Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.7.kolejka. STAL STALOWA WOLA - GARBARNIA KRAKÓW

STALÓWKA tv.7.kolejka. STAL STALOWA WOLA - GARBARNIA KRAKÓW

W 7. kolejce nasza "Stalówka" doznała przykrej i upokarzającej porażki z Garbarnią Kraków 0:3.Zespół na boisku zaprezentował się bardzo żle . Dużo błędów obronców, słaba dyspozycja naspastników oraz słabiutka postawa bramakrza  miały wpływ na wynik spotkania .

 

Relacja Stalówkatv:

 

 

W młynie  skromna grupa kibiców "Stalówki" jak mogła tak dopingowała piłkarzy, zawisły flagi "Forza Stal ", " Stalowcy ". W ostatnich minutach zamiast dopingu można było usłyszeć słowa krytyki pod adresem piłkarzy

"Zejdzcie z boiska nie róbcie z Nas pośmiewiska".

 

 

 

Kolejny bardzo trudny wyjazd czeka naszą drużynę do Siedlec na mecz z Pogonią ( sobota godz. 16.00 ) 

Komentarze (20)

Superbastiano | 2011-09-4 14:27

No coment

Online | 2011-09-4 19:49

trener - niech ustawia zespół ofensywnie albo niech odejdzie

piłkarze - brak jakiejkolwiek woli walki i chęci uzyskiwania dobrych wyników

kibice - martwi tak słaba frekwencja

mam nadzieje że to tylko taki falstart i że wszystko pójdzie w dobrym kierunku

siedlce i puławy minimum 4 punkty muszą być

Biggie | 2011-09-4 22:16

o której trening we wtorek?

Stalowka the firm | 2011-09-4 22:41

Jutro podamy o ktorej jest wtorkowy trening - prawdopodbnie wlasnie we wtorek bedziemy chcieli sie na niego udac i przekazac nasza wizje trenerowi i pilkarzom

Biggie | 2011-09-4 22:53

dzieki wlasnie o to mi chodzilo;)

Stalowkanyc | 2011-09-4 23:05

WSTYD!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Omen | 2011-09-5 06:18

Adamus. Dziekujemy
Ciołek - nie pamiętam gorszego bramkarza w Stali .
nic nie umie

Skarpa v | 2011-09-5 08:34

Omen - fachowcu jeden, gra naszych to kaszana, ale bramkarza za to nie wiń - obrona zagrała katastrofalnie i tyle - pojedyncze błędy się mu zdarzają, ale nie jest najgorzej (ostatnio był bohaterem i tylko dzięki niemu wygraliśmy mecz...). Niestety, nie ma pomocy, nie ma przez to ataku i do tego katastrofalne błędy w obronie...bramkarz przerywa kontrę, walczy, a przez 30 sec nasza obrona nie zdążyła wrócić! ta sytuacja przy 2:0 pokazała jak nasi grali...

Dr_d | 2011-09-5 08:57

Ciołka bym nie winił, jest młody i wiadomo, że wczesniej czy później popełni błąd. Nie rozumiem tylko trenera, który ma bardzo dobrego bramkarza Dydę, a na siłę szuka innego, i to jeszcze młodzieżowca, żeby mieć większe pole manewru na innych pozycjach, co jak widać nie przynosi rezultatu, a bramkarz młodzieżowiec widzieliśmy jakie popełnia błędy.

Jw27 | 2011-09-5 09:39

Zobaczcie jak prawy obrońca biega, jak nie kryje i jak go mijają. Gra na stojaka. Presing od połowy miał być?

Mietek | 2011-09-5 09:54

Jesli mowa o mlodziezowcach to czemu nie sciagnieto jeszcze jednego na lewa obrone, co tak szukali.Po co wypozyczali do Turbii.Kolejny blad zarzadu i trenera Adamusa ktory juz sam sie pogubil.Ma dobrego bramkarza i wystawia mlodziezowca ktory swietne spotkania przeplata fatalnymi.Slaba Garbarnia wykorzystala do bolu nieudolnosc Adamusa i jego kopaczy.Prawy obronca Demusiak tez gral jakby szalal dzien wczesniej w Planecie.Jechali po nim jak po masle.Z taka gra mieli by problemy z Turbia i Sokołem Nisko.Taka bolesna prawda trenerze.Swietne przygotowanie do sezonu a dostaje sie w plecy od jednego z glownych kandydatow do spadku.Niedlugo to Stal nią bedzie.

