Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

STALÓWKA tv.9.kolejka. STAL STALOWA WOLA-WISŁA PUŁAWY

W 9 kolejce "Stalówka" podejmowała na własnym boisku kolejnego beniaminka tym razem była to Wisła Puławy. Po dość ciekawym meczu "Stalówka" wygrała 3:2 (2:1) .Bramki dla naszej druzyny zdobywali Wojciech Fabianowski, Kamil Walaszczyk ,Michał Skórski.

Relacja STALÓWKA tv :

W środowe popołudnie na stadionie przy ul. Hutniczej zasiadło ok. 800 osób z których utworzył się ok. 100-osobowy młyn, który starał się dopingować Nasz  zespół. Na płocie tego dnia zawisły flagi "Oś. Hutnik ", "To My Rowery".

 

 Kolejny mecz "Stalówka " zagra w niedzielę w Pruszkowie ze Zniczem.

 

 

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW "STALÓWKI" NA TEN WYJAZD.
  

Komentarze (7)

Mariuszstalowa | 2011-09-15 01:50

Szacunek dla tych co sie zjawiliina meczu oraz dla pilkarzy za walke do konca - emigracja

Skarpa v | 2011-09-15 07:20

szacunek się naszym należy, bo Wisła była lepsza - niestety, ale obrona nasza to katastrofa, boczni obrońcy bezradni, a środkowi...za starzy, przez co już ruchy nie te same. Adamus robi co się da by łatać tą obronę, ale nie ma czym. Czemu oni Witka oddali ?! to dla mnie mega zagadka. Niestety, ale jak gramy 2 napastnikami, to w pomocy jest hektarowa dziura... wraca Radawiec i widać że od razu w środku robi różnice. Mam nadzieję że wkrótce wszyscy będą zdolni do gry i wtedy Stal pokaże cały potencjał, bo dziś nam dopisało szczęście.

Fanatyko | 2011-09-15 09:06

Zajebiście ;). Teraz Pruszków, który znajduje się w środku tabeli. Liczę na szybkie info odnośnie wyjazdu!

Pozdro!

Mietek | 2011-09-15 10:16

najwazniejsze ze sa 3 punkty, styl nie ma wielkiego znaczenia ale to co wyrabial Kusiak na obronie to moglo doprowadzic do zawalu nie jednego kibica, jednak lata juz nie te i to nie jest gracz na 90 minut, balem sie ze dostanie czerwien, Wisla prowadzila gre a Stal wyjatkowo tego dnia skutecznie strzelala i oby tak dalej.Fabianowski w koncu sie obudzil.Mam tez nadzieje ze wroci na kolejny mecz Lewandowski bo obrona mimo wszystko to jedna wielka dziura.Weterani z Kusiakiem na czele juz sobie nie radza, glupie kartki, Wieprzec tez za glupote dostal

Kumar | 2011-09-15 10:53

Fanatyko informacja na temat wyjazdu jest aż 1 news niżej..

Terrormachine | 2011-09-15 13:27

Fanatyko
do zobaczenia na wyjezdzie , ciekawe czy bedziesz. mam z toba do pogadania w cztery oczy.

Fanatyko | 2011-09-16 08:44

Sry za pojebany komentarz, ale nie wiem jakim cudem nie zauważyłem tego news'u. Gafa jakich mało. Przepraszam jeszcze raz :).

Terror a my się może znamy? Bo chyba nikomu się nie przedstawiałem. Poza tym nie jestem nikim znanym z młyna. Ja tylko poczciwie sobie chodzę na mecze, zdzieram gardło co sił i uczestniczę jak mogę w życiu kibicowskim naszego klubu.

poZDRO!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 39 328 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 830 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 24 298 razy
STAL - Motor Lublin (0:1)
2012-05-09
Ilość zdjęć: 40
Wyświetleń: 86 803 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.0577