Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapraszamy na kolejne spotkanie już w środę!

Zapraszamy na kolejne spotkanie już w środę!

Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejny mecz o mistrzostwo II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a Wisłą Puławy.

Piłkarze Wisły w rudzie jesiennej spisują się całkiem dobrze. Z sześciu rozegranych dotychczas meczy wygrali trzy i dwa zremisowali.
W tabeli ligowej zajmują miejsce 6 ( Stalówka jest piąta ).

Zapowiada się więc ciekawe widowisko. Hutnicza 15, godzina 16:00 (środa).

Komentarze (22)

Pyry | 2011-09-12 14:04

Kiedy jakieś info w sprawie wyjazdu na Znicz? Trzeba zrobić szum na mieście a za dużo czasu nie zostało

Biggie | 2011-09-12 14:08

na razie niewiadomo jeszcze czy udalo sie zalatwic bilety na ten wyjazd, jak cos bedzie wiadomo na pewno sie pojawi informacja

Jacek1449 | 2011-09-12 19:42

MOŻE NIE NA TEMAT ALE TU MACIE LINKA Z (ODSŁONIECIA PATRIOTY) KTO NIE BYŁ MA FILMIK MOJEGO WYKONANIA
CHODZ CUDEM SWIATA NIE JEST :)

» http://www.youtube.com/watch?v=S1XBkHS4F4E

Fanatyko | 2011-09-13 16:14

Szkoda, że mnie nie będzie (choroba). Liczę na dobrą relację live!

Kustyk | 2011-09-13 18:08

stal - wisla 3-1 a bramke dla wisly strzeli mikolaj skornicki hehe pozdrowionka

Online | 2011-09-13 18:17

fanatyko

co to za "choroba" że nie możesz wyjść na dwie godziny ?

99999 | 2011-09-13 20:36

Trener Wisły się odgraża, ze wygra z nami

» http://www.sztafeta.pl/index.php?opt.....

Piotrektomek | 2011-09-13 21:36

Live by się przydało. Kto robi mecz w środę o 16. Ludzie pracują

Buciooo | 2011-09-13 22:04

i do szkoły na popołudnie niektóre dzieci chodzą... takie jak ja :(

Mariusz 151 | 2011-09-13 22:51

panowie nie narzekajcie, ja pracuję, mieszkam od Stalowej jakieś ok. 25 km a mimo to będę na meczu bo poproszę szefa o wolne (wiem że nie każdy może ale sprubować można) a niektóre dzieci ci kturzy chodzą na popołudnie pewnie mogą się urwać z zajęć i zawitać na H15.
Pomóżmy naszym zwyciężyć i zdobyć 14 pkt bo po ostatnim meczu z Garbarnią niektórzy zwątpili w tę drużyne a przecież potrafią wygrywać co pokazali w Siedlcach pokarzmy że jesteśmy nadal z Nimi

Cyc-u | 2011-09-13 23:08

Czy wiadomo już jak wygląda kwestia wyjazdu do Pruszkowa?

Piotrektomek | 2011-09-14 11:46

Rozumiem, że redakcja strony relacji live nie przewiduje??
A wywiad trenera Sawy bardzo fajny.

Paker220890 | 2011-09-14 12:30

Moze ktos podac po ile są wejsciowki dzisiaj na mecz??? Z gory dzieki:-)

Zatorze | 2011-09-14 13:50

Z tego co widzę z Wisłą Puławy graliśmy w pucharze Polski w sezonie 1986/1987 dokładnie 03 Sierpnia 1986 roku klub z Puław rozgromił nas 2:1 w II rundzie pucharu i przeszedł do III rundy gdzie spotkał się z Jagiellonią Białystok, wygrywając w karnych 5:4, po tym wydarzeniu Wiślacy odpadają z ŁKS Łódź i kończą tym samym rozgrywki w pucharze.

