Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Lublina !

Wyjazd do Lublina !

Ruszamy do Lublina ! 8.10.2011r. (sobota) o godz. 14:00. Na mecz z Motorem Lublin zielono-czarna Brać uda się autokarami.

Zapisy tradycyjnie odbywać się będą pod linkiem: www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd

Koszt wyjazdu i godzina zbiórki: informacja wkrótce.

Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze zapisywanie się na listę wyjazdowąZapisy potrwają, aż do 6.10.2011 do godziny 24:00 (czwartek), gdy ktoś nie zdąży się zapisać na stronie będzie mógł zrobić to przy autokarach. Organizujmy się wszyscy na to spotkanie. 

 

 

Na ten wyjazd kibiców "Stalówki" chyba nie trzeba zachęcać !

Komentarze (26)

Manu1234 | 2011-09-27 15:46

Na mecz z Motorem Lublin zielono-czarna Brać uda się autokarami. Nie rozumiem tego zdania za bardzo od tego "zielono-czarna brać uda się autokarami"

Damiano88stw | 2011-09-27 16:09

Odnosząc się do wyników i stylu gry naszej Stalówki, a Motoru w tym sezonie to raczej zbyt wielkich szans nie mamy, dodatkowo na wyjeździe. Patrząc realnie, remis w Lublinie będzie ogromnym sukcesem tej drużyny.
Ale pojechać warto.

Julek | 2011-09-27 16:41

a ja mimo tych ogromnych braków u większości naszych piłkarzy w przygotowaniu fizycznym wierzę że ambicją i umiejętnościami czysto piłkarskimi wygrają z Iławą i Motorem myślę że zdają sobie sprawę z powagi sytuacji nie są rozkapryszonymi dziećmi !!! Do boju STALÓWKA do boju STALÓWKA marsz marsz marsz do boju marsz zwycięstwo czeka nas jeszcze raz i jeszcze raz a później się zobaczy co dalej

Os.flisakow | 2011-09-27 18:02

jak juz sie pojawiaja tego typu wpisy "ale warto pojechac" patrzac na to przez pryzmat wynikow to pozostawmy to bez komentarza o pierwszym wpisice juz nie wspomne pozazdroscic inteligencji :)

Biggie | 2011-09-27 18:10

kto był w Pruszkowie ten wie, że było mówione o tym że do Lublina i Rzeszowa wszyscy bez wyjątków przemieszczamy się wynajętymi autokarami, nikt na własną rękę nie jedzie

Eiko1938 | 2011-09-27 18:19

Oraz wszyscy kupujemy zielona koszulkę,była ona po 8 zł,ale w pruszkowie mówili że już po 7 zł ;)
Jedziemy po 3 pkt ;)

Damiano88stw | 2011-09-27 18:47

Do użytkownika "Os.flisakow".
A co może nie mam racji? Faworytem i to zdecydowanym tego meczu będzie Motor więc nie wiem w czym Ty masz problem gościu?
Po pierwsze Motor w tym sezonie przegrał tylko 1 mecz i będzie grał u siebie, po drugie nasza Stal gra w kratkę, prezentuje przeciętną piłkę.
Obejrzyj sobie ostatni mecz Motoru z Wisłą Puławy.

Julek | 2011-09-27 18:50

tylko ciekawe czy wyjazd dojdzie do skutku przypominam że ciągle żyjemy pod zaborami donalda t. i jego kukiełek w mundurach więc wszystkiego się można spodziewać że któregoś ranka wszech możny dondzio da ukaz coby nas nie puścić a jego dobrze wytresowane czarne kniazie go wykonają !!! chuj nie będę krakał

Mietek | 2011-09-27 21:48

nie będzie tak zle, nasz genialny taktyk wystawi 10 obroncow i w 94 minucie ktorys odda strzal zycia i bedzie noszony na rekach pozniej.Wiadomo ze faworytem zdecydowanym bedzie Motor i tu nie ma zadnych watpliwosci i jak znow beda grac tak jak w Pruszkowie czy ze Switem to fart raczej sie juz nie powtorzy bo Motor na swoim boisku nie przegrywa

Damianstw | 2011-09-27 22:18

Ludzie jeszcze jest mecz z Iławą a wy już mówicie kto jest faworytem meczu za 2 tyg. !

Moim zdaniem jeśli piłkarze będą dawać z siebie wszystko to będzie dobrze !

Pozdrawiam i bez odbioru !

Bedgar | 2011-09-27 22:18

chłopakiiii co jeszcze mowili na tym wyjezdzie w Pruszkowie ??

Damian38 | 2011-09-27 23:00

Damianstw - I TO MOWI GOSC KTORY ZACZĄŁ TĄ ROZMOWE !!

Damianstw | 2011-09-27 23:18

patrz na nick ;] typ co zaczął tą rozmowe ma nick Damiano88stw a ja Damianstw ;]
tak że nie mów że ja zacząłem ;]

w sobote na H15 !

