Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Znicz Pruszków-STAL 0:1 (0:0)

Znicz Pruszków-STAL 0:1 (0:0)

Piłkarze Stali Stalowa Wola wygrywają trzeci mecz z rzędu.

Tym razem komplet punktów w Pruszkowie zapewnił Jarosław Piątkowski w 90 minucie spotkania!

Komentarze (13)

Damianstw | 2011-09-18 22:24

Do adminów jak już dodajecie news to poprawiajcie tabele ;D

Brawo 3 pkt jadą do STW

Mariusz 151 | 2011-09-18 22:29

Świetnie teraz podczymać dobrą passę i wygrać dwa kolejne mecze u siebie zdobyć 6 punktów i awans minimum na drugie miejsce murowany, potem w dobrych nastrojach jechać na Lublin by złoić du_y motorynce

Sisq | 2011-09-18 23:07

Byłem święcie przekonany, że mecz się skończył 0-0. Cieszyłem, się z tego że przywieźli zdobycz punktową z wyjazdu a tu taka miła niespodzianka i cała pula jedzie do Stalowej. Super

Rusko18 | 2011-09-18 23:12

HEJ HEJ STALOWKA !!!!

Dede | 2011-09-19 02:59

zazwyczaj piątek nawet pilki nie umie przyjac a tu taką niespodzianke zrobil ;))) teraz 6 pkt u siebie i mamy 2 miejsce jak sie patrzy:) PZDR dla wyjazdowiczow co znicz zaliczyli ;)

Malina | 2011-09-19 12:45

zajebiscie sie ciesze !!!!
walka o 1 lige stalowka
klubie klubie ty nasz

Mariuszstalowa | 2011-09-19 12:49

pozdro dla tych co bylii na wyjezdzie

Skarpa v | 2011-09-19 13:06

wyjazdowicze - jak było? jak się Stalówka prezentowała ? Bo opinie czytałem, że lekko nam szczęście sprzyjało...

Cyc-u | 2011-09-19 14:37

Typowy mecz, jak to mówią: "dla koneserów taktyki", z tym, że obie drużyny stosowały taktykę "kopnij i biegnij":)
Mecz słaby, a gol rzeczywiście szczęśliwy, bo był to chyba pierwszy celny i groźny strzał Stalówki w meczu. Pruszków też miał... jeden taki strzał, ale brakło im farta.
Ważne, że 3 punkty Nasze!

Biggie | 2011-09-19 14:46

podziałał na nich okrzyk "k..wa mać Stalo grać" :D

Jw27 | 2011-09-19 15:57

zgodnie z planem, ale panowie to byl jedyny celny strzal w calym meczu! Ogladanie tego bylo meczarnia. Niecelne podania,zle przyjecia pilki, kopanie na oslep, w kolege z zespolu, na aut, w trybuny...typowy mecz na remis. Znicz az sie prosil o ta bramke, tak jak na wiosne zreszta. Wyroznilbym Zmude, Fabiana,Piotrowskieg o, 10, Skorski za malo sie pokazywal, malo pilek po ziemi. Niech wszyscy potrenuja przyjecie, podanie po ziemi, drybling 1na1. Dalej jest mala lyzeczka! Szczescie za chwile moze sie skonczyc i znow bedzie 0:3 w plecy. Wymagajmy wiecej niz szczesliwe 1;0

Edek38 | 2011-09-19 16:36

jw 27,
po 3:0 w siedlcach nie byles taki wylewny.

Fakt, widowiskiem pilkarskim tego nazwac nie mozna ,bledy indywidualne tez byly ale o stylu szybko sie zapomina a 3 oczka zostaja.
W pierwszej połowie gra nie wygladala zle ,brakowalo strzalow z dystansu(np :Skóra,Turek mieli okazje) i dokladnego " ostatniego podania". W drugiej połowie dopasowali sie niestety do poziomu przeciwnika i gra calkiem siadla . Dobrze,ze zagrali do konca i efekt jest a ze szczescie sprzyja lepszym to juz inna sprawa ,hehe.
Teraz dwa mecze u siebie i oby kolejne punkty na koncie.
Zrobi nam to liczbe do Lublina i Rzeszowa ;)

Mietek | 2011-09-19 16:42

Adamusa taktyka tym razem zwyciezyla, czyli 7 obroncow, 1 napastnik,nudna gra i jeden strzal na bramke w calym meczu i to celny, jednak u siebie juz 2 napastnikami trzeba grac zeby nie powtorzyla sie Garbarnia
najwazniejsze ze sa kolejne 3 punkty a styl sie nie liczy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (2:1)
2008-08-06
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 150 930 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 40 212 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 20 483 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:3)
2004-11-06
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 40 322 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03405