Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

W 9 kolejce "Stalówka" podejmowała na własnym boisku kolejnego beniaminka tym razem była to Wisła Puławy. Po dość ciekawym meczu "Stalówka" wygrała 3:2 (2:1) .Bramki dla naszej druzyny zdobywali Wojciech Fabianowski, Kamil Walaszczyk ,Michał Skórski.

Relacja STALÓWKA tv :

W środowe popołudnie na stadionie przy ul. Hutniczej zasiadło ok. 800 osób z których utworzył się ok. 100-osobowy młyn, który starał się dopingować Nasz  zespół. Na płocie tego dnia zawisły flagi "Oś. Hutnik ", "To My Rowery".

 

 Kolejny mecz "Stalówka " zagra w niedzielę w Pruszkowie ze Zniczem.

 

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW "STALÓWKI" NA TEN WYJAZD.
  

Komentarze (7)

Mariuszstalowa | 2011-09-15 01:50

Szacunek dla tych co sie zjawiliina meczu oraz dla pilkarzy za walke do konca - emigracja

Skarpa v | 2011-09-15 07:20

szacunek się naszym należy, bo Wisła była lepsza - niestety, ale obrona nasza to katastrofa, boczni obrońcy bezradni, a środkowi...za starzy, przez co już ruchy nie te same. Adamus robi co się da by łatać tą obronę, ale nie ma czym. Czemu oni Witka oddali ?! to dla mnie mega zagadka. Niestety, ale jak gramy 2 napastnikami, to w pomocy jest hektarowa dziura... wraca Radawiec i widać że od razu w środku robi różnice. Mam nadzieję że wkrótce wszyscy będą zdolni do gry i wtedy Stal pokaże cały potencjał, bo dziś nam dopisało szczęście.

Fanatyko | 2011-09-15 09:06

Zajebiście ;). Teraz Pruszków, który znajduje się w środku tabeli. Liczę na szybkie info odnośnie wyjazdu!

Pozdro!

Mietek | 2011-09-15 10:16

najwazniejsze ze sa 3 punkty, styl nie ma wielkiego znaczenia ale to co wyrabial Kusiak na obronie to moglo doprowadzic do zawalu nie jednego kibica, jednak lata juz nie te i to nie jest gracz na 90 minut, balem sie ze dostanie czerwien, Wisla prowadzila gre a Stal wyjatkowo tego dnia skutecznie strzelala i oby tak dalej.Fabianowski w koncu sie obudzil.Mam tez nadzieje ze wroci na kolejny mecz Lewandowski bo obrona mimo wszystko to jedna wielka dziura.Weterani z Kusiakiem na czele juz sobie nie radza, glupie kartki, Wieprzec tez za glupote dostal

Kumar | 2011-09-15 10:53

Fanatyko informacja na temat wyjazdu jest aż 1 news niżej..

Terrormachine | 2011-09-15 13:27

Fanatyko
do zobaczenia na wyjezdzie , ciekawe czy bedziesz. mam z toba do pogadania w cztery oczy.

Fanatyko | 2011-09-16 08:44

Sry za pojebany komentarz, ale nie wiem jakim cudem nie zauważyłem tego news'u. Gafa jakich mało. Przepraszam jeszcze raz :).

Terror a my się może znamy? Bo chyba nikomu się nie przedstawiałem. Poza tym nie jestem nikim znanym z młyna. Ja tylko poczciwie sobie chodzę na mecze, zdzieram gardło co sił i uczestniczę jak mogę w życiu kibicowskim naszego klubu.

poZDRO!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg

Stal Stalowa Wola             Olimpia Elbląg
2020-06-03, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Błękitni Stargard Szcz. - Stal Stalowa Wola

Błękitni Stargard Szcz.             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Maciej Pelka (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 22 14-5-3 47
2 Górnik Łęczna 22 12-6-4 42
3 Resovia Rzeszów 22 12-5-5 41
4 GKS Katowice 22 12-5-5 41
5 Olimpia Elbląg 22 9-9-4 36
6 Bytovia Bytów 22 9-6-7 33
7 Błękitni Stargard Szcz. 22 9-4-9 31
8 Górnik Polkowice 22 8-6-8 30
9 Stal Rzeszów 22 9-3-10 30
10 Znicz Pruszków 22 9-3-10 30
11 Elana Toruń 22 8-5-9 29
12 Garbarnia Kraków 22 7-7-8 28
13 Lech II Poznań 22 7-7-8 28
14 Pogoń Siedlce 22 8-3-11 27
15 Skra Częstochowa 22 7-4-11 25
16 Stal Stalowa Wola 22 6-6-10 24
17 Legionovia Legionowo 22 3-4-15 13
18 Gryf Wejherowo 22 3-4-15 13

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-06-03 STAL - Olimpia Elbląg
2020-06-06 Górnik Łęczna - STAL
2020-06-13 STAL - Skra Częstochowa
2020-06-17 STAL - Stal Rzeszów
2020-06-20 STAL - Legionovia Legion..
2020-06-27 STAL - Garbarnia Kraków
2020-07-01 STAL - Lech II Poznań
2020-07-04 STAL - Górnik Polkowice
2020-07-11 STAL - Elana Toruń
2020-07-16 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (899)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (682)
» Młodynie (654) » 1938fc (547)
» Filip kacper k. (518) » Kamilosss (433)
» Slim1938 (398) » Acer (384)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 30 354 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:1)
2016-03-24
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 10 633 razy
STAL - Korona Kielce (3:0)
2009-03-21
Ilość zdjęć: 36
Wyświetleń: 139 029 razy
STAL - Wisła Puławy (1:0)
2015-08-26
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 42 953 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.02761