Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapraszamy na kolejne spotkanie już w środę!

Zapraszamy na kolejne spotkanie już w środę!

Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejny mecz o mistrzostwo II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a Wisłą Puławy.

Piłkarze Wisły w rudzie jesiennej spisują się całkiem dobrze. Z sześciu rozegranych dotychczas meczy wygrali trzy i dwa zremisowali.
W tabeli ligowej zajmują miejsce 6 ( Stalówka jest piąta ).

Zapowiada się więc ciekawe widowisko. Hutnicza 15, godzina 16:00 (środa).

Komentarze (22)

Pyry | 2011-09-12 14:04

Kiedy jakieś info w sprawie wyjazdu na Znicz? Trzeba zrobić szum na mieście a za dużo czasu nie zostało

Biggie | 2011-09-12 14:08

na razie niewiadomo jeszcze czy udalo sie zalatwic bilety na ten wyjazd, jak cos bedzie wiadomo na pewno sie pojawi informacja

Jacek1449 | 2011-09-12 19:42

MOŻE NIE NA TEMAT ALE TU MACIE LINKA Z (ODSŁONIECIA PATRIOTY) KTO NIE BYŁ MA FILMIK MOJEGO WYKONANIA
CHODZ CUDEM SWIATA NIE JEST :)

» http://www.youtube.com/watch?v=S1XBkHS4F4E

Fanatyko | 2011-09-13 16:14

Szkoda, że mnie nie będzie (choroba). Liczę na dobrą relację live!

Kustyk | 2011-09-13 18:08

stal - wisla 3-1 a bramke dla wisly strzeli mikolaj skornicki hehe pozdrowionka

Online | 2011-09-13 18:17

fanatyko

co to za "choroba" że nie możesz wyjść na dwie godziny ?

99999 | 2011-09-13 20:36

Trener Wisły się odgraża, ze wygra z nami

» http://www.sztafeta.pl/index.php?opt.....

Piotrektomek | 2011-09-13 21:36

Live by się przydało. Kto robi mecz w środę o 16. Ludzie pracują

Buciooo | 2011-09-13 22:04

i do szkoły na popołudnie niektóre dzieci chodzą... takie jak ja :(

Mariusz 151 | 2011-09-13 22:51

panowie nie narzekajcie, ja pracuję, mieszkam od Stalowej jakieś ok. 25 km a mimo to będę na meczu bo poproszę szefa o wolne (wiem że nie każdy może ale sprubować można) a niektóre dzieci ci kturzy chodzą na popołudnie pewnie mogą się urwać z zajęć i zawitać na H15.
Pomóżmy naszym zwyciężyć i zdobyć 14 pkt bo po ostatnim meczu z Garbarnią niektórzy zwątpili w tę drużyne a przecież potrafią wygrywać co pokazali w Siedlcach pokarzmy że jesteśmy nadal z Nimi

Cyc-u | 2011-09-13 23:08

Czy wiadomo już jak wygląda kwestia wyjazdu do Pruszkowa?

Piotrektomek | 2011-09-14 11:46

Rozumiem, że redakcja strony relacji live nie przewiduje??
A wywiad trenera Sawy bardzo fajny.

Paker220890 | 2011-09-14 12:30

Moze ktos podac po ile są wejsciowki dzisiaj na mecz??? Z gory dzieki:-)

Zatorze | 2011-09-14 13:50

Z tego co widzę z Wisłą Puławy graliśmy w pucharze Polski w sezonie 1986/1987 dokładnie 03 Sierpnia 1986 roku klub z Puław rozgromił nas 2:1 w II rundzie pucharu i przeszedł do III rundy gdzie spotkał się z Jagiellonią Białystok, wygrywając w karnych 5:4, po tym wydarzeniu Wiślacy odpadają z ŁKS Łódź i kończą tym samym rozgrywki w pucharze.

