Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz KSZO - Stal Stalowa Wola odwołany

Mecz KSZO - Stal Stalowa Wola odwołany

Sobotni mecz II ligi pomiędzy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski a Stalą Stalowa Wola został odwołany.

Stalowowolski klub dostanie trzy punkty walkowerem. 

- Oddajemy mecz walkowerem, ponieważ nie mamy środków na zorganizowanie meczu ze Stalą Stalowa Wola - powiedział były prezes KSZO Tomasz Gogol. 

Komentarze (26)

Program | 2011-07-26 14:37

Panowie no to pojechalismy.

Motomoto | 2011-07-26 14:46

Smutna koniec. Szkoda tylko klubu i tych wiernych kibiców:(.

Spawn | 2011-07-26 15:25

A ja dzis rozwiesilem plakaty.No i psu w dupe, taki meczale szkoda.

Ssttaalloowwkkaa | 2011-07-26 16:11

dobrze jest 3 ptk sa !! a teraz zarzad i spolka niech sproboja ogarnac jakis sparing ;] bo szkoda zostawic weekend bez meczu ;)

Mystery69 | 2011-07-26 22:11

Osoba z PZPN, która dała licencję drużynie Kszo Ostrowiec Świętokrzyski powinna odpowiedzieć za to utratą swojego stołka. No cóż na pewno tak nie będzie bo to Polska... Śmieszna ta cała 3 liga. Nikt z niej nie spada, kto chce wchodzi. Śmiech na sali ogólnie

J.lo | 2011-07-26 22:23

Maja i inni napinacze. Adamus jaki jes każd wie, lejak piszesz trymaj się faktów. Zwycięstwa w ubiegłymsezonie na wyje to:
2-1 z Sokółką
2-0 z Brzeskiem
3-0 z Otwockiem
tylko 3 - to prawda, ale pomyślcie że Reska m 3X większy budżet i gra jescze większąpadlinę :)
Więcej luzu jegomoście bo wam żyłki popękają.

Marco | 2011-07-27 09:24

Według tego co jest napisane na Echu Dnia ( świętokrzyskie) to Kszo nie stać na zorganizowanie meczu u siebie i że taniej ich wynosi wyjazd to mógł by nasz klub zaproponować aby ten mecz odbył się w Stalówce a ewentualnie jak by im się udało wyjść na prostą to na wiosnę byśmy zagrali na wyjeździe...

Delnegro69 | 2011-07-27 10:00

powiem tak jak mowilem ze cecherz jest pijakiem i niema pojecia o trenerce malo mnie wszyscy nie zjedli wiec na temat adamusa nie zabiore zdania ale wiem jedna z nim nigdy nie awansujemy

Skarpa v | 2011-07-27 11:10

z Adamusem już raz awansowaliśmy i co ? jak będzie zespół i kasa to i będzie awans - na razie kształtuje się nam zespół i wychodzimy powoli na prostą z kasą - awans nam do niczego nie potrzebny, bo nas nie stać na to - chyba że chcemy skończyć jak Kszoki...
za parę lat będzie stadion, to będziemy mogli awansować, teraz to tylko marzenia zostają...

Stalofka | 2011-07-27 11:21

Skarpa v - dobrze gadasz, lepiej pomału, żeby nie skończyło się jak koszykówka.....

Marconi1938 | 2011-07-27 13:26

a poza tym póki co pod względem kibicowskim duzo ciekawiej jest w II lidze.

Biggie | 2011-07-27 14:02

Marconi zal czytac co wypisujesz, uwazasz ze I-ligowe Arka, Zawisza, Pogoń, Katowice, Sandecja, Bytom, Olimpia są mniej ciekawe od tych mini mieścin z ktorymi rywalizujemy w II-lidze?

Skarpa v | 2011-07-27 14:18

i tak chyba dopóki nam stadio robią to goście nas nie odwiedzą, więc nie ma się co pchać do wyższej półki. Niech się mury pną do góry, Adamus niech składa nam zespół (kontrakty na 2-3 lata jak do tej pory), chłopaki niech się zgrywają i niech stworzą DRUŻYNĘ i za sezon/dwa będzie można walczyć o 1 ligę i tam zostać na jakiś czas - a potem....T-mobile Ekstraklasa :P

Mystery69 | 2011-07-27 14:27

Marconi co ty porównujesz takie firmy jak: Pogoń Szczecin, Bogdanka Łęczna, Wisła Płock, Zawisza Bydgoszcz, Sandecja Nowy Sącz, Arka Gdynia, Warta Poznań, GKS Katowice, Piast Gliwice, Olimpia Elbląg, Piast Gliwice do tych wiosek w 3 lidze obecnych? Mało poważny jesteś.

