Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» 11 listopada – Marsz Niepodległości w Warszawie

11 listopada – Marsz Niepodległości w Warszawie

11.11.2011 spotkajmy się w Warszawie, by zamanifestować naszą narodową dumę i przywiązanie do suwerennego państwa polskiego. Niepodległa Polska to wartość bezcenna. Naród silny i nowoczesny musi kształtować swój byt w niezależnym państwie, będącym podmiotem, a nie przedmiotem stosunków międzynarodowych. Prawdziwie suwerenna, oparta o solidne fundamenty narodowej tożsamości i przywiązania do tradycji, Rzeczpospolita, to najlepszy gwarant sukcesu – zarówno całego społeczeństwa, jak i poszczególnych jednostek. 11 listopada przemaszerujemy, by wyrazić naszą wolę walki o silną i wielką Polskę.

Aby zmobilizować jak największą liczbę uczestników, akcje z zapisami rozpoczynamy już teraz. Hasłem przewodnim jest 11 tysięcy na 11.11.11.

Będzie organizowany wyjazd autokarowy z Naszego miasta do stolicy 11 listopada na tą uroczystość. Żeby określić się ile będzie chętnych i jakie zapotrzebowanie na transport już od teraz zapisujmy się! Dokonać tego będzie można poprzez wysłanie prywatnej wiadomości z imieniem i nazwiskiem oraz peselem do użytkownika o nazwie brygadzista na forum Stalówki.

Więcej szczegółów na naszym forum pod adresem: http://forum.stalowka.pl/viewtopic.php?f=3&t=51&p=152#p152

Image and video hosting by TinyPic

Komentarze (20)

Fanatyko | 2011-08-24 09:47

No, mam nadzieję, że zjawicie się? :)

Co sądzicie o takiej inicjatywie?

Dead | 2011-08-24 10:23

ja planowalem jechac a nie mialem jak i chcialem na wlasna reke ale w takim razie jade ze stalowka :)

Lubelak | 2011-08-24 10:28

I bardzo dobrze, kiedyś z anszego miasta jeżdziło sporo osób na manifestacje narodowe, wszystko trzymali ludzie z MW. Widac jak ich brakuje, w tamtym roku wyjazd był po cichu z dosyć skromną grupą. nawet taki Lublin miał 2 autokary, co kiedyś było nie do zrealizowania. W tym roku chyba wszyscy powiększą stan osobowy.

Damianstw | 2011-08-24 10:44

Ja mam takie pytanie czy ten wyjazd będzie kosztował i jak tak to ile ;>

Brygadzista | 2011-08-24 10:57

Damianstw za darmoszkę nic nie ma :-)

Drogo zapewne nie będzie, więc się nie martw. No i żeby odłożyć na ten dzień pieniążki jest dużo czasu.

Damianstw | 2011-08-24 11:07

Dzięki Brygadzista

zapewne pojadę i będe namawiał Ziomków do takiego wyjazdu

Piona !

Adam1938 | 2011-08-24 13:58

Wręczenie szalika "Stalówki" dyrektorowi obiektów sportowych w Evergem

(ZDJĘCIA)

» http://skr9.pl/2ab2bc

Bzc1938 | 2011-08-24 23:33

Rok temu na marszu było ponad 30 osób ze Stalowej Woli w zorganizowanej grupie. W tym roku oby było nas więcej. Bez problemu można jechać w barwach klubowych (dużo ekip rok temu było widocznych w barwach - czapeczki, kurtki itp.).

Sesu20 | 2011-08-25 08:40

Sprzedam karnet na mecze Stalówki - bardzo tanio
gg 1203302

Arni | 2011-08-25 08:46

Kurde ja sie nie raz juz zastanawialem czy naprawde odzyskanie niepodleglosci bylo nam potrzebne - czy nie lepiej byloby jak bysmy pozostali pod zaborem Austriackim.
Przeciez to co sie dzieje w tym kraju przez ten żydowski rzad to przechodzi ludzkie pojecie - robienie ludzi w chu..., kradziez i wyprzedaz majatku narodowego, przekrety na kazdym kroku i wchodzenie USA i żydom w dupe bez wazelinki.

Arni | 2011-08-25 08:50

Zapomnialem dodac tylko ze (m.in my Stalowa Wola - bylismy pod zaborem austriackim bo juz parasole z Sandomierza nie)oraz ze w tej chwili i tak wiekszosc Polakow pracuje juz w firmach niepolskich.
A z uplywem tylu lat bylibysmy juz Austriakami i pracowalibysmy praktycznie w tych samych firmach tylko za wieksza kase.

Herb | 2011-08-25 10:15

wiem ze nie na temat ale zastanawia mnie jaki tak naprawde jest herb stalowki bo w internecie na roznych stronach i forach sportowych spotkalem sie juz z trzema roznymi zatem prosze o podanie oficjalnego herbu klubu

Herb | 2011-08-25 10:20

90minut.pl

» http://www.90minut.pl/skarb.php?id_k.....

stalowka.pl

tak jak widac u gory

strona stowarzyszenia kibicow

» http://skssw.ubf.pl/news.php

i powiedzcie mi jak mlody poczatkujacy kibic ma do tego podchodzic

Biggie | 2011-08-25 10:20

oficjalny herb PSA masz na 90minut.pl i stal1938.pl natomiast herb kibiców bez zmian ten co widnieje na górze tej strony

Dead | 2011-08-25 11:52

arni to wyjezdzaj do austrii jak tak bardzo ci sie podoba

Sabas | 2011-08-26 17:11

Z chęcią wziąłbym udział i wielu moich kumpli, ale niepodoba mi sie to, ze wielu PiSowców próbuje to upolitycznić. Żeby było jasne nie jestem ani za PiS ani za PO. Tusk na dodatek podpadł wiadomo czym. Ale jak ktos mysli ze Kaczor jest lepszy to sie myli. On tylko wykorzystuje sytuacje. Pamiętacie kto był za jak najbardziej surowym karaniem za wszelkie przestepstwa?? Przypomnijcie sobie. jeden wart drugiego. I czuje ze nasz wyjazd bedzie wykorzystywany przez Nadbereznego i jego fanów. Wiec raczej zrezygnuje. To Tyle. Nie ufajcie politykom

Skobel88 | 2011-08-26 23:07

Sabas to nie jest wyjazd na marsz polityczny!!
Pochod jest organizowany przez srodowiska narodowe!!!

Sabas | 2011-08-27 02:40

obyś miał racje Skobel, poczekamy, zobaczymy, pzdr

Delnegro69 | 2011-08-27 19:56

sabas jakbys chcial wiedziec to co roku sa takie manifestacje i nie organizowane przez partir rzadzace lub nie tylko przez wiele grup w tym i ruch kibicowski ale cie nikt nie zmusza i nie siej propagandy

Sabas | 2011-08-28 01:08

nie sieje propagandy, bede 11-ego, chce byc tam, bo warto byc razem w takim miejscu i w jednej sprawie, ave Stalówka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1174) » Vielitz44 (725)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 10 098 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 141 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 18 108 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 32 017 razy
Osób Online: 29 / Czas gen. strony: 0.04557