Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Zapraszamy na kolejne spotkanie już w środę!

Zapraszamy na kolejne spotkanie już w środę!

Już dziś zapraszamy wszystkich na kolejny mecz o mistrzostwo II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola, a Wisłą Puławy.

Piłkarze Wisły w rudzie jesiennej spisują się całkiem dobrze. Z sześciu rozegranych dotychczas meczy wygrali trzy i dwa zremisowali.
W tabeli ligowej zajmują miejsce 6 ( Stalówka jest piąta ).

Zapowiada się więc ciekawe widowisko. Hutnicza 15, godzina 16:00 (środa).

Komentarze (22)

Pyry | 2011-09-12 14:04

Kiedy jakieś info w sprawie wyjazdu na Znicz? Trzeba zrobić szum na mieście a za dużo czasu nie zostało

Biggie | 2011-09-12 14:08

na razie niewiadomo jeszcze czy udalo sie zalatwic bilety na ten wyjazd, jak cos bedzie wiadomo na pewno sie pojawi informacja

Jacek1449 | 2011-09-12 19:42

MOŻE NIE NA TEMAT ALE TU MACIE LINKA Z (ODSŁONIECIA PATRIOTY) KTO NIE BYŁ MA FILMIK MOJEGO WYKONANIA
CHODZ CUDEM SWIATA NIE JEST :)

» http://www.youtube.com/watch?v=S1XBkHS4F4E

Fanatyko | 2011-09-13 16:14

Szkoda, że mnie nie będzie (choroba). Liczę na dobrą relację live!

Kustyk | 2011-09-13 18:08

stal - wisla 3-1 a bramke dla wisly strzeli mikolaj skornicki hehe pozdrowionka

Online | 2011-09-13 18:17

fanatyko

co to za "choroba" że nie możesz wyjść na dwie godziny ?

99999 | 2011-09-13 20:36

Trener Wisły się odgraża, ze wygra z nami

» http://www.sztafeta.pl/index.php?opt.....

Piotrektomek | 2011-09-13 21:36

Live by się przydało. Kto robi mecz w środę o 16. Ludzie pracują

Buciooo | 2011-09-13 22:04

i do szkoły na popołudnie niektóre dzieci chodzą... takie jak ja :(

Mariusz 151 | 2011-09-13 22:51

panowie nie narzekajcie, ja pracuję, mieszkam od Stalowej jakieś ok. 25 km a mimo to będę na meczu bo poproszę szefa o wolne (wiem że nie każdy może ale sprubować można) a niektóre dzieci ci kturzy chodzą na popołudnie pewnie mogą się urwać z zajęć i zawitać na H15.
Pomóżmy naszym zwyciężyć i zdobyć 14 pkt bo po ostatnim meczu z Garbarnią niektórzy zwątpili w tę drużyne a przecież potrafią wygrywać co pokazali w Siedlcach pokarzmy że jesteśmy nadal z Nimi

Cyc-u | 2011-09-13 23:08

Czy wiadomo już jak wygląda kwestia wyjazdu do Pruszkowa?

Piotrektomek | 2011-09-14 11:46

Rozumiem, że redakcja strony relacji live nie przewiduje??
A wywiad trenera Sawy bardzo fajny.

Paker220890 | 2011-09-14 12:30

Moze ktos podac po ile są wejsciowki dzisiaj na mecz??? Z gory dzieki:-)

Zatorze | 2011-09-14 13:50

Z tego co widzę z Wisłą Puławy graliśmy w pucharze Polski w sezonie 1986/1987 dokładnie 03 Sierpnia 1986 roku klub z Puław rozgromił nas 2:1 w II rundzie pucharu i przeszedł do III rundy gdzie spotkał się z Jagiellonią Białystok, wygrywając w karnych 5:4, po tym wydarzeniu Wiślacy odpadają z ŁKS Łódź i kończą tym samym rozgrywki w pucharze.

