Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Garbarnia Kraków 0:3 (0:1)

STAL - Garbarnia Kraków 0:3 (0:1)

Niespodziewanej porażki doznali piłkarze Stali Stalowa Wola, którzy na własnym boisku przegrali z nie powalajacą w tym sezonie skutecznością Garbarnią Kraków aż 0:3. 

Ciężko jest skomentować ten mecz i sam wynik, tak więc zapraszamy do pomeczowej lektury w komentarzach.

Komentarze (31)

Stalowkanyc | 2011-09-3 15:45

jest relacja?

Stalowkanyc | 2011-09-3 16:12

tylko ta jest?

Mystery69 | 2011-09-3 18:17

Brawo brawo. Szczególne brawa dla wiernych sympatyków trenera Adamusa, w tym głównie dla władz spółki. Ludzie gdzie wy macie oczy trzymając kogoś takiego na ławce jako trenera Stali Stalowa Wola hehe. Od 1 kolejki każdy mecz gra 1 napastnikiem. Dużo lepszy bramkarz na ławce rezerwowych. Kusiak w pierwszej jedenastce hehe. Mając taką obronę, trzeba grać do przodu, to się podoba kibicom a nie takie granie jak w okręgówce dawnej. Kompromitacja i to straszliwa !!!!!!!!! Na następny mecz przyjdzie z 200 osób. Gratulacje !!!

Damianstw | 2011-09-3 18:22

"– Na wyjazdach beniaminkowie tracą wiele ze swojej wartości, groźniejsi są u siebie - mowi Sławomir Adamus. - Dzięki temu, że widziałem niedawno krakowian w akcji, mogę przekazać pewne uwagi o rywalu swoim zawodnikom. Jestem dobrej myśli przed meczem z Garbarnią. "

Przekazałeś właśnie widać to przykaż im żeby w piątki nie chodzili do planety ;]
Ch**j z wynikami planeta zawsze zwami ;]

Tojo | 2011-09-3 18:23

Czas najwyższy wstrząsnąć zespołem. Walnąć kary finansowe największym opierdalaczom meczowym. W żaden inny sposób nie zmobilizuje się grajków do większego zaangażowania. Pewnie pojawią się głosy aby wywalic trenera. Ale to piłkarze grają na boisku. To nie trener nie potrafi prosto kopnąć piłkę, dokładnie podać, celnie strzelić itp. Czy inny trener z tych patafianów potrafiłby zrobić piłkarzy? Ja nie wiem. Wiem tylko że coś TRZEBA ZROBIĆ.

Mietek | 2011-09-3 18:24

Tak wlasnie gra druzyna walczaca o awans.1 napastnikiem i 8 obroncami, brawo dla samego trenera i jego zwolennikow.Awansuja ale do 3 ligi.Gorszej kaszany jaka dzis widzialem to jeszcze w Stalowej nie bylo.Nawet na wiosne.Fabianowski gwiazda 6 kolejka a on gola nie strzelil.Krol strzelcow 2 ligi.Ultimatum dawac, 6 punktow z Siedlcami i Wisla Pulawy maja byc inaczej Adamus niech manaty pakuje.Po mesku i jak znowu to samo odwala co dzis to biale chusteczki i do widzenia.

Johny | 2011-09-3 18:25

Właśnie wróciłem do chaty. Po drodze trzy fajki, potem trzy piwa i może do jutra się uspokoję....
Jak długo chodzę na mecze, to takiego dziadostwa, braku ambicji, braku myśli taktycznej nie widziałem. Mieliśmy się bić o I ligę, a będziemy walczyć o utrzymanie, już nie tylko II ligi, ale w ogóle piłki, bo nie wierzę, żeby ktoś chciał sponsorować do dziadostwo. I dla kogo ten stadion,? dla tych 300 osób, które może będą chodzić.....
Adamusie - ty trenerze od siedmiu boleści - co ty wyrabiasz z tą drużyną? Od wielu, wielu miesięcy jest trenerem, a nie widać nic innego jak uwstecznianie wszelkich umiejętności piłkarzy. Jeżeli coś ma się zmienić, to pierwszą zmianą powinna być zmiana tego pseudotrenera. Jak najszybciej i od zaraz. Zarząd - do roboty!!!

