Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pogoń - STAL 0:3

Pogoń - STAL 0:3

Znakomicie zrehabilitowali się piłkarze Stali Stalowa Wola za ostatni mecz z Garbarnią Kraków.

Podopieczni Sławomira Adamusa wygrali wyjazdowe spotkanie w Siedlcach z Pogonią 3:0.

Bramki zdobyli: Białek 36, 79 oraz Wojciech Fabianowski w 90 minucie spotkania.

Relacja tv: http://www.youtube.com/watch?v=QEc2D0wmufM

Komentarze (20)

Damianstw | 2011-09-10 23:13

Wynik mnie z szokował widać 2 napastników i 2 strzela
Fabian w końcu strzelił ;D co mnie bardzo też z szokowało

Brawo

Adas1938 | 2011-09-11 00:09

Co taka cisza?? Jak porażka to wszyscy wypisuje na zarząd i trenera a teraz ?? wielcy kibice;/ 3-0 na wyjeździe dobry wynik. Widać ze 2 napastników może zdziałać wiele ;) Brawo dla Wojtka Białka i Wojtka Fabianowskiego. Wracamy do gry o awans a wszyscy anty fani niech dalej spinają się na internecie . W środę czeka nas kolejny ważny mecz , wiec oby wynik był taki jak dziś .

Jw27 | 2011-09-11 00:25

Panowie nie czas lizac sie po jajkach. Niech pograja i wygraja ze 3 mecze. \teraz i w sobote w Pruszkowie to bedzie znaczyło ze sa na dobrej drodze. Jezeli piłkarze nie wymagaja od siebie i nie trzymaja poziomu to my kibice musimy im przpominac. Wiec badzmi wymagajacy i awans w tym sezonie będzie! W srode 3:0 i w sobote 2:0 dla nas!

Terrormachine | 2011-09-11 00:28

Tak jak powiedział Adaś jakoś po wygranej wszyscy umilkli.. Kibicem jest się ze wzgledu na wszystko mimo porażek lub wygranych narazie skupiajmy się na tym drugim. wszystko z czasem sie ułoży i znów będziemy w pierwszej lidze , cierpliwości. Wszyscy idziemy na kolejny mecz i dopingujemy nasz klub!!

Marcin93 | 2011-09-11 00:36

Stalowka the firm | 2011-09-11 01:03

Chlopaki wrzucicie na luz z tym "po wygranej cisza a jakby oprzegrali byloby xx komentarzy" itp - luz - zajebiscie sie ciesze ze wygrali - ale po jednym meczu nie padne na kolana - w tabeli jeszcze nie jest idealnie!
Przewaznie bywa tak ze Ci krytykujacy wylewaja tu swoja frustracje bo im rowniez zalezy na tym zeby Stalowka byla na topie - po wygranych meczach swa radosc okazuja w inny sposob - niewidoczny w internecie a jak juz wlacza kompa to nie sa w stanie sie zalogowac zeby cos napisac - i tego sobie i Wam wszystkim zycze ;)

Jaszczur | 2011-09-11 01:23

TRENER ADAMUS WYCIĄGNĄŁ WNIOSKI PO PORAŻCE Z GARBARNIĄ .W SIEDLCACH ZAGRAŁ DWÓJKĄ NAPASTNIKÓW I SĄ EFEKTY .BIAŁEK TO NAJLEPSZY NAPASTNIK W II LIDZE DLACZEGO SIEDZI NA ŁAWIE!?JAK NIE BEDZIE GRAŁ CIOŁEK ,DEMUSIAK,SKÓRSKI TO AWANS WYWALCZYMY.