Sprawdzałem nasze potyczki ligowe i z tego wynika że w lidze nie mieliśmy jeszcze nigdy możliwości sprawdzenia się na utwardzonym boisku w walce o 3pkt.. Nasze drużyny mijały się w ligach. Ostatnio była możliwość rozegrania sparingu do którego w ostateczności nie dochodzi. Z jednym i chyba jedynym z najbardziej świeżych wywiadów w gazecie „Sztafeta̶ 1;, trener Wisły Puławy pan Mariusz Sawa określił to w krótkim zdaniu – „W okresie przygotowawczym chciałem grać ze „Stalówką̶ 1; sparing, ale trener Adamus nie chciał. Chyba się nas bał”.

Czy naprawdę nasz trener Adamus się bał tego sparingu pozostawimy to do rozstrzygnięcia im samym. Wszystko skumuluje się dzisiaj na boisku – mecz rozpoczyna się o godz. 16:00, Kto przyjdzie na Hutniczą, będzie świadkiem historycznego chyba pierwszego jeśli się nie mylę spotkania z drużyną Wisły Puławy na naszym stadionie, liczymy wszyscy że to będzie wygrany mecz i zapisze się podwójnie do tej naszej historii w samych superlatywach.

Piotrektomek | 2011-09-14 14:55

Tak to jedyny mecz pierwszych ekip Wisły i Stali. Dodaktowo Wisła mierzyła się z rezerwami Stali kilka razy.

Kustyk | 2011-09-14 15:30

» http://live.sportowefakty.pl/launch_football_4632.html
relacja live dla ludzi za granicamii tych co nie moga dotrzec nastadion

Walker1449 | 2011-09-14 15:58

Zapraszam na czat

» http://www.stalowka.pl/chat

Walker1449 | 2011-09-14 16:52

Wynik do 1 Połowy
2;1

17 (1;0) GOL! Piłkę z rzutu wolnego zagrał Walaszczyk, a Fabianowski z kilku metrów głową wpakował ją do bramki Wisły.

33 (2;0) GOL! Przepiękny gol dla Stali. Z ponad 30 metrów uderzył Walaszczyk, który przelobował bramkarza.

44 (2;1) GOL! Olszak uderzył między nogami Żmudy. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Stali, zmyliła Dydę i wpadła do siatki.

Walker1449 | 2011-09-14 17:54

wYNIK Z DRUGIEJ POLOWY
3;2

17 (1;0) GOL! Piłkę z rzutu wolnego zagrał Walaszczyk, a Fabianowski z kilku metrów głową wpakował ją do bramki Wisły.

33 (2;0) GOL! Przepiękny gol dla Stali. Z ponad 30 metrów uderzył Walaszczyk, który przelobował bramkarza.

44 (2;1) GOL! Olszak uderzył między nogami Żmudy. Piłka odbiła się jeszcze od jednego z obrońców Stali, zmyliła Dydę i wpadła do siatki.

53 (2;2) GOL! Nowak będąc w szesnastce gospodarzy uderzył głową i doprowadził do remisu.

76 (3;2) GOL! Demusiak ładnie dośrodkował w pole karne gości, a Skórski głową z kilku metrów zdobył gola.

Malina | 2011-09-14 18:26

zajebiscie sie ciesze ,,brawo "
ale trzeba popracowac nad defensywa
widac ze jaro i kusiak juz niemaja zdrowia zeby biegac
ale brawo dla jarka za zaangazowanie
hey STAL

Adam1938 | 2011-09-14 20:35

Zdjęcia i video z meczu i wypowiedzi pilkarzy mozna zobaczyc tutaj

» http://urlik.pl/stal-stalowa-wola-wisla-pulawy/

Śledz | 2011-09-14 23:56

do Adam1938 a gdzie jest chodzby jedno zdjecie sektora czy nawet krytej? to jest strona kibiców czy grajków?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 5 486 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 816 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 428 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 117 973 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03129