Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Lublina !

Wyjazd do Lublina !

Ruszamy do Lublina ! 8.10.2011r. (sobota) o godz. 14:00. Na mecz z Motorem Lublin zielono-czarna Brać uda się autokarami.

Zapisy tradycyjnie odbywać się będą pod linkiem: www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd

Koszt wyjazdu i godzina zbiórki: informacja wkrótce.

Ze względów organizacyjnych prosimy o jak najszybsze zapisywanie się na listę wyjazdowąZapisy potrwają, aż do 6.10.2011 do godziny 24:00 (czwartek), gdy ktoś nie zdąży się zapisać na stronie będzie mógł zrobić to przy autokarach. Organizujmy się wszyscy na to spotkanie. 

 

 

Na ten wyjazd kibiców "Stalówki" chyba nie trzeba zachęcać !

Komentarze (26)

Manu1234 | 2011-09-27 15:46

Na mecz z Motorem Lublin zielono-czarna Brać uda się autokarami. Nie rozumiem tego zdania za bardzo od tego "zielono-czarna brać uda się autokarami"

Damiano88stw | 2011-09-27 16:09

Odnosząc się do wyników i stylu gry naszej Stalówki, a Motoru w tym sezonie to raczej zbyt wielkich szans nie mamy, dodatkowo na wyjeździe. Patrząc realnie, remis w Lublinie będzie ogromnym sukcesem tej drużyny.
Ale pojechać warto.

Julek | 2011-09-27 16:41

a ja mimo tych ogromnych braków u większości naszych piłkarzy w przygotowaniu fizycznym wierzę że ambicją i umiejętnościami czysto piłkarskimi wygrają z Iławą i Motorem myślę że zdają sobie sprawę z powagi sytuacji nie są rozkapryszonymi dziećmi !!! Do boju STALÓWKA do boju STALÓWKA marsz marsz marsz do boju marsz zwycięstwo czeka nas jeszcze raz i jeszcze raz a później się zobaczy co dalej

Os.flisakow | 2011-09-27 18:02

jak juz sie pojawiaja tego typu wpisy "ale warto pojechac" patrzac na to przez pryzmat wynikow to pozostawmy to bez komentarza o pierwszym wpisice juz nie wspomne pozazdroscic inteligencji :)

Biggie | 2011-09-27 18:10

kto był w Pruszkowie ten wie, że było mówione o tym że do Lublina i Rzeszowa wszyscy bez wyjątków przemieszczamy się wynajętymi autokarami, nikt na własną rękę nie jedzie

Eiko1938 | 2011-09-27 18:19

Oraz wszyscy kupujemy zielona koszulkę,była ona po 8 zł,ale w pruszkowie mówili że już po 7 zł ;)
Jedziemy po 3 pkt ;)

Damiano88stw | 2011-09-27 18:47

Do użytkownika "Os.flisakow".
A co może nie mam racji? Faworytem i to zdecydowanym tego meczu będzie Motor więc nie wiem w czym Ty masz problem gościu?
Po pierwsze Motor w tym sezonie przegrał tylko 1 mecz i będzie grał u siebie, po drugie nasza Stal gra w kratkę, prezentuje przeciętną piłkę.
Obejrzyj sobie ostatni mecz Motoru z Wisłą Puławy.

Julek | 2011-09-27 18:50

tylko ciekawe czy wyjazd dojdzie do skutku przypominam że ciągle żyjemy pod zaborami donalda t. i jego kukiełek w mundurach więc wszystkiego się można spodziewać że któregoś ranka wszech możny dondzio da ukaz coby nas nie puścić a jego dobrze wytresowane czarne kniazie go wykonają !!! chuj nie będę krakał

Mietek | 2011-09-27 21:48

nie będzie tak zle, nasz genialny taktyk wystawi 10 obroncow i w 94 minucie ktorys odda strzal zycia i bedzie noszony na rekach pozniej.Wiadomo ze faworytem zdecydowanym bedzie Motor i tu nie ma zadnych watpliwosci i jak znow beda grac tak jak w Pruszkowie czy ze Switem to fart raczej sie juz nie powtorzy bo Motor na swoim boisku nie przegrywa

Damianstw | 2011-09-27 22:18

Ludzie jeszcze jest mecz z Iławą a wy już mówicie kto jest faworytem meczu za 2 tyg. !

