Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do Lublina !!! Musisz tam być !!!

Wyjazd do Lublina !!! Musisz tam być !!!

MOBILIZACJA NA OSIEDLACH !!!

Już w sobotę (8.10.2011r.) ruszamy do Lublina !!! 

WYJAZD godz. 10:30 !!! 
Mecz o godz. 14:00.

Wszyscy jedziemy autokarami !!!

Koszt wyjazdu: 20 PLN + 15 PLN bilet na mecz.

Zapisy pod linkiem: http://www.stalowka.pl/Zapisy-na-wyjazd

Zapisy potrwają do czwartku - 6.10.2011 do godziny 24:00 !!! Nie czekamy na ostatnią chwilę !!!

WSZYSCY  OBOWIĄZKOWO  JEDZIEMY  W  ZIELONYCH  KOSZULKACH !!!

Osoby nie posiadajace zielonej koszulki będą mogły kupić ją przed wyjazdem u odpowiedniej osoby.

Wyjazd "na zielono" będzie również do Rzeszowa więc wszyscy nabywamy w sobotę koszulke !!!

Kto wbija do autokaru w innych kolorach dopłaca do wyjazdu !!!

Komentarze (89)

Marconi1938 | 2011-10-3 16:48

juz widac plakaty na miescie. krecimy korbe!
gdzie wisi transparent ten co byl na meczu?

Damianstw | 2011-10-3 22:07

ja tak myśle że jak została zmienona cena jak i godzina wyjazdu to nowe plakaty zrobić (ja nie umiem) żeby nie było .

Mobilizacja !

Online | 2011-10-4 12:23

jedziemy wszyscy i skupiamy się na dopingu, pewne jest jedno, że bez bluzgów się nie obejdzie ale to tylko nakręca jeszcze większą korbę, wiem że wygramy dlatego panowie i panie ogarniać jeszcze nie zdecydowanych i zapisywać się jak najszybciej na listę żeby później nie było sytuacji w Lublinie, że będą robić problem z wejściem na sektor, do takich wyjazdów nie trzeba namawiać specjalnie nikogo każdy kibic wie jakie więzy przyjaźni nas łączą z Motorem, nie raz już pokazaliśmy że potrafimy pojechać w dobrej, pokażmy się z jak najlepszej strony !

KTO NIE JEDZIE TEN Z PLATFORMY... ;)

Online | 2011-10-4 14:06

forum Motoru temat o meczu ze Stalówką

» http://www.motorlublin.com/forum/vie.....

Edek38 | 2011-10-4 16:23

Z typowo "internetowego" punktu widzenia przynajmniej "cos sie dzieje" na tym ich forum pod tematem o meczu.U nas 4 wpisy :0 ,ehh-NUDY.Wszyscy interaktywni zbieraja sily na sobotnie popoludnie i czekaja na koncowy gwizdek.Po nim nastapi wysyp kiboli na stronie.hehe.

ZAPISYWAC SIE NA LISTE I ZAPEŁNIAMY KOLEJNY AUTOKAR !!!

Zetkaes | 2011-10-4 16:47

Ja mam takie jedno pytanie a zarazem pomysł który był wcześniej powiedziany lecz niezrealizowany. Dobrze by było jakby do zapisywania sie na liste , dopisywalo się OSIEDLE lub FC , wtedy byłoby oficjalnie wiadomo (bo nieoficjalnie to jest proste) które osiedle ma najlepsza organizacje... WSZYSCY DO LUBLINA!

Damianstw | 2011-10-4 16:56

Najlepszą organizacje wyjazdową to ma chyba Zatorze

kolejna sprawa takie dopiski osiedlowe to by można było robić jak by naprawde duża liczba podróżowała

Namawiać kolegów koleżanki braci siostry mame tate !
Ja już sie zapisałem a ty ?

