Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

W 9 kolejce "Stalówka" podejmowała na własnym boisku kolejnego beniaminka tym razem była to Wisła Puławy. Po dość ciekawym meczu "Stalówka" wygrała 3:2 (2:1) .Bramki dla naszej druzyny zdobywali Wojciech Fabianowski, Kamil Walaszczyk ,Michał Skórski.

Relacja STALÓWKA tv :

W środowe popołudnie na stadionie przy ul. Hutniczej zasiadło ok. 800 osób z których utworzył się ok. 100-osobowy młyn, który starał się dopingować Nasz  zespół. Na płocie tego dnia zawisły flagi "Oś. Hutnik ", "To My Rowery".

 

 Kolejny mecz "Stalówka " zagra w niedzielę w Pruszkowie ze Zniczem.

 

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW "STALÓWKI" NA TEN WYJAZD.
  

Komentarze (7)

Mariuszstalowa | 2011-09-15 01:50

Szacunek dla tych co sie zjawiliina meczu oraz dla pilkarzy za walke do konca - emigracja

Skarpa v | 2011-09-15 07:20

szacunek się naszym należy, bo Wisła była lepsza - niestety, ale obrona nasza to katastrofa, boczni obrońcy bezradni, a środkowi...za starzy, przez co już ruchy nie te same. Adamus robi co się da by łatać tą obronę, ale nie ma czym. Czemu oni Witka oddali ?! to dla mnie mega zagadka. Niestety, ale jak gramy 2 napastnikami, to w pomocy jest hektarowa dziura... wraca Radawiec i widać że od razu w środku robi różnice. Mam nadzieję że wkrótce wszyscy będą zdolni do gry i wtedy Stal pokaże cały potencjał, bo dziś nam dopisało szczęście.

Fanatyko | 2011-09-15 09:06

Zajebiście ;). Teraz Pruszków, który znajduje się w środku tabeli. Liczę na szybkie info odnośnie wyjazdu!

Pozdro!

Mietek | 2011-09-15 10:16

najwazniejsze ze sa 3 punkty, styl nie ma wielkiego znaczenia ale to co wyrabial Kusiak na obronie to moglo doprowadzic do zawalu nie jednego kibica, jednak lata juz nie te i to nie jest gracz na 90 minut, balem sie ze dostanie czerwien, Wisla prowadzila gre a Stal wyjatkowo tego dnia skutecznie strzelala i oby tak dalej.Fabianowski w koncu sie obudzil.Mam tez nadzieje ze wroci na kolejny mecz Lewandowski bo obrona mimo wszystko to jedna wielka dziura.Weterani z Kusiakiem na czele juz sobie nie radza, glupie kartki, Wieprzec tez za glupote dostal

Kumar | 2011-09-15 10:53

Fanatyko informacja na temat wyjazdu jest aż 1 news niżej..

Terrormachine | 2011-09-15 13:27

Fanatyko
do zobaczenia na wyjezdzie , ciekawe czy bedziesz. mam z toba do pogadania w cztery oczy.

Fanatyko | 2011-09-16 08:44

Sry za pojebany komentarz, ale nie wiem jakim cudem nie zauważyłem tego news'u. Gafa jakich mało. Przepraszam jeszcze raz :).

Terror a my się może znamy? Bo chyba nikomu się nie przedstawiałem. Poza tym nie jestem nikim znanym z młyna. Ja tylko poczciwie sobie chodzę na mecze, zdzieram gardło co sił i uczestniczę jak mogę w życiu kibicowskim naszego klubu.

poZDRO!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Bełchatów 34 16-12-6 60
2 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
3 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
4 Elana Toruń 34 15-11-8 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 34 14-9-11 51
7 Stal Stalowa Wola 34 15-6-13 51
8 Resovia Rzeszów 34 13-7-14 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 34 13-7-14 46
11 Skra Częstochowa 34 12-7-15 43
12 Błękitni Stargard Szcz. 34 11-8-15 41
13 Olimpia Elbląg 34 10-10-14 40
14 Gryf Wejherowo 34 11-7-16 40
15 Siarka Tarnobrzeg 34 11-6-17 39
16 ROW 1964 Rybnik 34 8-14-12 38
17 Rozwój Katowice 34 8-10-16 34
18 Ruch Chorzów 34 7-11-16 32

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (383) » Koko (369)
» Acer (337) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (309) » Jaszczur (301)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 45 927 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 27 933 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 120 167 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 870 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.04182