Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Motor - STAL już dziś!

Motor - STAL już dziś!

W Lublinie o godzinie 14:00 rozpocznie się mecz XIII kolejki o mistrzostwo 2 ligi grupy wschodniej pomiędzy Motorem, a Stalą Stalowa Wola.

Relacja live tylko przy Al. Zygmuntowskich!

Komentarze (44)

Online | 2011-10-8 09:09

cisza wyborcza obowiązuje !

Intel | 2011-10-8 09:18

do Admina, proponuję zamknąć wszystkie komentarze na stronie do czasu naszego powrotu ;-)

Online | 2011-10-8 09:27

znany kibol też kazał wszystkie zamknąć tyle, że stadiony :)

Mystery69 | 2011-10-8 09:31

Z kim jak z kim Panowie, ale z tymi kur.... lubelskimi trzeba pojechać i wygrać to. Walczyć, grać, za....... na 100 % !!!!!!!!! Jedzie ktoś jeszcze autkiem? Pzdr

Lanczk | 2011-10-8 14:03

Motomoto | 2011-10-8 14:05

Dlaczego naszych kibiców nie wpuścili na stadion!?

Motomoto | 2011-10-8 14:07

Tu tak pisze...


» http://sportlive.redblog.dziennikwsc.....



Na stadionie są tylko kibice gospodarzy, goście wciąż nie zostali wpuszczeni na swój sektor

Stalowiak99 | 2011-10-8 14:10

Jest gdzieś mecz pokazany na żywo ! Jak tak to proszę o link

Motomoto | 2011-10-8 14:12

0:1 dla stalówki

Lanczk | 2011-10-8 14:13

goollllllllll

Lanczk | 2011-10-8 14:15

juz remis

Motomoto | 2011-10-8 14:17

nie mozliwe przegrywamy 2:1

Kijana1938 | 2011-10-8 15:44

ADAMUS WYP*******AJ

Superbastiano | 2011-10-8 15:51

Kibicowsko to jestesmy w ekstraklasie ale co z tego skoro druzyna na 2 lige

Tom435 | 2011-10-8 15:57

Zmiana trenera Stalowa zmiana trenera!!!
Jak można tak przegrać z odwiecznym rywalem to jest nie do przyjęcia, Adamus jak masz jaja to podaj się do dymisji!!!
A nie z kibicami w pykówke wchodzisz!!!

Walker1449 | 2011-10-8 16:03

Adamus jesli masz troche HONORU odpuść sobie i nie pograżaj Klubu Człowieku

Adamus DO DYMYSJI !!!

Niewierze 4:1 To WSTYD NA CAŁA POLSKE !!!

Home | 2011-10-8 16:14

ja osobiście jestem w szoku. Może zlekceważyli rywali? nie wiem...

Mietek | 2011-10-8 16:23

Moze poprostu sa za slabi?
Dobrze ze nie pojechalem, szkoda tylko kibicow co musieli jechac za ta zgraja kopaczy.Wstyd na cala Polske.I pozniej sie dziwicie ze kibice sie odwracaja od klubu.A wy prezesi Zajaczki nie rozsmieszajcie ludzi z awansem.Bo ani druzyny ani stadionu, ani zaplecza, rezerw nie ma.
Pewnie teraz Zajaczki powiedza, nic sie nie stalo, nie bedziemy podejmowali radykalnych srodkow i czekali nie wiadomo co.Mnie tez sie juz cierpliwosc skonczyla.Ta pojebana taktyka z 1 napastnikiem niech sobie cwiczy w Biłgoraju.

Zatorze | 2011-10-8 16:40

Zluzuj Mieciu bo Ci żyłka pęknie.

Dead | 2011-10-8 16:48

gosciu nie powinienes miec glosu kibicem jest sie na dobre i na zle

Xxxx1938 | 2011-10-8 16:49

Mieciu przeżywasz jak mrówka okres, masz coś do powiedzanie idź na trening i wylej swoje żale, a nie stukasz w klawiature.

Mietek | 2011-10-8 16:51

@xxx1936
Idz ich jeszcze pochwal za ten wynik.
Zajaczkowy dupowlazie.

Mietek | 2011-10-8 16:58

@Dead
Nastepny mądry.Odkad wyciagasz takie genialne wnioski? To ze ktos nie pojechal na mecz, to juz nie jest kibicem? Jesli tak to gratuluje bystrego umyslu.

Powtarzam.Wstyd na cala Polske.Jesli nie bedzie zmian to awans zobaczycie ale we śnie.

Zatorze | 2011-10-8 17:02

Jebać ten awans wole grać w 2 lidze niż wejść i żebyśmy zaczynali od b klasy. Ja tam nie jestem rozrzutny a kasy w klubowej kasie nie ma więc z czym na salony no chyba że myślicie że jesteśmy potęgą piłkarską.

Mietek z całym szacunkiem jeśli Ci ten Zając nie pasuje to go zmień swoją własną osobą i będzie po kłopocie. A ten stołek nie jest taki łatwy jak się wydaje przy wiązaniu końca z końcem.

