Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

Komentarze (31)

Stalowka the firm | 2011-10-8 21:20

http:/ /i54.tin ypic.com/wupbv9.jpg
http:/ /i52.tin yic.com/29xgc29.jpg
http:/ /i53.tin ypic.com/zoeqfo.jpg
w sprzedazy na najblizszym meczu u siebie

Rusko18 | 2011-10-8 21:25

Co ta za zolta flaga ?

Rusko18 | 2011-10-8 21:25

co to ta zolta flaga ?*

Online | 2011-10-8 21:38

nowego zgodowicza :D

Adam1938 | 2011-10-8 21:39

tutaj mozna zobaczyc kilka zdjec, w tym ekipe ze stalowej

» http://urlik.pl/motor-stalowka-zdjecia-mecz/

Omegas | 2011-10-8 22:27

Ta zółta flaga to przerobka flagi motoru "Rycerze koziego grodu" a nasza riposta to "Rycerze Koziej pały" :) kto byl na meczu ten wie.

Mietek | 2011-10-8 23:50

kopacze powinni wracac z Lublina na piechote za swoja swietna gre.Trzeba przypomniec ze wielka druzyna Motoru przegrala nie tak dawno z Turbia.

Raczej | 2011-10-9 00:02

"Omegas | 2011-10-8 22:27|

Ta zółta flaga to przerobka flagi motoru "Rycerze koziego grodu" a nasza riposta to "Rycerze Koziej pały" :) kto byl na meczu ten wie. "

riposta hehe, nie używaj słów, których znaczenie jest Ci obce

Groch | 2011-10-9 03:40

No, muszę przyznać, że byłem kibicem Stali od lat 70`. Słabością zespołu było to, że forma nierówna. Chciałoby się rzec, grali fantastycznie, skutecznie, do czasu. Później sprzedawanie meczów (nie waham się użyć tego sformułowania) i odkładanie na po sezonie. Tak było za Adamusa, Sajdaka, Zielińskiego, Mścisza, Jasiny i wielu innych. I teraz może chłopaki chcieliby (nie wiem, mam za daleko na stadion), ale sytuacja się mści. Trzeba odpokutować grzechy i starać się o dobrą reputację. A z tą będzie ciężko, albowiem mam kontakty w całej Polsce (z racji prowadzonej firmy), a opinię mamy fatalną. Najogólniej, słyszałem, sprzedawczyki. Kwestia kasy :( Szkoda, choć z drugiej strony... Gdyby mieli awansować i dostawać baty od byle kogo, to niech lepiej grają tu i teraz. Nawiasem mówiąc, współczuję dzisiejszym, wiernym kibicom, bo my kiedyś mieliśmy autentyczną radość z gry Stalówki :) Potrafili zlać pretendentów, faworytów i kogo tylko chcieli. Pod warunkiem, że chcieli :(

Mietek | 2011-10-9 10:14

ja tez pamietam lata 70-te i 80te gdzie prym wiedli tacy pilkarze jak Zgutczynski ktory jak uderzyl to malo bramki nie rozwalil czy Piotrowicz, Boruc,Dankowski,Błaż ej a nawet Holc czy Pikuta, druzyny trenerów Musiala w ekstraklasie a później Gałka co w 2 lidze rozwalala wszystkich po kolei.To byly teamy a teraz to jest obraz nędzy i rozpaczy.Na Legii (chyba) byl nadkomplet 12 tys widzow.A teraz to kopaczom sie nie chce grac, trener ktorego druzyna dostaje 4 gole mowi z usmiechem na twarzy ze jego druzyna byla rownorzednym przeciwnikiem i nie ustepowala rywalom.Co mnie obchodzi ze mieli przewage i grali niezle, liczy sie wynik, jak obrona dziurawa jak ser szwajcarski i zadne nawet slowo trenera krytyki w tym kierunku.Jestem juz za tym zeby dzialacze powaznie pomysleli o zmianie trenera jak nie teraz to w przerwie zimowej, bo Adamus sie wypalil i to widac.Postawa usmiechajacego sie po pogromie trenera to czlowiek wypalony nie majacy pomyslu na ta druzyne.Kiedys mu sie udalo awansowac, ale mial lepszych kopaczy do dyspozycji a teraz widac ze sie wypalil.Jak kibice musza mu podpowiadac jak ma ustawic druzyne i latac na treningach za nim po kompromitujacych porazkach.

