Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karnety na rundę jesienną !!!Obniżka cen !!!

Karnety na rundę jesienną !!!Obniżka cen !!!

Zachęcamy wszystkich Kibiców Stalówki do zakupu karnetu na mecze piłkarskie rundy jesiennej sezonu 2011/12 !!!

W związku z tym, że jeden mecz "u siebie" mamy już za sobą, zmianie ulegają ceny karnetów.

Nowe ceny:     
       
80 PLN -karnet na sektor :A , B
- 55 PLN -karnet na sektor B .

Karnety są dostępne w sklepie Maraton, kasie Klubu (budynek Wodexu, Kwiatkowskiego 1 - godz 7-15) oraz w kasach przed każdym meczem.

Ceny biletów pozostają bez zmian.

12 PLN -sektor A, B:
- 8 PLN   -sektor B.

Komentarze (15)

Sakiro | 2011-08-1 19:42

karnet w sklepie Maraton też jest po 80zł?

Zkstal | 2011-08-1 22:00

Kupuje, nie no w każdym meczu minimum będziemy widzieć 2 bramki więc warto, co prawda tylko bramki za bramkarzami ( dla nie kumatych - w te co się strzela gole ) ale cóż dobre i to, bo normalnie w ciemno można wziąć każdy mecz u siebie na 0:0.

Łukasz121085 | 2011-08-1 23:06

W sobote wszyscy na mecz z wigrami a za tydzien na olsztyn jedziemy z kokretna korrrrba pozdro dla wszystkich kibicuw naszej kochanej Staloweczki

Mystery69 | 2011-08-2 09:32

Porównując ceny bazowe z cenami ,,po obniżce'' to rzeczywiście dużo taniej wychodzi.... :) Zatrudnić nowego trenera i już ludzie z chęcią na mecz przyjdą. Bo przy obecnym trenerze kibicom za bardzo nie chce przychodzić się na taką padlinę i oglądać defence z 1 napastnikiem, do którego Maurinho ciągle ma jakieś pretensje. Taktyk nr 1

Cdncdn | 2011-08-2 18:13

A ja chcialem kupic bilet na trybne za bramka kolo zegara i .dupa.Nie mozna.Dlaczego.?Prze ciez niczym nie rzni sie ta trybuna od trybuny za bramka od strony glownego wejscia.To zwyczajny kandal i brak organiacji .Tylko niech mi nikt nie tlumaczy ze tam jest tez sektor dla kibicow gosci bo to zenujace

Stalówka_1938 | 2011-08-2 18:56

Prawda jest taka , ze kupując bilet na krytą mozesz wejsc na Trybune wyzej wymienioną oraz własnie za bramką obok zegara tylko niewiem czemu nie zrobią osobnego sektora za bramką tylko jest połaczane z krytą :)

Cdncdn | 2011-08-2 19:13

To niech postawia cieca prz wejsciu na kryta ktorybedzie sprawdzal bilet na kryta i po problemie a nie ida na latwizne akierownik na pytanie czemu nie moge kupic biletu na trybune za bramka odpowiada...bo nie.Tylko w ryja lac.

Jack | 2011-08-2 22:19

K......w ryja to powinien tobie ktoś w końcu dać tylko że rzadko wychodzisz zzza kompa. Takim jak ty jescze nikt nigdy nie dogodził.
Kupujesz na krytą możesz iść za bramkę-traktowanne to jest jak jeden sektor-ale po co ja to piszę dla Ciebie to i tak niezrozumiałe
Opadają ręce!

Edek38 | 2011-08-2 22:39

cdn
skoro te dwie trybuny to wg Ciebie to samo ,to smogaj na ta od strony kas,a jak chcesz to mozesz tez zostac tym cieciem i bedziesz sobie podczas ogladania kasowal bileciki.
Teoretycznie ta trybuna jest wylaczona z uzytku wiec sie nie dus,ze nie ma na nia biletow.
a jak Cie slonce razi na przeciwnej to zalatw sobie kogos kto je zgasi, tylko nie pros o to organizatora meczu.

Edek38 | 2011-08-2 23:03

Zapytam kolejny raz,gdzie byliscie jak na jesien w minionym sezonie mielismy 1 miejsce w tabeli???Kazdy z was znawcy skazywal ten zespol na spadek po pierwszych 3 kolejkach i co??
Nie bylo co pisac ???i na kogo najezdzac ??


Ch..ja sie znacie i tyle w temacie !!!!

przyjmijcie to do swoich genialnych glowek .

Jestescie smieszni!!! Wielce wymagajacy Kibice.

Co dajesz od siebie jeden z drugim?
100 km dalej masz ekstraklase, zajebisty stadion itp itd.Sa wakacje i wycieczki w modzie wiec zabieraj kumpi ze stronki i powodzenia.Przynajmn iej komp odpocznie i piekne widowisko zobaczysz.

19mlody38 | 2011-08-3 09:59

zablokowac komentarze i nie bedzie glupiego pisania

Stalówka_1938 | 2011-08-3 10:09

Nie ma co odpowiadać na głupie teksty :) Też jestem za zablokowania komentarzy co do niektorych newsów i po sprawie :d

Mietek | 2011-08-3 12:22

Dobra skoro tak uwazacie ze wszystko jest cacy, to co powiecie na to ze policjanci nie pozwalaja wnosic na mecze wode mineralna albo nawet napoje gazowane? Oczywiscie jak ktos jest z plecakiem to od razu przemytnik albo jakis bandyta, nawet czasami plecaki kaza zostawic przy wejsciu.Ale mózgi nie pomysla ze facet moze przyjechal z daleka na mecz i jest kibicem, i plecak musial miec.Dawniej nie bylo takiej komuny jak teraz.Nawet do kieszeni potrafia sie przyczepic i kaza wyciagac chusteczki do nosa i inne artykuly gdy cos wyczuja macajac czlowieka.

Edek38 | 2011-08-3 13:20

Mieciu,
Tak cacy masz dzieki ustawom,przepisom itp,itd.
Na kazdym stadionie jest podobnie.
Tak to jest teraz w tym kraju,ze kazdy kto ma szalik ,jest kibicem, jest tez potencjalnym bandyta.
TV nie ogladasz??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Płock - STAL (2:0)
2013-05-08
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 784 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 4 150 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 550 razy
STAL - Górnik Wieliczka (0:3)
2006-04-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 8 823 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.03684