Sprawdzałem nasze potyczki ligowe i z tego wynika że w lidze nie mieliśmy jeszcze nigdy możliwości sprawdzenia się na utwardzonym boisku w walce o 3pkt.. Nasze drużyny mijały się w ligach. Ostatnio była możliwość rozegrania sparingu do którego w ostateczności nie dochodzi. Z jednym i chyba jedynym z najbardziej świeżych wywiadów w gazecie „Sztafeta̶ 1;, trener Wisły Puławy pan Mariusz Sawa określił to w krótkim zdaniu – „W okresie przygotowawczym chciałem grać ze „Stalówką̶ 1; sparing, ale trener Adamus nie chciał. Chyba się nas bał”.

Czy naprawdę nasz trener Adamus się bał tego sparingu pozostawimy to do rozstrzygnięcia im samym. Wszystko skumuluje się dzisiaj na boisku – mecz rozpoczyna się o godz. 16:00, Kto przyjdzie na Hutniczą, będzie świadkiem historycznego chyba pierwszego jeśli się nie mylę spotkania z drużyną Wisły Puławy na naszym stadionie, liczymy wszyscy że to będzie wygrany mecz i zapisze się podwójnie do tej naszej historii w samych superlatywach.

Piotrektomek | 2011-09-14 14:55

Tak to jedyny mecz pierwszych ekip Wisły i Stali. Dodaktowo Wisła mierzyła się z rezerwami Stali kilka razy.

Kustyk | 2011-09-14 15:30

» http://live.sportowefakty.pl/launch_football_4632.html
relacja live dla ludzi za granicamii tych co nie moga dotrzec nastadion

Walker1449 | 2011-09-14 15:58

Zapraszam na czat

» http://www.stalowka.pl/chat

Walker1449 | 2011-09-14 16:52

Wynik do 1 Połowy
2;1

17 (1;0) GOL! Piłkę z rzutu wolnego zagrał Walaszczyk, a Fabianowski z kilku metrów głową wpakował ją do bramki Wisły.

33 (2;0) GOL! Przepiękny gol dla Stali. Z ponad 30 metrów uderzył Walaszczyk, który przelobował bramkarza.

44 (2;1) GOL! Olszak uderzył między nogami Żmudy. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Stali, zmyliła Dydę i wpadła do siatki.

Walker1449 | 2011-09-14 17:54

wYNIK Z DRUGIEJ POLOWY
3;2

17 (1;0) GOL! Piłkę z rzutu wolnego zagrał Walaszczyk, a Fabianowski z kilku metrów głową wpakował ją do bramki Wisły.

33 (2;0) GOL! Przepiękny gol dla Stali. Z ponad 30 metrów uderzył Walaszczyk, który przelobował bramkarza.

44 (2;1) GOL! Olszak uderzył między nogami Żmudy. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Stali, zmyliła Dydę i wpadła do siatki.

53 (2;2) GOL! Nowak będąc w szesnastce gospodarzy uderzył głową i doprowadził do remisu.

76 (3;2) GOL! Demusiak ładnie dośrodkował w pole karne gości, a Skórski głową z kilku metrów zdobył gola.

Malina | 2011-09-14 18:26

zajebiscie sie ciesze ,,brawo "
ale trzeba popracowac nad defensywa
widac ze jaro i kusiak juz niemaja zdrowia zeby biegac
ale brawo dla jarka za zaangazowanie
hey STAL

Adam1938 | 2011-09-14 20:35

Zdjęcia i video z meczu i wypowiedzi pilkarzy mozna zobaczyc tutaj

» http://urlik.pl/stal-stalowa-wola-wisla-pulawy/

Śledz | 2011-09-14 23:56

do Adam1938 a gdzie jest chodzby jedno zdjecie sektora czy nawet krytej? to jest strona kibiców czy grajków?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Ruch Wysokie Mazowieckie (0:2)
2011-04-02
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 33 242 razy
STAL - Odra Opole (2:1)
2008-07-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 938 razy
STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 20 028 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 190 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.03433