Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL-Świt Nowy Dwór Mazowiecki

STAL-Świt Nowy Dwór Mazowiecki

Najbliższe spotkanie Stali Stalowa Wola odbędzie się na stadionie przy ulicy Hutniczej 15. 

Przeciwnikiem Stalówki będzie drużyna Świtu NDM, który dotychczas zgromadził 13 punktów (3-4-3) i zajmuje 6 miejsce w ligowej tabeli.

Jaki wynik padnie w sobotę? Początek meczu o godzinie 16:00.

Wszystkich sympatyków serdecznie zapraszamy na to spotkanie by wspomóc głośnym dopingiem nasz Klub.

Komentarze (33)

Biggie | 2011-09-22 11:28

tylko zwycięstwo :D

193819381938 | 2011-09-22 14:47

Jak najwiecej osob! I spiewac kurwa. Ostatnio na meczu 100 osob na mlynie.
Trzeba wygrac, chociaz jak nie spiewamy to gole strzelaja;d

Julek | 2011-09-22 16:16

lepiej nie śpiewajmy bo chłopaki się zestresują :-) a czyja to wina że na stadionie nie ma dopingu (albo byle jaki) ludzie nie chodzą na mecze bo nie ma co oglądać byle jaki poziom widowiska (a często poniżej jakiegokolwiek poziomu) do tego jeszcze porażki z byle klubikami małe zaangażowanie piłkarzyków najpierw spadek z ligi w beznadziejnym stylu później brak zapowiadanego awansu i jest jak jest udało się piłkarzynom wydusić trzy zwycięstwa z rzędu pewnie na Świcie będzie więcej ludzi ale to i z Jeziorakiem trzeba wygrać to jest konieczność żadnych remisów tu trzeba golić frajerów po trzy cztery zero i piłkarzyny powinny wiedzieć że grają dla nas za to dostają (na razie wszawe) pieniądze ale jak chcą zarabiać więcej muszą przyciągnąć ludzi na stadion bo za taką grę i podejście do zawodu sportowca to powinni nam płacić kary że swoją postawą szargają dobre imię klubu !!! trzecie miejsce w tabeli wszech czasów na zapleczu ekstraklasy a tu problemy z ograniem u siebie z całym szacunkiem WISŁY PUŁAWY grasz w Stalówce to się przyłóż do swoich zasranych obowiązków i coś sobą reprezentuj !!!

Julek | 2011-09-22 17:05

ale żeby dobrze grać w piłkę to trzeba popracować nad sobą zrobić trochę mięśni nóg brzucha grzbietu żeby mocno kopać piłkę szybko biegać żeby mieć start do piłki mieć kondycję być po prostu sportowcem !!! a później można popracować nad czysto piłkarskimi aspektami jak technika i taktyka na tą ligę starczą chęci (czego piłkarzom ostatnio nie można odmówić) i przygotowanie fizyczne a tego niestety brak

Kustyk | 2011-09-22 17:54

ja pierdole ale tu siedza kurwa znawcy przerastajacy wszelkich trenerow!!! w zyciu to pilki nie potrafilo i nawet pewnie nie kopnelo ale w teoriii sa przemocni! admin powinien takich znawcow blokowac na dobre!!
pozdrowionka

Kumar | 2011-09-22 18:22

Kustyk na tym polega forum publiczne, że każdy ma możliwość dodania swojej niezależnej opinii na dany temat. Za to twój post ma się nijak do wypowiedzi poprzednika, ani do newsa.

Pyry | 2011-09-22 19:09

Niech ktoś zrobi jakąś zapowiedź na youtube na wyjazdy do Lublina i Rzeszowa.

Online | 2011-09-22 19:14

niech ktoś i niech ktoś :) najpierw mamy inne mecze i skupmy się na tym, bo trochę śmiesznie wygląda sytuacja, że na meczu u siebie w młynie 100 osób a na wyjazd do Rzeszowa czy Lublina nagle jest chętnych 200-300 fanatycznych kibiców :)

Panowie i Panie namawiajcie już znajomych, rodziny i wszystkich dookoła aby nie głosowali na po

Julek | 2011-09-22 19:17

Kustyk pewnie jesteś kolegą jakiegoś naszego piłkarzyny oni mają wygrać tą ligę realnie przy ich obciążeniu meczowym raz w tygodniu grają powiedzmy w sobotę oni muszą dwa pierwsze dni po meczu poświęcić na treningi siłowo szybkościowo kondycyjne czyli pon wtorek dopiero od środy odpoczywać z piłką żeby w sobotę wyjść na świeżo na mecz muszą mieć silne dynamiczne mięśnie nóg (łydki dwugłowy i czwórgłowy uda) i silne mięśnie brzucha i grzbietu do tego trzeba mieć kondycję czyli wytrzymałość tych mięśni połączono z dobrą wydolnością płuc żeby dostarczały do nich tlenu a krew mnie zalewa jak słyszę że któryś nasz piłkarzyna popala se papierosy to są jaja