Zyga | 2011-10-8 17:29

wlasnie wrocilem z meczu ,i co tu kurwa powiedziec .
Pierdolone grajki wiedzialy jak wazny jest to dla nas mecz ,i po prostu nas olali, dalej kurwa ich broncie , niech siedza do piatej nad ranem w planecie a pozniej na pewno beda mieli sile na bieganie .
Adamus ty pierdolony Mourinho sierdalaj z tego klubu bo wszyscy maja cie dosc.
Szacunek dla kibicow STALOWKI !!!!!!
TYLKO W WAS NADZIEJA !!!!!!!!

525252 | 2011-10-8 17:39

jebać wisłe ts jebać terz rts a staluwke jebał pies oczywiście RKS!!!

525252 | 2011-10-8 17:39

na kolana przed motorem

Walker1449 | 2011-10-8 17:52

525252
Gościu wiemy ze jestes z Lublina wiec pisz sobie na swojej stronie takie pojebane komentarze

Mystery69 | 2011-10-8 18:21

Adamus skończ już pier...., że byliśmy równorzędnym rywalem dla Motoru. Goście robili co chcieli z tymi amatorami ze STW, a ty tak głupio gadasz. Znowu granie jednym napastnikiem (choć Białek przeciwko swojemu byłemu klubowi byłby bardzo groźny gdyby grał od początku) i efekt w postaci 1-4. No kompromitacja jakaś. I się jeszcze głupio cieszy na konferencji prasowej. Paranoja jakaś kurde. A w srodę na meczu razem ze swoim kierownikiem drużyny będą głupio gadać do siebie i nazywać kibiców baranami. Idź chłopie trenuj do Koziej Wólki jak nie masz pojęcia !!!! Weź ze sobą Kusiaka i jesczze kilku innych pożal się Boże grajków. Jest Dydo super bramkarz na ławce, to kur... wpuszcza tego cienkiego jak barszcz Ciołka, to już na prawdę nie jest śmieszne, ale robi się żałosne.

Mietek | 2011-10-8 18:31

rownorzedny rywal nie dostaje 4 goli w plecy.Rozumiem jakby przegrali 1:0 to mozna tak gadac.Nasz genialny trener po raz kolejny sie przejechal na swojej swietnej taktyce.Ja do Zajaca nic nie mam, tylko nie potrzebnie mydlil oczy kibicom o awansie.A jest taka sama kaszana jak na wiosne, choc tam tak wysoko nie przegrywali chociaz a teraz juz po 4 w plecy zaczynaja dostawac.

Rst12 | 2011-10-8 18:34

i bedzie coraz gorzej

Damianos_17 | 2011-10-8 18:39

Gratulacje za wynik ......... ale wstyd :/

Damians1938 | 2011-10-8 18:54

Ma ktoś konferencje ktora odbyla sie po meczu?

Slim1938 | 2011-10-8 19:02

Julek | 2011-10-8 19:22

szkoda że mamy takich piłkarzy jakich mamy bo klimat na piłkę w Stalowej jest wiadomo że po takiej klęsce część kibiców się odwróci od klubu bo jednak tak jest piłkarze nas lekceważą przegrywają w takich rozmiarach z Motorem i co teraz kolejna potęga piłki nożnej do nas przyjedzie Sokół z Sokółki zapowiada się porażające widowisko sportowe rywal o jakim chyba wszyscy marzymy pewnie jeszcze będzie dobry kurs na nich w sts żeby znów nie było jak w tamtym sezonie z Ruchem Wysokie Mazowiecki że przegrali z outsiderem u siebie 0:2 bo akurat pewnie przypadkowo był dobry kurs na nich Ci nasi piłkarze to jest nieszczęście tego klubu a wystarczyłoby dobrze trenować robić nogi grzbiet i brzuch a przyjeżdżał by do nas np Chorzowski Ruch !!! ale chłopaki (piłkarze) mają ważniejsze sprawy na głowie (np: żel) niż sumienny trening bez tego ani rusz bez przygotowania fizycznego nie da się dobrze grać w piłkę nożną nie da się mocno kopać jak się nie ma siły w nogach celnie podawać jak w połowie meczu się umiera ze zmęczenia szybko biegać jak się ma nogi jak patyki jak można szybko wystartować do piłki jak się ma łydkę chudą jak przedramię modelki i tak dalej takie porażki się znikąd nie biorą jest to efekt braku zaangażowania na treningu braku rywalizacji w drużynie i przede wszystkim nie słuchania się mnie na darmo mnie nie nazywają dr kontuzja :-) pozdro bez napinki do zobaczenia na kolejnym HICIE II LIGI WSCHODNIEJ STAL STALOWA WOLA (KLUB Z PRZESZŁOŚCIĄ TRADYCJAMI ) -vs Sokół Sokółka !!!

