Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz Pruszków-STAL 0:1 (0:0)

Znicz Pruszków-STAL 0:1 (0:0)

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrywają trzeci mecz z rzędu.

Tym razem komplet punktów w Pruszkowie zapewnił Jarosław Piątkowski w 90 minucie spotkania!

Komentarze (13)

Damianstw | 2011-09-18 22:24

Do adminów jak już dodajecie news to poprawiajcie tabele ;D

Brawo 3 pkt jadą do STW

Mariusz 151 | 2011-09-18 22:29

Świetnie teraz podczymać dobrą passę i wygrać dwa kolejne mecze u siebie zdobyć 6 punktów i awans minimum na drugie miejsce murowany, potem w dobrych nastrojach jechać na Lublin by złoić du_y motorynce

Sisq | 2011-09-18 23:07

Byłem święcie przekonany, że mecz się skończył 0-0. Cieszyłem, się z tego że przywieźli zdobycz punktową z wyjazdu a tu taka miła niespodzianka i cała pula jedzie do Stalowej. Super

Rusko18 | 2011-09-18 23:12

HEJ HEJ STALOWKA !!!!

Dede | 2011-09-19 02:59

zazwyczaj piątek nawet pilki nie umie przyjac a tu taką niespodzianke zrobil ;))) teraz 6 pkt u siebie i mamy 2 miejsce jak sie patrzy:) PZDR dla wyjazdowiczow co znicz zaliczyli ;)

Malina | 2011-09-19 12:45

zajebiscie sie ciesze !!!!
walka o 1 lige stalowka
klubie klubie ty nasz

Mariuszstalowa | 2011-09-19 12:49

pozdro dla tych co bylii na wyjezdzie

Skarpa v | 2011-09-19 13:06

wyjazdowicze - jak było? jak się Stalówka prezentowała ? Bo opinie czytałem, że lekko nam szczęście sprzyjało...

Cyc-u | 2011-09-19 14:37

Typowy mecz, jak to mówią: "dla koneserów taktyki", z tym, że obie drużyny stosowały taktykę "kopnij i biegnij":)
Mecz słaby, a gol rzeczywiście szczęśliwy, bo był to chyba pierwszy celny i groźny strzał Stalówki w meczu. Pruszków też miał... jeden taki strzał, ale brakło im farta.
Ważne, że 3 punkty Nasze!

Biggie | 2011-09-19 14:46

podziałał na nich okrzyk "k..wa mać Stalo grać" :D

Jw27 | 2011-09-19 15:57

zgodnie z planem, ale panowie to byl jedyny celny strzal w calym meczu! Ogladanie tego bylo meczarnia. Niecelne podania,zle przyjecia pilki, kopanie na oslep, w kolege z zespolu, na aut, w trybuny...typowy mecz na remis. Znicz az sie prosil o ta bramke, tak jak na wiosne zreszta. Wyroznilbym Zmude, Fabiana,Piotrowskieg o, 10, Skorski za malo sie pokazywal, malo pilek po ziemi. Niech wszyscy potrenuja przyjecie, podanie po ziemi, drybling 1na1. Dalej jest mala lyzeczka! Szczescie za chwile moze sie skonczyc i znow bedzie 0:3 w plecy. Wymagajmy wiecej niz szczesliwe 1;0

Edek38 | 2011-09-19 16:36

jw 27,
po 3:0 w siedlcach nie byles taki wylewny.

Fakt, widowiskiem pilkarskim tego nazwac nie mozna ,bledy indywidualne tez byly ale o stylu szybko sie zapomina a 3 oczka zostaja.
W pierwszej połowie gra nie wygladala zle ,brakowalo strzalow z dystansu(np :Skóra,Turek mieli okazje) i dokladnego " ostatniego podania". W drugiej połowie dopasowali sie niestety do poziomu przeciwnika i gra calkiem siadla . Dobrze,ze zagrali do konca i efekt jest a ze szczescie sprzyja lepszym to juz inna sprawa ,hehe.
Teraz dwa mecze u siebie i oby kolejne punkty na koncie.
Zrobi nam to liczbe do Lublina i Rzeszowa ;)

Mietek | 2011-09-19 16:42

Adamusa taktyka tym razem zwyciezyla, czyli 7 obroncow, 1 napastnik,nudna gra i jeden strzal na bramke w calym meczu i to celny, jednak u siebie juz 2 napastnikami trzeba grac zeby nie powtorzyla sie Garbarnia
najwazniejsze ze sa kolejne 3 punkty a styl sie nie liczy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1174) » Vielitz44 (725)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 53 523 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 323 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 21 933 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 177 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.03673