Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Trener Stalówki szuka młodzieżowca

Szkoleniowiec drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, Sławomir Adamus, nie zakończył jeszcze kompletowania kadry.

 
- Szukam jeszcze do zespołu jednego młodzieżowca, by mieć większe pole manewru – mówi Sławomir Adamus, który ostatnio sprawdzał młodego zawodnika, wychowanka Sandecji Nowy Sącz, podczas wewnętrznej gierki swojego zespołu.

"Stalowcy” nie grali meczu w drugiej lidze w minioną sobotę z KSZO w Ostrowcu Świętokrzyskim, zgarnęli trzy punkty walkowerem, gdyż przeżywający kłopoty organizacyjno-finansowe rywale zrezygnowali z gry. 

Nasz zespół w zamian rozegrał na treningu grę wewnętrzną z udziałem juniorów, a trener Adamus sprawdzał wspomnianego młodzieżowca, obrońcę Kamila Lupę (rocznik 1993), wychowanka Sandecji, który ostatnio był zawodnikiem Limanovii Limanowa. Szkoleniowiec "Stalówki” nie wyklucza, że na testy do Stalowej Woli w najbliższych dniach przyjedzie też kolejny młody gracz.
 
- Zrezygnowaliśmy natomiast z testowanego u nas młodzieżowca Karola Mirowskiego z Radomiaka Radom, jego klub chciał za niego zbyt dużych jak dla nas pieniędzy - wyjaśnia Sławomir Adamus. - Jeżeli chodzi o nasz obecny skład w tym sezonie, to uważam, że jest bardzo dobry i stać nas na walkę o najwyższe cele, mam tylko nadzieję, że jeszcze pozyskamy nowego młodego zawodnika, czas mamy do końca sierpnia. 

echodnia.eu

Komentarze (13)

Damians1938 | 2011-08-2 20:02

sportowefakty.pl nie są juz patronem Stalówki?

Mariusz 151 | 2011-08-2 21:39

Kolejna mała niespodzianka w PP Znicz przegrał z Puszczą 0-1

Mietek | 2011-08-3 12:14

@Mariusz151
Jaka znowu niespodzianka? Co to za głupoty.
W tej wyjatkowo słabej 2 lidze każdy wygra z każdym i to żadna sensacja ze Znicz przegrywa z Puszcza.Znicz taki sam kandydat do awansu jak Stal, będzie bardzo ciezko i awansowac moze kazdy na liscie.Cos czuje ze sprawa awansu rostrzygnie sie w ostatniej kolejce.

Adam1938 | 2011-08-3 20:20

Turbia przegrala z limanovia w pucharze polski

Zdjęcia:

» http://stalowka.info/Turbisyny-na-ko.....

Koko | 2011-08-3 21:35

W poniedziałek zmarł były napastnik Wisły - Edward Gajewski.

Edward Gajewski urodził się 13 października 1937 w Wolbromiu. Był wychowankiem tamtejszego Przeboju. Grał także w Stali Stalowa Wola, Błękitnych Kielce, Olimpii Poznań i w latach 1961-1963 w Wiśle. Po odejściu z Reymonta przez siedem lat reprezentował także barwy krakowskiego Hutnika. W ekstraklasie rozegrał dwadzieścia meczów i strzelił sześć bramek. był to też były zawodnik STALÓWKI:)


Biggie | 2011-08-3 23:34

pytanie czysto z ciekawosci, czemu kolejny raz oficjalny herb klubu został zmodyfikowany? czy to juz na stale?

Stalówka_1938 | 2011-08-4 10:47

Herb jest od tą kiedy spółka Akcyjna PSA przejeła stery mi sie tam podoba ładniejszy jest :) zyczę powodzenia Spółce niech się rozwija w pełni :D

Jacek1449 | 2011-08-4 10:50

Paweł Zarzycki chce zakonczyc kariere bramkarza bo jak sam mowi , ze mam nikłe szanse ze ktoś go zatrudni ma dopiero 27 lat dobry bramkarz :) przydałby sie do nas , bo co do tego ciołak nie jestem przekonany zbytnio , tak somo jak do SOchy :)

Mariuszstalowa | 2011-08-4 10:55

DONALD TY ,, WHY YOU'' HEHE

Brygadzista | 2011-08-4 13:05

ZAPISYWAĆ SIĘ NA LISTĘ WYJAZDOWĄ !!!

NIEDŁUGO BĘDZIE WSZYSTKO PODANE (CZYLI GODZ. ZBIÓRKI, KOSZT WYJAZDU)

RÓWNIEŻ BĘDĄ PLAKATY DO ROZKLEJENIA NA MIEŚCIE !!! TAKŻE PRZYGOTOWAĆ SIĘ!!!

Ultrastal | 2011-08-4 15:46

mariusz: chyba "Who You" (hu ju) a nie "Why You" (łaj ju).

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 37 001 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 14 773 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 228 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 11 367 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.03343