Edek38 | 2011-09-11 04:34

Chu..ja prawda.!!!
jw -jeb...nij sie w leb i zalukaj na wyniki tej ligi z poprzedniego ,jak i tego sezonu "znawco"

...."the firm.." z szacunkiem ale pierdo...lisz tez troche, bo kur...wa chcialbym subiektywnej oceny tego meczu dokonanej przez lajzy typu :
MYSTERY ,ONLINE, MIETEK ,sstalowy,NANAKIN,OM EN.
BO dziwnym trafem te LAJZY wypowiadaja sie najglosniej gdy ich"ukochanej" druzynie sie nie wiedzie.
Daleko w chu..ju mam ich skrywane pozytywne emoce!!!!!!!!!!!!!!! !
Jak maja tak twarde jaja do krytykowanie to niech sie zniza do poziomu normalnego fanatyka i z pokora pogratuluja zwycieztwa. co KUR...WA korona z glowy spadnie???
INTERNET FANS ,NIECH WAM KUR...WA LACZA PADNA!!! I MYSZKA SIE UDLAWCIE!!!

Fakt: jedno zwyciestwo wiosny nie czyni , ale to dziala w dwie strony "kibice" zasrani.

Edek38 | 2011-09-11 04:54

ciezko sie opierac "gmochom" na relacji live ,hahaha. lajzy jeba...ne

Edek38 | 2011-09-11 04:57

Adamus won!!!
INTERNET FANS WON!!!||

Do srody patalachy, jak grajki zremisuja lub przegraja to i netia sie odnajdzie!!

Wolnosc slowa!!!
z ciekawosci, w stsie 1? 2?? haha

Kliczko?? adamek?? patrioci ,

Ramzes | 2011-09-11 07:42

Chyba kogoś poniosło;)
chociarz, po trochę nie dziwię CI się. Nie zmienia to faktu zniżania się do poziomu tego internetowego tałatajstwa!

Vielitz | 2011-09-11 09:23

po skrócie to widać że nasi jakoś super znów nie grali, dziury w obronie jak zwykle, tyle że tym razem to my kontrowaliśmy a nie tak jak ostatnio przeciwnik i to my z tych kontr bramki strzelaliśmy. Białek strzelił dwie (pięknie wyłożone patelnie) ale z 3-4 sety zmarnował. Nie ma się co podniecać, ale jest zwycięstwo i trzeba się cieszyć - fakt też taki, że musimy atakować i strzelać bramki, bo niestety obronę to mamy cieniutką...

Mystery69 | 2011-09-11 10:19

Edek podstawa to kultura. Widać, że Tobie tego wyraźnie brakuje. Prezes żeby mówił takie słowa to kompromitacja. A tak na poważnie do mnie czy do innych tutaj osób brakuje Ci bardzo, ale to bardzo dużo....... Naucz się kultury i obycia to pogadamy

P!otrek | 2011-09-11 10:37

Po skrócie, to sobie możecie chu.ja oceniać. Grali dobrze i mądrze, choć wiadomo, że jakieś błędy były. Jak chcecie idealnej(prawie) piłki, to jechać na camp nou(pewnie dla was tak samo daleko, jak na Hutniczą). mystery, ty kurwa hipokryto, zarzucasz komuś brak kultury, a sam jesteś internetowym, anonimowym szczekaczem. Skończ się udzielać, albo się przedstaw.

Petek12 | 2011-09-11 10:50

dobrze bylo oby tak dalej to będziemy mieli awans dobrze fabianowski i białek jak grają dwoma napastnikami to coś wychodzi im

Zatorze | 2011-09-11 11:20

Jeśli chodzi o Edka38 i jego kulturę to wolę jednak żeby Edek38 był taki jak tu bo nie ma co się z Wami pierdolić a jak macie na chęć rozmowy to ja z chęcią pogadam w cztery oczy o tym co się dzieje w klubie i poza nim - czy jest dobrze czy nie Wam i tak nic nie pasuje. Nie raz krytykowałem Edka38 ale wiem jedno zawsze stanę w jego obronie bo wiem co to jest lojalność, z którą Wy chyba nie mieliście nigdy obycia. Pozdrawiam

Delnegro69 | 2011-09-11 11:26

nie ma co sie podniecac 1 wygrana jak wygraja 3-4 mecze to tak a adamus zmienil ustawienie na 2 napastnikow nie przez to ze tak chcial tylko ze tak musial bo wszyscy mu to mowili tylko ze on tego nie widzial

