Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Lublina !

Wyjazd do Lublina !

Ruszamy do Lublina ! 8.10.2011r. (sobota) o godz. 14:00. Na mecz z Motorem Lublin zielono-czarna Brać uda się autokarami.

Zapisy tradycyjnie odbywać się będą pod linkiem: www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd

Koszt wyjazdu i godzina zbiórki: informacja wkrótce.

Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze zapisywanie się na listę wyjazdowąZapisy potrwają, aż do 6.10.2011 do godziny 24:00 (czwartek), gdy ktoś nie zdąży się zapisać na stronie będzie mógł zrobić to przy autokarach. Organizujmy się wszyscy na to spotkanie. 

 

 

Na ten wyjazd kibiców "Stalówki" chyba nie trzeba zachęcać !

Komentarze (26)

Manu1234 | 2011-09-27 15:46

Na mecz z Motorem Lublin zielono-czarna Brać uda się autokarami. Nie rozumiem tego zdania za bardzo od tego "zielono-czarna brać uda się autokarami"

Damiano88stw | 2011-09-27 16:09

Odnosząc się do wyników i stylu gry naszej Stalówki, a Motoru w tym sezonie to raczej zbyt wielkich szans nie mamy, dodatkowo na wyjeździe. Patrząc realnie, remis w Lublinie będzie ogromnym sukcesem tej drużyny.
Ale pojechać warto.

Julek | 2011-09-27 16:41

a ja mimo tych ogromnych braków u większości naszych piłkarzy w przygotowaniu fizycznym wierzę że ambicją i umiejętnościami czysto piłkarskimi wygrają z Iławą i Motorem myślę że zdają sobie sprawę z powagi sytuacji nie są rozkapryszonymi dziećmi !!! Do boju STALÓWKA do boju STALÓWKA marsz marsz marsz do boju marsz zwycięstwo czeka nas jeszcze raz i jeszcze raz a później się zobaczy co dalej

Os.flisakow | 2011-09-27 18:02

jak juz sie pojawiaja tego typu wpisy "ale warto pojechac" patrzac na to przez pryzmat wynikow to pozostawmy to bez komentarza o pierwszym wpisice juz nie wspomne pozazdroscic inteligencji :)

Biggie | 2011-09-27 18:10

kto był w Pruszkowie ten wie, że było mówione o tym że do Lublina i Rzeszowa wszyscy bez wyjątków przemieszczamy się wynajętymi autokarami, nikt na własną rękę nie jedzie

Eiko1938 | 2011-09-27 18:19

Oraz wszyscy kupujemy zielona koszulkę,była ona po 8 zł,ale w pruszkowie mówili że już po 7 zł ;)
Jedziemy po 3 pkt ;)

Damiano88stw | 2011-09-27 18:47

Do użytkownika "Os.flisakow".
A co może nie mam racji? Faworytem i to zdecydowanym tego meczu będzie Motor więc nie wiem w czym Ty masz problem gościu?
Po pierwsze Motor w tym sezonie przegrał tylko 1 mecz i będzie grał u siebie, po drugie nasza Stal gra w kratkę, prezentuje przeciętną piłkę.
Obejrzyj sobie ostatni mecz Motoru z Wisłą Puławy.

Julek | 2011-09-27 18:50

tylko ciekawe czy wyjazd dojdzie do skutku przypominam że ciągle żyjemy pod zaborami donalda t. i jego kukiełek w mundurach więc wszystkiego się można spodziewać że któregoś ranka wszech możny dondzio da ukaz coby nas nie puścić a jego dobrze wytresowane czarne kniazie go wykonają !!! chuj nie będę krakał

Mietek | 2011-09-27 21:48

nie będzie tak zle, nasz genialny taktyk wystawi 10 obroncow i w 94 minucie ktorys odda strzal zycia i bedzie noszony na rekach pozniej.Wiadomo ze faworytem zdecydowanym bedzie Motor i tu nie ma zadnych watpliwosci i jak znow beda grac tak jak w Pruszkowie czy ze Switem to fart raczej sie juz nie powtorzy bo Motor na swoim boisku nie przegrywa

Damianstw | 2011-09-27 22:18

Ludzie jeszcze jest mecz z Iławą a wy już mówicie kto jest faworytem meczu za 2 tyg. !

Moim zdaniem jeśli piłkarze będą dawać z siebie wszystko to będzie dobrze !

Pozdrawiam i bez odbioru !

Bedgar | 2011-09-27 22:18

chłopakiiii co jeszcze mowili na tym wyjezdzie w Pruszkowie ??

Damian38 | 2011-09-27 23:00

Damianstw - I TO MOWI GOSC KTORY ZACZĄŁ TĄ ROZMOWE !!

Damianstw | 2011-09-27 23:18

patrz na nick ;] typ co zaczął tą rozmowe ma nick Damiano88stw a ja Damianstw ;]
tak że nie mów że ja zacząłem ;]

w sobote na H15 !

Arriss | 2011-09-28 08:49

Normalnie rozwalają takie komentarze. " Nie jadę bo nie ma wyników i słabo grają". Nie jedźcie kibice sukcesu. Wyjazd na Motor to rzecz święta, czy są wyniki, czy nie.

P!otrek | 2011-09-28 08:58

Dlaczego akurat wyjazd na motor taki święty ? Wyjazd jak każdy inny. Jedziesz tam dla motoru ?

Marco | 2011-09-28 09:33

» http://www.youtube.com/watch?v=GtBQ_.....

