Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karnety na rundę jesienną !!!Obniżka cen !!!

Karnety na rundę jesienną !!!Obniżka cen !!!

Zachęcamy wszystkich Kibiców Stalówki do zakupu karnetu na mecze piłkarskie rundy jesiennej sezonu 2011/12 !!!

W związku z tym, że jeden mecz "u siebie" mamy już za sobą, zmianie ulegają ceny karnetów.

Nowe ceny:     
       
80 PLN -karnet na sektor :A , B
- 55 PLN -karnet na sektor B .

Karnety są dostępne w sklepie Maraton, kasie Klubu (budynek Wodexu, Kwiatkowskiego 1 - godz 7-15) oraz w kasach przed każdym meczem.

Ceny biletów pozostają bez zmian.

12 PLN -sektor A, B:
- 8 PLN   -sektor B.

Komentarze (15)

Sakiro | 2011-08-1 19:42

karnet w sklepie Maraton też jest po 80zł?

Zkstal | 2011-08-1 22:00

Kupuje, nie no w każdym meczu minimum będziemy widzieć 2 bramki więc warto, co prawda tylko bramki za bramkarzami ( dla nie kumatych - w te co się strzela gole ) ale cóż dobre i to, bo normalnie w ciemno można wziąć każdy mecz u siebie na 0:0.

Łukasz121085 | 2011-08-1 23:06

W sobote wszyscy na mecz z wigrami a za tydzien na olsztyn jedziemy z kokretna korrrrba pozdro dla wszystkich kibicuw naszej kochanej Staloweczki

Mystery69 | 2011-08-2 09:32

Porównując ceny bazowe z cenami ,,po obniżce'' to rzeczywiście dużo taniej wychodzi.... :) Zatrudnić nowego trenera i już ludzie z chęcią na mecz przyjdą. Bo przy obecnym trenerze kibicom za bardzo nie chce przychodzić się na taką padlinę i oglądać defence z 1 napastnikiem, do którego Maurinho ciągle ma jakieś pretensje. Taktyk nr 1

Cdncdn | 2011-08-2 18:13

A ja chcialem kupic bilet na trybne za bramka kolo zegara i .dupa.Nie mozna.Dlaczego.?Prze ciez niczym nie rzni sie ta trybuna od trybuny za bramka od strony glownego wejscia.To zwyczajny kandal i brak organiacji .Tylko niech mi nikt nie tlumaczy ze tam jest tez sektor dla kibicow gosci bo to zenujace

Stalówka_1938 | 2011-08-2 18:56

Prawda jest taka , ze kupując bilet na krytą mozesz wejsc na Trybune wyzej wymienioną oraz własnie za bramką obok zegara tylko niewiem czemu nie zrobią osobnego sektora za bramką tylko jest połaczane z krytą :)

Cdncdn | 2011-08-2 19:13

To niech postawia cieca prz wejsciu na kryta ktorybedzie sprawdzal bilet na kryta i po problemie a nie ida na latwizne akierownik na pytanie czemu nie moge kupic biletu na trybune za bramka odpowiada...bo nie.Tylko w ryja lac.

Jack | 2011-08-2 22:19

K......w ryja to powinien tobie ktoś w końcu dać tylko że rzadko wychodzisz zzza kompa. Takim jak ty jescze nikt nigdy nie dogodził.
Kupujesz na krytą możesz iść za bramkę-traktowanne to jest jak jeden sektor-ale po co ja to piszę dla Ciebie to i tak niezrozumiałe
Opadają ręce!

Edek38 | 2011-08-2 22:39

cdn
skoro te dwie trybuny to wg Ciebie to samo ,to smogaj na ta od strony kas,a jak chcesz to mozesz tez zostac tym cieciem i bedziesz sobie podczas ogladania kasowal bileciki.
Teoretycznie ta trybuna jest wylaczona z uzytku wiec sie nie dus,ze nie ma na nia biletow.
a jak Cie slonce razi na przeciwnej to zalatw sobie kogos kto je zgasi, tylko nie pros o to organizatora meczu.

Edek38 | 2011-08-2 23:03

Zapytam kolejny raz,gdzie byliscie jak na jesien w minionym sezonie mielismy 1 miejsce w tabeli???Kazdy z was znawcy skazywal ten zespol na spadek po pierwszych 3 kolejkach i co??
Nie bylo co pisac ???i na kogo najezdzac ??


Ch..ja sie znacie i tyle w temacie !!!!

przyjmijcie to do swoich genialnych glowek .

Jestescie smieszni!!! Wielce wymagajacy Kibice.

Co dajesz od siebie jeden z drugim?
100 km dalej masz ekstraklase, zajebisty stadion itp itd.Sa wakacje i wycieczki w modzie wiec zabieraj kumpi ze stronki i powodzenia.Przynajmn iej komp odpocznie i piekne widowisko zobaczysz.

19mlody38 | 2011-08-3 09:59

zablokowac komentarze i nie bedzie glupiego pisania

Stalówka_1938 | 2011-08-3 10:09

Nie ma co odpowiadać na głupie teksty :) Też jestem za zablokowania komentarzy co do niektorych newsów i po sprawie :d

Mietek | 2011-08-3 12:22

Dobra skoro tak uwazacie ze wszystko jest cacy, to co powiecie na to ze policjanci nie pozwalaja wnosic na mecze wode mineralna albo nawet napoje gazowane? Oczywiscie jak ktos jest z plecakiem to od razu przemytnik albo jakis bandyta, nawet czasami plecaki kaza zostawic przy wejsciu.Ale mózgi nie pomysla ze facet moze przyjechal z daleka na mecz i jest kibicem, i plecak musial miec.Dawniej nie bylo takiej komuny jak teraz.Nawet do kieszeni potrafia sie przyczepic i kaza wyciagac chusteczki do nosa i inne artykuly gdy cos wyczuja macajac czlowieka.

Edek38 | 2011-08-3 13:20

Mieciu,
Tak cacy masz dzieki ustawom,przepisom itp,itd.
Na kazdym stadionie jest podobnie.
Tak to jest teraz w tym kraju,ze kazdy kto ma szalik ,jest kibicem, jest tez potencjalnym bandyta.
TV nie ogladasz??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 Elana Toruń 10 6-3-1 21
4 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
5 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 13 218 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 410 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 15 403 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 5 088 razy
Osób Online: 36 / Czas gen. strony: 0.04021