Julek | 2011-09-22 19:36

a prawda jest taka że na dzień dzisiejszy to oni słabo strzelają wolno biegają są mało zwrotni mają słaby start do piłki i do tego szybko się męczą dlatego przegrywamy z Garbarnią 0:3 a na meczu jest pintset ludzi i ogólnie jest "sielanka" z reszto piłkarzyny mają walczyć grać i się starać grając u nas na treningach trzeba zapierdalać !!! bo MMA spód

Online | 2011-09-22 20:17

z pustego to i salomon nie naleje :) gdzie są te pizdy co mówiły, że przed spadkiem się będziemy bronić ? nie mówię, że po ostatnich dobrych wynikach będzie awans ale bardzo tego bym chciał zresztą jak każdy, gdzie są ci krzykacze którzy zawsze mieli tyle do powiedzenia po porażkach ? cieszmy się z tego co mamy, bo gdyby niektórzy ludzie ( chwała im za to ) to może teraz gralibyśmy derby z Kantorem Turbia, jeżeli chcesz czegoś wymagać od innych najpierw daj cokolwiek od siebie, chciałbym aby Stalówka w dwóch najbliższych meczach ugrała minimum 4 punkty jeśli dadzą radę 6 to będzie bardzo fajnie czego sobie i Wam życzę,

WŁADCY PODKARPACIA STAL STALOWA WOLA !

Dziadzia | 2011-09-22 21:17

Ma ktos linki do fotek z PRUSZKOWA bo tamta strona co wczesniej podawali to niedziala

Einherjar | 2011-09-22 22:01

Dziadzia | 2011-09-23 00:08

forbidden 403 wiec lipa moze u mnie na kompie jakbys byl laskaw wrzuc na imageshacka jakies ciekawe dzieki

Dzidek | 2011-09-23 07:56

Siemano!
Na ostatnim wyjeździe zgubiono telefon komórkowy NOKIA najprawdopodobnie w autokarze. Jak ktoś znalazł to proszę o kontakt 602642593 z góry senks pozdr. ALL

Jw27 | 2011-09-23 13:40

Julek chyba ma racje. Razem z siłami tracą umiejętności, niedotleniony mózg sprawia ze nie mogą przyjac piłki, zle podają, ostatkiem sił wykopują przed siebie, robią błędy. Tak to ostatnio wyglądało w Pruszkow. Ja wymagam podstaw-przyjecie-po danie-strzał. Wiecej pracy Panowie Piłkarze nad sobą!

Online | 2011-09-23 14:24

weź udział w treningu pokaż jak powinno się to robić, a z pewnością trener doceni twoje umiejętności i trafisz do składu, przestańcie już narzekać przegrywają to źle wygrywają też nie dobrze kim wy jesteście ? chcesz jeden z drugim aby było lepiej ? wpłacaj co miesiąc symboliczne 50-100 zł na konto klubu (100 takich osób i jest 5-10 tys miesiecznie jest na pensje ? jest !) albo zorganizuj taką akcje, że kibice wykładają kase na zakup np. dwóch piłkarzy i na ich utrzymanie, wszystko się da tylko jak przychodzi co do czego to nikt nie jest zainteresowany

Tojo | 2011-09-23 14:56

Fajne komentarze, jeden nawet to wykład z anatomii. Macie prawo, ale zanim coś napiszecie to proponuje chwilkę zastanowienia. Piszecie o drugiej lidze. W zasadzie jest to trzecia liga. Jeśli wszystkie warunki o których piszą Julek czy Jw27 zawodnicy stalówki by spełniali to gwarantuję że nie graliby w drugiej tylko co najmniej w pierwszej lidze. Druga sprawa to finanse. Wszyscy krzyczą o awansie ale nikt (chyba?)nie zastanowił się czy obecnie klub podoła w utrzymaniu ( jeśli awansują) pierwszoligowej drużyny. Na przyzwoite i bezpieczne funkcjonowanie w pierwszej lidze potrzeba ok 3-5 mil zł. Zarobki w naszym klubie jakie pobierają pilkarze jakie są , wszyscy wiedzą. Czy otrzymują to w terminie, tego nie wiem ale jeśli wszystko wezmiecie do kupy to aktualne wyniki są moim zdaniem dobre i nie ma się czego czepiać. Wygrywają i o to chodzi. Waszym zdaniem mają grać pięknie, widowiskowo, z polotem, fantazją, ambitnie. Tyle tylko że tak nawet nie grają w Ekstraklasie. Ostudzcie nastroje i wymagania i cieszcie się z tego co jest. Jeśli zaczną przegrywać i to seriami, wtedy jest powód do krytyki. Staram się być tylko obiektywnym. Pozdrowienia dla wszystkich znawców anatomii, trenerki, aerobicu i gotowania na wolnym ogniu.