Mario_stw | 2011-10-9 10:30

Panowie!!!Bo panie nie jechały.Jest tak że w trzecim autokarze,,licząc kolejność odjazdu ze stalówki w tym z niebieskich,,zostawi ono telefon.Nic wielkiego i huuu z nim ale chodzi o kontakty,przez co kilku kolesi może stracić robote!Jesli coś wiecie dajcie wpis na stronce!
HEY STAL!!!!

Damianstw | 2011-10-9 10:49

Ja powiem tylko tyle szkoda że z tych 250 albo i wiecej tylko połowa dawała z siebie 1938% swoich sił w gardle mogło być lepiej ale co jak co jak sie zajebiście bawiłem !
Dozobaczenia w środe na H15

Pozdrawiam

Eiko1938 | 2011-10-9 11:32

To nic że przegrana,Pokazali walkę z piłkarzami,Na dalsze meczę i tak będę jeździć bo jak to powiedział ktoś na jednym meczu nie jeździmy za wynikami tylko za Stalówką!
I mogę się założyć że w najbliższych 2-3 meczach liczba wyjazdowiczów znów powróci do 100-150 zależy od meczu ;)

Stalowiak1938 | 2011-10-9 12:52

WSZYSCY NA RESOVIE!!! KORBA

Stalowiak2 | 2011-10-9 13:27

Patrze i oczom nie wierze, 4:1 dostali w d.. a tu sie chwali ich jeszcze.Tylko w tym klubie jest to mozliwe.Jestescie tacy sami jak Adamus.Uśmiechnijcie sie jeszcze i pogratulujcie im wyniku.
Edek38 super wyniku im jeszcze pogratuluj i kup szampana trenerowi.Bo "walka" byla.Hehehe.

Za takie podejscie do sprawy to dlugo z tej 2 ligi nie wyjdziemy.JAk tu sie chwali druzyne nawet jak dostaje 4 gole i dziekuje sie za walke.Bylem na tym meczu i jestem za tym zeby tym grajkom obnizyc pensje za zaangazowanie i gre.I przylaczam sie zeby Adamusa zwolnic.Motor byl zdecydowanie lepszy i nie wiem gdzie Edek i trener widzieli tu walke.Tylko zwolennicy trenera moga tak napisac.Jak widac jest ich pelno.Z Sokólką nawet jak dostana 3:0 to będą dziekowac pilkarzom za "walke".Adamus sie pogubil i mozecie mu podziekowac ale nie za jak to piszecie "walke" ale za wspolprace.Czas na innego trenera.

Stalowiak2 | 2011-10-9 13:29

Sorry te slowa byly kierowane do Eiko1938 a nie do Edka, podobne nicki i zmylily mnie.Eiko wiec swoim kolegom pilkarzom idz i pogratuluj im tej "walki" i tego wyniku hehe

193819381938 | 2011-10-9 14:44

Wszyscy na Resovie! Pokazemy kto jest najlepszy na podkarpaciu!

Online | 2011-10-9 16:07

do Rzeszowa już nie ma biletów

Marconi1938 | 2011-10-9 16:50

online wez sie zamknij raz na zawsze

Damiano88stw | 2011-10-9 18:01

W S T Y D I H A Ń B A ! ! !
4:1 z Motorem?! Jeszcze nigdy w historii nasza Stal nie przegrała tak wysoko z Motorem Lublin. Wstyd i hańba, po której będą się z nas śmiać i szydzić do końca życia.
Postawa naszych "piłkarzy" i trenera w tym meczu to istna żenada.
Nie sposób tego przemilczeć i napiszę co myślę o niektórych po tym meczu.
Obrona stała i kompletnie nic nie robiła w tym meczu. Większość sytuacji bramkowych Motor wyprowadzał swoim lewym skrzydłem, gdzie kompletnie się nie sprawdził duet Demusiak-Kusiak.
Dobitnie widać było brak Lewandowskiego, a Demusiak w tym sezonie to chyba cofnął się w rozwoju-piłkarze Motoru robili co chcieli na naszym prawym skrzydle.
Postawa Ciołka w tym meczu-trudno to opisać. Najpierw głupi faul i rzut karny dla Motoru, a przy drugim rzucie karnym nawet już się nie ruszył do piłki- ZERO AMBICJI I WALKI!!!! To ma być bramkarz?
Jedynie pochwalić można Piątkowskiego i Turczyna, którzy próbowali grać, ładnie wychodzili i szarpali z grą do przodu. Przemek Żmuda mimo tego jak go przywitali w Lublinie i tego, że dostał wiele epitetów pod swoim adresem zagrał dobry mecz i robił co mógł.
O reszcie naszych kopaczy nawet nie będę już pisał bo nie ma to sensu, z resztą wynik mówi sam za siebie. Beznadziejna postawa i głupie wdawanie się w przepychanki. Nic dodać, nic ująć.
Motor wygrał zasłużenie ten mecz. Kibicuję od wielu lat naszej STALÓWCE ale jeszcze nigdy nie czułem się tak upokorzony i zgnojony jako kibic jak po tym meczu...!!!
Jeżeli zarząd klubu nie wyciągnie wniosków po rundzie jesiennej i nic się nie zmieni to czeka nas III liga oraz derbowe mecze z Siarką Tarnobrzeg i Stalą Mielec.
Postawa trenera i jego wypowiedzi po meczu podczas konferencji prasowej- BEZCENNE!!!

