie myslalem nawet ze kiedys to zaspiewamy ;)

kiedys mozna by jeszcze dodac jakas zwrotke. z bebnem swietnie to brzmi!

WSZYSCY DO OSTROWCA!

19mlody38 | 2011-07-24 16:53

zbierac ludzi robic korbe i jedziemy!Wszyscy do Łostrowca:)

Kibolek1938 | 2011-07-24 17:29

W jakiej cenie jest bilet na mecz??

Dede | 2011-07-24 17:37

pewnie spora grupa ludzi nie ma jeszcze tych zielonych koszulek i co z nimi ??

Damianstw | 2011-07-24 17:38

Sektor "B" 8 zł kryta chyba 12 zł

A ja mam takie pytanko czy dalej jest kara dla piłkarzy za "głupie" kartki ?

Stalówka_1938 | 2011-07-24 18:45

Poza tematem TRANSFERY !!

PRZYBYLI :
Kamil Walaszczyk |Pomocnik| (Resovia Rzeszów )
Przemysław Żmuda |Obrońca| (Motor Lublin)
Wojciech Fabianowski |Napastnik|(Stal Rzeszów)
Tomasz Lewandowski |Obrońca| (GLKS Nadarzyn )
Sebastian Ciołek |Bramkarz| (Chełmianka Chełm)
Michał Mościński |Pomocnik| (Sokół Sokółka)

ODESZLI:
Paweł Socha|BR| (Korona Kielce)
Bartłomiej Strzębski|POM| (Korona Kielce ->
Marek Drozd|OBR| (Zakończenie Kariery Zawodowej :)DZIEKUJEMY )
Bartosz Rosłoń|POM/OBR| (brak)
Patryk Walasek|OBR| (Lech Poznań)
Piotr Gilar|POM| (Wypozyczony)
Maciej Witek|OBR| (wypozyczony )NIEJSTEM PEWNY , PONIEWAŻ LECZY KONTUZJE MOZLIWE ZE DO NAS DOŁACZY TAK SAMO JAK Michał Kachniarz ale on dołaczy za kilka tygopdni moze 3 4

Biggie | 2011-07-24 19:32

gdzie Gil wypozyczony?

Stalowka the firm | 2011-07-24 20:34

Koszulki zielone beda w sprzedazy pod autokarami - bedzie ich tyle ze dla kazdego wystarczy!!!

Kibolek1938 | 2011-07-24 21:17

Mi chodziło o bilety na KSZO w jakiej cenie, bo nie wiem ile pieniędzy przygotować.

Damianstw | 2011-07-24 21:50

W rundzie jesiennej sezonu 2011/2012 na mecze rozgrywane na stadionie Stali Rzeszów nie będą wpuszczani kibice gości. Związane jest to z remontem sektora dla gości, który wymusiła Komisja Licencyjna PZPN.

z innej beczki ale niech sie ludzie nie nakręcają

Damian38 | 2011-07-25 00:22

Dostaliśmy w łostrowcu sektor gośći czy calą trybune za bramka ?
WSZYSCY JEDZIEMY !!

Ultrastal | 2011-07-25 05:53

Dostaliśmy cały stadion. Kibicom KSZO pozostaje oglądać mecz w knajpach. Eh jak ja lubię takich elegantów. Swojego sektora nie potrafią zapełnić a trybuna na stadionie rywala im się marzy.

Mietek | 2011-07-25 10:47

@Iltrastal
Nieudana próba dokopania.Typ Damian38 moze miec nawet racje bo wszyscy doskonale wiemy ze jak klubowi nie idzie to w Ostrowcu na meczach pojawia sie po 100 widzów.Frekwencja z tamtego sezonu u nich nie kłamie.I teraz wcale sie nie zdziwie jak zdominujemy czesc stadionu.

Marconi1938 | 2011-07-25 11:25

ODPUŚĆ SZTUKĘ, ODPUŚĆ BROWCA I NAKURWIAJ DO ŁOSTROWCA!

Kamil18 | 2011-07-25 12:32

witam!

mam pytanie. Gdzie można kupić bilety na mecz Stalówki. Chodzi mi o spotkania na własnym terenie.