Kustyk | 2011-09-23 15:17

tojo i o to chodzi wlasnie tak samo mysle ze zbyt duzo ttrenerow od anatomi itp no i tak jak piszesz gdyby te wszystkie warunki byly to co najmiej 1liga a nie trzecia!!pozdro

Julek | 2011-09-23 16:14

pieniądz leży na boisku trzeba sobie go tylko podnieść najpierw się spada z ligi później odstrasza kibiców swoją postawą (sponsorów telewizje w I lidze były transmisje meczów) a teraz się woła o pieniądze no niestety pewnego poziomu nasi piłkarze nie przeskoczą (zresztą jak każdy) ale na pewno im nie zaszkodzi jak trochę popracują nad siłą motoryką i wytrzymałością bo tu mają największe braki które jest stosunkowo najłatwiej zniwelować przy niewielkim nakładzie finansowym (trzeba wyłożyć sporo wysiłku i chęci tego nie ukrywam jest to szczególnie na początku męczący i wyczerpujący trening stad pon wt w czasie trwającego sezonu ) a to zaowocowałoby radykalną poprawą ich możliwości czysto piłkarskich co by było korzystne również (a może przede wszystkim) dla nich !!! my chcemy awansu oni pieniędzy normalna rzecz

Tojo | 2011-09-23 16:35

Dalej Julek upierasz się przy swoim. Nie wziąłeś jednego pod uwagę.Są piłkarze dla których gra w drugiej lidze jest wystarczającym spełnieniem. Nie mają ani ambicji, ani umiejętności aby to zmienić. Same marzenia nie wystarczą a świadomośc ile ciężkiej pracy trzeba włożyć w to aby tą sytuację zmienic już ich odstrasza. I bazują na tym co już osiągnęli. I to im wystarcza. Są różni piłkarze. Ambitni, którzy do końca kariery będą nad sobą pracować i tacy którym gra w drugiej lidze daje pełną satysfakcję. Jak w życiu. Jedni są inżynierami po politechnice a inni pracują na budowie po zawodówkach. Kwestia ambicji ale także możliwości bo wielu takiej nie ma.

Julek | 2011-09-23 16:50

dlatego od tego jesteśmy my kibice żeby motywować piłkarzy z niedomiarem ambicji !!! a tych których ciężka praca przerasta trzeba się pozbyć po to są młodzi wszystko się da zrobić tylko nie trza na samym początku sezonu siać zamętu i bronić złego

Julek | 2011-09-23 17:13

a poza tym o czym tu rozmawiamy to są w większości młode chłopaki którym powinno zależeć na poprawie swojego statusu życiowego w sumie przy niewielkich zmianach i tak trenują to niech zaczną trenować mądrze pon wto siłownia (nogi brzuch grzbiet) połączone z biegami kondycyjnymi sprintami starty do piłki do tego jakieś odżyweczki typu glutamina na wytrzymałość hmb bcaa wielkie rzeczy a nie opowiadali mi koledzy że któryś piłkarzyna wziąć czterdzieści kilo na przysiad i mów ciężko tyle to niejedna szczupła dziewczyna podniesie a na głowie mają siłę nosić kilo żelu i mięśnie karku mu się nie męczą Tojo widzę my nie jedziemy na tym samym wózku Tobie widzę jest na rękę żeby tu przyjeżdżały dalej Sokółki i inne Niepołomice i było pintset ludzików na meczu ale są a tacy którzy uważają że I liga by się przydała w Stalowej

Tojo | 2011-09-23 17:34

Zgadza się. Pierwsza liga przydałaby się w Stalowej Woli, tylko nie wkładaj mi w usta słów których nie powiedziałem. Staram się patrzeć realnie na możliwości zawodników i klubu. Jestem za tym aby do stalówki przyjeżdzała Barcelona, Milan lub Chealsea. Ale czy to realne? Nie. Awans do pierwszej ligi realny? Moim zdaniem tak. I co dalej? Widzisz możliwości klubu aby na tyle wzmocnić zespół aby pierwsza liga nie była tylko jednosezonową przygodą? Czy widzisz obecną w takim stanie kadrowym stalówkę w pierwszej lidze? Sam piszesz o mankamentach piłkarzy. I co ? dadzą radę piętro wyżej? Ok. Wymieniamy połowę składu. Za co? Sponsor spadnie z nieba i podrzuci parę baniek na transfery. Popytaj ile trzeba dać piłkarzykowi w pierwszej lidze ? 5-6 tys min. miesięcznie. I nie masz gwarancji że utrzymają ligę. A może się mylę. Nie mam patentu na wiedzę. To wszystko nie jest takie proste.