Matador69 | 2011-09-5 10:37

Ale poważnie nie rozumiem naszej gry do przodu - tego 4 5 1, to wyglada tak jakby nasz Trener myslal ze ma na bokach robbena i riberyego

Mystery69 | 2011-09-5 11:46

Dydo - Byrski - Lewandowski - Żmuda - Skórski - Horajecki - Radawiec - Walaszczyk - Białek - Gęśla - Fabianowski
Dydo nr 1 w bramce bez dyskusji !!!!!!
W obronie małe pole manerwu (a według Maurinho przed sezonem taki skład rozbudowany był). Stąd trójka obronców według mnie. Skórski i Horajecki jako defensywni pomocnicy (łącznicy pomiędzy obroną a pomocą). Następnie dwóch pomocników: Radar i Walaszczyk. W ataku Fabian, Gęśla i Białek. Jak widać taktyka kombinowana tzw. 3 - 2 - 2- 3. Gramy do przodu cały czas bez mamiany żadnej. Komu się nie chce grać, schodzi i koniec kropka. Można panie Adamus? Można. Pzdr

19mlody38 | 2011-09-5 12:10

omen czy ty byles na meczu z wigrami?czy ty widziales jak wtedy ciołek bronił i dzieki komu wtedy zdobylismy 3pkt? wiec sklej pizde popelnił bład zdarza sie!

Karzełreakcji | 2011-09-5 16:42

Proszę oddać mi kosiarkę za karnet
Nie mam zamiaru za ciężko zarobione pieniądze sponsorować nieudaczników. Dziękuje tyle w temacie

Fanatyko | 2011-09-5 17:22

Co z tym treningiem we wtorek?

Ramzes | 2011-09-5 19:58

Info odnośnie treningu miało być już dawno podane. Czemu nic w tym temacie nie jest robione?? cos mi sie wydaje ze nie byli bysmy tam mile widziani.Ot co! ;) pozdrawiam

Stalowka the firm | 2011-09-5 20:10

Wszystkich zainteresowanych spotkiem z pilkarzami i trenerem zapraszam na godz 16:20 na stadion!!! Pozdrawiam!!!

Mietek | 2011-09-6 00:17

a od czego sa prezesi, dzialacze.To chyba tylko w tym klubie kibice musza mówic trenerowi co ma robic.Co za zacofanie w tym klubie.Nie mniej popieram ten pomysl spoktania z trenerem i kopaczami.I najwazniejsze pytanie jakie by padlo to moze nie do trenera ale do dzialaczy: czemu nie ma druzyny rezerw.Teraz macie ten kontuzjowany, tamten i klopoty z kadra.Od lat popelniany jest ten sam blad.Nie ma druzyny rezerw i pozniej dziwic sie ze nie ma kto grac.Juz Sokół Nisko ma rezerwy, Resovia z niewiele wiekszym budzetem.Zapowiada sie jak narazie nędzny sezon w 2 lidze i piekna gra na 0:0.Bo po wypowiedziach prezesa w Echu Dnia zmian narazie nie bedzie.Adamus dalej bedzie prezentowal ta swoja zabojcza taktyke 1-9-1.A na spotkaniu z kopaczami i trenerem podziekujmy za wspaniale przygotowanie zespolu do sezonu i wielkie zaangazowanie w ostatnim meczu (widac to bylo szczegolnie po gwiazdzie Fabianowskim ktory sobie chodzil po boisku i mial wszystko w d...)

A i co sie dzieje z Kachniarzem i Radawcem.Radawca nie ma nawet na ławie ostatnio,kontuzja jakas czy co, wole juz jego ogladac niz gwiazde Fabiana ktory buja w oblokach zamiast grac.

Stalex | 2011-09-7 21:22

Drużyny rezerw nie bo...nie ma kasy znawco! Były próby połączenia z jakąś okręgówką, ale się nie udało.W tym Klubie ledwo wiąże się koniec z końcem i chyba wszyscy o tym wiedzą.A Reska ma trzykrotnie większy budżet niż Stalówka:)
Dużo piszesz mało wiesz Mietek.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice

Stal Stalowa Wola             Górnik Polkowice
2020-05-02, godz. 18:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbląg
2020-03-21 Górnik Łęczna - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Częstochowa
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia Legion..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kraków
2020-04-25 STAL - Lech II Poznań
2020-05-02 STAL - Górnik Polkowice
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (666)
» Młodynie (614) » Filip kacper k. (502)
» 1938fc (495) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:0)
2017-06-03
Ilość zdjęć: 64
Wyświetleń: 40 805 razy
STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 22 553 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 8 251 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 8 730 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.0267