Stalówka_1938 | 2011-10-4 16:58

Kolega wyzej czego robisz takie przedszkole :)
zapisał sie ja ty on ona ono ..... Da ci to coś ? , ze ktoś napisze ze jedzie masakra :) Tylko Zwycieństwo :)

Damianstw | 2011-10-4 17:03

do Stalówka_1938
jak to domnie może nie da mi nic ale może pomorze sie zdecydować tym co sie jeszcze nie zdecydowali czy teraz się zapisać czy nie ! tak że napisałem poprostu

Julek | 2011-10-4 17:10

edek 38 smutno Ci że nikt nie jedzie grajków :-) i nie ma kogo skrytykować :-) z "internetowego" punktu widzenia jak to ująłeś najlepsza byłaby porażka (chyba 3 z rzędu z nimi jak mnie moja nadwątlona przez środki psychoaktywne pamięć nie myli) ale by było wpisów nie ?:-) sam bym coś skrobnął o przygotowaniu fizycznym (a raczej o jego braku):-) a teraz mam takie hasło przed meczem : ZA KOLEJNĄ PORAŻKĘ Z MOTOREM MOŻNA DOSTAĆ BEJSBOLEM :-) pozdrawiam i bez napinki

Damiano88stw | 2011-10-4 17:23

Każdy pisze i krzyczy, że wielka mobilizacja, itp. itd.
Pewnie jak przyjdzie co do czego pojedzie 200-300 osobowa najwierniejsza grupka kibiców. Mam nadzieję, że się mylę ale w tym sezonie to ciągle jest mobilizacja, a potem wychodzi jak zwykle. Miały być tłumy, a jest garstka.

Motor | 2011-10-4 18:02

Po pierwsze: nie ma takiego osiedla jak Zatorze. W slad tego "zatorza" wchodzi kilka osiedli, co powoduje ze wcale nie jeżdżą najlepiej. To tak jakby Poreby, Mlodynie i Skarpa stworzyly "Przysanie" i w ten sposob mieli by wieksza liczbe wyjazdowa...

Po drugie wynik w granicach 200 osob bedzie dobrym wynikiem, zwlaszcza ze z osob ktore zapisuja sie na necie na liste jezdzi ok 60 % osob...

Online | 2011-10-4 18:03

Damiano88stw

najwierniejsi zaliczają takie wyjazdy jak Olsztyn, Gdańsk, Gdynia, Świnoujście, Szczecin, Lubin, Elbląg...

a "inni" zaliczają wyjazdy typu Rzeszów, Lublin, Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski...

osobiście wolę jechać w mniejszej liczbie niż z jakimiś wynalazkami :)

PAMIĘTAJCIE ABY NAMAWIAĆ WSZYSTKICH DOOKOŁA ABY POSZLI NA WYBORY !

GŁOSUJ NA KOGO CHCESZ BYLE NIE NA PLATFORME !

Online | 2011-10-4 18:06

Do Motor:

nie jestem z Zatorza ale każdy dobrze wie, że zawsze jeździ ich pokaźna liczba i w tej chwili Zatorze dominuje kibicowsko w Stalowej, każdy chyba wie o co chodzi :)

Zetkaes | 2011-10-4 18:10

do Motor
Teraz widzę że dojebałeś równo popatrz jaka wielkość pod wzgledem blokowisk stanowia cale Poręby, Młodynie.. Kolego zastanów się co piszesz , bez spinki ;)

Biggie | 2011-10-4 18:11

Online nie na kogo chcesz bo na lewactwo typu Palikot i SLD tez lepiej nie glosowac PRECZ Z KOMUNĄ

Online | 2011-10-4 18:13

Koniec rozkminy na temat osiedli !

Biggie

Obojętnie na kogo. Ja tylko chciałbym aby mafia tuska nie została znowu przy korycie !

Online | 2011-10-4 18:18

Zetkaes | 2011-10-4 18:18

Proponuje te posty usunac wszystkie.