P!otrek | 2011-09-23 18:51

Widzę, że sporo się gada o piłkarzach. Nie chcę nikogo bronić, bo i nie ma czego(jest 3 miejsce i realne szanse, na wyższą pozycję). Tylko trzeba też zerknąć w drugą stronę. Jakie są liczby w młynie ? Wiadomo, że nikogo nie zaciągnie się na siłę, ale zawsze można coś zrobić, choćby namawiać jak najwięcej osób.

Julek | 2011-09-23 19:22

co my będziemy się martwić co będzie jak Ci nasi grajkowie zrobią trochę siły kondycji wytrzymałości i szybkości na razie im zdecydowanie tego brak

Ramzes | 2011-09-23 19:54

dobrze Piotrek napisał.Wiekszość z was zapomniałą gdzie jest stadion?? wymagamy od piłkarzy,bo powinniśmy od nich wymagać ale sami nie jesteśy ok bo na wiele tamatów mamy wyjebane, chociarzby kupno biletu i wsparcie finansowe klubu,Z pustego i Salomon nie naleje taka prawda,gdybyśmy od jutrzejszego meczu ogłosili akcję,że każdy na młynie i poza nim jeśli był by chętny wrzucić ma do puchy dodatkowe 3 zł do biletu to połowę ''wiernych'' kibiców by szlag trafił.
Nie jest wesoło ale cieszcie się z tego co jest! masz karnet? wspierasz klub? komentuj, nie masz? na meczach jestes okazyjnie to wypierdalaj!
Nowe hasło wyborcze!!
Wspieraj Stal albo Wypierdalaj!!;)

Online | 2011-09-23 21:14

Ramzes wdech i wydech :) twoja wypowiedź bardzo chaotyczna, ja osobiście nie mogę jej rozkminić, jutro będziesz miał okazję zabrać głos i będziesz mógł przemówić do chłopaków na sektorze, zacznij od tego, że pokażesz swój karnet następnie opowiesz jak Ty wspierasz klub i zaczniesz orędzie, a na koniec podsumowując powiesz jak nie to wypierdalać ! pozdrawiam i życzę spokojnej nocki :)

Ramzes | 2011-09-24 07:21

WYpowiedz chaotyczna bo troche wypity bylem;)
do nikogo nie podejde bo nikogo jak zwykle nie bedzie na sektorze.Wiesz doskonale o czym mowa, więc niema co zaprzeczać istniejącym faktom.Może chcesz zeby ktoś po ksywach napisał kogo nigdy nie ma a powinien byc?.pozdrawiam

Online | 2011-09-24 11:18

o tym właśnie pisze Julek :)

» http://demotywatory.pl/2115546/Ciezka-praca

Online | 2011-09-24 11:26

Ramzes czy na myśli masz stalowowolskich holsów ? :D

Ramzes | 2011-09-24 14:11

nie tylko.

Dodaj komentarz
Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola

Olimpia Elbląg             Stal Stalowa Wola
2023-09-30, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Polonia Bytom

Stal Stalowa Wola             Polonia Bytom

1 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 KKS 1925 Kalisz 10 6-1-3 19
2 Zagłębie Lubin II 10 5-2-3 17
3 ŁKS Łódź II 10 5-2-3 17
4 Radunia Stężyca 10 4-5-1 17
5 Olimpia Elbląg 10 5-2-3 17
6 Skra Częstochowa 10 4-4-2 16
7 Kotwica Kołobrzeg 10 4-3-3 15
8 Hutnik Kraków 10 4-3-3 15
9 Wisła Puławy 10 4-3-3 15
10 Pogoń Siedlce 10 3-5-2 14
11 Stomil Olsztyn 10 4-1-5 13
12 Chojniczanka Chojnice 10 3-3-4 12
13 Lech II Poznań 10 3-3-4 12
14 GKS Jastrzębie 10 3-2-5 11
15 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
16 Olimpia Grudziądz 10 3-2-5 11
17 Polonia Bytom 10 2-3-5 9
18 Sandecja Nowy Sącz 10 1-2-7 5

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
GKS Jastrzębie 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
ŁKS Łódź II 0 km 0
KKS 1925 Kalisz 0 km 0
Sandecja Nowy Sącz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3418) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1397) » Filip kacper k. (1286)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Adams (671)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy


TAXI Stalowa Wola

Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 35 920 razy
GKP Gorzów Wlkp. - STAL (3:0)
2008-09-03
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 41 106 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 25 226 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 37 913 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.00873
Ping your blog, website, or RSS feed for Free Copyright © 1999-2013 by Stalowka.PL

Four season houses. | Taxi Stalowa Wola |