Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Szkoleniowiec drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomir Adamus, nie zakończył jeszcze kompletowania kadry.

 
- Szukam jeszcze do zespołu jednego młodzieżowca, by mieć większe pole manewru – mówi Sławomir Adamus, który ostatnio sprawdzał młodego zawodnika, wychowanka Sandecji Nowy Sącz, podczas wewnętrznej gierki swojego zespołu.

"Stalowcy” nie grali meczu w drugiej lidze w minioną sobotę z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim, zgarnęli trzy punkty walkowerem, gdyż przeżywający kłopoty organizacyjno-finansowe rywale zrezygnowali z gry. 

Nasz zespół w zamian rozegrał na treningu grę wewnętrzną z udziałem juniorów, a trener Adamus sprawdzał wspomnianego młodzieżowca, obrońcę Kamila Lupę (rocznik 1993), wychowanka Sandecji, który ostatnio był zawodnikiem Limanovii Limanowa. Szkoleniowiec "Stalówki” nie wyklucza, że na testy do Stalowej Woli w najbliższych dniach przyjedzie też kolejny młody gracz.
 
- Zrezygnowaliśmy natomiast z testowanego u nas młodzieżowca Karola Mirowskiego z Radomiaka Radom, jego klub chciał za niego zbyt dużych jak dla nas pieniędzy - wyjaśnia Sławomir Adamus. - Jeżeli chodzi o nasz obecny skład w tym sezonie, to uważam, że jest bardzo dobry i stać nas na walkę o najwyższe cele, mam tylko nadzieję, że jeszcze pozyskamy nowego młodego zawodnika, czas mamy do końca sierpnia. 

echodnia.eu

Komentarze (13)

Damians1938 | 2011-08-2 20:02

sportowefakty.pl nie są juz patronem Stalówki?

Mariusz 151 | 2011-08-2 21:39

Kolejna mała niespodzianka w PP Znicz przegrał z Puszczą 0-1

Mietek | 2011-08-3 12:14

@Mariusz151
Jaka znowu niespodzianka? Co to za głupoty.
W tej wyjatkowo słabej 2 lidze każdy wygra z każdym i to żadna sensacja ze Znicz przegrywa z Puszcza.Znicz taki sam kandydat do awansu jak Stal, będzie bardzo ciezko i awansowac moze kazdy na liscie.Cos czuje ze sprawa awansu rostrzygnie sie w ostatniej kolejce.

Adam1938 | 2011-08-3 20:20

Turbia przegrala z limanovia w pucharze polski

Zdjęcia:

» http://stalowka.info/Turbisyny-na-ko.....

Koko | 2011-08-3 21:35

W poniedziałek zmarł były napastnik Wisły - Edward Gajewski.

Edward Gajewski urodził się 13 października 1937 w Wolbromiu. Był wychowankiem tamtejszego Przeboju. Grał także w Stali Stalowa Wola, Błękitnych Kielce, Olimpii Poznań i w latach 1961-1963 w Wiśle. Po odejściu z Reymonta przez siedem lat reprezentował także barwy krakowskiego Hutnika. W ekstraklasie rozegrał dwadzieścia meczów i strzelił sześć bramek. był to też były zawodnik STALÓWKI:)


Biggie | 2011-08-3 23:34

pytanie czysto z ciekawosci, czemu kolejny raz oficjalny herb klubu został zmodyfikowany? czy to juz na stale?

Stalówka_1938 | 2011-08-4 10:47

Herb jest od tą kiedy spółka Akcyjna PSA przejeła stery mi sie tam podoba ładniejszy jest :) zyczę powodzenia Spółce niech się rozwija w pełni :D

Jacek1449 | 2011-08-4 10:50

Paweł Zarzycki chce zakonczyc kariere bramkarza bo jak sam mowi , ze mam nikłe szanse ze ktoś go zatrudni ma dopiero 27 lat dobry bramkarz :) przydałby sie do nas , bo co do tego ciołak nie jestem przekonany zbytnio , tak somo jak do SOchy :)

Mariuszstalowa | 2011-08-4 10:55

DONALD TY ,, WHY YOU'' HEHE

Brygadzista | 2011-08-4 13:05

ZAPISYWAĆ SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ !!!

NIEDŁUGO BĘDZIE WSZYSTKO PODANE (CZYLI GODZ. ZBIÓRKI, KOSZT WYJAZDU)

RÓWNIEŻ BĘDĄ PLAKATY DO ROZKLEJENIA NA MIEŚCIE !!! TAKŻE PRZYGOTOWAĆ SIĘ!!!

Ultrastal | 2011-08-4 15:46

mariusz: chyba "Who You" (hu ju) a nie "Why You" (łaj ju).

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (0:1)
2002-04-13
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 35 581 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 22 733 razy
STAL - Śląsk Wrocław (2:0)
2003-05-03
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 914 razy
STAL - Concordia Elbląg (1:0)
2013-03-09
Ilość zdjęć: 18
Wyświetleń: 28 010 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.04382