Skarpa v | 2011-07-27 14:30

to na poprawę humoru - startuje ekstraklasa, Korona zapodała fajną zapowiedź :) » http://www.youtube.com/watch?v=e-Gss.....

Marconi1938 | 2011-07-27 15:21

ty jestes mało poważny pisząc bogdanka łęczna.
sektor gości u nas zamknięty i tak, a spójrz na odległości w I lidze.

Mietek | 2011-07-27 16:37

w czym niby ta 2 liga jet atrakcyjniejsza?
w ilosci kurnikow i zbankrutowanych klubow chyba.Rzeczywiscie takie pilkarskie firmy jak Sokół Sokółka czy Puszcza Niepołomice to atrakcyjni rywale.A ci ktorzy sa atrakcyjni to sa chodzacymi trupami jak KSZO czy Motor.W Stali Rzeszow tez sie nie przelewa.Nie ma nawet porownywac mizernej i od strony kibicowskiej i sportowej 3 ligowej klepanki nawet do 2 ligi (obecnie 1-szej) czy ekstraklasy.
@Marconini1938
gdybys wiedzial mózgu ile kibiców chodzi na Górnika Łęczna to byś sie zdziwił.Akurat to miasteczko zyje piłką i kibiców wstydzic sie nie musi, teraz slusznie bojkotuja mecze z powodu smiesznej i zalosnej nazwy tego klubu.

Brygadzista | 2011-07-28 13:00

[WYJAZD] Stomil Olsztyn - Stal Stalowa Wola 13.08

» http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?t=59

Edek38 | 2011-07-28 15:31

Posty poszly w kosz .Pamietajmy,ze nie tylko my to czytamy.Chcecie konstruktywnej rozmowy na wszystkie tematy tylko jakos ciezko sie wszystkim odezwac,np na wyjezdzie gdzie sa wszystkie zainteresowane strony i zazwyczaj ci sami ludzie.Lepiej pierd... smuty na necie i marudzic ,ze dyscypliny nie ma.Jak cos idzie do kasacji to znowu mamy cenzure.
Zalatwiajcie odpowiednie tematy w odpowiednich miejscach i bedziemy wszyscy zadowoleni.
Wyciagajac jakies brudy na forum ogolnopolskie sami pokazujecie obycie w temacie.

Zacytuj mi choc jeden post w ktorym bronie osoby x czy y.Prosze!!!!
Ty tez wiesz kim jestem i ja w przeciwienstwie do 99% kolesi z tej strony nie boje sie ujawnic(porozmawiac na zywo) i nie zaslaniam sie anonimowoscia!!!
Najpopularniejsze slowa padajace tutaj to:
mozna by zrobic, powinno byc zrobione,itp ,itd.
Najsmutniejsze jest to,ze jak przychodzi do robienia to juz tylu chetnych nie ma.
Chcecie demokracji i" rownouprawnienia" wiec dzialajcie .Zapraszam.


Jak cos robie to z zamilowania ,pasji ,wynika to z checi.Bylem,jestem i bede,nie oczekujac za to pochwal ,szacunku a to czy ktos to docenia...hehe ,nie licze na to.

Ok ,x lat temu bylo setki gosci ,slad po nich znikal po roku,lub trzech, bo uznawali sie juz za spelnionych kiboli.
Nie zapominam kto byl i co robil i doceniam to ,ze byli ,sprobowali ale odeszli z roznych powodow,kazdy jakis tam znajdzie.
Przyszli nowi i nikt nie mowi,ze sa nie do zastapienia.

Manu1234 | 2011-07-28 21:01

Antoniooo1989 | 2011-07-28 22:03

» http://www.sportowefakty.pl/pilka-no.....
Manu1234
z tego co wywnioskowalem z tego artykulu to w Ostr. Sw. beda dwa kluby. Moze sie myle...??

Marconi1938 | 2011-07-29 13:19

Mietek pajacu!
Mowie coś o Górniku? Powiedziałem tylko że nie mówi się Bogdanka!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (828)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (372) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (296)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 12 473 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 057 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 845 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 18 029 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.0376