Biggie | 2011-07-25 12:45

kup sobie karnet w sklepie maraton, pojedyncze bilety sie kupuje w kasach stadionu przed meczem

Damianstw | 2011-07-25 12:48

a ja mam takie pytanie ile bedzie kosztowała ta koszulka zielona ? dalej 8 zł ?

Mucek1938 | 2011-07-25 15:11

Zapisywać się i robimy inwazje w Łostrowcu!

Toldi1938 | 2011-07-25 15:25

Tą zieloną koszulkę gdzie można nabyć , żeby potem nie było na wyjeżdzie kolorowych koszulek najlepiej dać info i kupować kto nie ma!!

Damianstw | 2011-07-25 15:26

Już było pisane że te zielone koszulki bedzie można nabyć pod autokarem tylko jaka cena ?

Stalowka the firm | 2011-07-25 18:50

Cena zielonej koszulki to 8 zl - jak juz wczesniej wspomnialem beda rozprowadzane pod autokarem!!! Wyjazd bedzie tani a kupujac koszulke kazdy dorzuca cegielke do ogolnej prezentacji naszego sektora. Koszulka w dodatku nie jest jednorazowa tylko przyda sie na nastepne ciekawe mecze. Pozdrawiam!!!

Damianstw | 2011-07-26 00:37

A może ten ziomuś od filmików nie pamietam nicu coś na S może by zrobił jakiś film na temat meczu ?

Marconi1938 | 2011-07-26 09:09

jeszcze tylko 101 godzin do wyjazdu! zachęcać znajomych! musi być nas tam dużo! żeby nie było wstydu!
pierwszy wyjazd sezonu i to pierwszy od 5 lat do Ostrowca! i w dodatku tak tani.

WSZYSCY W ZIELONYCH KOSZULKACH !

informowac na facebooku, wszędzie w internecie a przede wszystkim zachęcać na osiedlach!

Zetkaes | 2011-07-26 09:57

To jest ta sama koszulka która była jeszcze w sklepiku?

Damianstw | 2011-07-26 10:00

Normalna koszulka zielona bez napisów

Cisse | 2011-07-26 10:41

z ksieżyca spadłeś czy co?
to wypad na camp nou jak nie pasuje.
tu jest Polska, tu się śpiewa!

wszyscy do Ostrowca!

Cdncdn | 2011-07-26 11:05

Wasze darcie to zwyczajny sabotaż.Tylko przeszkadza .Spiewaj ale kiedy trzeba reaguj na to co sie dzieje na boisku a nie slepo powtarzaj prymitywne przyspiewki.Tak jest na nawet na najmniejszych stadionach w europie gdzie pilkarze czuja nacisk kibicow .

Damianstw | 2011-07-26 11:10

Człowieku nie podoba sie to nie przychodzi na mecz proste logiczne ;]

Wwoo | 2011-07-26 11:27

Dramat KSZO. Prezydent Wilczyński kontra właściciel Dąbrowski

Nie doszło do spotkania Tadeusza Dąbrowskiego - największego udziałowca KSZO Sportowej Spółki Akcyjnej - z rzekomym inwestorem, o którym mówił prezydent Jarosław Wilczyński. We wtorek ma zapaść decyzja, czy KSZO rozegra sobotni mecz ze Stalą Stalowa Wola.

źródło echodnia eu

Pzdr.

Fanatyko | 2011-07-26 11:30

Powtarzam po raz drugi... Nie reagujcie na tą prowokację. Niech się spina...

Arriss | 2011-07-26 12:40

mecz odwołany. Walkower dla Stali
» http://www.90minut.pl/news/163/news1.....

Mariuszstalowa | 2011-07-26 13:02

3 zero na wyjezdzie dawno Stalowka takiego wyniku niemiala .

193819381938 | 2011-07-26 13:05

Robcie transparenty, zeby kazdy wiedzial ze jest mecz i trzeba jechac...
Na HTK jest juz transparent; )

PZPN oglosil, gdy jakas grupa kibicow, zrobi jakas'zadyme' ma zakaz jezdzenia na wyjazdy.

