Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Lublina !

Wyjazd do Lublina !

Ruszamy do Lublina ! 8.10.2011r. (sobota) o godz. 14:00. Na mecz z Motorem Lublin zielono-czarna Brać uda się autokarami.

Zapisy tradycyjnie odbywać się będą pod linkiem: www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd

Koszt wyjazdu i godzina zbiórki: informacja wkrótce.

Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze zapisywanie się na listę wyjazdowąZapisy potrwają, aż do 6.10.2011 do godziny 24:00 (czwartek), gdy ktoś nie zdąży się zapisać na stronie będzie mógł zrobić to przy autokarach. Organizujmy się wszyscy na to spotkanie. 

 

 

Na ten wyjazd kibiców "Stalówki" chyba nie trzeba zachęcać !

Komentarze (26)

Manu1234 | 2011-09-27 15:46

Na mecz z Motorem Lublin zielono-czarna Brać uda się autokarami. Nie rozumiem tego zdania za bardzo od tego "zielono-czarna brać uda się autokarami"

Damiano88stw | 2011-09-27 16:09

Odnosząc się do wyników i stylu gry naszej Stalówki, a Motoru w tym sezonie to raczej zbyt wielkich szans nie mamy, dodatkowo na wyjeździe. Patrząc realnie, remis w Lublinie będzie ogromnym sukcesem tej drużyny.
Ale pojechać warto.

Julek | 2011-09-27 16:41

a ja mimo tych ogromnych braków u większości naszych piłkarzy w przygotowaniu fizycznym wierzę że ambicją i umiejętnościami czysto piłkarskimi wygrają z Iławą i Motorem myślę że zdają sobie sprawę z powagi sytuacji nie są rozkapryszonymi dziećmi !!! Do boju STALÓWKA do boju STALÓWKA marsz marsz marsz do boju marsz zwycięstwo czeka nas jeszcze raz i jeszcze raz a później się zobaczy co dalej

Os.flisakow | 2011-09-27 18:02

jak juz sie pojawiaja tego typu wpisy "ale warto pojechac" patrzac na to przez pryzmat wynikow to pozostawmy to bez komentarza o pierwszym wpisice juz nie wspomne pozazdroscic inteligencji :)

Biggie | 2011-09-27 18:10

kto był w Pruszkowie ten wie, że było mówione o tym że do Lublina i Rzeszowa wszyscy bez wyjątków przemieszczamy się wynajętymi autokarami, nikt na własną rękę nie jedzie

Eiko1938 | 2011-09-27 18:19

Oraz wszyscy kupujemy zielona koszulkę,była ona po 8 zł,ale w pruszkowie mówili że już po 7 zł ;)
Jedziemy po 3 pkt ;)

Damiano88stw | 2011-09-27 18:47

Do użytkownika "Os.flisakow".
A co może nie mam racji? Faworytem i to zdecydowanym tego meczu będzie Motor więc nie wiem w czym Ty masz problem gościu?
Po pierwsze Motor w tym sezonie przegrał tylko 1 mecz i będzie grał u siebie, po drugie nasza Stal gra w kratkę, prezentuje przeciętną piłkę.
Obejrzyj sobie ostatni mecz Motoru z Wisłą Puławy.

Julek | 2011-09-27 18:50

tylko ciekawe czy wyjazd dojdzie do skutku przypominam że ciągle żyjemy pod zaborami donalda t. i jego kukiełek w mundurach więc wszystkiego się można spodziewać że któregoś ranka wszech możny dondzio da ukaz coby nas nie puścić a jego dobrze wytresowane czarne kniazie go wykonają !!! chuj nie będę krakał

Mietek | 2011-09-27 21:48

nie będzie tak zle, nasz genialny taktyk wystawi 10 obroncow i w 94 minucie ktorys odda strzal zycia i bedzie noszony na rekach pozniej.Wiadomo ze faworytem zdecydowanym bedzie Motor i tu nie ma zadnych watpliwosci i jak znow beda grac tak jak w Pruszkowie czy ze Switem to fart raczej sie juz nie powtorzy bo Motor na swoim boisku nie przegrywa

Damianstw | 2011-09-27 22:18

Ludzie jeszcze jest mecz z Iławą a wy już mówicie kto jest faworytem meczu za 2 tyg. !

Moim zdaniem jeśli piłkarze będą dawać z siebie wszystko to będzie dobrze !

Pozdrawiam i bez odbioru !

Bedgar | 2011-09-27 22:18

chłopakiiii co jeszcze mowili na tym wyjezdzie w Pruszkowie ??

Damian38 | 2011-09-27 23:00

Damianstw - I TO MOWI GOSC KTORY ZACZĄŁ TĄ ROZMOWE !!

Damianstw | 2011-09-27 23:18

patrz na nick ;] typ co zaczął tą rozmowe ma nick Damiano88stw a ja Damianstw ;]
tak że nie mów że ja zacząłem ;]

w sobote na H15 !

Arriss | 2011-09-28 08:49

Normalnie rozwalają takie komentarze. " Nie jadę bo nie ma wyników i słabo grają". Nie jedźcie kibice sukcesu. Wyjazd na Motor to rzecz święta, czy są wyniki, czy nie.

P!otrek | 2011-09-28 08:58

Dlaczego akurat wyjazd na motor taki święty ? Wyjazd jak każdy inny. Jedziesz tam dla motoru ?

Marco | 2011-09-28 09:33

» http://www.youtube.com/watch?v=GtBQ_.....