Złotówa | 2011-10-9 18:19

Kiedy Byrski wyleczy kontuzje, to coś poważnego ?

Z Motorem nie grało dwóch najlepszych obrońców - Byrski - kontuzja i Lewandowski za kartki.

Wydaje mi się, że największy problem mamy z bokami - zarówno obrony jak i pomocy.

Na skrzydle brakuje mi kogoś pokroju Iwanickiego, który potrafił rajdami poderwać resztę drużyny i robił sporo zamieszania.

Tojo | 2011-10-9 18:26

Ja nie o meczu bo nie widziałem i nie będę się wymądrzał. Ja do Żmudy. Przemek, olej buroli z Lublina bo po ich zachowaniu jestem pewien że w tym mieście przypada najwięcej gówna na metr kwadratowy. Jeśli kibicowanie sprowadza sie do tego aby cały czas kogoś obrażać to proces myślenia kiboli lublińskich jest na poziomie Jasia Fasoli.

Online | 2011-10-9 18:42

Marconi1938

wkurwia mnie że nagle tylu chce jeździć bo wyjazd bliski

Online | 2011-10-9 18:44

a ponadto żyjemy w wolnym kraju demokratycznym w którym obowiązuje wolność słowa więc odpierdol się i nie mów nikomu co kto ma robić

bez odbioru wynalazki

Marko | 2011-10-9 19:24

Ci co krytykują naszych piłkarzy ! To na meczu niech sami wyjdą na bosiko i zagraja ! Ja rozumiem możecie od nich wymagać zwycięstw ale nie po meczu i krytykowac każdy przegrywa każdy wygrywa my jako kibice powinniśmy wspomóc ich po przegranej ! My w jakimś tam stopniu też jesteśmy w tym klubie jako bardzo waży czlowiek ! Ale nie jesteśmy od wywalnia trenerów i krytykowania naszych piłkarzy od tego jest pan Adamus i zarządz ! Więc przychodźmy na mecze wspomgać naszych zawodników !! A nie na młyn przychodzi 50 osób a na wyjazdach jest 300 osób i komentarzy na stronie !!!!! Więc uspokójcie jeszcze nadejda dla naszgo KOCHANEGO KLUBU dobre chwile !!!

Ssttaalloowwkkaa | 2011-10-9 19:38

to jest smieszne ;] marko nie zgodze sie z toba bo ja mam w dupie czy oni wygrywają czy nie chodzi o zaangazowanie .. walke cale 90 minut ... a z takim przeciwnikiem jak motor to oni powinni trawe grysc i cale serce zostawiac na boisku .... a nie przechodzic tak obok ... slowa bym ne powidzial jakbym widzial zaangazowanie .. pamietaj ze zaangazowaniem i wola walki zawsze mozna przycmic troche technike ... ale jak sie nie ma ambicji to sie nie da .... przykre slowa ale prawdziwe :]

Stalowiak2 | 2011-10-9 20:00

widzialem zaangazowanie to zaangazowanie grajkow,Fabian za bramke plus a pozniej juz gwiazda przechodzila obok meczu, myslalem ze on bedzie liderem druzyny a on jest popychadlem bez jaj, jak junior taki byl gdy gral w Stali i sie nic nie zmienil, pozostali grajkowie to na plus tylko Piatkowski, jedyny co sie staral grac a reszta sie przygladala i liczyla na cud, Kusiak to kompletne nieporozumienie, po raz kolejny w tym sezonie nic nie gra i popelnia bledy takie ze glowa mala, zawinil przy wiekszosci bramek, Demusiak to samo w tym meczu jezdziec bez glowy, w tym sezonie ogolnie sie cos popsul, Radawiec to tylko przepychanki, darcie mordy i glupie prowokacje a gry zero, reszty kopaczy szkoda oceniac, powiem tylko ze brak zaangazowania w gre i wstyd na cala Polske stal sie faktem.Teraz z ostatnia druzyna w tabeli, jesli to nie wygraja to bedzie wstyd mega.