Czacha | 2011-10-4 18:43

Ja jadę na motor i jak mogę tylko zawsze jestem a glosuje na PLATFORMĘ i wali mnie to co sadza inni na PiS na pewno nie zagłosuje a wiec wyborcy PO spokojnie tez możecie jechać :):)

Online | 2011-10-4 19:00

Czacha czyli nigdy nie padło z Twoich ust donald matole ? Widocznie przez te 4 lata wiele dobrego Cię spotkało w takim bądź razie tylko pozazdrościć. Szkoda, że nie przeszkadza Ci podatek 23% który tak apropo miał być obniżony :) po drogach też Ci się zajebiście jeździ prawda ? to tylko dwa przykłady, a jest tego o wiele więcej, wiadomo zbliżają się wybory to i obietnice padają no cóż nikt nikogo nie będzie zmuszał do głosowania na tą czy inną partię, każdy zrobi to co uważa, szkoda tylko że zanim wybudują nasz stadion to wcześniej na tym nowoczesnym obiekcie będą obowiązywały różnego rodzaju zakazy wydane z góry :) zakładając, że w Lublinie czy nawet u nas będzie jakaś tam prowokacja i zostaniesz nagle wyciągnięty z tłumu metodą pierwszy lepszy, a następnie osądzony to do kogo byś miał wtedy żal ? do policji czy do tych co odgórnie kazali TĘPIĆ kibiców ? przejrzyj na oczy ja wcale nie mówię, że z innymi będzie lepiej ale po co się godzić na to samo ?

Biggie | 2011-10-4 19:08

niezdecydowanym polecam obejrzeć w całości to przemówienie, JKM mówi całkiem do rzeczy:
» http://www.youtube.com/watch?v=M7F-_EnGeGk

Biggie | 2011-10-4 19:22

kolejna już o wiele krótsza wypowiedź lidera Nowej Prawicy tym razem na temat kiboli:
» http://www.youtube.com/watch?v=a5Mx8.....

Julek | 2011-10-4 19:27

do online odstawcie politykę na bok zawsze się znajdą bambry które poprą matoła a co tam wprowadzenie odpowiedzialności zbiorowej represje dla krytyków (typu Staruch z Legii) itp wydanie dekretów o tępieniu grup społecznych typu kibice co tam drożyzna zaprzepaszczona szansa na zbudowanie infrastruktury kraju (europa dała euro 2012 i pieniądze na to żebyśmy se autostrady koleje itp niepotrzebne rzeczy pobudowali bo ciężko przez Polskę przejechać :-)) polityka na bok bo taką agitką zachęca się ludzi do głosowania na platfusów tak dla przekory

Julek | 2011-10-4 19:44

Edziu mam nowe hasło przed meczem z Motorem to może być hit :-) : ZA KOLEJNE UPOKORZENIE PRZED MOTORZAKAMI MOŻNA WZIĄĆ ROZWÓD Z ZĘBAMI !!! a tak narzekałeś że nudno na stronce :-) bez napinki i pozdrawiam serdecznie

J.lo | 2011-10-4 20:43

Julek, szczerze podziwiam:) faktycznie duzo psychotropów, albo nadmiar frustracji życiowych nioźle pomieszał ci w bani.
Nie pasuje ci kibicuj np. Arsenalowi i jeździj po nich. Chcesz choc troche szacunku?choć trochę szanuj innych.Serdeczne pozdrowienia iżyczenia powrotu do zdrowia:)

Stal 1938 | 2011-10-4 22:13

slyszalem ze wyjazd ma byc pociagiem czy to prawda bo duzo wczesnij bylo mowieone ze pociegiem jedziemy ??:D

Online | 2011-10-4 22:20

ja bym mu kurwa dal dożywotniego bana na wejście na tą strone :D

Zatorze | 2011-10-4 22:46

A ja może trochę z innej beczki żebyście się już nie kłócili. Wyjazdy na Motor Lublin zawsze budziły w nas spore zainteresowanie, ten nie przychylny nam rywal za miedzy dostarczał nam sporo wrażeń jak i My jemu. Ile razy się spotykaliśmy tego dokładnie nie pamiętam ale wypisze chociaż te zdarzenia które utkwiły mi w pamięci.

4 kwietnia 1992 W Lublinie pojawiło się od nas około 160 osób może trochę więcej. W czasie meczu Motor (przy. Dokładnie jeden typ) z Motoru zrywa nam flagę. Do odbicia flagi ruszyła grupka naszych kiboli i udaremniła ten zamiar powalając motorowca na glebę przy czym nieźle oberwał. Nasi nie spodziewając się obrotu sprawy dostali wtedy za ten wyczyn porządne lanie od mundurowych.