Moim zdaniem jeśli piłkarze będą dawać z siebie wszystko to będzie dobrze !

Pozdrawiam i bez odbioru !

Bedgar | 2011-09-27 22:18

chłopakiiii co jeszcze mowili na tym wyjezdzie w Pruszkowie ??

Damian38 | 2011-09-27 23:00

Damianstw - I TO MOWI GOSC KTORY ZACZĄŁ TĄ ROZMOWE !!

Damianstw | 2011-09-27 23:18

patrz na nick ;] typ co zaczął tą rozmowe ma nick Damiano88stw a ja Damianstw ;]
tak że nie mów że ja zacząłem ;]

w sobote na H15 !

Arriss | 2011-09-28 08:49

Normalnie rozwalają takie komentarze. " Nie jadę bo nie ma wyników i słabo grają". Nie jedźcie kibice sukcesu. Wyjazd na Motor to rzecz święta, czy są wyniki, czy nie.

P!otrek | 2011-09-28 08:58

Dlaczego akurat wyjazd na motor taki święty ? Wyjazd jak każdy inny. Jedziesz tam dla motoru ?

Marco | 2011-09-28 09:33

» http://www.youtube.com/watch?v=GtBQ_.....

Nasz treneiro mógł by wykorzystać kilka pomysłów z tego filmiku :)

Jw27 | 2011-09-28 10:02

marco dobra rada bo patrzac jak nasi wykonuja te wrzutki a wszyscy stoja i czekaja az piłka ich trafi w głowe. Nikt nie wybiega do boku, do piłki a zawsze pociągnąłby za soba kilku obrońców i zrobił miejsce. Zauważcie jak rzut wolny celbrują, jakby grali na czas lub odpoczywali.Tak na szybko mogliby sie zajac stałymi fragmentami. Piłka jest cudowna i dlatego Z iławą 1:0, a z Motorem 1:2 wygramy mimo kiepskiej formy ostatnio. Tylko zeby wyszli na świeżości. To wszytsko! Jeden z wielu - Wasz internetowy trener asystent.

Damiano88stw | 2011-09-28 10:11

Nie wiem dlaczego co niektórzy tutaj robią taki raban, wielkie halo i czepiają się z bzdurny sposób to jak kto napisał coś. To już nie można się wypowiedzieć kulturalnie na temat obecnej sytuacji i na temat zbliżającego się meczu?
Nikogo nie obraziłem, nikomu nie pojechałem. Ale zawsze ten co najwięcej krzyczy najmniej robi.

Lubelak | 2011-09-28 10:51

Dla dołączających w Lublinie, bo sezon akademicki się zacznie a i mieszkajacy w Lublinie zapewne dołącz:) Parking gdzie do tej pory stawiane były autokary jest obok placu budowy więc może być nowa koncepcja postoju, najrozsądniejsza wydaje się koncepcja z mini parkingiem przy stacji bezynowej tuz przed kasami. Dołączyć tam łatwo. Gdy jednak wejdzie stara koncepcja z parkingiem przy Hali Targów Lubelskich to dojście też będzie proste, może nawet prościejsze niż kiedyś:)
Z pewnością trzeba zapisać się na listę bo w Lublinie lubią świrować.
Co do gry to na pewno Motor nie jest w jakiejś wielkiej formi, grają nie lepiej niż w poprzednich latach. Nie ma co patrzeć na miejsce w tabeli. Jesli zagra Migalewsky to na niego będzie trzeba uważać, będzie na pewno zdeterminowany.

Online | 2011-09-28 19:52

Lublin i znowu przybędzie najwierniejszych :) szkoda tylko, że na inne wyjazdy nie ma tylu chętnych, mnie osobiście martwi frekwencja na Hutniczej,

Damiano88stw | 2011-09-28 20:22

Dla tych co z różnych powodów nie będą mogli pojechać do Lublina, a będą mogli śledzić mecz w internecie będzie transmisja na żywo na stronie internetowej:
» http://www.itvl.pl
Trzeba założyć sobie konto by móc obejrzeć transmisję live. Mecz komentują dwaj komentatorzy portalu itvl.
Mam nadzieję, że komuś przyda się ta informacja. HEJ!