Arriss | 2011-09-28 08:49

Normalnie rozwalają takie komentarze. " Nie jadę bo nie ma wyników i słabo grają". Nie jedźcie kibice sukcesu. Wyjazd na Motor to rzecz święta, czy są wyniki, czy nie.

P!otrek | 2011-09-28 08:58

Dlaczego akurat wyjazd na motor taki święty ? Wyjazd jak każdy inny. Jedziesz tam dla motoru ?

Marco | 2011-09-28 09:33

» http://www.youtube.com/watch?v=GtBQ_.....

Nasz treneiro mógł by wykorzystać kilka pomysłów z tego filmiku :)

Jw27 | 2011-09-28 10:02

marco dobra rada bo patrzac jak nasi wykonuja te wrzutki a wszyscy stoja i czekaja az piłka ich trafi w głowe. Nikt nie wybiega do boku, do piłki a zawsze pociągnąłby za soba kilku obrońców i zrobił miejsce. Zauważcie jak rzut wolny celbrują, jakby grali na czas lub odpoczywali.Tak na szybko mogliby sie zajac stałymi fragmentami. Piłka jest cudowna i dlatego Z iławą 1:0, a z Motorem 1:2 wygramy mimo kiepskiej formy ostatnio. Tylko zeby wyszli na świeżości. To wszytsko! Jeden z wielu - Wasz internetowy trener asystent.

Damiano88stw | 2011-09-28 10:11

Nie wiem dlaczego co niektórzy tutaj robią taki raban, wielkie halo i czepiają się z bzdurny sposób to jak kto napisał coś. To już nie można się wypowiedzieć kulturalnie na temat obecnej sytuacji i na temat zbliżającego się meczu?
Nikogo nie obraziłem, nikomu nie pojechałem. Ale zawsze ten co najwięcej krzyczy najmniej robi.

Lubelak | 2011-09-28 10:51

Dla dołączających w Lublinie, bo sezon akademicki się zacznie a i mieszkajacy w Lublinie zapewne dołącz:) Parking gdzie do tej pory stawiane były autokary jest obok placu budowy więc może być nowa koncepcja postoju, najrozsądniejsza wydaje się koncepcja z mini parkingiem przy stacji bezynowej tuz przed kasami. Dołączyć tam łatwo. Gdy jednak wejdzie stara koncepcja z parkingiem przy Hali Targów Lubelskich to dojście też będzie proste, może nawet prościejsze niż kiedyś:)
Z pewnością trzeba zapisać się na listę bo w Lublinie lubią świrować.
Co do gry to na pewno Motor nie jest w jakiejś wielkiej formi, grają nie lepiej niż w poprzednich latach. Nie ma co patrzeć na miejsce w tabeli. Jesli zagra Migalewsky to na niego będzie trzeba uważać, będzie na pewno zdeterminowany.

Online | 2011-09-28 19:52

Lublin i znowu przybędzie najwierniejszych :) szkoda tylko, że na inne wyjazdy nie ma tylu chętnych, mnie osobiście martwi frekwencja na Hutniczej,

Damiano88stw | 2011-09-28 20:22

Dla tych co z różnych powodów nie będą mogli pojechać do Lublina, a będą mogli śledzić mecz w internecie będzie transmisja na żywo na stronie internetowej:
» http://www.itvl.pl
Trzeba założyć sobie konto by móc obejrzeć transmisję live. Mecz komentują dwaj komentatorzy portalu itvl.
Mam nadzieję, że komuś przyda się ta informacja. HEJ!

Online | 2011-09-28 20:53

widać, że niektórzy już wiedzą gdzie będą oglądać :D

Lubelak | 2011-09-29 10:19

Transmisja w necie jest płatna (około 10 PLNów), w dodatku jakość delikatnie mówiąc nie jest najlepsza.

Rusko18 | 2011-10-1 16:00

Mieszkam w Angli i mam Pytaie; czy bedzie Jakasz Oprawa na Lublin ?

Lopan | 2011-10-1 18:38

I tak mamy plecy z Motorem,przykre ale prawdziwe,bylem w delegacji w Siedlcach i widzialem na co tych chlopakow stac.

Damiano88stw | 2011-10-1 22:50

Do organizatorów wyjazdu: organizujcie się wcześniej jeżeli chodzi o wyjazd. Po pierwsze tak jak wspomniał kolega wyżej- pomiędzy Kraśnikiem a Lublinem remontują drogę fragmentami na długim odcinku więc mogą zdarzyć się utrudnienia, a po drugie żeby nie zaskoczyła Was policja ze swoją kontrolą-ta z Lublina jest ostatnio wielce wyczulona i nadgorliwa, a wiadomo-w końcu to MOTOR vs. STAL

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Elana Toruń 11 6-4-1 22
3 Radomiak Radom 11 6-3-2 21
4 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
5 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 11 5-3-3 18
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 11 3-3-5 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1235) » Vielitz44 (803)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (293) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 17 460 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 037 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 324 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 683 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.03781