27 sierpień 2003 Mecz wypad nam w środę do niedalekiego Lublina wyjechały dwa autokary a w nich ponad 90 osób wśród nas 9 osób z Rakowa. Motor rzuca 3 świece z gazem. Podobno była to zaplanowana akcja w celu zerwania flagi Rakowa która tego dnia jako jedyna zawisła na płocie. Kolejnym etapem w tym dniu był powrót do domu – Motor zaatakował nas F.C. z Janowa Lubelskiego, po czym skierował się w stronę Stalowej Woli jadąc za naszymi autokarami. Po otrzymaniu informacji od F.C. Janów że jedzie za nami Motor ustawiamy się na nich na hali obok starego Hadesu teraz to nie wiem co tam jest i czekamy. Przyjechali autami od strony A&J niezła awantura wtedy była, ocenę pozostawiam każdemu z Was kto tam był. Zjechali się mundurowi i trochę pewnie byli w szoku po tym co zastali.

28 sierpień 2004 Kolejny mecz rozpoczął się od tego że tak naprawdę z wielkiego wyjazdu wyszły nici a to za sprawą no właśnie o której ciężko nam się piszę straciliśmy kolegę po szalu Śp. Piotrka i wyjazd miał być odwołany ale jednak udaliśmy się na niego w 96 osób w tym kolejny raz wspomagało nas 12 osób z Rakowa. W czasie meczu Motor z obu stron coraz bardziej się kręci koło naszego sektora, w końcu doszło do ataku na nasz sektor przy czym wyszło jak wyszło. Jeden ochroniarz dostał w łeb i od razu zjechał do parteru. Z Motorem był Śląsk Wrocław. Od nas po tej całej akcji każdy po prostu usiadł na dupie i zamarła cisza.

20 października 2007 Mecz został przełożony, co tak naprawdę przełożyło się na naszą liczbę i było nas tego dnia 320 osób. Z nami 15 osób z Rakowa oraz 14 osób z Resovii Rzeszów. Tego dnia Motor dopinguje sprzed bramy stadionu a na ich sektorze wisi napis Albo karty kibica albo My. Trochę szkoda tego spotkania i tego co się działo na obiekcie Motoru, szczerze nie darze ich wielką sympatią ale bez nich to widowisko tak naprawdę straciło na znaczeniu. Powrót spokojny.

29 kwietnia 2009 Chyba to jest najliczniejszy nasz wyjazd na Motor Lublin bo z pod PKS-u wyjechało nas 534 osoby w tym 30 Resoviaków. Nic ogólnie ciekawego się nie działo tego dnia więc nie mam co opisywać. Nie wspominam tu o bluzgach bo nie ma tak naprawdę czym się chwalić. No chyba jedynym takim wartym wspomnienia było to że ultrasi zrobili jakiegoś zielonego diabła w asyście zielono – czarnych chorągiewek. Powrót spokojny i szybki.

26 kwietnia 2010 Do Lublina pojechało 328 osób w tym delegacja 22 osób z Rakowa Częstochowa i 61 osób z Resovii.

Przedstawiłem relacje z wyjazdów na Motor mecze u siebie odpuściłem.

To od Was zależy ile nas tam będzie 8 października 2011 - Pozdrawiam

P!otrek | 2011-10-4 22:53

Do tego jeszcze mecz, który odbył się 3.06.2006. Pomimo zamkniętego sektora gości, na stadionie było około 30 kibiców Stalówki. Okrzyk radości tuż obok młynu Motoru, po golu Krawca i asyście Ożoga, to coś niezapomnianego ;)

Zatorze | 2011-10-4 22:55

Ja wypisałem tylko to gdzie byliśmy oficjalnie a nie incognito.

Zatorze | 2011-10-4 22:58

Ale szczerze można to zaliczyć do wyjazdu jak kto woli.