Zetkaes | 2011-09-3 18:32

Chuj z wynikami , planeta jest zawsze z wami!!
Cała prawda o tych pseudo grajkach

Stalowka the firm | 2011-09-3 18:37

Tak upokorzony jako kibic Stalowki to dawno sie nie czulem. Przegrac z garbarnia (sama nazwa budzi zachwyt) to jest tragedia - ale przegrac u siebie 0:3 nie majac krzty ambicji to jest upokorzenie nas wszystkich kibicow Stalowki.
Prosze adminow o nie kasowanie "mocnych" wpisow - po takiej grze kazdy ma prawo wylac swoje zale i pojechac po grajkach, trenerze. Ja im to powiem wprost w oczy co o tym sadze bo wybieram sie specjalnie w tym celu na trening.
Pozdrawiam!

Misio | 2011-09-3 18:41

Tak w perspektywie czasu kończy się "mała łyżeczka" ,czyli taktyka naszego trenera. A chochlą ku.rwa! Chochlą! Przy takich transferach, z beniaminkiem u siebie i ku.rwa jednym napastnikiem? Jednym napastnikiem, to się gra jak się ma zajebistych skrzydłowych i w sumie wychodzi, to jak trzema! A w takiej lidze? Powinni od początku grac Gęśla, Białek i Fabian. I taka Garbarnia nawet z połowy nie powinna wyjśc! Amen!
PS. Nigdy więcej "małej łyżeczki"!!!

Johny | 2011-09-3 18:52

Ja nawet gorącą zupę wpier....lam wielką łychą..... A ten fachmen całe swoje zycie trenerskie wpieporza łyżeczką od herbaty.....

1950 | 2011-09-3 18:54

Zanim zacznie się akcja naszej Stalówki to grajkowie już czekają na szesnastce bo wiadomo co będzie grane długa piłka i główka albo piłka do lini wrzutka i główka niema gry piłką po ziemi z klepki podań prostopadłych skrzydłowi nie ścinają ze szczałem każda akcja górna piłka i morze się uda zero pomysłu na zrobienie akcji . Gra Stalówki jest łatwa do przeczytania .

Tojo | 2011-09-3 19:03

Jak nie ma drugiej linii to komu podać???? Wtedy gra się długą piłką. A dlaczego nie ma drugiej linii? Bo całą energię marnują na wódę i karty. Czy przed meczem, czy po meczu. Prezes i trener powinni bliżej przyjrzeć się tej ekipie najbardziej doświadczonych i wyżartych grajków.

Adam1938 | 2011-09-3 19:11

Mariusz 151 | 2011-09-3 19:18

Spoko mecz przegrany ale jeżeli kibic Stalówki przychodzi wesprzeć piłkarzy powtarzam wesprzeć to po złym zagraniu piłki czy odograniu do bramkarza raczej go nie powinien wyzywać czy śmiać się z niego czy to nie prawda, to jest kibic ?
Sam jestem piłkarzem i wiem że czasami nawet lepiej podać bramkarzowi a nie kopnąć piłkę na ślepo do przodu i ją bezmyślnie stracić
Panowie wyzwanie piłkarza naprawdę nie pomaga a jemu samemu to szkodzi a zarazem całej drużynie, bo gdy zostanie wyzwany to w kolejnym kontakcie z piłką czy jakiejś ofensywnej akcji może być coraz gorzej bo sam traci pewność i wiare w samego siebie on jusz nie myśli o ofensywnej ciekawej akcji i o ciekawym podaniu do przodu tylko aby celnie podać żeby nie wyśmiać się z niego. Proszę Was zastanówcie się bo warto dla Stalówki dla tej drużyny i dla tego miasta

Julek | 2011-09-3 19:25

te piłkarzyny nas kibiców nie szanują swoją postawą na boisku (treningu) i poza nim plują nam w twarz i się z nas śmieją prosto w oczy "czy wygrywam czy nie i tak nic nie stanie się" " czy trenuje czy nie kibice i tak mogę pocałować w dupę mnie " te piłkarzyki muszą zrozumieć że albo grają trenują ciężko dla nas PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW albo ... Chcemy czy nie oni swoją postawą wystawiają nam opinie jak umiemy zadbać o swój klub !!! A na dzień dzisiejszy zejdźcie z boiska nie róbcie z nas pośmiewiska !!!

