Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

W 9 kolejce "Stalówka" podejmowała na własnym boisku kolejnego beniaminka tym razem była to Wisła Puławy. Po dość ciekawym meczu "Stalówka" wygrała 3:2 (2:1) .Bramki dla naszej druzyny zdobywali Wojciech Fabianowski, Kamil Walaszczyk ,Michał Skórski.

Relacja STALÓWKA tv :

W środowe popołudnie na stadionie przy ul. Hutniczej zasiadło ok. 800 osób z których utworzył się ok. 100-osobowy młyn, który starał się dopingować Nasz  zespół. Na płocie tego dnia zawisły flagi "Oś. Hutnik ", "To My Rowery".

 

 Kolejny mecz "Stalówka " zagra w niedzielę w Pruszkowie ze Zniczem.

 

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW "STALÓWKI" NA TEN WYJAZD.
  

Komentarze (7)

Mariuszstalowa | 2011-09-15 01:50

Szacunek dla tych co sie zjawiliina meczu oraz dla pilkarzy za walke do konca - emigracja

Skarpa v | 2011-09-15 07:20

szacunek się naszym należy, bo Wisła była lepsza - niestety, ale obrona nasza to katastrofa, boczni obrońcy bezradni, a środkowi...za starzy, przez co już ruchy nie te same. Adamus robi co się da by łatać tą obronę, ale nie ma czym. Czemu oni Witka oddali ?! to dla mnie mega zagadka. Niestety, ale jak gramy 2 napastnikami, to w pomocy jest hektarowa dziura... wraca Radawiec i widać że od razu w środku robi różnice. Mam nadzieję że wkrótce wszyscy będą zdolni do gry i wtedy Stal pokaże cały potencjał, bo dziś nam dopisało szczęście.

Fanatyko | 2011-09-15 09:06

Zajebiście ;). Teraz Pruszków, który znajduje się w środku tabeli. Liczę na szybkie info odnośnie wyjazdu!

Pozdro!

Mietek | 2011-09-15 10:16

najwazniejsze ze sa 3 punkty, styl nie ma wielkiego znaczenia ale to co wyrabial Kusiak na obronie to moglo doprowadzic do zawalu nie jednego kibica, jednak lata juz nie te i to nie jest gracz na 90 minut, balem sie ze dostanie czerwien, Wisla prowadzila gre a Stal wyjatkowo tego dnia skutecznie strzelala i oby tak dalej.Fabianowski w koncu sie obudzil.Mam tez nadzieje ze wroci na kolejny mecz Lewandowski bo obrona mimo wszystko to jedna wielka dziura.Weterani z Kusiakiem na czele juz sobie nie radza, glupie kartki, Wieprzec tez za glupote dostal

Kumar | 2011-09-15 10:53

Fanatyko informacja na temat wyjazdu jest aż 1 news niżej..

Terrormachine | 2011-09-15 13:27

Fanatyko
do zobaczenia na wyjezdzie , ciekawe czy bedziesz. mam z toba do pogadania w cztery oczy.

Fanatyko | 2011-09-16 08:44

Sry za pojebany komentarz, ale nie wiem jakim cudem nie zauważyłem tego news'u. Gafa jakich mało. Przepraszam jeszcze raz :).

Terror a my się może znamy? Bo chyba nikomu się nie przedstawiałem. Poza tym nie jestem nikim znanym z młyna. Ja tylko poczciwie sobie chodzę na mecze, zdzieram gardło co sił i uczestniczę jak mogę w życiu kibicowskim naszego klubu.

poZDRO!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola

Radomiak Radom             Stal Stalowa Wola
2019-03-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg

Stal Stalowa Wola             Siarka Tarnobrzeg

1 : 0

Szymon Jarosz 90     
Sędzia: Dawid Bukowczan (Żywiec)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 24 13-5-6 44
2 Widzew Łódź 23 12-8-3 44
3 GKS Bełchatów 24 11-9-4 42
4 Elana Toruń 24 10-10-4 40
5 Olimpia Grudziądz 24 12-4-8 40
6 Górnik Łęczna 24 10-8-6 38
7 Stal Stalowa Wola 24 11-4-9 37
8 Resovia Rzeszów 23 9-6-8 33
9 Skra Częstochowa 24 9-5-10 32
10 Znicz Pruszków 24 8-7-9 31
11 Pogoń Siedlce 24 8-6-10 30
12 Gryf Wejherowo 24 7-6-11 27
13 Błękitni Stargard Szcz. 24 8-3-13 27
14 Ruch Chorzów 24 6-8-10 26
15 Rozwój Katowice 24 6-7-11 25
16 ROW 1964 Rybnik 23 4-10-9 22
17 Siarka Tarnobrzeg 23 6-4-13 22
18 Olimpia Elbląg 22 5-6-11 21

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
2019-04-13 STAL - GKS Bełchat..
2019-04-20 Olimpia Grud.. - STAL
2019-04-24 STAL - Olimpia Elbl..
2019-04-28 Rozwój Kato.. - STAL
2019-05-04 STAL - Znicz Pruszk..
2019-05-11 STAL - Górnik Łę..
2019-05-18 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (834)
» Fanatyk38 (653) » Kamilosss (386)
» Slim1938 (380) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Acer (322)
» Filip kacper k. (303) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 37 508 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 243 razy
STAL - Olimpia Elbląg (1:0)
2010-10-09
Ilość zdjęć: 49
Wyświetleń: 126 094 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 21 992 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.03436