Marco | 2011-07-26 13:18

Ja wiem że u nas się nie przelewa ale można by zrobić zrzutkę , może jacyś sponsorzy z regionu również by się do tego przyłączyli tak aby ten mecz się odbył bo co to za frajda wygrać walkowerem i to jeszcze z tak atrakcyjnym pod względem kibicowskim klubem jak Kszo... Mimo iż się nie „lubimy” to jednak mi ich szkoda ale tak to się kończy jak się ma nieudolnych działaczy i dobrze że u nas doszło do zmian na stołkach bo jak by było tak jak kiedyś to dziś mogli byśmy być w sytuacji drużyny z Ostrowca... w końcu swego czasu u nas tez była groźba że drużyna może nie przystąpić do rozgrywek...

193819381938 | 2011-07-26 13:22

UWAGA! MECZ Z KSZO ODWOŁANYY!

Czacha | 2011-07-26 13:32

KSZO oddał walkowerem mecz ze Stalą!
Już pierwszy pojedynek na II-ligowym froncie w Pruszkowie z miejscowym Zniczem stał pod dużym znakiem zapytania, jednak ostatecznie znaleźli się sponsorzy, którzy umożliwili piłkarzom start w rozgrywkach.

Potyczka ze Stalą Stlowa Wola zaplanowana na najbliższą sobotę nie dojdzie już do skutku, gdyż w kasie klubowej nie ma funduszy na bieżące opłaty związane z zorganizowaniem takiego widowiska sportowego.

Stosowne pisma zostały już wysłane przez ostrowiecka stronę do Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej oraz do klubu ze Stalowej Woli, którego zawodników ekipa KSZO miała podejmować.

- Oddajemy mecz walkowerem, ponieważ nie mamy środków na zorganizowanie pojedynku ze Stalą Stalowa Wola - powiedział ze smutkiem w głosie ciągle pełniący swoje obowiązki, mimo złożonej rezygnacji - prezes KSZO SSA, Tomasz Gogol.

Z zespołem pożegnał się również trener Rafał Wójcik, który poprowadził drużynę KSZO w meczu ze Zniczem.

Stalowiak1938 | 2011-07-26 14:03

pewnie w osatniej chwili znajdą się pieniądze na mecz ale bez kibiców gości.

Stalówka_1938 | 2011-07-26 14:11

Dośc Ciekawa Strona !!!


» http://www.bojkotkszo.pl/

Program | 2011-07-26 14:12

Jak sie nie znajda pieniadze to mamy juz po wyjezdzie a taka pompa byla!

Stalówka_1938 | 2011-07-26 14:14

Napewno jest wiecej niż 1000 Ludzi ktorzy to popiera
» http://www.bojkotkszo.pl/popieraja.html

Program | 2011-07-26 14:23

Szkoda tego wyjazdu stracic

P!otrek | 2011-07-26 14:54

To się pompujcie na inne wyjazdy! Czy dla was największym wyczynem jest Lublin, Ostrowiec czy Rzeszów ? Płaczecie nad nimi, jakby to jakaś nasza zgoda była.

Damians1938 | 2011-07-26 15:01

do mariuszstalowa: w tamtym sezonie Stalówka wygrała właśnie na wyjeździe 0:3 w Otwocku :) nie było to tak dawno wielki kibicuu.

Ultrastal | 2011-07-26 15:48

P!iotrusiu nie dorosłeś do pewnych spraw.

Ssttaalloowwkkaa | 2011-07-26 16:10

zgadzam sie ultras z toba :) nie warto tego komentowac :) mimo wszystko szkoda kszo bo takie druzyny jak ta leca w dol :)

P!otrek | 2011-07-26 20:32

Uraziłem was z tym wyczynem ? Czy może chodzi o to, że przeszkadza mi, że tak wszyscy płaczą za tym kszo ? Jakoś przy ćwiczeniu(np. powrót z Iławy) pewnej piosenki źle życzącej, nikt nie gadał, że Ci co śpiewają "nie dorośli do pewnych spraw".

Ultrastal | 2011-07-27 15:40

Nikogo nie uraziłeś ale pewne przysłowie mówi "Szanuj wroga swego, możesz mieć gorszego". Niech dołują w tabeli ale niech graja bo mecze z nimi to jest pewne wydarzenie. Chyba że wolisz oglądać jakieś pipidówki.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1180) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 34 768 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 7 534 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 343 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 5 533 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.04515