Slim1938 | 2011-10-8 19:23

Po meczu powiedzieli:

Sławomir Adamus (trener Stali): Chciałbym podkreślić zaangażowanie swojego zespołu. Jeżeli to zabrzmi śmiesznie, to ja powiem, że wynik na pewno nie oddaje tego, co było na boisku. Uważam, iż od 30 minuty to my dominowaliśmy i dyktowaliśmy warunki gry. Mój zespół próbował do końca podnieść się. Porażka na pewno boli, ale jestem zbudowany postawą chłopaków. Myślę, że idziemy w dobrym kierunku. Już w środę mamy okazję do rewanżu. Wynik jest smutny i jeśli ktoś zobaczy go, to pomyśli, że to była deklasacja. Ale ja uważam, iż to nie była deklasacja Stalowej Woli.

Online | 2011-10-8 19:40

Adamus nawet jak wygra to głupio się wypowiada.

Kibolek1938 | 2011-10-8 19:50

Relacja z meczu neutralnego znajomego, który znajdował sie podczas meczu pomiędzy młynem Motoru a sektorem gości.

"tam gdzie ja stalem gdzies po srodku miedze Wami a młynem Motoru to Wy byliscie duzo lepiej słyszalni
Motor miał duzo przestojów
i Wy lepiej dla mnie sie prezenrtowaliscie Motor miał dobry moment w 3 poł ja wygrywali 3 do 1
a potem znów Wy byliscie lepiej słyszalnie chociaz dostawaliscie 4 do 1
ogólnie Wy lepiej sie bawiliscie Motor tam pare razy cos skakał i tyle jak dla mnie to Motor słabo sie zaprezentował"

Kibolek1938 | 2011-10-8 19:50

Relacja z meczu neutralnego znajomego, który znajdował sie podczas meczu pomiędzy młynem Motoru a sektorem gości.

"tam gdzie ja stalem gdzies po srodku miedze Wami a młynem Motoru to Wy byliscie duzo lepiej słyszalni
Motor miał duzo przestojów
i Wy lepiej dla mnie sie prezenrtowaliscie Motor miał dobry moment w 3 poł ja wygrywali 3 do 1
a potem znów Wy byliscie lepiej słyszalnie chociaz dostawaliscie 4 do 1
ogólnie Wy lepiej sie bawiliscie Motor tam pare razy cos skakał i tyle jak dla mnie to Motor słabo sie zaprezentował"

Cyc-u | 2011-10-8 19:53

Jak nie byliście na meczu to oszczędźcie sobie komentarzy.
Mecz walki, tak z przebiegu gry to na remis, może z lekkim wskazaniem na Motor (w końcu grali u siebie)
Niestety ale karny i gol na 3-1 padł po indywidualnym, kretyńskim błędzie Ciołka, który po świetnej obronie, zagalopował się za zawodnikiem motoru i złapał go za nogę mimo, że zagrożenia dla bramki nie było żadnego (ostry kąt, piłka niemal przy linii końcowej kilka metrów od bramki). Do tego momentu trudno było wskazać tego kto wygra mecz. Kilka chwil wcześniej mogło być zresztą 2-2. drugi karny zdaje się, że z kapelusza, bo trudno było się dopatrzeć tam faulu.

Cyc-u | 2011-10-8 19:55

Słowa Adamusa oddają w zasadzie to co się działo na meczu. Była walka, zawziętość, ale były też błędy i brak farta.

Marco | 2011-10-8 20:36

Cyc-u raczej pierwszy karny to był z kapelusza ale był karny czy go nie było to teraz nic już nie zmieni ale ja tu chcę poruszyć inny temat... Macie wszyscy zwolennicy i przeciwnicy Adamusa wspaniały przykład ile znaczy trener i jak wiele może.... Patrzcie Motor przez ostatnie 3 sezony grał ogony i gdyby nie fart (którego zresztą im nie brakuje) grali by dziś w 3 lidze ale przyszedł trener który umiał to wszystko poukładać i zmotywować tą drużynę czego efektem jest to że dziś nasza Stalówka poległa z nimi i właśnie tego brakuje naszemu trenerowi i naszej drużynie... motywacji i przede wszystkim chęci... i nie pisze to aby wylać swoje żale po przegranym meczu bo to jak gra nasza Stalówka każdy wie tak samo każdy wie że nie raz wynik był o wiele lepszy niż gra naszej drużyny.... Przegraliśmy dziś bitwę ale wojna wciąż trwa... Do następnego meczu... :) Ps. Ciekawe ilu nasz będzie w środę na młynie...:)

Adam1938 | 2011-10-8 21:39

tutaj mozna zobaczyc kilka zdjec, w tym ekipe ze stalowej

» http://urlik.pl/motor-stalowka-zdjecia-mecz/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Błękitni Stargard Szcz. 19 6-3-10 21
13 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 18 4-4-10 16

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (651) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (328) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Rzeszów (2:1)
2011-04-16
Ilość zdjęć: 39
Wyświetleń: 72 055 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 9 281 razy
STAL - Heko Czermno (1:0)
2006-06-15
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 18 870 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 42 473 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04988