Nasz treneiro mógł by wykorzystać kilka pomysłów z tego filmiku :)

Jw27 | 2011-09-28 10:02

marco dobra rada bo patrzac jak nasi wykonuja te wrzutki a wszyscy stoja i czekaja az piłka ich trafi w głowe. Nikt nie wybiega do boku, do piłki a zawsze pociągnąłby za soba kilku obrońców i zrobił miejsce. Zauważcie jak rzut wolny celbrują, jakby grali na czas lub odpoczywali.Tak na szybko mogliby sie zajac stałymi fragmentami. Piłka jest cudowna i dlatego Z iławą 1:0, a z Motorem 1:2 wygramy mimo kiepskiej formy ostatnio. Tylko zeby wyszli na świeżości. To wszytsko! Jeden z wielu - Wasz internetowy trener asystent.

Damiano88stw | 2011-09-28 10:11

Nie wiem dlaczego co niektórzy tutaj robią taki raban, wielkie halo i czepiają się z bzdurny sposób to jak kto napisał coś. To już nie można się wypowiedzieć kulturalnie na temat obecnej sytuacji i na temat zbliżającego się meczu?
Nikogo nie obraziłem, nikomu nie pojechałem. Ale zawsze ten co najwięcej krzyczy najmniej robi.

Lubelak | 2011-09-28 10:51

Dla dołączających w Lublinie, bo sezon akademicki się zacznie a i mieszkajacy w Lublinie zapewne dołącz:) Parking gdzie do tej pory stawiane były autokary jest obok placu budowy więc może być nowa koncepcja postoju, najrozsądniejsza wydaje się koncepcja z mini parkingiem przy stacji bezynowej tuz przed kasami. Dołączyć tam łatwo. Gdy jednak wejdzie stara koncepcja z parkingiem przy Hali Targów Lubelskich to dojście też będzie proste, może nawet prościejsze niż kiedyś:)
Z pewnością trzeba zapisać się na listę bo w Lublinie lubią świrować.
Co do gry to na pewno Motor nie jest w jakiejś wielkiej formi, grają nie lepiej niż w poprzednich latach. Nie ma co patrzeć na miejsce w tabeli. Jesli zagra Migalewsky to na niego będzie trzeba uważać, będzie na pewno zdeterminowany.

Online | 2011-09-28 19:52

Lublin i znowu przybędzie najwierniejszych :) szkoda tylko, że na inne wyjazdy nie ma tylu chętnych, mnie osobiście martwi frekwencja na Hutniczej,

Damiano88stw | 2011-09-28 20:22

Dla tych co z różnych powodów nie będą mogli pojechać do Lublina, a będą mogli śledzić mecz w internecie będzie transmisja na żywo na stronie internetowej:
» http://www.itvl.pl
Trzeba założyć sobie konto by móc obejrzeć transmisję live. Mecz komentują dwaj komentatorzy portalu itvl.
Mam nadzieję, że komuś przyda się ta informacja. HEJ!

Online | 2011-09-28 20:53

widać, że niektórzy już wiedzą gdzie będą oglądać :D

Lubelak | 2011-09-29 10:19

Transmisja w necie jest płatna (około 10 PLNów), w dodatku jakość delikatnie mówiąc nie jest najlepsza.

Rusko18 | 2011-10-1 16:00

Mieszkam w Angli i mam Pytaie; czy bedzie Jakasz Oprawa na Lublin ?

Lopan | 2011-10-1 18:38

I tak mamy plecy z Motorem,przykre ale prawdziwe,bylem w delegacji w Siedlcach i widzialem na co tych chlopakow stac.

Damiano88stw | 2011-10-1 22:50

Do organizatorów wyjazdu: organizujcie się wcześniej jeżeli chodzi o wyjazd. Po pierwsze tak jak wspomniał kolega wyżej- pomiędzy Kraśnikiem a Lublinem remontują drogę fragmentami na długim odcinku więc mogą zdarzyć się utrudnienia, a po drugie żeby nie zaskoczyła Was policja ze swoją kontrolą-ta z Lublina jest ostatnio wielce wyczulona i nadgorliwa, a wiadomo-w końcu to MOTOR vs. STAL

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola
2020-07-15, godz. 19:10
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń

5 : 1

Michał Fidziukiewicz 19,
Kacper Śpiewak 68, 90,
Michał Płonka 77,
Bartłomiej Ciepiela 87     
Kacper Jóźwicki 89
Sędzia: Robert Marciniak (Kraków)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Górnik Łęczna 31 17-7-7 58
2 Widzew Łódź 31 16-8-7 56
3 GKS Katowice 31 16-7-8 55
4 Resovia Rzeszów 31 12-11-8 47
5 Olimpia Elbląg 31 12-11-8 47
6 Bytovia Bytów 31 13-8-10 47
7 Pogoń Siedlce 31 14-3-14 45
8 Skra Częstochowa 31 13-6-12 45
9 Górnik Polkowice 31 12-8-11 44
10 Stal Rzeszów 31 13-5-13 44
11 Garbarnia Kraków 31 12-8-11 44
12 Stal Stalowa Wola 31 12-7-12 43
13 Lech II Poznań 31 11-10-10 43
14 Błękitni Stargard Szcz. 31 12-5-14 41
15 Znicz Pruszków 31 12-4-15 40
16 Elana Toruń 31 10-7-14 37
17 Legionovia Legionowo 31 6-6-19 24
18 Gryf Wejherowo 31 3-5-23 14

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-07-15 Widzew Łódź - STAL
2020-07-19 STAL - GKS Katowice
2020-07-25 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (914)
» Młodynie (889) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (685) » 1938fc (639)
» Filip kacper k. (596) » Kamilosss (448)
» Acer (434) » Slim1938 (398)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 16 420 razy
Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 20 273 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 48 127 razy
STAL - Znicz Pruszków (3:0)
2014-09-06
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 32 841 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.03075