Biggie | 2011-10-4 23:39

drobny nieistotny szczegół ale w 2010r byliśmy 26 maja a nie kwietnia

Zatorze | 2011-10-4 23:53

tak 26 maja nawet sam sprawdziłem dzięki aż sobie poprawie. Pozdrawiam

Kamykrah | 2011-10-5 01:18

ile moze nas jechac? Czy sa jakies ograniczenia w liczbie miejsc?

Kamykrah | 2011-10-5 01:21

Czy mozna jechac w koszulce polo ZKS STAL STALOWA WOLA ?

Volzerex | 2011-10-5 07:42

Napisane jest że wszyscy na zielono. Więc sam sobie odpowiedz na pytanie jakiego koloru masz polówkę i czy można...

Mietek | 2011-10-5 09:35

Z Motorem będzie ciezko ale powalczyc mozna.Wszak w tej lidze kazdy moze wygrac z kazdym i nie zdziwi mnie zaden wynik.Tylko Motor w tym sezonie nie przegrywa na wlasnym boisku.Jak Motor zostanie zdobyty to bedzie dobrze,bedzie trzeba przegonic Stomil.Ja nawet wiem jak.I w niedziele wszyscy na wybory, to jest wydarzenie najwazniejsze w roku i obowiazkiem obywateli tego kraju jest to zeby udac sie w niedziele na glosowanie.Nie zamierzam glosowac na PO bo komedii ze stadionami i zamykaniem obiektow nie chce jeszcze raz przezywac.
Z drugiej strony ciekawe gdyby zostala wybrana partia Palikota to pewnie z kościołów nic by nie zostało.Palikot ze swoimi przemowieniami pewnie mocno poruszyl babcie moherowe, ktore pewnie z glosem serca pojda glosowac na Kaczorow.Palikot moze pozamykac wszystkie koscioly i narod bedzie dopiero cierpiał!

Raczej | 2011-10-5 10:29

"Edek38 | 2011-10-4 16:23|
Z typowo "internetowego" punktu widzenia przynajmniej "cos sie dzieje" na tym ich forum pod tematem o meczu.U nas 4 wpisy :0 ,ehh-NUDY"

nie 4 tylko 40 w ciągu 18godzin

Edek38 | 2011-10-5 11:41

Raczej.
To sie obudziles.Zobacz kiedy byl dodany news i ile bylo wpisow do czasu dodania mojego.

Oby lista wyjazdowa rosla w podobnym tempie.

Spoko Juliano ,uwielbiam o tym czytac i sluchac ;)

Az z wrazenia sam cwicze,powaznie !

Kazdy z Nas jedzie tam po zwyciestwo !!!
Mysle,ze "motywacja" kijem i biciem nie pomoze.
Bardziej skupmy sie na dopingu przez caly mecz .
Biorac pod uwage miejsce w tabeli motoru i nasze to moze byc dobra frekwencja na ich sektorach.
Musimy zadbac o to by przebic sie dopingiem i pomagac kopaczom.
Jak ktos pojedzie z innym nastawieniem to niech zostanie pod bramami.

Julek | 2011-10-5 12:01

Edziu nie wątpię w to że akurat Ty ćwiczysz gorzej z niektórymi kopaczami jak czasami się ogląda ich "wyczyny" na boisku to mocno w to powątpiewam :-) ale oczywiście mogę się mylić a co do tej "motywacji" to była tylko głupia rymowanka a nie straszenie biciem czy coś :-) ale takie deklaracje jak jedziemy wszyscy po zwycięstwo mi się podobają czyli jest wiara w drużynie w swoje umiejętności i możliwości z takim podejściem może się uda pozdrawiam i bez napinki

Stal 1938 | 2011-10-5 15:03

oj czuje ze cos grubo nas pojedzie korrbaaaaa




pytanie ile bd kosztowac koszulka ta zielona przed autobusami :D
wszyscy do lublina sobota dzien wolny ludzie co nam zostaje do roboty tylko jechac :D

Online | 2011-10-5 21:37

do Stal 1938

zgadza się grubo nas pojedzie i w dodatku na strasznej korbie mamy zamówiony autokar ale jak chetnych bedzie wiecej to dwie osoby beda mialy do dyspozycji poloneza i fiata uno więc miejsc nie powinno braknąc

koszulka zielona przed autobusem bedzie kosztowac 69 zl

lekcje odrobiłeś ?