Online | 2011-09-3 19:25

tutaj to sobie mozecie pisac ile chcecie chociaz mysle ze adamus albo ktos z jego rodziny napewno tu zaglada i dotrze to do niego - pilkarzy mamy takich a nie innych bo nas nie stac wiec nie oczekujmy cudow, ale zeby z garbarnia u siebie zaliczyc plecy i to 0-3 ? panowie mi to sie w glowie nie miesci - adamus niech w koncu zacznie ustawiac zespol ofensywnie 3-4-3 albo 4-3-3 innej opcji nie widze na strzelanie bramek przeciwnikowi

Julek | 2011-09-3 19:38

piłkarzy zawsze można zmienić kwestia tego że kto by tu nie grał on musi zrozumieć po co i dla kogo gra i za co mu płacą i co od niego się wymaga a nie on se robi co chce i tak dostanie kasę pójdzie na dyskotekę i z niej wróci pijany pali se papieroski przy ludziach sportowiec w sporcie który opiera się na bieganiu pali sobie papieroska w dyskotece jaja trochę nie

Stalowkanyc | 2011-09-3 20:18

WSTYD!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Spawn | 2011-09-3 20:21

Smiech na sali to co dzisiaj grali to juz dawno nie widzialem NIE MIELI POMYSŁU NA GRE ,padaka że rece opadaja.

Wie-300 | 2011-09-3 21:58

Do kolegi który wyśmiewa nazwę Garbarnia przypominam (lub informuję jeśli tego nie wie), że to klub z dużo bogatszą historią i wkładem w polską piłkę (mistrzostwo w 1931) niż Stalówka. Więc szanuj przeciwnika jeśli chcesz żeby Ciebie szanowano.

Wie-300 | 2011-09-3 22:30

Słuchając tego co mówi Adamus podczas konferencji prasowej to ręce opadają. To ma być trener? Zero pasji, zaangażowania... Twierdzi, że dobrze przygotował zespół, tylko dlaczego jego taktyka się zupełnie nie sprawdza?

Złotówa | 2011-09-3 22:31

Rozumiem system 4 - 5 - 1 - ale są 2 warianty defensywny i ofensywny. Do ofensywnego trzeba mie super skrzydła, co u nas odpada. Defensywnie rozumiem ale też nie możemy narzeka na nadmiar defensywnych pomocników i do tego tak gra u siebie ? i to z beniaminkiem ?

Do tej pory byłem zwolennikiem Adamusa (głównie ze zasługi, a mianowicie awans kilka lat temu).

Rozumiem pierwszy sezon - brak zgrania, nowa drużyna itp. Teraz doszli Fabian- król strzelców II ligi wsch., Walaszczyk - były kapitan Resovii i kilku innych. nikt ważny nie odszedł. Mamy grac o awans a u siebie wychodzimy 1 napastnikiem ?????

Tak naprawdę nie ujmując nic Garbarni to wynik powinien byc w drugą strone.

Pozdrawiam i popieram opinię o ultimatum dla trenera bo to on ustawia drużyne, a kazdy widzi jak to robi !

Program | 2011-09-3 22:51

Witam.
Szczerze wam powiem ze nasza gra jest po prostu jedna wielka kaszaną. A ta gra jednym napastnikiem? smiech na sali
Taka gra jak dzisiaj pokazalismy z Garbarnia czy z Olsztynem-BEZ KOMENTARZA.W takiej sytuacji to Kantor TURBIA by nas pokonala.
A no wlasnie wczoraj bylo pisane takie cos "Jeśli zdarzy się tak, że dostaniemy ograniczoną liczbę biletów to wejściówkę na pierwszym miejscu powinni otrzymać stali wyjazdowicze." To teraz tak Chcemy jezdzic na wyjazdy a pokazalismy dzisiaj w meczu z Garbarnia ilu nas najebalo na sektorze cos za duzo nas nie bylo? A my myslimy juz o resovi czy motorze.Na motor pojedzie hmm z 200 osob,a my chcemy na resovie jechac w 600-850? osob? Zeby jezdzic na wyjazdy duza grupa osob to najpierw przychodzimy do sb na mecz panowie.

Radek11b | 2011-09-3 23:16

I WY CHCECIE NOWY STADION?WOLE TA KASE TO KIBLA WRZUCIC I SPUSCIC WODE...NOWY STADION IM SIE ZACHCIALO...WSTYD

Damianstw | 2011-09-4 01:28

No dzisiejsza gra tragedia !!


Adamus !! co?? moim zdaniem dymisja !!

Stalofka | 2011-09-4 11:31

adamus - WON !!!!

Mario_stw | 2011-09-4 11:48

wypowiedzi Adamusa po meczu ;) na
stalowka . eu
hahahahaa

Delnegro69 | 2011-09-5 11:48

a jak wam to mowilem w tamtym roku to sie kazdy sadzl ze niby nie mam racji i co kto mial racje hahaha

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 457 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 729 razy
Stomil Olsztyn - STAL (2:2)
2002-11-04
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 6 947 razy
STAL - GKS Bełchatów (0:0)
2017-04-15
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 6 190 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03966