Sprawdzałem nasze potyczki ligowe i z tego wynika że w lidze nie mieliśmy jeszcze nigdy możliwości sprawdzenia się na utwardzonym boisku w walce o 3pkt.. Nasze drużyny mijały się w ligach. Ostatnio była możliwość rozegrania sparingu do którego w ostateczności nie dochodzi. Z jednym i chyba jedynym z najbardziej świeżych wywiadów w gazecie „Sztafeta̶ 1;, trener Wisły Puławy pan Mariusz Sawa określił to w krótkim zdaniu – „W okresie przygotowawczym chciałem grać ze „Stalówką̶ 1; sparing, ale trener Adamus nie chciał. Chyba się nas bał”.

Czy naprawdę nasz trener Adamus się bał tego sparingu pozostawimy to do rozstrzygnięcia im samym. Wszystko skumuluje się dzisiaj na boisku – mecz rozpoczyna się o godz. 16:00, Kto przyjdzie na Hutniczą, będzie świadkiem historycznego chyba pierwszego jeśli się nie mylę spotkania z drużyną Wisły Puławy na naszym stadionie, liczymy wszyscy że to będzie wygrany mecz i zapisze się podwójnie do tej naszej historii w samych superlatywach.

Piotrektomek | 2011-09-14 14:55

Tak to jedyny mecz pierwszych ekip Wisły i Stali. Dodaktowo Wisła mierzyła się z rezerwami Stali kilka razy.

Kustyk | 2011-09-14 15:30

» http://live.sportowefakty.pl/launch_football_4632.html
relacja live dla ludzi za granicamii tych co nie moga dotrzec nastadion

Walker1449 | 2011-09-14 15:58

Zapraszam na czat

» http://www.stalowka.pl/chat

Walker1449 | 2011-09-14 16:52

Wynik do 1 Połowy
2;1

17 (1;0) GOL! Piłkę z rzutu wolnego zagrał Walaszczyk, a Fabianowski z kilku metrów głową wpakował ją do bramki Wisły.

33 (2;0) GOL! Przepiękny gol dla Stali. Z ponad 30 metrów uderzył Walaszczyk, który przelobował bramkarza.

44 (2;1) GOL! Olszak uderzył między nogami Żmudy. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Stali, zmyliła Dydę i wpadła do siatki.

Walker1449 | 2011-09-14 17:54

wYNIK Z DRUGIEJ POLOWY
3;2

17 (1;0) GOL! Piłkę z rzutu wolnego zagrał Walaszczyk, a Fabianowski z kilku metrów głową wpakował ją do bramki Wisły.

33 (2;0) GOL! Przepiękny gol dla Stali. Z ponad 30 metrów uderzył Walaszczyk, który przelobował bramkarza.

44 (2;1) GOL! Olszak uderzył między nogami Żmudy. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Stali, zmyliła Dydę i wpadła do siatki.

53 (2;2) GOL! Nowak będąc w szesnastce gospodarzy uderzył głową i doprowadził do remisu.

76 (3;2) GOL! Demusiak ładnie dośrodkował w pole karne gości, a Skórski głową z kilku metrów zdobył gola.

Malina | 2011-09-14 18:26

zajebiscie sie ciesze ,,brawo "
ale trzeba popracowac nad defensywa
widac ze jaro i kusiak juz niemaja zdrowia zeby biegac
ale brawo dla jarka za zaangazowanie
hey STAL

Adam1938 | 2011-09-14 20:35

Zdjęcia i video z meczu i wypowiedzi pilkarzy mozna zobaczyc tutaj

» http://urlik.pl/stal-stalowa-wola-wisla-pulawy/

Śledz | 2011-09-14 23:56

do Adam1938 a gdzie jest chodzby jedno zdjecie sektora czy nawet krytej? to jest strona kibiców czy grajków?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 32 19-5-8 62
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 Siarka Tarnobrzeg 32 14-4-14 46
7 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1182) » Vielitz44 (726)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (337)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 13 699 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 12 299 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 11 673 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 14 264 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.04968