Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz Pruszków-STAL 0:1 (0:0)

Znicz Pruszków-STAL 0:1 (0:0)

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrywają trzeci mecz z rzędu.

Tym razem komplet punktów w Pruszkowie zapewnił Jarosław Piątkowski w 90 minucie spotkania!

Komentarze (13)

Damianstw | 2011-09-18 22:24

Do adminów jak już dodajecie news to poprawiajcie tabele ;D

Brawo 3 pkt jadą do STW

Mariusz 151 | 2011-09-18 22:29

Świetnie teraz podczymać dobrą passę i wygrać dwa kolejne mecze u siebie zdobyć 6 punktów i awans minimum na drugie miejsce murowany, potem w dobrych nastrojach jechać na Lublin by złoić du_y motorynce

Sisq | 2011-09-18 23:07

Byłem święcie przekonany, że mecz się skończył 0-0. Cieszyłem, się z tego że przywieźli zdobycz punktową z wyjazdu a tu taka miła niespodzianka i cała pula jedzie do Stalowej. Super

Rusko18 | 2011-09-18 23:12

HEJ HEJ STALOWKA !!!!

Dede | 2011-09-19 02:59

zazwyczaj piątek nawet pilki nie umie przyjac a tu taką niespodzianke zrobil ;))) teraz 6 pkt u siebie i mamy 2 miejsce jak sie patrzy:) PZDR dla wyjazdowiczow co znicz zaliczyli ;)

Malina | 2011-09-19 12:45

zajebiscie sie ciesze !!!!
walka o 1 lige stalowka
klubie klubie ty nasz

Mariuszstalowa | 2011-09-19 12:49

pozdro dla tych co bylii na wyjezdzie

Skarpa v | 2011-09-19 13:06

wyjazdowicze - jak było? jak się Stalówka prezentowała ? Bo opinie czytałem, że lekko nam szczęście sprzyjało...

Cyc-u | 2011-09-19 14:37

Typowy mecz, jak to mówią: "dla koneserów taktyki", z tym, że obie drużyny stosowały taktykę "kopnij i biegnij":)
Mecz słaby, a gol rzeczywiście szczęśliwy, bo był to chyba pierwszy celny i groźny strzał Stalówki w meczu. Pruszków też miał... jeden taki strzał, ale brakło im farta.
Ważne, że 3 punkty Nasze!

Biggie | 2011-09-19 14:46

podziałał na nich okrzyk "k..wa mać Stalo grać" :D

Jw27 | 2011-09-19 15:57

zgodnie z planem, ale panowie to byl jedyny celny strzal w calym meczu! Ogladanie tego bylo meczarnia. Niecelne podania,zle przyjecia pilki, kopanie na oslep, w kolege z zespolu, na aut, w trybuny...typowy mecz na remis. Znicz az sie prosil o ta bramke, tak jak na wiosne zreszta. Wyroznilbym Zmude, Fabiana,Piotrowskieg o, 10, Skorski za malo sie pokazywal, malo pilek po ziemi. Niech wszyscy potrenuja przyjecie, podanie po ziemi, drybling 1na1. Dalej jest mala lyzeczka! Szczescie za chwile moze sie skonczyc i znow bedzie 0:3 w plecy. Wymagajmy wiecej niz szczesliwe 1;0

Edek38 | 2011-09-19 16:36

jw 27,
po 3:0 w siedlcach nie byles taki wylewny.

Fakt, widowiskiem pilkarskim tego nazwac nie mozna ,bledy indywidualne tez byly ale o stylu szybko sie zapomina a 3 oczka zostaja.
W pierwszej połowie gra nie wygladala zle ,brakowalo strzalow z dystansu(np :Skóra,Turek mieli okazje) i dokladnego " ostatniego podania". W drugiej połowie dopasowali sie niestety do poziomu przeciwnika i gra calkiem siadla . Dobrze,ze zagrali do konca i efekt jest a ze szczescie sprzyja lepszym to juz inna sprawa ,hehe.
Teraz dwa mecze u siebie i oby kolejne punkty na koncie.
Zrobi nam to liczbe do Lublina i Rzeszowa ;)

Mietek | 2011-09-19 16:42

Adamusa taktyka tym razem zwyciezyla, czyli 7 obroncow, 1 napastnik,nudna gra i jeden strzal na bramke w calym meczu i to celny, jednak u siebie juz 2 napastnikami trzeba grac zeby nie powtorzyla sie Garbarnia
najwazniejsze ze sa kolejne 3 punkty a styl sie nie liczy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola

Garbarnia Kraków             Stal Stalowa Wola
2019-09-28, godz. 15:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola

Legionovia Legionowo             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Piotr Witasik 89
Sędzia: Piotr Idzik (Poznań)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 10 6-3-1 21
2 Stal Rzeszów 10 6-2-2 20
3 Olimpia Elbląg 10 5-3-2 18
4 Resovia Rzeszów 10 5-3-2 18
5 Widzew Łódź 10 5-3-2 18
6 GKS Katowice 10 5-2-3 17
7 Garbarnia Kraków 10 4-4-2 16
8 Znicz Pruszków 10 5-1-4 16
9 Bytovia Bytów 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 4-3-3 15
11 Błękitni Stargard Szcz. 10 5-0-5 15
12 Górnik Polkowice 10 3-4-3 13
13 Lech II Poznań 10 4-1-5 13
14 Elana Toruń 10 3-2-5 11
15 Skra Częstochowa 10 3-2-5 11
16 Stal Stalowa Wola 10 2-2-6 8
17 Legionovia Legionowo 10 1-0-9 3
18 Gryf Wejherowo 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-09-28 Garbarnia Kr.. - STAL
2019-10-05 Lech II Pozn.. - STAL
2019-10-12 STAL - Górnik Polk..
2019-10-19 Elana Toruń - STAL
2019-10-26 STAL - Widzew Łódź
2019-11-02 GKS Katowice - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (853)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (655)
» Kamilosss (407) » Slim1938 (392)
» Filip kacper k. (377) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (332)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 18 545 razy
Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 7 477 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 16 753 razy
STAL - Pelikan Łowicz (1:1)
2011-03-19
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 27 461 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.03076