Pomoc | 2011-10-5 21:50

Siema
Pisze nie na temat newsa, ale natomiast w pomyśle Juniorów Młodszych naszej Stalówki.
Otóż napisali petycję do naszego ''kochanego'' prezydenta o wybudowania w Stalowej Woli pełnowymiarowego sztucznego boiska. Chlopaki staraja sie zebrać jak NAJWIECEJ podpisow, wiec myśle, że jako JEDNOŚĆ KIBICOWSKA warto pomóc chłopakom. Kartki do podpisów możemy zostawiać w szkołach, w pracy, przed wyjazdem na Motor ( w autobusie ), wszędzie. Myślę, że admin może nawet zrobić o tym osobnego newsa. W razie, gdyby ktoś chciał pomóc pisać na gg - 8405032. Pozdro !

Online | 2011-10-5 22:07

również nie na temat ale mocny filmik o naszym płemierze » http://www.youtube.com/watch?v=WmIv1-CCTKI

pamiętajcie o wyborach jak wasi rodzice dziadkowie lub znajomi mają głosować na platforme to zajebcie im dowody w sobote i oddajcie w poniedziałek

Dzidek | 2011-10-5 23:53

Glosować na drużyne SKSSW już!!!!!!! » http://orlik-stw.futbolowo.pl/

Dzidek | 2011-10-5 23:53

Dzięki :-)

Einherjar | 2011-10-6 03:43

Kto był w Pruszkowie ten wie, że koszulka kosztować będzie 7zł (ale tym ludziom tego mówić nie trzeba, bo koszulki już mają). A ten kto nie był... niech żałuje :)

Bedgar | 2011-10-6 11:44

Einherjar, jesteś gość byłeś w Pruszkowie ;)

Edek38 | 2011-10-6 12:23

Panie i Panowie ,zostalo kilkanascie godzin do konca zapisow.
Zeby pozniej nie bylo rozczarowania przy wejsciu na stadion !!!
Zapisy beda DEFINITYWNIE ZAMKNIETE dzisiaj o 24:00 !!!

Dzos | 2011-10-6 20:09

czyli jak zapisalem sie przed chwila to moge nie wejsc na stadion czy jak?

Eiko1938 | 2011-10-6 20:11

Jak było napisane wyżej to do 24.Wiec masz już odpowiedź ?

Fcjanów | 2011-10-6 21:58

co do przyspiewek to najgorzej nam wychodzi najbardziej znana przyśpiewka 'Jesteśmy zawsze tam'

śpiewamy: Jesteśmy zawsze tam gdzie nas ZKS gra, aeeeaaooo, no i tu pojawia sie problem co krzyczeć czy Stalówka gol czy ZKS gol i poowa leci tal połowa tak wiec trzeba ustalić jeden ryk
Najlepiej
Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz ZKS gra aeeeaooo Stalówka gool.
tylko to ma być piero*nięcie!

Smakosz | 2011-10-6 22:07

lepiej brzmi Stalówka gool.

Volzerex | 2011-10-6 22:07

Proponuję odpuścić tą przyśpiewkę ponieważ jest bardzo oklepana i śpiewana również przez ekipy które jednak nie są zawsze i wszędzie tam...

Motor | 2011-10-6 22:25

Nie na wódkę, nie do kina, w weekend wszyscy do Lublina!

Marconi1938 | 2011-10-7 08:23

ty jestes oklepany. i to wlasnie jest w niej najfajniejsze ze kazdy ja spiewa. Musimy pier'dolnąć to! w tym jest moc! ;d

Omegas | 2011-10-7 08:43

Wlasnie oto chodzi ze piosenke Jestesmy zawsze tam spiewamy zawsze jak jedziemy za swoja ukochana druzyna i zwlaszcza na meczu z tym ch*****m motorem powinnismy ja zaspiewac na wejsciu.

Volzerex | 2011-10-7 09:17

Lepiej to się skupcie na poprawie jakości przyśpiewek typu: "Stalówka gol" i nauczmy się przeciągać przyśpiewki a nie klepać kto pierwszy skończy.

