Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Szkoleniowiec drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomir Adamus, nie zakończył jeszcze kompletowania kadry.

 
- Szukam jeszcze do zespołu jednego młodzieżowca, by mieć większe pole manewru – mówi Sławomir Adamus, który ostatnio sprawdzał młodego zawodnika, wychowanka Sandecji Nowy Sącz, podczas wewnętrznej gierki swojego zespołu.

"Stalowcy” nie grali meczu w drugiej lidze w minioną sobotę z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim, zgarnęli trzy punkty walkowerem, gdyż przeżywający kłopoty organizacyjno-finansowe rywale zrezygnowali z gry. 

Nasz zespół w zamian rozegrał na treningu grę wewnętrzną z udziałem juniorów, a trener Adamus sprawdzał wspomnianego młodzieżowca, obrońcę Kamila Lupę (rocznik 1993), wychowanka Sandecji, który ostatnio był zawodnikiem Limanovii Limanowa. Szkoleniowiec "Stalówki” nie wyklucza, że na testy do Stalowej Woli w najbliższych dniach przyjedzie też kolejny młody gracz.
 
- Zrezygnowaliśmy natomiast z testowanego u nas młodzieżowca Karola Mirowskiego z Radomiaka Radom, jego klub chciał za niego zbyt dużych jak dla nas pieniędzy - wyjaśnia Sławomir Adamus. - Jeżeli chodzi o nasz obecny skład w tym sezonie, to uważam, że jest bardzo dobry i stać nas na walkę o najwyższe cele, mam tylko nadzieję, że jeszcze pozyskamy nowego młodego zawodnika, czas mamy do końca sierpnia. 

echodnia.eu

Komentarze (13)

Damians1938 | 2011-08-2 20:02

sportowefakty.pl nie są juz patronem Stalówki?

Mariusz 151 | 2011-08-2 21:39

Kolejna mała niespodzianka w PP Znicz przegrał z Puszczą 0-1

Mietek | 2011-08-3 12:14

@Mariusz151
Jaka znowu niespodzianka? Co to za głupoty.
W tej wyjatkowo słabej 2 lidze każdy wygra z każdym i to żadna sensacja ze Znicz przegrywa z Puszcza.Znicz taki sam kandydat do awansu jak Stal, będzie bardzo ciezko i awansowac moze kazdy na liscie.Cos czuje ze sprawa awansu rostrzygnie sie w ostatniej kolejce.

Adam1938 | 2011-08-3 20:20

Turbia przegrala z limanovia w pucharze polski

Zdjęcia:

» http://stalowka.info/Turbisyny-na-ko.....

Koko | 2011-08-3 21:35

W poniedziałek zmarł były napastnik Wisły - Edward Gajewski.

Edward Gajewski urodził się 13 października 1937 w Wolbromiu. Był wychowankiem tamtejszego Przeboju. Grał także w Stali Stalowa Wola, Błękitnych Kielce, Olimpii Poznań i w latach 1961-1963 w Wiśle. Po odejściu z Reymonta przez siedem lat reprezentował także barwy krakowskiego Hutnika. W ekstraklasie rozegrał dwadzieścia meczów i strzelił sześć bramek. był to też były zawodnik STALÓWKI:)


Biggie | 2011-08-3 23:34

pytanie czysto z ciekawosci, czemu kolejny raz oficjalny herb klubu został zmodyfikowany? czy to juz na stale?

Stalówka_1938 | 2011-08-4 10:47

Herb jest od tą kiedy spółka Akcyjna PSA przejeła stery mi sie tam podoba ładniejszy jest :) zyczę powodzenia Spółce niech się rozwija w pełni :D

Jacek1449 | 2011-08-4 10:50

Paweł Zarzycki chce zakonczyc kariere bramkarza bo jak sam mowi , ze mam nikłe szanse ze ktoś go zatrudni ma dopiero 27 lat dobry bramkarz :) przydałby sie do nas , bo co do tego ciołak nie jestem przekonany zbytnio , tak somo jak do SOchy :)

Mariuszstalowa | 2011-08-4 10:55

DONALD TY ,, WHY YOU'' HEHE

Brygadzista | 2011-08-4 13:05

ZAPISYWAĆ SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ !!!

NIEDŁUGO BĘDZIE WSZYSTKO PODANE (CZYLI GODZ. ZBIÓRKI, KOSZT WYJAZDU)

RÓWNIEŻ BĘDĄ PLAKATY DO ROZKLEJENIA NA MIEŚCIE !!! TAKŻE PRZYGOTOWAĆ SIĘ!!!

Ultrastal | 2011-08-4 15:46

mariusz: chyba "Who You" (hu ju) a nie "Why You" (łaj ju).

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków

Stal Stalowa Wola             Znicz Pruszków
2019-11-23, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

3 : 2

Sebastian Zalepa 55,
Adrian Dziubiński 60, 62     
Robert Dadok 30 (k),
Krzysztof Kiercz 82
Sędzia: Bartosz Owsiany (Opole)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Resovia Rzeszów 18 11-5-2 38
2 Górnik Łęczna 18 11-5-2 38
3 Widzew Łódź 18 11-4-3 37
4 GKS Katowice 18 10-4-4 34
5 Olimpia Elbląg 18 8-7-3 31
6 Bytovia Bytów 18 8-5-5 29
7 Błękitni Stargard Szcz. 18 9-2-7 29
8 Stal Rzeszów 18 8-3-7 27
9 Znicz Pruszków 18 7-3-8 24
10 Górnik Polkowice 18 6-5-7 23
11 Garbarnia Kraków 18 5-7-6 22
12 Lech II Poznań 18 6-4-8 22
13 Pogoń Siedlce 18 6-3-9 21
14 Elana Toruń 18 5-5-8 20
15 Stal Stalowa Wola 18 4-4-10 16
16 Skra Częstochowa 17 4-3-10 15
17 Gryf Wejherowo 18 2-4-12 10
18 Legionovia Legionowo 17 2-3-12 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-11-23 STAL - Znicz Pruszk..
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (879)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (414) » Kamilosss (407)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 393 razy
STAL - Zagłębie Lubin (1:0)
2008-08-16
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 592 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 069 razy
Avia Świdnik - STAL (1:0)
2005-10-30
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 7 860 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03332