Online | 2011-09-28 20:53

widać, że niektórzy już wiedzą gdzie będą oglądać :D

Lubelak | 2011-09-29 10:19

Transmisja w necie jest płatna (około 10 PLNów), w dodatku jakość delikatnie mówiąc nie jest najlepsza.

Rusko18 | 2011-10-1 16:00

Mieszkam w Angli i mam Pytaie; czy bedzie Jakasz Oprawa na Lublin ?

Lopan | 2011-10-1 18:38

I tak mamy plecy z Motorem,przykre ale prawdziwe,bylem w delegacji w Siedlcach i widzialem na co tych chlopakow stac.

Damiano88stw | 2011-10-1 22:50

Do organizatorów wyjazdu: organizujcie się wcześniej jeżeli chodzi o wyjazd. Po pierwsze tak jak wspomniał kolega wyżej- pomiędzy Kraśnikiem a Lublinem remontują drogę fragmentami na długim odcinku więc mogą zdarzyć się utrudnienia, a po drugie żeby nie zaskoczyła Was policja ze swoją kontrolą-ta z Lublina jest ostatnio wielce wyczulona i nadgorliwa, a wiadomo-w końcu to MOTOR vs. STAL

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Bytovia Bytów

Stal Stalowa Wola             Bytovia Bytów
2020-03-01, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola

Gryf Wejherowo             Stal Stalowa Wola

2 : 3

Maksymilian Hebel 71, 90     
Robert Dadok 25,
Michał Fidziukiewicz 42, Przemysław Stelmach 85
Sędzia: Grzegorz Kawałko (Białystok)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 20 13-4-3 43
2 Górnik Łęczna 20 12-6-2 42
3 GKS Katowice 20 12-4-4 40
4 Resovia Rzeszów 20 11-5-4 38
5 Olimpia Elbląg 20 8-8-4 32
6 Stal Rzeszów 20 9-3-8 30
7 Błękitni Stargard Szcz. 20 9-2-9 29
8 Bytovia Bytów 20 8-5-7 29
9 Znicz Pruszków 20 8-3-9 27
10 Elana Toruń 20 7-5-8 26
11 Garbarnia Kraków 20 6-7-7 25
12 Górnik Polkowice 20 6-6-8 24
13 Pogoń Siedlce 20 7-3-10 24
14 Lech II Poznań 20 6-6-8 24
15 Stal Stalowa Wola 20 6-4-10 22
16 Skra Częstochowa 20 6-4-10 22
17 Legionovia Legionowo 20 3-3-14 12
18 Gryf Wejherowo 20 2-4-14 10

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Znicz Pruszków 0 km 0
Bytovia Bytów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
Stal Rzeszów 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Lech II Poznań 0 km 0
Górnik Polkowice 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
GKS Katowice 0 km 0
Pogoń Siedlce 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-03-01 STAL - Bytovia Bytów
2020-03-07 Błękitni S.. - STAL
2020-03-14 STAL - Olimpia Elbl..
2020-03-21 Górnik Łę.. - STAL
2020-03-28 STAL - Skra Często..
2020-04-04 STAL - Stal Rzeszów
2020-04-11 STAL - Legionovia L..
2020-04-18 STAL - Garbarnia Kr..
2020-04-25 STAL - Lech II Pozn..
2020-05-02 STAL - Górnik Polk..
2020-05-09 STAL - Elana Toruń
2020-05-16 Widzew Łódź - STAL
2020-05-23 STAL - GKS Katowice
2020-05-30 STAL - Pogoń Siedlce
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1250) » Vielitz44 (883)
» Rafix (768) » Fanatyk38 (657)
» Filip kacper k. (427) » Kamilosss (409)
» Slim1938 (395) » Koko (373)
» Acer (367) » Stalowiak1938 (342)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Pogoń Staszów - STAL (0:1)
2004-04-14
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 846 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 37 478 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 18 838 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 40 990 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.03389