Marconi1938 | 2011-10-7 09:42

tak, tak.

pamiętamy o zielonych koszulkach!!!
na bluzy, kurtki, zaleznie od pogody!
byle na wierzchu!

Pomoc | 2011-10-7 09:55

Siema
Pisze nie na temat newsa, ale natomiast o pomyśle Juniorów Młodszych naszej Stalówki.
Otóż napisali petycję do naszego ''kochanego'' prezydenta o wybudowanie w Stalowej Woli pełnowymiarowego sztucznego boiska. Chlopaki staraja sie zebrać jak NAJWIECEJ podpisow, wiec myśle, że jako JEDNOŚĆ KIBICOWSKA warto pomóc chłopakom. Kartki do podpisów możemy zostawiać w szkołach, w pracy, przed wyjazdem na Motor ( w autobusie ), wszędzie. Myślę, że admin może nawet zrobić o tym osobnego newsa. W razie, gdyby ktoś chciał pomóc pisać na gg - 8405032. Pozdro !

Edek38 | 2011-10-7 15:40

Listy te beda dostepne w autokarach wiec kazdy sie podpisze.

Takie boisko jest niezbedne.Swego czasu zaprzepaszczono szane na jego budowe.Oby teraz cos z tego wyszlo.Terenu na stadionie mamy na 3 takie plyty.

Online | 2011-10-7 15:56




doping w deszczu to jest ;)

Online | 2011-10-7 15:57

doping w deszczu to jest to ;)

Manu1234 | 2011-10-7 16:32

miałbym takie jedno ale do jednego okrzyku naszego mianowicie tego "TO MY , TO MY , TO MY ROWERY !"
Nie lepiej by było krzyknąć 2x TO MY na pewno by głośniej by wyszło i lepiej.

Marconi1938 | 2011-10-7 16:57

17 godzin.

Marconi1938 | 2011-10-7 16:58

WSZYSCY NA ZIELONO !

Konrad181988 | 2011-10-7 17:25

Mam pytanie.Czy jak nie mam dowodu to nie bede mial problemu z wejsciem na stadion bo zgubilem dokumenty.

Damianstw | 2011-10-7 17:33

Konrad181988 | 2011-10-7 17:25|

Mam pytanie.Czy jak nie mam dowodu to nie bede mial problemu z wejsciem na stadion bo zgubilem dokumenty.


Legitymacja paszport albo jakiś inny dowód potwierdzający twoje dane !

Stalowka the firm | 2011-10-7 19:29

Pojawily sie nowosci w sklepiku Stalowki - wkrotce zostana do niego dodane
ponizej podaje linki z fotkami
http:/ /i54.tin ypic.com/wupbv9.jpg
http:/ /i52.tin ypic.com/29xgc29.jpg
http:/ /i53.tin ypic.com/zoeqfo.jpg
Smyczki sa po 12zl a szalik 25zl - bedzie mozliwosc zakupu pod autokarami

Online | 2011-10-7 19:31

dawno pod żadnym newsem nie było tylu komentarzy i zaskoczony jestem że nikt się nie wyzywa i nie napina w stronę Motoru :)

w Lublinie szykują oprawę :) cytat z ich forum

"1. Grupa ultras przygotowała na jutrzejszy mecz oprawę. Potrzeba dokładnie 22 silnych:) osób. Wszelkie instrukcje będą przekazywane przez prowadzących doping, dlatego proszę uważnie ich słuchać.

2. Grupa ultras apeluje o zdecydowaną inicjatywę z waszej strony przy wieszaniu flag.

3. Wszyscy na sektor! "

jebać dzisiejszy melanż jutro sobie odbijemy po zwycięskim meczu ;)

NA ALEJACH ZYGMUNTOWSKICH MA SIEDZIBĘ SWĄ...