Damiano88stw | 2011-10-9 21:04

Do użytkownika "Marko".
Owszem, krytykuję naszych piłkarzy bo uważam, że mam do tego powody i prawo.
Dlaczego? Ponieważ moim zdaniem zasłużyli na nią po meczu z Motorem Lublin.
Jeszcze nigdy w historii Stal nie przegrała tak wysoko, nie odniosła tak wielkiej klęski z największym rywalem. Ja po tym meczu poczułem się upokorzony i zabolała mnie ta porażka jako kibica STALÓWKI.
Nie krytykuję całej drużyny bo paru piłkarzy pokazało się z dobrej strony, ale 3 piłkarzy nie wygra meczu. Widać było, że walczą, że chcą, że jest wola walki do końca u nich ale jak widać sami nie dali rady. Drużynę tworzy 11-tu zawodników, a nie 3 ambitnych. Na tym meczu nie byli drużyną i tyle.
Musimy od nich wymagać bo STAL STALOWA WOLA to dla mnie nie jest byle jaki klub z nie wiadomo skąd. Oni muszą to wiedzieć, dla kogo grają i dlaczego grają w Stali. Więc nie sądzę, że krytyka im zaszkodzi bo ja nie pozwolę robić z siebie pośmiewiska jako kibica STALÓWKI. Kiedy trzeba to się chwali, a kiedy trzeba wygarnąć i skrytykować to się krytykuje.
A takie głaskanie i "Nic się nie stało" po każdym laniu i srogiej przegranej to doprowadzi do tego, że nadal będziemy oglądać ekscytujące pojedynki z legendami pipidówkami i będziemy słuchać zadowolenia z kolejnego remisu, albo że gdyby po pierwszej sytuacji padła bramka to mecz ułożyłby się inaczej.
Mam nadzieję, że odpowiedzialni i honorowi ludzie wyciągną wnioski po tym meczu. Tyle z mojej strony.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola

GKS Bełchatów             Stal Stalowa Wola
2018-09-22, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Ruch Chorzów

Stal Stalowa Wola             Ruch Chorzów

2 : 2

Adrian Dziubiński 25,
Grzegorz Janiszewski 84     
Artur Balicki 50, 88
Sędzia: Albert Różycki (Łódź)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Olimpia Grudziądz 11 7-2-2 23
2 Widzew Łódź 10 6-3-1 21
3 Elana Toruń 10 6-3-1 21
4 GKS Bełchatów 10 5-4-1 19
5 Radomiak Radom 10 5-3-2 18
6 Siarka Tarnobrzeg 10 5-2-3 17
7 Znicz Pruszków 11 4-4-3 16
8 Górnik Łęczna 10 4-3-3 15
9 Ruch Chorzów 11 3-5-3 14
10 Gryf Wejherowo 11 3-4-4 13
11 Resovia Rzeszów 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 10 3-2-5 11
13 Błękitni Stargard Szcz. 10 3-2-5 11
14 ROW 1964 Rybnik 10 2-4-4 10
15 Pogoń Siedlce 10 2-3-5 9
16 Skra Częstochowa 10 3-0-7 9
17 Rozwój Katowice 10 1-3-6 6
18 Olimpia Elbląg 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-09-22 GKS Bełchat.. - STAL
2018-09-29 STAL - Olimpia Grud..
2018-10-06 Olimpia Elbl.. - STAL
2018-10-13 STAL - Rozwój Kato..
2018-10-20 Znicz Pruszk.. - STAL
2018-10-27 Górnik Łę.. - STAL
2018-11-04 STAL - Gryf Wejherowo
2018-11-10 STAL - ROW 1964 Ryb..
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1234) » Vielitz44 (799)
» Fanatyk38 (636) » Kamilosss (385)
» Koko (367) » Slim1938 (360)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (292) » Daro (290)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 029 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 14 621 razy
STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 192 363 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 25 895 razy
Osób Online: 25 / Czas gen. strony: 0.04275