Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Mecz z Garbarnią w sobotę na H15!

Mecz z Garbarnią w sobotę na H15!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 16:00 rozpocznie się kolejny mecz z udziałem zielono - czarnych. Tym razem naszym przeciwnikiem będzie beniaminek Garbarnia Kraków. Wszystkich kibiców zapraszamy na to spotkanie!

Jednocześnie przypominamy o 2 najbliższych wyjazdach naszej Stalówki - na Motor Lublin 8 października oraz na Resovię Rzeszów 15 października. Na oba mecze organizujemy się osiedlami, aby pokazać się na tych spotkaniach w dużych liczbach!!

Więcej szczegołów wkrótce.

Komentarze (22)

Herb | 2011-09-1 23:34

"Mariusz 151" powinien dostać bana i nie ważne czy będzie cała sieć zablokowana. Odnośnie wyjazdów to pamiętajcie, że na Resovii klatka gości mieści oficjalnie około 200 osób. Dlatego też w tym miejscu proponuje aby decyzyjni nie dopuścili do tego aby pierwszy lepszy sezonowiec mógł jechać na ten wyjazd, bo później na portalach będzie się lansował fotkami. Na pierwszym miejscu ma być ekipa wyjazdowa !

Biggie | 2011-09-2 09:22

200 osob to i tak zawyzyles, klatka na W22 ma tylko 114 krzeselek

Dr_d | 2011-09-2 10:14

Na Resovie wejdziemy wszyscy, tak jak Stal Rzeszów wchodzi na derby. Także musimy zadbać o dobrą frekwencję - namawiać na ten wyjazd chyba nikogo nie trzeba.

Matador69 | 2011-09-2 10:54

Tylko Resovia wróci na swój stadion? Bo na razie grają w Boguchwale.

Terrormachine | 2011-09-2 11:13

CO wy ogarniacie maja jechac wszyscy na wyjazd nie wazne czy klatka miesci 200 osob bo jak wszystko dobrze pojdzie to mozliwe ze bedziemy miec ten sektor co miala stal rzeszow na derbach. puki co myslcie o meczu z garbarnia potem o resovi :)

Spawn | 2011-09-2 12:16

No nie mogę jedzie tylko grupa wyjazdowa a to dobre,dla mnie mogłeś być nawet i na 100 wyjazdach i co pojedzie taki co był tylko raz i dobre każdy ma prawo jechać bo to nie TOP MODEL żeby wybierać najlepszych wyjazdowiczów.Jedzie my i nawet z 1000 chłopa niech wiedzą że lepszej ekipy niee ma na Podkarpaciu. STF

P!otrek | 2011-09-2 14:01

Spawn, jechać może kto chce, ale to wyjazdowicze powinni dostać bilety na stadion w pierwszej kolejności. Właśnie dlatego, że to NIE JEST top model, czyli okazja lansu dla byle kogo, kto pojedzie na "wyjazd" do Rzeszowa. Nie ma jednak o czym rozmawiać, bo w chwili obecnej nie ma chyba takich problemów.

Biggie | 2011-09-2 14:04

selekcje to sobie mozna robic na awantury, jedziemy wszyscy bez wyjatku najpierw Lublin potem Rzeszów

Adam | 2011-09-2 14:22

Jeśli zdarzy się tak, że dostaniemy ograniczoną liczbę biletów to wejściówkę na pierwszym miejscu powinni otrzymać stali wyjazdowicze.

Edek38 | 2011-09-2 14:57

Troszke sie rozpedziliscie wyjazdowicze:

Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola 18 września, 19:00

Tutaj tez raczej wpuszczaja gosci.
na tym polega roznica,za do Rzeszowa i Lublina moze i chce pojechac kazdy,nawet 500 osob.Natomiast do Niepolomic,Olsztyna, Brzeska itd juz Ci "wszyscy" takich checi nie maja.
Uroki derbowych spotkan!!!
tak bylo jest i bedzie-niestety!!!

Brygadzista | 2011-09-2 15:06

Czym tu się przejmować, że mogę nie wejść na sektor gości i nie zobaczę pięknego futbolu? Zaliczam wyjazd i to się liczy najbardziej! a czy wejdę czy bd stał pod bramą to mnie to wali. Pojedzie każdy, dostaniemy te 200 biletów, wejdzie 200. Reszta będzie pod kasami dopingować!

Fanatyko | 2011-09-2 15:14

Żeście selekcje wymyślili... śmieszne...

Brygadzista wyjaśnił wszystko ;).
Pzdr

Kumar | 2011-09-2 15:33

Informacja jest taka, że wejdą wszyscy to nie wiem po co dyskutować o 114 czy 200. Wiadomo, że na wyjazd typu Olsztyn, Brzesko korby nie ma co robić, bo i tak pojadą sami fanatycy. A na taki Lublin czy Rzeszów organizujmy się między sobą bo mniej niż 500 osób będzie dla nas słabym wynikiem..

Maxell87 | 2011-09-2 19:56

Proszę o kontakt z osobą odpowiedzialną za sprzedaż gadżetów STALÓWKI.
mkbaran87@gmail.co m
gg 2716421

Dede | 2011-09-3 04:26

zamiast wyliczac czy jest 200 czy czy 114 miejsc wez jeden z drugim namow na ten wyjazd kolege a nie sie tu gasisz... przypomnij moze komus zeby wolne bral albo troche floty odlozyl z reszta drogo na pewno nie bedzie... ciekawe ilu tych "fanatykow" bylo w Olsztynie?? pewnie ze fajnie jest jechac 70 km do Rz czy 120 do Lublina a potem sie pochwalic kolezanie ze byl na wyjezdzie jebany pozer.. WLADCY PODKARPACIA STAL STALOWA WOLA !!! PZDR

Dede | 2011-09-3 04:27

zapomnialem dodac PZDR dla WYJAZDOWICZOW !! ;)

Fanatyko | 2011-09-3 10:02

Jak dla mnie, to trochę przesadzacie. Niektórzy nie mają możliwości pojechania w dalekie trasy. Np. młodzi nie pojadą te 450km do Olsztyna, bo prawdopodobnie rodzice im nie pozwolą lub nie dostaną tyle środków na podróż, bo nie ukrywajmy, trzeba ze stówę na taką wyprawę (zaokrąglając). A później tych, co nie jeżdżą na dalekie wyjazdy, tylko te (przykładowo) do 150km nazywacie pozerami, bo się później pochwalą zaliczonym wyjazdem. Każdy od czegoś zaczyna ;).
Pozdro i bez spiny proszę odpowiedzi :)

19mlody38 | 2011-09-3 11:47

zobaczymy czy dzis bedzie nas na młynie wiecej niz tych miejsc w sektorze Resovi, zacznijcie chodzic na mecze u nas a pozniej jezdzijcie na wyjazdy

M1ro | 2011-09-3 12:06

Jeżeli ktoś jedzie samochodem do Gdańska 6 września na mecz Polska - Niemcy i ma 2 wolne miejsca w samochodzie to proszę o kontakt: komórka 889-538-760 albo gg 1128154

Adam1938 | 2011-09-3 19:11

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 10 342 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 35 126 razy
Rozwój Katowice - STAL (1:5)
2015-03-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 12 607 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 19 519 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04001