Stal 1938 | 2011-10-7 19:43

co ma zrobic zeby otworzyc te linki bo mi jakos nie wchodza

Eiko1938 | 2011-10-7 19:44

Usuń dwie spacje ;)

Stal 1938 | 2011-10-7 19:46

ok dzieki teraz dziala :)

Jotes | 2011-10-7 20:16

Ludzie pamiętajcie że każdy ma mieć zieloną koszulkę odłożyć dzisiaj 2-3 piwa i będziecie mieli na takowy fant. ;)

Teresio | 2011-10-7 22:19

Adaś Piekutowski przed meczem jutrzejszym

» http://sztafeta.pl/index.php?option=.....

193819381938 | 2011-10-7 22:41

mam pytanie co do meczu z resovia.
Studiuje w Rzeszowie, chce wejsc na sektor ze Stalowka. Nie bedzie zadnego problemu zeby sie dolaczyc do kibicow na miescie czy przed stadionem?

Biggie | 2011-10-7 23:04

w Pruszkowie bylo mowione ze wszyscy do autokarow, sam studiuje i przyjezdzam do domu na weekend zeby pojechac autokarem

Einherjar | 2011-10-8 01:36

Zaciśniętą mam pięść dla tych, co w ciągłej walce,
Dla tych, którzy odeszli w górze dwa palce.

9 godzin :D

Eiko1938 | 2011-10-8 08:20

No chłopaki czas wstawać i szykować się ;D

Marconi1938 | 2011-10-8 08:29

półotrej godziny! jaaaaazdaaaaaa!

Online | 2011-10-8 08:43

jaracie się wyjazdem jakby nas miało jechać z 500 chłopa :D

ubierzcie się ciepło bo zimno jest

Eiko1938 | 2011-10-8 08:46

No może nie 500 ale na 3 stówki liczę ;D

Omegas | 2011-10-8 09:01

OGIEŃ!!!!

Dzin | 2011-10-8 09:58

pewnie, że się jaramy, a motoryny to nie? od ponad tygodnia u nich mobilizacja więc nie mówcie, że oni się też nie mobilizują na TEN mecz. Z frekwencją u nich zawsze słabo jak na takie duże miasto. Dzisiaj będzie trochę inaczej. Dlaczego się spytacie? Stalówka przyjeżdża i dalszy komentarz zbędny. Do zobaczenia w Lublinie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola

Gwardia Koszalin             Stal Stalowa Wola
2018-05-26, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 GKS Jastrzębie 31 19-4-8 61
2 Warta Poznań 32 18-6-8 60
3 ŁKS Łódź 32 16-11-5 59
4 Radomiak Radom 32 15-8-9 53
5 Garbarnia Kraków 32 15-8-9 53
6 GKS Bełchatów 32 12-9-11 45
7 Siarka Tarnobrzeg 31 14-3-14 45
8 Olimpia Elbląg 32 12-8-12 44
9 Rozwój Katowice 32 12-8-12 44
10 Błękitni Stargard Szcz. 32 11-8-13 41
11 ROW 1964 Rybnik 32 11-8-13 41
12 Stal Stalowa Wola 32 10-10-12 40
13 Gryf Wejherowo 32 10-10-12 40
14 Znicz Pruszków 32 9-9-14 36
15 MKS Kluczbork 32 8-12-12 36
16 Wisła Puławy 32 8-11-13 35
17 Legionovia Legionowo 32 7-6-19 27
18 Gwardia Koszalin 32 6-9-17 27

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Garbarnia Kraków 0 km 0
Rozwój Katowice 0 km 0
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
MKS Kluczbork 0 km 0
Gryf Wejherowo 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
GKS Jastrzębie 0 km 0
ŁKS Łódź 0 km 0
Warta Poznań 0 km 0
Radomiak Radom 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Legionovia Legionowo 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-05-26 Gwardia Kosz.. - STAL
2018-06-02 STAL - MKS Kluczbork
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1174) » Vielitz44 (725)
» Fanatyk38 (630) » Kamilosss (372)
» Koko (360) » Slim1938 (335)
» Stalowiak1938 (324) » Zatorze (296)
» Daro (283) » Johny (283)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 299 razy
STAL - Śląsk Wrocław (0:0)
2007-04-14
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 213 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 6 704 razy
Hutnik Kraków - STAL (0:0)
2004-09-26
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 5 460 razy
Osób Online: 41 / Czas gen. strony: 0.04836