Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Szkoleniowiec drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomir Adamus, nie zakończył jeszcze kompletowania kadry.

 
- Szukam jeszcze do zespołu jednego młodzieżowca, by mieć większe pole manewru – mówi Sławomir Adamus, który ostatnio sprawdzał młodego zawodnika, wychowanka Sandecji Nowy Sącz, podczas wewnętrznej gierki swojego zespołu.

"Stalowcy” nie grali meczu w drugiej lidze w minioną sobotę z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim, zgarnęli trzy punkty walkowerem, gdyż przeżywający kłopoty organizacyjno-finansowe rywale zrezygnowali z gry. 

Nasz zespół w zamian rozegrał na treningu grę wewnętrzną z udziałem juniorów, a trener Adamus sprawdzał wspomnianego młodzieżowca, obrońcę Kamila Lupę (rocznik 1993), wychowanka Sandecji, który ostatnio był zawodnikiem Limanovii Limanowa. Szkoleniowiec "Stalówki” nie wyklucza, że na testy do Stalowej Woli w najbliższych dniach przyjedzie też kolejny młody gracz.
 
- Zrezygnowaliśmy natomiast z testowanego u nas młodzieżowca Karola Mirowskiego z Radomiaka Radom, jego klub chciał za niego zbyt dużych jak dla nas pieniędzy - wyjaśnia Sławomir Adamus. - Jeżeli chodzi o nasz obecny skład w tym sezonie, to uważam, że jest bardzo dobry i stać nas na walkę o najwyższe cele, mam tylko nadzieję, że jeszcze pozyskamy nowego młodego zawodnika, czas mamy do końca sierpnia. 

echodnia.eu

Komentarze (13)

Damians1938 | 2011-08-2 20:02

sportowefakty.pl nie są juz patronem Stalówki?

Mariusz 151 | 2011-08-2 21:39

Kolejna mała niespodzianka w PP Znicz przegrał z Puszczą 0-1

Mietek | 2011-08-3 12:14

@Mariusz151
Jaka znowu niespodzianka? Co to za głupoty.
W tej wyjatkowo słabej 2 lidze każdy wygra z każdym i to żadna sensacja ze Znicz przegrywa z Puszcza.Znicz taki sam kandydat do awansu jak Stal, będzie bardzo ciezko i awansowac moze kazdy na liscie.Cos czuje ze sprawa awansu rostrzygnie sie w ostatniej kolejce.

Adam1938 | 2011-08-3 20:20

Turbia przegrala z limanovia w pucharze polski

Zdjęcia:

» http://stalowka.info/Turbisyny-na-ko.....

Koko | 2011-08-3 21:35

W poniedziałek zmarł były napastnik Wisły - Edward Gajewski.

Edward Gajewski urodził się 13 października 1937 w Wolbromiu. Był wychowankiem tamtejszego Przeboju. Grał także w Stali Stalowa Wola, Błękitnych Kielce, Olimpii Poznań i w latach 1961-1963 w Wiśle. Po odejściu z Reymonta przez siedem lat reprezentował także barwy krakowskiego Hutnika. W ekstraklasie rozegrał dwadzieścia meczów i strzelił sześć bramek. był to też były zawodnik STALÓWKI:)


Biggie | 2011-08-3 23:34

pytanie czysto z ciekawosci, czemu kolejny raz oficjalny herb klubu został zmodyfikowany? czy to juz na stale?

Stalówka_1938 | 2011-08-4 10:47

Herb jest od tą kiedy spółka Akcyjna PSA przejeła stery mi sie tam podoba ładniejszy jest :) zyczę powodzenia Spółce niech się rozwija w pełni :D

Jacek1449 | 2011-08-4 10:50

Paweł Zarzycki chce zakonczyc kariere bramkarza bo jak sam mowi , ze mam nikłe szanse ze ktoś go zatrudni ma dopiero 27 lat dobry bramkarz :) przydałby sie do nas , bo co do tego ciołak nie jestem przekonany zbytnio , tak somo jak do SOchy :)

Mariuszstalowa | 2011-08-4 10:55

DONALD TY ,, WHY YOU'' HEHE

Brygadzista | 2011-08-4 13:05

ZAPISYWAĆ SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ !!!

NIEDŁUGO BĘDZIE WSZYSTKO PODANE (CZYLI GODZ. ZBIÓRKI, KOSZT WYJAZDU)

RÓWNIEŻ BĘDĄ PLAKATY DO ROZKLEJENIA NA MIEŚCIE !!! TAKŻE PRZYGOTOWAĆ SIĘ!!!

Ultrastal | 2011-08-4 15:46

mariusz: chyba "Who You" (hu ju) a nie "Why You" (łaj ju).

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-08-21, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Bytovia Bytów - Stal Stalowa Wola

Bytovia Bytów             Stal Stalowa Wola

4 : 1

Krzysztof Bąk 11,
Norbert Hołtyn 22,
Daniel Feruga 45 (k),
Karol Czubak 65     
Filip Wójcik 53
Sędzia: Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-08-21 STAL - Błękitni S..
2019-08-25 Olimpia Elbl.. - STAL
2019-08-31 STAL - Górnik Łę..
2019-09-07 Skra Często.. - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (845)
» Rafix (695) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (406) » Slim1938 (390)
» Koko (373) » Acer (367)
» Filip kacper k. (355) » Stalowiak1938 (331)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 21 777 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 26 030 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 9 342 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (3:1)
2005-10-07
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 787 razy
Osób Online: 38 / Czas gen. strony: 0.02853