Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Szkoleniowiec drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomir Adamus, nie zakończył jeszcze kompletowania kadry.

 
- Szukam jeszcze do zespołu jednego młodzieżowca, by mieć większe pole manewru – mówi Sławomir Adamus, który ostatnio sprawdzał młodego zawodnika, wychowanka Sandecji Nowy Sącz, podczas wewnętrznej gierki swojego zespołu.

"Stalowcy” nie grali meczu w drugiej lidze w minioną sobotę z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim, zgarnęli trzy punkty walkowerem, gdyż przeżywający kłopoty organizacyjno-finansowe rywale zrezygnowali z gry. 

Nasz zespół w zamian rozegrał na treningu grę wewnętrzną z udziałem juniorów, a trener Adamus sprawdzał wspomnianego młodzieżowca, obrońcę Kamila Lupę (rocznik 1993), wychowanka Sandecji, który ostatnio był zawodnikiem Limanovii Limanowa. Szkoleniowiec "Stalówki” nie wyklucza, że na testy do Stalowej Woli w najbliższych dniach przyjedzie też kolejny młody gracz.
 
- Zrezygnowaliśmy natomiast z testowanego u nas młodzieżowca Karola Mirowskiego z Radomiaka Radom, jego klub chciał za niego zbyt dużych jak dla nas pieniędzy - wyjaśnia Sławomir Adamus. - Jeżeli chodzi o nasz obecny skład w tym sezonie, to uważam, że jest bardzo dobry i stać nas na walkę o najwyższe cele, mam tylko nadzieję, że jeszcze pozyskamy nowego młodego zawodnika, czas mamy do końca sierpnia. 

echodnia.eu

Komentarze (13)

Damians1938 | 2011-08-2 20:02

sportowefakty.pl nie są juz patronem Stalówki?

Mariusz 151 | 2011-08-2 21:39

Kolejna mała niespodzianka w PP Znicz przegrał z Puszczą 0-1

Mietek | 2011-08-3 12:14

@Mariusz151
Jaka znowu niespodzianka? Co to za głupoty.
W tej wyjatkowo słabej 2 lidze każdy wygra z każdym i to żadna sensacja ze Znicz przegrywa z Puszcza.Znicz taki sam kandydat do awansu jak Stal, będzie bardzo ciezko i awansowac moze kazdy na liscie.Cos czuje ze sprawa awansu rostrzygnie sie w ostatniej kolejce.

Adam1938 | 2011-08-3 20:20

Turbia przegrala z limanovia w pucharze polski

Zdjęcia:

» http://stalowka.info/Turbisyny-na-ko.....

Koko | 2011-08-3 21:35

W poniedziałek zmarł były napastnik Wisły - Edward Gajewski.

Edward Gajewski urodził się 13 października 1937 w Wolbromiu. Był wychowankiem tamtejszego Przeboju. Grał także w Stali Stalowa Wola, Błękitnych Kielce, Olimpii Poznań i w latach 1961-1963 w Wiśle. Po odejściu z Reymonta przez siedem lat reprezentował także barwy krakowskiego Hutnika. W ekstraklasie rozegrał dwadzieścia meczów i strzelił sześć bramek. był to też były zawodnik STALÓWKI:)


Biggie | 2011-08-3 23:34

pytanie czysto z ciekawosci, czemu kolejny raz oficjalny herb klubu został zmodyfikowany? czy to juz na stale?

Stalówka_1938 | 2011-08-4 10:47

Herb jest od tą kiedy spółka Akcyjna PSA przejeła stery mi sie tam podoba ładniejszy jest :) zyczę powodzenia Spółce niech się rozwija w pełni :D

Jacek1449 | 2011-08-4 10:50

Paweł Zarzycki chce zakonczyc kariere bramkarza bo jak sam mowi , ze mam nikłe szanse ze ktoś go zatrudni ma dopiero 27 lat dobry bramkarz :) przydałby sie do nas , bo co do tego ciołak nie jestem przekonany zbytnio , tak somo jak do SOchy :)

Mariuszstalowa | 2011-08-4 10:55

DONALD TY ,, WHY YOU'' HEHE

Brygadzista | 2011-08-4 13:05

ZAPISYWAĆ SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ !!!

NIEDŁUGO BĘDZIE WSZYSTKO PODANE (CZYLI GODZ. ZBIÓRKI, KOSZT WYJAZDU)

RÓWNIEŻ BĘDĄ PLAKATY DO ROZKLEJENIA NA MIEŚCIE !!! TAKŻE PRZYGOTOWAĆ SIĘ!!!

Ultrastal | 2011-08-4 15:46

mariusz: chyba "Who You" (hu ju) a nie "Why You" (łaj ju).

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Resovia Rzeszów

Stal Stalowa Wola             Resovia Rzeszów
2018-08-28, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 34 20-5-9 65
2 ŁKS Łódź 34 18-11-5 65
3 Warta Poznań 34 18-8-8 62
4 Garbarnia Kraków 34 16-9-9 57
5 Radomiak Radom 34 15-10-9 55
6 Olimpia Elbląg 34 14-8-12 50
7 Siarka Tarnobrzeg 34 14-5-15 47
8 GKS Bełchatów 34 12-10-12 46
9 Gryf Wejherowo 34 12-10-12 46
10 Stal Stalowa Wola 34 11-11-12 44
11 ROW 1964 Rybnik 34 12-8-14 44
12 Rozwój Katowice 34 12-8-14 44
13 Znicz Pruszków 34 11-9-14 42
14 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
15 MKS Kluczbork 34 9-12-13 39
16 Wisła Puławy 34 8-12-14 36
17 Gwardia Koszalin 34 6-10-18 28
18 Legionovia Legionowo 34 7-6-21 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-08-28 STAL - Resovia Rzes..
0000-00-00 Elana Toruń - STAL
0000-00-00 STAL - Widzew Łódź
0000-00-00 Błękitni S.. - STAL
2018-08-22 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1227) » Vielitz44 (777)
» Fanatyk38 (632) » Kamilosss (378)
» Koko (365) » Slim1938 (358)
» Stalowiak1938 (326) » Zatorze (296)
» Daro (290) » Jaszczur (286)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 071 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 13 670 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 494 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 28 514 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03744