Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 11 listopada – Marsz Niepodległości w Warszawie

11 listopada – Marsz Niepodległości w Warszawie

11.11.2011 spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi kształtować swój byt w niezależnym państwie, będącym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków międzynarodowych. Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamości i przywiązania do tradycji, Rzeczpospolita, to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno całego społeczeństwa, jak i poszczególnych jednostek. 11 listopada przemaszerujemy, by wyrazić naszą wolę walki o silną i wielką Polskę.

Aby zmobilizować jak największą liczbę uczestników, akcje z zapisami rozpoczynamy już teraz. Hasłem przewodnim jest 11 tysięcy na 11.11.11.

Będzie organizowany wyjazd autokarowy z Naszego miasta do stolicy 11 listopada na tą uroczystość. Żeby określić się ile będzie chętnych i jakie zapotrzebowanie na transport już od teraz zapisujmy się! Dokonać tego będzie można poprzez wysłanie prywatnej wiadomości z imieniem i nazwiskiem oraz peselem do użytkownika o nazwie brygadzista na forum Stalówki.

Więcej szczegółów na naszym forum pod adresem: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?f=3&t=51&p=152#p152

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (20)

Fanatyko | 2011-08-24 09:47

No, mam nadzieję, że zjawicie się? :)

Co sądzicie o takiej inicjatywie?

Dead | 2011-08-24 10:23

ja planowalem jechac a nie mialem jak i chcialem na wlasna reke ale w takim razie jade ze stalowka :)

Lubelak | 2011-08-24 10:28

I bardzo dobrze, kiedyś z anszego miasta jeżdziło sporo osób na manifestacje narodowe, wszystko trzymali ludzie z MW. Widac jak ich brakuje, w tamtym roku wyjazd był po cichu z dosyć skromną grupą. nawet taki Lublin miał 2 autokary, co kiedyś było nie do zrealizowania. W tym roku chyba wszyscy powiększą stan osobowy.

Damianstw | 2011-08-24 10:44

Ja mam takie pytanie czy ten wyjazd będzie kosztował i jak tak to ile ;>

Brygadzista | 2011-08-24 10:57

Damianstw za darmoszkę nic nie ma :-)

Drogo zapewne nie będzie, więc się nie martw. No i żeby odłożyć na ten dzień pieniążki jest dużo czasu.

Damianstw | 2011-08-24 11:07

Dzięki Brygadzista

zapewne pojadę i będe namawiał Ziomków do takiego wyjazdu

Piona !

Adam1938 | 2011-08-24 13:58

Wręczenie szalika "Stalówki" dyrektorowi obiektów sportowych w Evergem

(ZDJĘCIA)

» http://skr9.pl/2ab2bc

Bzc1938 | 2011-08-24 23:33

Rok temu na marszu było ponad 30 osób ze Stalowej Woli w zorganizowanej grupie. W tym roku oby było nas więcej. Bez problemu można jechać w barwach klubowych (dużo ekip rok temu było widocznych w barwach - czapeczki, kurtki itp.).

Sesu20 | 2011-08-25 08:40

Sprzedam karnet na mecze Stalówki - bardzo tanio
gg 1203302

Arni | 2011-08-25 08:46

Kurde ja sie nie raz juz zastanawialem czy naprawde odzyskanie niepodleglosci bylo nam potrzebne - czy nie lepiej byloby jak bysmy pozostali pod zaborem Austriackim.
Przeciez to co sie dzieje w tym kraju przez ten żydowski rzad to przechodzi ludzkie pojecie - robienie ludzi w chu..., kradziez i wyprzedaz majatku narodowego, przekrety na kazdym kroku i wchodzenie USA i żydom w dupe bez wazelinki.

Arni | 2011-08-25 08:50

Zapomnialem dodac tylko ze (m.in my Stalowa Wola - bylismy pod zaborem austriackim bo juz parasole z Sandomierza nie)oraz ze w tej chwili i tak wiekszosc Polakow pracuje juz w firmach niepolskich.
A z uplywem tylu lat bylibysmy juz Austriakami i pracowalibysmy praktycznie w tych samych firmach tylko za wieksza kase.

Herb | 2011-08-25 10:15

wiem ze nie na temat ale zastanawia mnie jaki tak naprawde jest herb stalowki bo w internecie na roznych stronach i forach sportowych spotkalem sie juz z trzema roznymi zatem prosze o podanie oficjalnego herbu klubu

Herb | 2011-08-25 10:20

90minut.pl

» http://www.90minut.pl/skarb.php?id_k.....

stalowka.pl

tak jak widac u gory

strona stowarzyszenia kibicow

» http://skssw.ubf.pl/news.php

i powiedzcie mi jak mlody poczatkujacy kibic ma do tego podchodzic

Biggie | 2011-08-25 10:20

oficjalny herb PSA masz na 90minut.pl i stal1938.pl natomiast herb kibiców bez zmian ten co widnieje na górze tej strony

Dead | 2011-08-25 11:52

arni to wyjezdzaj do austrii jak tak bardzo ci sie podoba

Sabas | 2011-08-26 17:11

Z chęcią wziąłbym udział i wielu moich kumpli, ale niepodoba mi sie to, ze wielu PiSowców próbuje to upolitycznić. Żeby było jasne nie jestem ani za PiS ani za PO. Tusk na dodatek podpadł wiadomo czym. Ale jak ktos mysli ze Kaczor jest lepszy to sie myli. On tylko wykorzystuje sytuacje. Pamiętacie kto był za jak najbardziej surowym karaniem za wszelkie przestepstwa?? Przypomnijcie sobie. jeden wart drugiego. I czuje ze nasz wyjazd bedzie wykorzystywany przez Nadbereznego i jego fanów. Wiec raczej zrezygnuje. To Tyle. Nie ufajcie politykom

Skobel88 | 2011-08-26 23:07

Sabas to nie jest wyjazd na marsz polityczny!!
Pochod jest organizowany przez srodowiska narodowe!!!

Sabas | 2011-08-27 02:40

obyś miał racje Skobel, poczekamy, zobaczymy, pzdr

Delnegro69 | 2011-08-27 19:56

sabas jakbys chcial wiedziec to co roku sa takie manifestacje i nie organizowane przez partir rzadzace lub nie tylko przez wiele grup w tym i ruch kibicowski ale cie nikt nie zmusza i nie siej propagandy

Sabas | 2011-08-28 01:08

nie sieje propagandy, bede 11-ego, chce byc tam, bo warto byc razem w takim miejscu i w jednej sprawie, ave Stalówka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (828)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (372) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (296)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 988 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 13 090 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 5 180 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 689 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.0324