Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Karnety na rundę jesienną !!!Obniżka cen !!!

Karnety na rundę jesienną !!!Obniżka cen !!!

Zachęcamy wszystkich Kibiców Stalówki do zakupu karnetu na mecze piłkarskie rundy jesiennej sezonu 2011/12 !!!

W związku z tym, że jeden mecz "u siebie" mamy już za sobą, zmianie ulegają ceny karnetów.

Nowe ceny:     
       
80 PLN -karnet na sektor :A , B
- 55 PLN -karnet na sektor B .

Karnety są dostępne w sklepie Maraton, kasie Klubu (budynek Wodexu, Kwiatkowskiego 1 - godz 7-15) oraz w kasach przed każdym meczem.

Ceny biletów pozostają bez zmian.

12 PLN -sektor A, B:
- 8 PLN   -sektor B.

Komentarze (15)

Sakiro | 2011-08-1 19:42

karnet w sklepie Maraton też jest po 80zł?

Zkstal | 2011-08-1 22:00

Kupuje, nie no w każdym meczu minimum będziemy widzieć 2 bramki więc warto, co prawda tylko bramki za bramkarzami ( dla nie kumatych - w te co się strzela gole ) ale cóż dobre i to, bo normalnie w ciemno można wziąć każdy mecz u siebie na 0:0.

Łukasz121085 | 2011-08-1 23:06

W sobote wszyscy na mecz z wigrami a za tydzien na olsztyn jedziemy z kokretna korrrrba pozdro dla wszystkich kibicuw naszej kochanej Staloweczki

Mystery69 | 2011-08-2 09:32

Porównując ceny bazowe z cenami ,,po obniżce'' to rzeczywiście dużo taniej wychodzi.... :) Zatrudnić nowego trenera i już ludzie z chęcią na mecz przyjdą. Bo przy obecnym trenerze kibicom za bardzo nie chce przychodzić się na taką padlinę i oglądać defence z 1 napastnikiem, do którego Maurinho ciągle ma jakieś pretensje. Taktyk nr 1

Cdncdn | 2011-08-2 18:13

A ja chcialem kupic bilet na trybne za bramka kolo zegara i .dupa.Nie mozna.Dlaczego.?Prze ciez niczym nie rzni sie ta trybuna od trybuny za bramka od strony glownego wejscia.To zwyczajny kandal i brak organiacji .Tylko niech mi nikt nie tlumaczy ze tam jest tez sektor dla kibicow gosci bo to zenujace

Stalówka_1938 | 2011-08-2 18:56

Prawda jest taka , ze kupując bilet na krytą mozesz wejsc na Trybune wyzej wymienioną oraz własnie za bramką obok zegara tylko niewiem czemu nie zrobią osobnego sektora za bramką tylko jest połaczane z krytą :)

Cdncdn | 2011-08-2 19:13

To niech postawia cieca prz wejsciu na kryta ktorybedzie sprawdzal bilet na kryta i po problemie a nie ida na latwizne akierownik na pytanie czemu nie moge kupic biletu na trybune za bramka odpowiada...bo nie.Tylko w ryja lac.

Jack | 2011-08-2 22:19

K......w ryja to powinien tobie ktoś w końcu dać tylko że rzadko wychodzisz zzza kompa. Takim jak ty jescze nikt nigdy nie dogodził.
Kupujesz na krytą możesz iść za bramkę-traktowanne to jest jak jeden sektor-ale po co ja to piszę dla Ciebie to i tak niezrozumiałe
Opadają ręce!

Edek38 | 2011-08-2 22:39

cdn
skoro te dwie trybuny to wg Ciebie to samo ,to smogaj na ta od strony kas,a jak chcesz to mozesz tez zostac tym cieciem i bedziesz sobie podczas ogladania kasowal bileciki.
Teoretycznie ta trybuna jest wylaczona z uzytku wiec sie nie dus,ze nie ma na nia biletow.
a jak Cie slonce razi na przeciwnej to zalatw sobie kogos kto je zgasi, tylko nie pros o to organizatora meczu.

Edek38 | 2011-08-2 23:03

Zapytam kolejny raz,gdzie byliscie jak na jesien w minionym sezonie mielismy 1 miejsce w tabeli???Kazdy z was znawcy skazywal ten zespol na spadek po pierwszych 3 kolejkach i co??
Nie bylo co pisac ???i na kogo najezdzac ??


Ch..ja sie znacie i tyle w temacie !!!!

przyjmijcie to do swoich genialnych glowek .

Jestescie smieszni!!! Wielce wymagajacy Kibice.

Co dajesz od siebie jeden z drugim?
100 km dalej masz ekstraklase, zajebisty stadion itp itd.Sa wakacje i wycieczki w modzie wiec zabieraj kumpi ze stronki i powodzenia.Przynajmn iej komp odpocznie i piekne widowisko zobaczysz.

19mlody38 | 2011-08-3 09:59

zablokowac komentarze i nie bedzie glupiego pisania

Stalówka_1938 | 2011-08-3 10:09

Nie ma co odpowiadać na głupie teksty :) Też jestem za zablokowania komentarzy co do niektorych newsów i po sprawie :d

Mietek | 2011-08-3 12:22

Dobra skoro tak uwazacie ze wszystko jest cacy, to co powiecie na to ze policjanci nie pozwalaja wnosic na mecze wode mineralna albo nawet napoje gazowane? Oczywiscie jak ktos jest z plecakiem to od razu przemytnik albo jakis bandyta, nawet czasami plecaki kaza zostawic przy wejsciu.Ale mózgi nie pomysla ze facet moze przyjechal z daleka na mecz i jest kibicem, i plecak musial miec.Dawniej nie bylo takiej komuny jak teraz.Nawet do kieszeni potrafia sie przyczepic i kaza wyciagac chusteczki do nosa i inne artykuly gdy cos wyczuja macajac czlowieka.

Edek38 | 2011-08-3 13:20

Mieciu,
Tak cacy masz dzieki ustawom,przepisom itp,itd.
Na kazdym stadionie jest podobnie.
Tak to jest teraz w tym kraju,ze kazdy kto ma szalik ,jest kibicem, jest tez potencjalnym bandyta.
TV nie ogladasz??

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2020-06-03, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-03 STAL - Olimpia Elbląg
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (682)
» Młodynie (654) » 1938fc (547)
» Filip kacper k. (518) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 21 257 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:0)
2013-05-29
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 10 990 razy
Garbarnia Kraków - STAL (1:1)
2014-04-27
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 19 937 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 8 421 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.02623