Nasz treneiro mógł by wykorzystać kilka pomysłów z tego filmiku :)

Jw27 | 2011-09-28 10:02

marco dobra rada bo patrzac jak nasi wykonuja te wrzutki a wszyscy stoja i czekaja az piłka ich trafi w głowe. Nikt nie wybiega do boku, do piłki a zawsze pociągnąłby za soba kilku obrońców i zrobił miejsce. Zauważcie jak rzut wolny celbrują, jakby grali na czas lub odpoczywali.Tak na szybko mogliby sie zajac stałymi fragmentami. Piłka jest cudowna i dlatego Z iławą 1:0, a z Motorem 1:2 wygramy mimo kiepskiej formy ostatnio. Tylko zeby wyszli na świeżości. To wszytsko! Jeden z wielu - Wasz internetowy trener asystent.

Damiano88stw | 2011-09-28 10:11

Nie wiem dlaczego co niektórzy tutaj robią taki raban, wielkie halo i czepiają się z bzdurny sposób to jak kto napisał coś. To już nie można się wypowiedzieć kulturalnie na temat obecnej sytuacji i na temat zbliżającego się meczu?
Nikogo nie obraziłem, nikomu nie pojechałem. Ale zawsze ten co najwięcej krzyczy najmniej robi.

Lubelak | 2011-09-28 10:51

Dla dołączających w Lublinie, bo sezon akademicki się zacznie a i mieszkajacy w Lublinie zapewne dołącz:) Parking gdzie do tej pory stawiane były autokary jest obok placu budowy więc może być nowa koncepcja postoju, najrozsądniejsza wydaje się koncepcja z mini parkingiem przy stacji bezynowej tuz przed kasami. Dołączyć tam łatwo. Gdy jednak wejdzie stara koncepcja z parkingiem przy Hali Targów Lubelskich to dojście też będzie proste, może nawet prościejsze niż kiedyś:)
Z pewnością trzeba zapisać się na listę bo w Lublinie lubią świrować.
Co do gry to na pewno Motor nie jest w jakiejś wielkiej formi, grają nie lepiej niż w poprzednich latach. Nie ma co patrzeć na miejsce w tabeli. Jesli zagra Migalewsky to na niego będzie trzeba uważać, będzie na pewno zdeterminowany.

Online | 2011-09-28 19:52

Lublin i znowu przybędzie najwierniejszych :) szkoda tylko, że na inne wyjazdy nie ma tylu chętnych, mnie osobiście martwi frekwencja na Hutniczej,

Damiano88stw | 2011-09-28 20:22

Dla tych co z różnych powodów nie będą mogli pojechać do Lublina, a będą mogli śledzić mecz w internecie będzie transmisja na żywo na stronie internetowej:
» http://www.itvl.pl
Trzeba założyć sobie konto by móc obejrzeć transmisję live. Mecz komentują dwaj komentatorzy portalu itvl.
Mam nadzieję, że komuś przyda się ta informacja. HEJ!

Online | 2011-09-28 20:53

widać, że niektórzy już wiedzą gdzie będą oglądać :D

Lubelak | 2011-09-29 10:19

Transmisja w necie jest płatna (około 10 PLNów), w dodatku jakość delikatnie mówiąc nie jest najlepsza.

Rusko18 | 2011-10-1 16:00

Mieszkam w Angli i mam Pytaie; czy bedzie Jakasz Oprawa na Lublin ?

Lopan | 2011-10-1 18:38

I tak mamy plecy z Motorem,przykre ale prawdziwe,bylem w delegacji w Siedlcach i widzialem na co tych chlopakow stac.

Damiano88stw | 2011-10-1 22:50

Do organizatorów wyjazdu: organizujcie się wcześniej jeżeli chodzi o wyjazd. Po pierwsze tak jak wspomniał kolega wyżej- pomiędzy Kraśnikiem a Lublinem remontują drogę fragmentami na długim odcinku więc mogą zdarzyć się utrudnienia, a po drugie żeby nie zaskoczyła Was policja ze swoją kontrolą-ta z Lublina jest ostatnio wielce wyczulona i nadgorliwa, a wiadomo-w końcu to MOTOR vs. STAL

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola
2019-05-19, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Górnik Łęczna

Stal Stalowa Wola             Górnik Łęczna

2 : 1

Michał Mistrzyk 31, 42 (k)     
Igor Korczakowski 15
Sędzia: Paweł Kukla (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 34 17-8-9 59
2 Olimpia Grudziądz 34 18-5-11 59
3 GKS Bełchatów 33 16-11-6 59
4 Elana Toruń 33 15-11-7 56
5 Widzew Łódź 34 13-16-5 55
6 Pogoń Siedlce 33 13-9-11 48
7 Stal Stalowa Wola 33 14-6-13 48
8 Resovia Rzeszów 33 13-7-13 46
9 Górnik Łęczna 34 12-10-12 46
10 Znicz Pruszków 33 13-7-13 46
11 Skra Częstochowa 33 12-7-14 43
12 Gryf Wejherowo 33 11-7-15 40
13 Błękitni Stargard Szcz. 33 11-7-15 40
14 Olimpia Elbląg 33 9-10-14 37
15 Siarka Tarnobrzeg 33 10-6-17 36
16 ROW 1964 Rybnik 33 7-14-12 35
17 Ruch Chorzów 33 7-11-15 32
18 Rozwój Katowice 33 7-10-16 31

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Ruch Chorzów 0 km 0
Olimpia Grudziądz 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-05-19 Gryf Wejherowo - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (840)
» Fanatyk38 (655) » Kamilosss (387)
» Slim1938 (381) » Koko (369)
» Acer (334) » Stalowiak1938 (330)
» Filip kacper k. (306) » Jaszczur (300)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 098 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 679 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 13 309 razy
Wisłoka Dębica - STAL (1:1)
2001-09-22
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 750 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03478