Delnegro69 | 2011-09-11 11:32

Czy ten mecz nie pokazał, że opłaca się grać dwoma napastnikami?
SA: Nie graliśmy dwoma napastnikami. W Stalowej Woli jest jakaś obsesja gry dwoma napastnikami. Nie stać nas na grę dwoma napastnikami. Jeśli dla kogoś nazwiska Fabianowskiego i Białka to napastnicy, to graliśmy dwoma napastnikami, opłaciło się bo wygraliśmy 3:0.
Czy spadł panu kamień z serca?
SA: Nie spadł mi żaden kamień. Moja wiara była przy drużynie, mimo bolesnej porażki z Garbarnią. Proszę o cierpliwość i dać im trochę czasu. W meczu z Garbarnią weszło sześciu zawodników, których nie było w klubie, ale myślę, że czas pracuje na naszą korzyść.
Czy od tego meczu będzie lepiej?
SA: Nie wiem czy będzie lepiej. Teraz gramy z Wisłą Puławy, która też ma groźnych zawodników z przodu. Do następnego meczu może wróci do gry Tomasz Lewandowski.


taki oto mial coment nasz trener

Edek38 | 2011-09-11 14:28

VIELITS czy ja Ci tam...
Takich wlasnie chlopkow jak ty jest najwiecej.Jest po 0 to zle , jest 3 0 dla nas to tez zle i w ten sposob wychodzi na to,ze wam nigdy nie dogodzi.Po to ma sie 6 sytuacji zeby conajmniej jedna wykorzystac, gdyby wszyscy strzelali to co maja to wyniki by byly po 10 8.
Z czegos te patelnie wynikaly, musiala byc skonstruowana akcja ,tak?? wiec co sapiesz jescze??
Obycie ,hehe, dobre, a kogo to obchodzi kto jest pod jakim nickiem?/ was satysfakcjonuje anonimowosc ,ok.Jak wy nazywacie kogos patalachami itp itd to jest ok, ale jak ktos ublizy jasnie wielmoznym to juz jest be.
Chcieliscie wolnosc slowa to macie.

PROSILEM ZEBYS MERYTORYCZNIE OCENIL MECZ !!!No ale nie ma na kogo ponajezdzac wiec odwracasz kota ogonem i czepiasz sie o slowka,hehe,mocny argument.
kTO KOMUS UDOWODNI CZY PO NICKIEM X jest prezes, Y trener a Z maser.
To jeszce niedawno nie mialo dla nikogo znaczenia a teraz cos Cie boli?

Czekacie na kolejne potkniecia i okazje do wyszydzania i ty prezentujesz poziom kibica wiernego??/ daj na luz.

jak kuba Bogu ....

Do srody, i oby przegrali to z checia przyznam Ci racje :)
Poza tym jest wyraznie napisane,ze jedna wygrana wiosny nie czyni wiec nie wiem po co jakies wielkie podniecenie.

Masz tak twarde jaja ale przez gardelko gratulacje nie przejda bo CI DUMA NIE POZAWALA ??!!
jAKIS KOLEJNY ZNAWACA OCENIA MECZ NA PODSTAWIE 5 MIN MIGAWKI !!!
Rece opadaja.
Fakt w obronie nie za dobrze bo byli szybcy grajkowie a nasi"wiekowi" stoperzy sa jacy sa.Z lewej tez z koniecznosci gra nominalny stoper bo BYRA ma uraz,czesto nie nadazal za swoim zawodnikiem ,ale Adamusa 0 z tylu jest hehe.i oby tak dalej.

Idzcie na rondo i na echodnia ocencie impreze i srodki na nia wydane,tak dla relaksu.
Nara

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 10 7-1-2 22
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
4 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
5 Elana Toruń 9 5-3-1 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
8 Znicz Pruszków 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 10 3-4-3 13
10 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
11 Gryf Wejherowo 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 9 3-2-4 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Garbarnia Kraków (2:0)
2013-09-28
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 24 333 razy
STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 9 538 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 44 392 razy
Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 9 199 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.04415